המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי מחפשת קבוצה שתקלוט את ג'ון שאייר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מכבי מחפשת קבוצה שתקלוט את ג'ון שאייר

הודעהעל ידי refael » 01 מרץ 2012, 11:44

http://www.one.co.il/Article/196092.html
אין ספק ששאייר לא לרמה שמכבי מחפשת מה דעתכם על השחקן צריך להישאר לעונות הבאות או לא ?
תמונה
refael

Re: מכבי מחפשת קבוצה שתקלוט את ג'ון שאייר

הודעהעל ידי jol9 » 01 מרץ 2012, 11:53

refael כתב:http://www.one.co.il/Article/196092.html
אין ספק ששאייר לא לרמה שמכבי מחפשת מה דעתכם על השחקן צריך להישאר לעונות הבאות או לא ?

אין לו מה לחפש במכבי בשנה הבאה. גם השחקן ה-11, 12 צריך להיות שחקן שיכול לתרום. שאייר לא שם כרגע
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 01 מרץ 2012, 12:10

דיברו בעבר על טרייד עם חיפה, לנדסברג למכבי ושייר לחיפה. לדעתי זו אופציה טובה. לנדסברג מפגין יכולת נהדרת העונה בליגה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 12:16

שמואל1 כתב:דיברו בעבר על טרייד עם חיפה, לנדסברג למכבי ושייר לחיפה. לדעתי זו אופציה טובה. לנדסברג מפגין יכולת נהדרת העונה בליגה.

לנדסברג יהיה חופשי בקיץ, כך שלא צריך טרייד
לטעמי, שאייר שחקן מוכשר שקצת התפספס. יכול ליהיות שבהחלט שהוא לא מתאים לרמות האלה של אירופה. צריך להשאיל אותו לקבוצה שתיתן לו במה לשחק. במידה ויראה יכולת טובה, אפשר להחזיר. אם לא, להיפרד יפה
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 01 מרץ 2012, 12:47

שמואל1 כתב:דיברו בעבר על טרייד עם חיפה, לנדסברג למכבי ושייר לחיפה. לדעתי זו אופציה טובה. לנדסברג מפגין יכולת נהדרת העונה בליגה.

למה שחיפה תוותר על הסקורר המוביל שלה בשביל שחקן שכרגע לא ברמה של דגן יבזורי?
שחף

הודעהעל ידי yzafrir » 01 מרץ 2012, 13:02

היו צריכים לעשות את זה עוד העונה כאסטודיונטס רצו אותו....עכשיו הוא יצטרך לשחק לפחות עונה שלמה בקבוצה אחרת באירופה כדי שנוכל לקטוף את הפרות אבל אין לי ספק שהוא פיספוס של מכבי כי יש לבחור כישרון...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 01 מרץ 2012, 13:06

מכבי צריכה להפטר משאייר ויפה שעה אחת קודם.
ממה שיצא לנו לראות, לשחקן הזה פשוט אין את מה שצריך והוא לא מתאים לרמות בהן מכבי משחקת.
לפחות לטעמי, מדובר באחת האכזבות הגדולות ביותר בשנים האחרונות, ובפרט האכזבה הגדולה ביותר העונה.

טרייד עם לנדסברג לא נראה דבר ראלי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 01 מרץ 2012, 13:10

yzafrir כתב:היו צריכים לעשות את זה עוד העונה כאסטודיונטס רצו אותו....עכשיו הוא יצטרך לשחק לפחות עונה שלמה בקבוצה אחרת באירופה כדי שנוכל לקטוף את הפרות אבל אין לי ספק שהוא פיספוס של מכבי כי יש לבחור כישרון...

אני לא יודע איזה כישרון יש לו. זה לא שראינו בכלל ניצוצות שהוא יודע לעשות משהו חוץ מלעמוד בפינה ולזרוק שלשות. הוא לא יהיה שחקן למכבי אף פעם לדעתי.
שחף

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 13:24

הוא נופל בין שתי עמדות הגארד, הוא אחד השחקנים הכי חלשים פיזית שראיתי ביורוליג, יש לו אופי של ילדה בת 5, הוא לא שחקן פיק אנד רול, הוא לא קלעי מספיק טוב, הוא לא יכול לעבור את השומר שלו באחד על אחד ועל ההגנה אין מה לדבר. אני כבר מתגעגע לפוט. ולחשוב שהיו אנשים שהעדיפו אותו על יותם.. הזוי..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 13:42

MTA2311 כתב:הוא נופל בין שתי עמדות הגארד, הוא אחד השחקנים הכי חלשים פיזית שראיתי ביורוליג, יש לו אופי של ילדה בת 5, הוא לא שחקן פיק אנד רול, הוא לא קלעי מספיק טוב, הוא לא יכול לעבור את השומר שלו באחד על אחד ועל ההגנה אין מה לדבר. אני כבר מתגעגע לפוט. ולחשוב שהיו אנשים שהעדיפו אותו על יותם.. הזוי..

איזה הגזמה... הוא רחוק מאוד מליהיות "אחד החלשים ביורוליג". אוחיון לא שחקן יותר חזק ממנו, כנ"ל כוכבים כמו נבארו או שבד.
אופי של ילדה בת 5?? על מה אתה מדבר?? הבן אדם גבר שעולה ונלחם על כל דקה שהוא מקבל. גם אם הוא לא מבריק. אם תראה מה הוא עשה בגמר המכללות, כשחקן צעיר, תראה ההיפך המוחלט מ"אופי של ילד בת 5"
הוא לא קלעי טוב? הוא קלעי פנטסטי.
הוא ממש לא כבד ברגליים, וגם בכלל לא רע בהגנה. הוא לא משחק מספיק, ובהחלט יכול להיות שהוא לא מתאים. אבל פוטנציאל כן יש. זה שהוא לא שיחק הרבה זה לא אומר שהוא שחקן רע. הוא לא קיבל כמעט צ'אנסים. גם שבד חימם את הספסל כמה שנים, והיום הוא כוכב על באירופה
צריך להשאיל אותו לשנה אחת לקבוצה שתיתן לו לשחק. אם הוא מראה את אותו שחקן מכללות אדיר, אפשר להחזיר. אם הוא לא משתלב בכדורסל האירופאי, אפשר להיפרד ממנו.
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 13:52

asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:הוא נופל בין שתי עמדות הגארד, הוא אחד השחקנים הכי חלשים פיזית שראיתי ביורוליג, יש לו אופי של ילדה בת 5, הוא לא שחקן פיק אנד רול, הוא לא קלעי מספיק טוב, הוא לא יכול לעבור את השומר שלו באחד על אחד ועל ההגנה אין מה לדבר. אני כבר מתגעגע לפוט. ולחשוב שהיו אנשים שהעדיפו אותו על יותם.. הזוי..

איזה הגזמה... הוא רחוק מאוד מליהיות "אחד החלשים ביורוליג". אוחיון לא שחקן יותר חזק ממנו, כנ"ל כוכבים כמו נבארו או שבד.
אופי של ילדה בת 5?? על מה אתה מדבר?? הבן אדם גבר שעולה ונלחם על כל דקה שהוא מקבל. גם אם הוא לא מבריק. אם תראה מה הוא עשה בגמר המכללות, כשחקן צעיר, תראה ההיפך המוחלט מ"אופי של ילד בת 5"
הוא ממש לא כבד ברגליים, וגם בכלל לא רע בהגנה. הוא לא משחק מספיק, ובהחלט יכול להיות שהוא לא מתאים. אבל פוטנציאל כן יש. זה שהוא לא שיחק הרבה זה לא אומר שהוא שחקן רע. הוא לא קיבל כמעט צ'אנסים. גם שבד חימם את הספסל כמה שנים, והיום הוא כוכב על באירופה
צריך להשאיל אותו לשנה אחת לקבוצה שתיתן לו לשחק. אם הוא מראה את אותו שחקן מכללות אדיר, אפשר להחזיר. אם הוא לא משתלב בכדורסל האירופאי, אפשר להיפרד ממנו.

אני מגזים? נתת פה תיאור של שאראס בשיא. אני מבין את הצורך שלך להגן עליו, בכל זאת היללת אותו פה כאילו אין מחר.
מדובר באחד בשחקנים הכי חלשים שראיתי, אוחיון הרבה יותר פיזי ממנו, שהצליח לשמור על שחקנים שרק נושמים על שאייר והוא עף אחורה.
אכן אופי של ילדה בת 5. הוא מקבל מעט מאוד דקות, ובמקום ליזום ולנסות להוכיח שמגיע לו לשחק, הוא בוחר להיקבר בפינה ולחכות לכדור מקרי. יותם המושמץ לעומת זאת, כבר בגיל הרבה יותר צעיר משאייר ניצל בצורה הרבה יותר טובה את מעט הדקות שהוא קיבל והראה אסרטיביות.
זה כבר עלוב לדבר על המכללות, ראיתי אותו משחק שם די הרבה, לא רק את הגמר, וכבר אז אמרתי שהוא לא יכול להיות רכז באירופה. קיוויתי שהוא יוכל לשחק 2, אבל החולשה הפיזית שלו, והקליעה הלא יציבה, הוכיחו שגם את זה הוא לא יהיה מסוגל לעשות. אם הוא היה "קלעי פנטסטי", הוא היה משחק הרבה יותר, בטח שמכבי השנה היא קבוצת השלשות הכי גרועה ביורוליג.
אם היית רואה קצת כדורסל מכללות, היית יודע שלא מעט פעמים הצלחה שם לא מרמזת על כלום. כמה שהסגנון בנבא שונה מבאירופה, הסגנון במכללות שונה פי אלף.
לא יקרה כלום אם תודה שהוא בלוף. הוא כבר ממש לא ילד, וכמו שאתה דואג להזכיר יש לו נסיון במכללה כמו דיוק, ובכל זאת הוא נראה לא קשור לענף
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Mta_atic » 01 מרץ 2012, 14:02

לא מבין את מכבי.
פואנלבראדה רצו כבר העונה לקבל אותו והקבוצה סירבה.
ספרד זו פלטפורמה מצויינת לשחקן כמו שאייר.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 14:03

MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:

אני מגזים? נתת פה תיאור של שאראס בשיא. אני מבין את הצורך שלך להגן עליו, בכל זאת היללת אותו פה כאילו אין מחר.
מדובר באחד בשחקנים הכי חלשים שראיתי, אוחיון הרבה יותר פיזי ממנו, שהצליח לשמור על שחקנים שרק נושמים על שאייר והוא עף אחורה.
אכן אופי של ילדה בת 5. הוא מקבל מעט מאוד דקות, ובמקום ליזום ולנסות להוכיח שמגיע לו לשחק, הוא בוחר להיקבר בפינה ולחכות לכדור מקרי. יותם המושמץ לעומת זאת, כבר בגיל הרבה יותר צעיר משאייר ניצל בצורה הרבה יותר טובה את מעט הדקות שהוא קיבל והראה אסרטיביות.
זה כבר עלוב לדבר על המכללות, ראיתי אותו משחק שם די הרבה, לא רק את הגמר, וכבר אז אמרתי שהוא לא יכול להיות רכז באירופה. קיוויתי שהוא יוכל לשחק 2, אבל החולשה הפיזית שלו, והקליעה הלא יציבה, הוכיחו שגם את זה הוא לא יהיה מסוגל לעשות. אם הוא היה "קלעי פנטסטי", הוא היה משחק הרבה יותר, בטח שמכבי השנה היא קבוצת השלשות הכי גרועה ביורוליג.
אם היית רואה קצת כדורסל מכללות, היית יודע שלא מעט פעמים הצלחה שם לא מרמזת על כלום. כמה שהסגנון בנבא שונה מבאירופה, הסגנון במכללות שונה פי אלף.
לא יקרה כלום אם תודה שהוא בלוף. הוא כבר ממש לא ילד, וכמו שאתה דואג להזכיר יש לו נסיון במכללה כמו דיוק, ובכל זאת הוא נראה לא קשור לענף

שאייר הוא אכזבה כי הוא לא מה שציפינו, אבל אי אפשר להאשים רק אותו, כי הוא לא שיחק כמעט בכלל. במעט שהוא שיחק, כולל כמה משחקים בגביע ווינר, הוא קלע לא מעט בדאבל פיגרס.
ציפינו לשחק שיוביל, ובפועל הוא לא משחק. פוטנציאל יש, ואם אתה טוען שלא אין לי כבר מה לומר, כי זה בדיחה. לבחור פוטנציאל גדול. בטח שיותר גדול משחקנים משלימים במכבי כמו אוחיון, פניני, או בלו.
"אם הייתה רואה קצת כדורסל מכללות"? אני מציע לך להפסיק להתנשות. זה לא הופך אותך לחכם יותר, אני מבטיח לך. ראיתי כדורסל מכללות, ולא מעט. שאייר זה אחד השחקנים שראיתי הכי הרבה במכללות. ואם ששבסקי אומר שמודבר באחד הטובים שאימן, ובקומבו גארד נפלא, ואם הוא היה פנטסטי לאורך כל העונה, אז בהחלט פוטנציאל יש. אופי של ילדה בת 5?? על מה אתה מדבר?? ראית אותו משחק או שאתה סתם זורק לאוויר. זה שחקן שלוקח על עצמו, והוביל מכללה עד הסוף. לצפות משחק כזה שעולה לכמה דקות לקחת על עצמו זה מצחיק. במה הוא בדיוק שונה ממאצ'בן? הרי גם מאצ'בן שנה שעברה עלה, לא לקח על עצמו, לא שיחק הרבה, ובמעט הוא ממש לא נראה מרשים. אז למה אחד אתה מהלל, ועל השני אתה יורד ומדבר עליו כמו השחקן הגרוע ביותר שלבש צהוב? הזכרתי גם את הדוגמא של שבד, שהתייבש כמה שנים על הספסל של צסק"א, אבל היום הוא אחד הגארדים הכי איכותיים באירופה
כמו שאמרתי, יש לו פוטנציאל להפוך לאחלה שחקן. צריך להשאיל אותו לקבוצה באירופה, ולראות את הוא הסתגל לכדורסל האירופאי המקצועני. אם כן-אחלה. אם לא-להיפרד ממנו
asafb96

הודעהעל ידי אבי » 01 מרץ 2012, 14:09

שאייר שחקן מצוין. חבל שבלאט לא נתן לו את ההזדמנות שלה הוא ראוי (בזמן שיוגב אוחיון קיבל הזדמנויות מעל ומעבר).
חבל שישחררו אותו לקבוצה אחרת ואז הוא יתן למכבי בראש.
כנראה שלא למדו כלום ממקרה מצ'באן.
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי שחף » 01 מרץ 2012, 14:15

אני לא חושב שיש איזשהו דימיון למאצ'באן. שייר לא עושה כלום אפילו במשחקים בליגה הישראלית שהוא מקבל בהם דקות. יוגב שהזכרת נותן יופי של עונת רוקי הרבה מעל ומעבר לציפיות.
שחף

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 14:23

asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:

שאייר הוא אכזבה כי הוא לא מה שציפינו, אבל אי אפשר להאשים רק אותו, כי הוא לא שיחק כמעט בכלל. במעט שהוא שיחק, כולל כמה משחקים בגביע ווינר, הוא קלע לא מעט בדאבל פיגרס.
ציפינו לשחק שיוביל, ובפועל הוא לא משחק. פוטנציאל יש, ואם אתה טוען שלא אין לי כבר מה לומר, כי זה בדיחה. לבחור פוטנציאל גדול. בטח שיותר גדול משחקנים משלימים במכבי כמו אוחיון, פניני, או בלו.
"אם הייתה רואה קצת כדורסל מכללות"? אני מציע לך להפסיק להתנשות. זה לא הופך אותך לחכם יותר, אני מבטיח לך. ראיתי כדורסל מכללות, ולא מעט. שאייר זה אחד השחקנים שראיתי הכי הרבה במכללות. ואם ששבסקי אומר שמודבר באחד הטובים שאימן, ובקומבו גארד נפלא, ואם הוא היה פנטסטי לאורך כל העונה, אז בהחלט פוטנציאל יש. אופי של ילדה בת 5?? על מה אתה מדבר?? ראית אותו משחק או שאתה סתם זורק לאוויר. זה שחקן שלוקח על עצמו, והוביל מכללה עד הסוף. לצפות משחק כזה שעולה לכמה דקות לקחת על עצמו זה מצחיק. במה הוא בדיוק שונה ממאצ'בן? הרי גם מאצ'בן שנה שעברה עלה, לא לקח על עצמו, לא שיחק הרבה, ובמעט הוא ממש לא נראה מרשים. אז למה אחד אתה מהלל, ועל השני אתה יורד ומדבר עליו כמו השחקן הגרוע ביותר שלבש צהוב? הזכרתי גם את הדוגמא של שבד, שהתייבש כמה שנים על הספסל של צסק"א, אבל היום הוא אחד הגארדים הכי איכותיים באירופה
כמו שאמרתי, יש לו פוטנציאל להפוך לאחלה שחקן. צריך להשאיל אותו לקבוצה באירופה, ולראות את הוא הסתגל לכדורסל האירופאי המקצועני. אם כן-אחלה. אם לא-להיפרד ממנו

קודם כל, ממש לא הייתה לי כוונה להשמע מתנשא, ואני מתנצל אם זה מה שהבנת. בהודעה הראשונה כתבת לי "אם תראה את הגמר", ופשוט הגבתי באותה תבנית.
אחרי שהבהרנו את זה, אני לא מצליח להבין למה אצלך אף פעם אי אפשר להאשים את השחקן כשהוא לא מקבל דקות. את הספסול של מאלט ניסית לתרץ בעמדה לא נכונה( תירוץ שהוכח כלא נכון בשני המשחקים האחרונים) ועכשיו שאייר שבכל דקה שהוא משחק, נראה יותר חסר אונים מהפעם הקודמת. (אני לא אזכיר את הספסול של ליאור, כדי לא לגלוש מהדיון)
פוטנציאל? בסדר.. יש לו פוטנציאל להיות שחקן מצויין בסגנון של המכללות. התקפות ארוכות, שלא מתבססות על פיק אנד רול, הגנה מאוד בסיסית, בקיצור חממה.
קצת מצחיק שאתה קורא לי מתנשא ואז אומר "על מה אתה מדבר?? ראית אותו משחק או שאתה סתם זורק לאוויר" . אז כן, ראיתי אותו משחק. ראיתי גם את פוט משחק במכללות אז מה?
אי אפשר להסתמך לנצח על מה שהוא עשה במכללות. השנה, הוא מראה אופי של ילדה בת 5. נראה כאילו טוב לו עם הפוזיציה שהוא נמצא בה, והוא בטח לא עושה כלום כשהוא על המגרש בשביל להוכיח למאמן שהוא טועה. זה לדעתי אופי של ילדה בת 5.
אני אסביר לך במה הוא שונה ממצ'באן ומשבד. מצ'באן הגיע לפה בתור גבוה חמישי, בגיל 21 ועוד באמצע העונה, שבד בסך הכל בן 24 והוא משחק בקבוצה עמוסת כוכבים. שאייר לעומת זאת, הגיע למכבי כשהיא במצוקת גארדים, כשפארמר יכול לעזוב בכל רגע והגארדים המחליפים הם פאפא וטל הזקנים ויוגב, שהגיע בתור השחקן האחרון ברוטציה אולי. כביכול הסיטואציה המושלמת בשביל שאייר לתפוס מקום של שחקן מוביל. מה קרה בפועל? יוגב, הנגר מירושלים הפך לרכז ראשון, לפאפא וטל יש את הנישה שלהם, ואיפה הכוכב הגדול מדיוק? שאלה טובה..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 14:27

הוא ממש לא מראה אופי של ילדה בת חמש כמו שאתה אומר. רחוק מזה. שחקן אחר שהיה עולה היה עושה טובה שהוא קם מהספסל, ורק מחכה שתיגמר העונה כדי לברוח. שאייר עולה ונלחם על כל דקה. לא משנה איזה מסגרת זאת, כמה דקות הוא משחק, וכמה הפרש, הוא תמיד מנסה להוכיח.
בסופו של דבר, אפשר לדבר עד מחר, אבל עובדתית, הוא לא ממש קיבל צ'אנס, והוא שחקן מוכשר. כך שצריך להשאיל אותו ולראות מה הוא שווה בקבוצה אחרת. בדיוק כמו מאצ'בן. שניהם לא עשו כלום במכבי, ולשניהם פוטנציאל גדול
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 14:34

טוב נו.. i rest my case.. אתה מציג טיעונים, אני מפריך אותם, אתה עונה בדיוק עם אותם טיעונים התחלתיים. תמשיך לשכנע את עצמך ששחקנים שאתה אוהב, לא מקבלים צ'אנס, אז הם לא יכולים להוכיח שהם מייקל ג'ורדן. אין בעיה שישאילו אותו. אבל לפרטיזן. שלא ישאילו אותו לגליל ואז תגיד שהוא הוכיח שהוא שחקן ענק.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 16:12

MTA2311 כתב:טוב נו.. i rest my case.. אתה מציג טיעונים, אני מפריך אותם, אתה עונה בדיוק עם אותם טיעונים התחלתיים. תמשיך לשכנע את עצמך ששחקנים שאתה אוהב, לא מקבלים צ'אנס, אז הם לא יכולים להוכיח שהם מייקל ג'ורדן. אין בעיה שישאילו אותו. אבל לפרטיזן. שלא ישאילו אותו לגליל ואז תגיד שהוא הוכיח שהוא שחקן ענק.

אתה לא מבין אותי. אין ספק שהסיפור שלו אכזבה. הוא בא כהבטחה, אבל היום הוא שחקן ספסל. יכול מאוד להיות שהוא לא השחקן שציפינו, לפחות לא באירופה, אבל ממש אי אפשר להתעלם מחוסר הצ'אנסים שהוא קיבל. יכול להיות שיש לזה סיבה, אבל אי אפשר בחיים לומר מה שאמרת. זה ממש ממש לא שאני "משכנע את עצמי שהם לא מקבלים צ'אנס", כי זה עובדה. זה לא משהו שאתה יכול להתווכח עליו. זה ששאייר לא קיבל צ'אנס, זאת עובדה. זה שפאפאס לא קיבל צ'אנס עד שבלאט החליט לתת לו לשחק, והוא הציל לנו את החיים, זאת עובדה. זה שג'יימס (שבניגוד ל2 האחרים, אני לא אוהב, אבל לפחות אני אובייקטיבי בשיפוט שלי) לא מקבל צ'אנסים, זאת עובדה. זה שמאלט בשבועות האחרונים לא מקבל מספיק צא'נסים, ונדרש לשחק כמעט רק כרכז, עמדה שהייתה זרה לו כל הקריירה, זאת עובדה.
הוא ממש לא אחד הגרועים שהיו פה, כי זה לא שחקן כמו סמית' שקיבל צ'אנסים ונכשל. הוא עדיין שחקן מוכשר, וכמו שמאצ'בן היה מוכשר, ולא קיבל צ'אנס, אף אחד לא קבר אותו, אותו דבר לגביו. אני די בטוח שאין לו את הכישרון של מאצ'בן, והוא לא יתפתח להיות שחקן בלבל הזה. אבל לטעמי הוא יכול להיות שחקן משלים סבבה לגמרי באירופה. אני ממש לא רואה במה הוא נופל משחקנים משלימים כמו פניני או בלו. יש לו קליעה מצוינת, הוא שחקן מאוד חכם, ווינר, בחור טוב, בלי אגו, שמשקיע הרבה. כרגע אין לו בטחון, וזה די ברור. אני הייתי שמח אם היו משאילים אותו לאיזה קבוצה קטנה בליגה הספרדית, ונראה אותו מקבל הזדמנות שם, מול קבוצות ברמה. שוב, אם הוא יהיה טוב ויממש את הפוטנציאל? אחלה. אפשר להחזיר. אם לא, אין שום בעיה להיפרד ממנו יפה
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 מרץ 2012, 16:15

שייר אכזבה בשבילי..
ראיתי אותו בדיוק ומאוד רציתי אותו במכבי אבל זה לא זה..
עזבו את הקליעה אם זה המשקפיים או לא..הוא חלש מדי ואיטי מדי..הוא שיחק בדיוק רכז ונראה אתלט ומהיר..הוא לא מסוגל ברמות המקצועניות אפילו של הליגה שלנו לעבור שחקן בכדרור..לא כשהשחקן שם עליו גוף ולא כשהשחקן טיפה מזיז רגליים..זה כואב לפעמים לראות אותו מנסה לעבור את קו מחצית המגרש..
אני חושבת שאם הייתה לו מהירות ברגליים זה היה משנה את כל הסיפור שלו..אבל הוא מאוד מאוד כבד..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עידן ו־172 אורחים