המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי מחפשת קבוצה שתקלוט את ג'ון שאייר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי מחפשת קבוצה שתקלוט את ג'ון שאייר

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 16:22

asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:טוב נו.. i rest my case.. אתה מציג טיעונים, אני מפריך אותם, אתה עונה בדיוק עם אותם טיעונים התחלתיים. תמשיך לשכנע את עצמך ששחקנים שאתה אוהב, לא מקבלים צ'אנס, אז הם לא יכולים להוכיח שהם מייקל ג'ורדן. אין בעיה שישאילו אותו. אבל לפרטיזן. שלא ישאילו אותו לגליל ואז תגיד שהוא הוכיח שהוא שחקן ענק.

אתה לא מבין אותי. אין ספק שהסיפור שלו אכזבה. הוא בא כהבטחה, אבל היום הוא שחקן ספסל. יכול מאוד להיות שהוא לא השחקן שציפינו, לפחות לא באירופה, אבל ממש אי אפשר להתעלם מחוסר הצ'אנסים שהוא קיבל. יכול להיות שיש לזה סיבה, אבל אי אפשר בחיים לומר מה שאמרת. זה ממש ממש לא שאני "משכנע את עצמי שהם לא מקבלים צ'אנס", כי זה עובדה. זה לא משהו שאתה יכול להתווכח עליו. זה ששאייר לא קיבל צ'אנס, זאת עובדה. זה שפאפאס לא קיבל צ'אנס עד שבלאט החליט לתת לו לשחק, והוא הציל לנו את החיים, זאת עובדה. זה שג'יימס (שבניגוד ל2 האחרים, אני לא אוהב, אבל לפחות אני אובייקטיבי בשיפוט שלי) לא מקבל צ'אנסים, זאת עובדה. זה שמאלט בשבועות האחרונים לא מקבל מספיק צא'נסים, ונדרש לשחק כמעט רק כרכז, עמדה שהייתה זרה לו כל הקריירה, זאת עובדה.
הוא ממש לא אחד הגרועים שהיו פה, כי זה לא שחקן כמו סמית' שקיבל צ'אנסים ונכשל. הוא עדיין שחקן מוכשר, וכמו שמאצ'בן היה מוכשר, ולא קיבל צ'אנס, אף אחד לא קבר אותו, אותו דבר לגביו. אני די בטוח שאין לו את הכישרון של מאצ'בן, והוא לא יתפתח להיות שחקן בלבל הזה. אבל לטעמי הוא יכול להיות שחקן משלים סבבה לגמרי באירופה. אני ממש לא רואה במה הוא נופל משחקנים משלימים כמו פניני או בלו. יש לו קליעה מצוינת, הוא שחקן מאוד חכם, ווינר, בחור טוב, בלי אגו, שמשקיע הרבה. כרגע אין לו בטחון, וזה די ברור. אני הייתי שמח אם היו משאילים אותו לאיזה קבוצה קטנה בליגה הספרדית, ונראה אותו מקבל הזדמנות שם, מול קבוצות ברמה. שוב, אם הוא יהיה טוב ויממש את הפוטנציאל? אחלה. אפשר להחזיר. אם לא, אין שום בעיה להיפרד ממנו יפה

אני אסיים ואומר את מה שהתחלתי להגיד לפני 2 הודעות בערך. הסיטואציה של שאייר הייתה שונה משל שחקן ישראלי טיפוסי שמגיע למכבי. בגלל כל מני הברזות של שחקנים, והתנהלות לא נכונה בקיץ, שאייר הגיע למכבי בתור שחקן חמישייה, והוא גם היה כזה בלא מעט משחקי הכנה. אז אני לא חושב שהמילה צ'אנס נכונה במקרה הזה. הוא לא מקבל דקות, עקב אכזבה של המערכת ממנו. יוגב כן קיבל צ'אנס? בתחילת העונה הוא התחיל בתור גארד 4-5 ברוטציה, אבל הוא ניצל את מעט הדקות שלו והוכיח שמגיע לו יותר. שאייר לא עשה את זה.
אם אנחנו מסכימים על זה שקיימת ממנו אכזבה אז אפשר גם לסיים את הדיון מבחינתי.. אין ספק שהוא לא צריך להיות במכבי שנה הבאה, ואין לנו מה להפסיד איתו. נקווה שדקות משחק בליגה חזקה יעשו את העבודה בשבילו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 16:37

MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:טוב נו.. i rest my case.. אתה מציג טיעונים, אני מפריך אותם, אתה עונה בדיוק עם אותם טיעונים התחלתיים. תמשיך לשכנע את עצמך ששחקנים שאתה אוהב, לא מקבלים צ'אנס, אז הם לא יכולים להוכיח שהם מייקל ג'ורדן. אין בעיה שישאילו אותו. אבל לפרטיזן. שלא ישאילו אותו לגליל ואז תגיד שהוא הוכיח שהוא שחקן ענק.

אתה לא מבין אותי. אין ספק שהסיפור שלו אכזבה. הוא בא כהבטחה, אבל היום הוא שחקן ספסל. יכול מאוד להיות שהוא לא השחקן שציפינו, לפחות לא באירופה, אבל ממש אי אפשר להתעלם מחוסר הצ'אנסים שהוא קיבל. יכול להיות שיש לזה סיבה, אבל אי אפשר בחיים לומר מה שאמרת. זה ממש ממש לא שאני "משכנע את עצמי שהם לא מקבלים צ'אנס", כי זה עובדה. זה לא משהו שאתה יכול להתווכח עליו. זה ששאייר לא קיבל צ'אנס, זאת עובדה. זה שפאפאס לא קיבל צ'אנס עד שבלאט החליט לתת לו לשחק, והוא הציל לנו את החיים, זאת עובדה. זה שג'יימס (שבניגוד ל2 האחרים, אני לא אוהב, אבל לפחות אני אובייקטיבי בשיפוט שלי) לא מקבל צ'אנסים, זאת עובדה. זה שמאלט בשבועות האחרונים לא מקבל מספיק צא'נסים, ונדרש לשחק כמעט רק כרכז, עמדה שהייתה זרה לו כל הקריירה, זאת עובדה.
הוא ממש לא אחד הגרועים שהיו פה, כי זה לא שחקן כמו סמית' שקיבל צ'אנסים ונכשל. הוא עדיין שחקן מוכשר, וכמו שמאצ'בן היה מוכשר, ולא קיבל צ'אנס, אף אחד לא קבר אותו, אותו דבר לגביו. אני די בטוח שאין לו את הכישרון של מאצ'בן, והוא לא יתפתח להיות שחקן בלבל הזה. אבל לטעמי הוא יכול להיות שחקן משלים סבבה לגמרי באירופה. אני ממש לא רואה במה הוא נופל משחקנים משלימים כמו פניני או בלו. יש לו קליעה מצוינת, הוא שחקן מאוד חכם, ווינר, בחור טוב, בלי אגו, שמשקיע הרבה. כרגע אין לו בטחון, וזה די ברור. אני הייתי שמח אם היו משאילים אותו לאיזה קבוצה קטנה בליגה הספרדית, ונראה אותו מקבל הזדמנות שם, מול קבוצות ברמה. שוב, אם הוא יהיה טוב ויממש את הפוטנציאל? אחלה. אפשר להחזיר. אם לא, אין שום בעיה להיפרד ממנו יפה

אני אסיים ואומר את מה שהתחלתי להגיד לפני 2 הודעות בערך. הסיטואציה של שאייר הייתה שונה משל שחקן ישראלי טיפוסי שמגיע למכבי. בגלל כל מני הברזות של שחקנים, והתנהלות לא נכונה בקיץ, שאייר הגיע למכבי בתור שחקן חמישייה, והוא גם היה כזה בלא מעט משחקי הכנה. אז אני לא חושב שהמילה צ'אנס נכונה במקרה הזה. הוא לא מקבל דקות, עקב אכזבה של המערכת ממנו. יוגב כן קיבל צ'אנס? בתחילת העונה הוא התחיל בתור גארד 4-5 ברוטציה, אבל הוא ניצל את מעט הדקות שלו והוכיח שמגיע לו יותר. שאייר לא עשה את זה.
אם אנחנו מסכימים על זה שקיימת ממנו אכזבה אז אפשר גם לסיים את הדיון מבחינתי.. אין ספק שהוא לא צריך להיות במכבי שנה הבאה, ואין לנו מה להפסיד איתו. נקווה שדקות משחק בליגה חזקה יעשו את העבודה בשבילו.

לא נכון! עכשיו אתה כבר משנה עובודת, וזה ממש לא נכון
מהמשחק הראשון של טרום העונה, משחק ההכנה הראשון, יוגב היה בחמישיה. זה זכור לי בעיקר, כי לא הבנתי איך מכל סגל הגארדים, דווקא יוגב בחמישיה. הוא ממש ממש לא קיבל דקות בקדם עונה. אני זוכר את זה מצוין. מהשניה שיוגב בה הוא נהנה ממעמד הרבה יותר בכיר משאייר, שהיה שחקן ספסל. הוא קיבל דקות רק בגביע צ'אנס או ווינר, לא זוכר איך קוראים לזה, והיה מצוין. העמיד שם ממוצעים של דאבל פיגרס אם אני לא טועה, באחוזים טובים מה3. אי אפשר לומר שהוא קיבל צ'אנס ודקות. ממש לא. אולי יש לזה סיבות, כאלה ואחרות. אולי מקצועיות אולי לא. לא אני ולא אתה יודעים. מה שכן, כישרון יש לו. כך שצריך להשאיל אותו ולראות מה הוא שווה באירופה. יכול להיות שהוא יהיה אחלה שחקן, יכול ליהיות שהוא לא שווה כלום. אבל לא צריך לשנות עובדות ולכתוב סתם דברים בשביל להוכיח נקודה
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 16:48

asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:

מהמשחק הראשון של טרום העונה, משחק ההכנה הראשון, יוגב היה בחמישיה. זה זכור לי בעיקר, כי לא הבנתי איך מכל סגל הגארדים, דווקא יוגב בחמישיה. הוא ממש ממש לא קיבל דקות בקדם עונה. אני זוכר את זה מצוין. מהשניה שיוגב בה הוא נהנה ממעמד הרבה יותר בכיר משאייר, שהיה שחקן ספסל. הוא קיבל דקות רק בגביע צ'אנס או ווינר, לא זוכר איך קוראים לזה, והיה מצוין. העמיד שם ממוצעים של דאבל פיגרס אם אני לא טועה, באחוזים טובים מה3. אי אפשר לומר שהוא קיבל צ'אנס ודקות. ממש לא. אולי יש לזה סיבות, כאלה ואחרות. אולי מקצועיות אולי לא. לא אני ולא אתה יודעים. מה שכן, כישרון יש לו. כך שצריך להשאיל אותו ולראות מה הוא שווה באירופה. יכול להיות שהוא יהיה אחלה שחקן, יכול ליהיות שהוא לא שווה כלום. אבל לא צריך לשנות עובדות ולכתוב סתם דברים בשביל להוכיח נקודה

משנה עובדות? במשחק הכנה מול חיפה(לדעתי הראשון בקדם עונה)- פתח בחמישייה, מול שולה- קיבל משהו כמו 15-20 דקות וקלע 8 נקודות.
גם אם בפועל הוא לא היה בחמישייה( למרות שבראשון הוא כן היה), זה היה אמור להיות התפקיד שלו. לא יכול להיות שאתה חושב שבלאט הביא את יוגב בשביל להיות שחקן חמישייה, כשיושב לו על הספסל אלוף מכללות.
בשורה התחתונה, הגיעו השנה למכבי שני גארדים ישראלים, אחד אלוף מכללות עם הייפ גדול סביבו, ואוחיון. אני באופן אישי חשבתי ששאייר יהיה שחקן חמישייה, ובמשחק הראשון זה באמת קרה, מאז הדקות שלו התחילו לרדת בהדרגה. למה? מעניין באמת.. :?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 17:04

MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:

משנה עובדות? במשחק הכנה מול חיפה(לדעתי הראשון בקדם עונה)- פתח בחמישייה, מול שולה- קיבל משהו כמו 15-20 דקות וקלע 8 נקודות.
גם אם בפועל הוא לא היה בחמישייה( למרות שבראשון הוא כן היה), זה היה אמור להיות התפקיד שלו. לא יכול להיות שאתה חושב שבלאט הביא את יוגב בשביל להיות שחקן חמישייה, כשיושב לו על הספסל אלוף מכללות.
בשורה התחתונה, הגיעו השנה למכבי שני גארדים ישראלים, אחד אלוף מכללות עם הייפ גדול סביבו, ואוחיון. אני באופן אישי חשבתי ששאייר יהיה שחקן חמישייה, ובמשחק הראשון זה באמת קרה, מאז הדקות שלו התחילו לרדת בהדרגה. למה? מעניין באמת.. :?

כן. זה לשנות עובדות. ממש לא מעניין אותי למה הוא ירד לספסל. וגם אתה עם כל הכבוד, לא יודע. עובדתית, אוחיון קיבל צ'אנסים הרבה הרבה יותר מאשר שאייר. וזאת עובדה. זה ממש לא ששאייר קיבל איזה 5-10 משחקים, קיבל דקות, והיה רע. רחוק מאוד מכך. גם פארמר פתח במשחק הראשון, ולא ממש היה אי אי אי עד המשחק ההוא מול ריאל. אז מה?
לא מעניין חמישיה לא חמישיה, אוחיון, הייפ, וכל השטויות האלה. עובדתית, הוא לא קיבל כמעט בכלל צ'אנסים. ואם לפתוח במשחק אחד בקדם עונה מול חיפה, או לשחק מול שולה, זה צ'אנס, אז הראייה שלנו רחוקה מאוד בהקשר הזה.
ושוב, למה על מאצ'בן אתה לא אמרת מילה? הרי מאצ'בן קיבל "קצת" יותר צ'אנסים מלפתוח בקדם עונה, וממש לא הרשים. בכלל לא. ובכל זאת, הרוב, כולל אני, ידענו שיש לו כשרון ופוטנציאל, ואי אפשר לקבור אותו. צריך לראות אותו בקבוצה אחרת, או לפחות לראות אותו משחק במכבי כשחקן בכיר. אותו דבר שאייר. אז שאייר כנראה לא ברמת הכשרון והפוטנציאל של מאצ'בן, אבל ממש אי אפשר לפסול אותו ולומר שהוא אכזבה ענקית, ובטח שלא לומר או לרמוז שהוא קיבל צ'אנסים, ולא ניצל אותם. מבחינתי, כמו מאצ'בן שנה שעברה, הוא לא חלק מהקבוצה. אי אפשר גם לצפות משחקן שמתייבש על הספסל, ולא רואה מגרש, לעלות ל5 דקות של גארבג' ולשרוף את הפרקט. זה מגוחך...
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 17:26

הוא הגיע לפה בתור שחקן חמישייה, לא יעזור לך כלום. ערכו לכבודו מסיבות עיתונאים וראיינו כל מה שזז בקרבתו. אתה שדיברת כל כך הרבה כל מה שהוא עשה במכללות, חושב שמישהו החתים אותו בתור רגב פנאן 2.0 ואת אוחיון בתור רכז ראשון? זה נקרא לשנות עובדות אם כבר.
כנראה שההסבר הקודם שלי על מצ'באן שהיה מפורט ומדוייק לא סיפק אותך, אז אני אחזור עליו. מצ'באן הגיע באמצע העונה בגיל צעיר כשעמדות 4-5 מלאות לחלוטין. שאייר לעומת זאת הגיע למכבי בסיטואציה כזאת, שהתחרות היחידה שלו, היא ילדון נגר מקריית שמונה, טל בורשטיין הגמור, ופאפא הזקן. נראה לך אותו דבר?
אי אפשר לצפות את זה? למה? איך שחקן אמור להוכיח למאמן שמגיעות לו דקות? הוא קודם כל צריך לקבל 20 דקות למשחק 10 משחקים ורק אז נראה אם הוא מספיק טוב? ראו אותו באימונים, כולנו ראינו אותו בדקות המעטות שהוא קיבל וכנראה שזה לא היה מספיק. וצר לי, יכול להיות שיש לך ידע מסויים בכדורסל, ויכול להיות שתחשוב שאני מתנשא, אבל אם אתה אומר שאי אפשר לצפות משחקן כדורסל שלא רואה מגרש, שיעלה וישרוף את הפרקט כשהוא עולה אפילו ל20 שניות, כנראה שלא שיחקת כדורסל יום בחייך. כדורסל זה משחק של אגו, וסוג של משחק שגורם לך לחיות בתחושה שאתה כל הזמן צריך להוכיח משהו למישהו( למאמן, לעצמך, לקהל וכו'). לשחקן שלא עושה את זה, לא מגיע לשחק כדורסל למחייתו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 17:42

MTA2311 כתב:הוא הגיע לפה בתור שחקן חמישייה, לא יעזור לך כלום. ערכו לכבודו מסיבות עיתונאים וראיינו כל מה שזז בקרבתו. אתה שדיברת כל כך הרבה כל מה שהוא עשה במכללות, חושב שמישהו החתים אותו בתור רגב פנאן 2.0 ואת אוחיון בתור רכז ראשון? זה נקרא לשנות עובדות אם כבר.
כנראה שההסבר הקודם שלי על מצ'באן שהיה מפורט ומדוייק לא סיפק אותך, אז אני אחזור עליו. מצ'באן הגיע באמצע העונה בגיל צעיר כשעמדות 4-5 מלאות לחלוטין. שאייר לעומת זאת הגיע למכבי בסיטואציה כזאת, שהתחרות היחידה שלו, היא ילדון נגר מקריית שמונה, טל בורשטיין הגמור, ופאפא הזקן. נראה לך אותו דבר?
אי אפשר לצפות את זה? למה? איך שחקן אמור להוכיח למאמן שמגיעות לו דקות? הוא קודם כל צריך לקבל 20 דקות למשחק 10 משחקים ורק אז נראה אם הוא מספיק טוב? ראו אותו באימונים, כולנו ראינו אותו בדקות המעטות שהוא קיבל וכנראה שזה לא היה מספיק. וצר לי, יכול להיות שיש לך ידע מסויים בכדורסל, ויכול להיות שתחשוב שאני מתנשא, אבל אם אתה אומר שאי אפשר לצפות משחקן כדורסל שלא רואה מגרש, שיעלה וישרוף את הפרקט כשהוא עולה אפילו ל20 שניות, כנראה שלא שיחקת כדורסל יום בחייך. כדורסל זה משחק של אגו, וסוג של משחק שגורם לך לחיות בתחושה שאתה כל הזמן צריך להוכיח משהו למישהו( למאמן, לעצמך, לקהל וכו'). לשחקן שלא עושה את זה, לא מגיע לשחק כדורסל למחייתו.

מה זה משנה באיזה מצב הוא בא?? ונגיד והוא בא כשחשקן חמישיה, מה זה משנה?? מה?? הוא שיחק בחמישיה?? לא! הוא בקושי ראה מגרש, וזאת עובדה! מעניין לי את אתה יודע מה מי היו האלטרנטיבות. ראינו כבר שבחירת השחקנים והדקות של בלאט זה רחוק מליהיות קדוש (ראה ערך פאפאס, סמית', אוחיון ובלו). זה לא קשור!! לא מעניין אותי כמה הוא בא! כל עוד הוא לא קיבל קרדיט כמו שסמית' קיבל, ולא היה רע, אי אפשר לומר מה שאמרת.
ההסבר של מאצ'בן ממש לא קשור. שוב, זה לא משנה הסיטואציה!! העובדות הם, שמאצ'בן קיבל יותר קרדיט משאייר, (ולא מעניין אותי האלטרנטיבות!), ולא הרשים. מה זה משנה מי עוד היה? גם מאצ'בן נראה חלש מאוד. אתה יכול לחפור עד מחר על הסיטואציות של שניהם. אבל שורה תחתונה, מאצ'בן קיבל יותר צ'אנסים משאייר, וזאת עובדה מוצקת. ובכל זאת, מאצ'בן נראה חלש. וכמעט כולם פה בעדו, אהבו אותו, ורוצים לראות אותו במכבי.
אל תבלבל את השכל על "לא שיחקת כדורסל" או כל השטויות האלה. אתה מנסה לצאת לא מתנשא, אבל יוצא הכי מתנשא. לצפות משחקן שעולה לגארבג' טיים, בליגת ה"על", שהבטחון שלו בתחתונים, שהוא לא רואה מגרש כמעט בכלל, ל20 שניות, זה שטות מוחלטת. אתה יכול להמשיך ולכתוב קלישאות ומשפטים שנשמעים נחמד, אבל זה רחוק מהמציאות. וזה לא ששאייר עושה פרוצים ועושה טובה, ממש לא. הוא אמר כל פעם שראיינו אותו שהוא מודה על כל שניה שהוא על המגרש, ורואים אותו משקיע ורץ, ונותן תחת בהגנה, גם אם הוא לא מקבל צ'אנסים.
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 18:00

זה שהוא בא כשחקן חמישייה זה אומר שהייתה כוונה לתת לו דקות, והרבה. מה שמוכיח שהסיבה היחידה שהוא לא משחק היא מקצועית. זה לא כמו עם פאפאלוקאס, שהיו דיבורים על זה שבלאט לא רצה אותו, או שהם הסתכסכו במהלך העונה. שאייר בא לפה בתור שחקן חמישייה, לא הרשים ולכן הוא לא משחק.. זה חשוב מי היו האלטרנטיבות, בשביל שתבין ששחקן כביכול סופר מוכשר, כמו שאתה אומר, צריך להתמודד עם 3 שחקנים כאלה בהליכה, והוא לא עושה את זה. לא כי בלאט אפס, אלא כי הוא שחקן לא מספיק טוב. ראו את זה כבר במשחק הראשון שהוא עלה לפרקט.
ההסבר של מצ'באן מאוד קשור. אני מציע שניתן לשאייר 40 דקות בעמדה 3. אז נוכל להגיד שהוא קיבל צאנסים כמו מילאן. מוזר שפתאום שכחת את כל הסיבות לכך שמילאן נראה ככה, אתמול ידעת לזמר אותן. הסיבות האלה ד"א, לא קיימות במקרה של שאייר.
אמרתי כבר, לא אכפת לי להישמע מתנשא, אם אני צודק. ובמקרה הזה אני צודק. לצפות משחקן שזאת שנה ראשונה שלו בתור שחקן כדורסל מקצוען, לטרוף את הפרקט בכל שנייה שהוא מקבל, זה יותר מלגיטימי. אז שאייר לא עושה פרצופים, אבל הוא גם לא מנצל את הדקות שלו בשביל להוכיח למאמן כלום. ופה אנחנו חוזרים לבעיית האופי שבאופן ברור קיימת אצלו. אתה שחקן ספסל, קיבלת דקות\שניות? תיזום, תהיה אסרטיבי. אין לך כבר מה להפסיד
וד"א, כל הסימני קריאה והשימוש שלך במילה "שטויות" כלפי דברים של אחרים, הם מתנשאים לא פחות מהדברים שאני אומר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 01 מרץ 2012, 18:03

אסף, אני באמת לא מבין על מה התלונות.
הוא כן קיבל הזדמנות, אבל לא לקח אותה. בשום שלב הוא לא נתן למאמנים שלו (וגם לנו) את התחושה שיש כאן שחקן שאפשר לסמוך עליו.

אפילו קשה לראות את הפוטנציאל מבצבץ שם, באמת.

לגבי האופי - הוא לא עושה טובה בזה שהוא עולה על המגרש. הוא מקבל משכורת ומשכורת לא נמוכה בכלל (הלוואי עליי כזאת). השאלה היא מה הוא עושה על המגרש,
האם הוא מנסה ליצור ולייצר לאחרים, האם הוא מנסה להגיע למצבים שבהם הוא מרגיש נוח, האם הוא מנסה לשמור על הכוכב של היריבה בשביל להראות שגם אם לא
התקפית, לפחות יש לו תרומה בהגנה, וכו'. התשובה לכל זה, לצערי, היא "לא".
מה שהוא עושה על המגרש, גם אני ואתה יכולים לעשות - לעמוד בצד ולחכות לכדור תועה שיתגלגל לעברו. תסלח לי, אבל זה לא מה שמצפים משחקן מקצוען.

ההבדל בין מה שהוא עושה לבין מה שמילאן עשה, זה שמים וארץ.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 01 מרץ 2012, 18:30

לא מבין למה להשאיל אותו. יש למכבי אופציה לחתוך אותו בקיץ הקרוב ואין שום סיבה שהיא לא תממש אותה. מדובר בשחקן שיכול להתאים לקבוצות מרכז טבלה בליגת העל וגם זה רק בגלל היותו ישראלי. קבוצות כמו אשקלון או ראשל״צ לא היו אפילו חושבות להחתים אותו כזר. שאייר לא מתקרב לרמה של מכבי וגם לא יתקרב אליה לעולם. חסרים 100 אלף דולר להחתים את לנגפורד או הנדריקס ועדיין מישהו חושב ברצינות להוציא עוד 200 אלף נטו (עלות של 400 אלף) על שאייר האומלל?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי NY boy » 01 מרץ 2012, 18:51

ידיעה של וואן מה ההתרגשות. ברור שמכבי לא הולכת להשאיל אותו ולא מחפשת להשאיל אותו לשום מקום. הוא חתם לשנתיים ויש אופציה לשחרר אותו בקיץ, מה ההגיון יהיה בלהשאיל אותו? גם ככה בשנה הבאה הוא יהיה שחקן חופשי. אז ברור שעדיף לשחרר אותו בקיץ. להעריך לו את החוזה ולהשאיל אותו יהיה הרי מהלך מפגר שאף אחד במכבי אני מאמין לא שוקל בכלל.
NY boy

הודעהעל ידי refael » 02 מרץ 2012, 11:46

ג'ון שאייר ביקש לעזוב את מכבי ת"א בסיום העונה
http://www.one.co.il/Article/196142.html
תמונה
refael

הודעהעל ידי jol9 » 02 מרץ 2012, 17:19

refael כתב:ג'ון שאייר ביקש לעזוב את מכבי ת"א בסיום העונה

אני מקווה שמכבי לא תמהר עם לאנדסברג. אין טעם להעמיס בסגל עוד ועוד שחקנים משלימים, כשהבכירים עדיין לא חתומים.
כרגע אני לא רואה יתרון גדול של לאנדסברג ע"פ טל בורשטיין (עבור מכבי), ואם טל נשאר, אז כדאי לחכות עם ההחתמה של לאנדסברג.
זה נכון שבעתיים אם מכבי מתכוונת להחליף את סמית' בסמול מוכשר וטוב יותר.

את לאנדסברג הייתי משאיר לסוף ובמידה והסגל יהיה כבר עמוס, מוותר, או מחתים ומשאיל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 מרץ 2012, 17:23

jol9 כתב:

אני מקווה שמכבי לא תמהר עם לאנדסברג. אין טעם להעמיס בסגל עוד ועוד שחקנים משלימים, כשהבכירים עדיין לא חתומים.
כרגע אני לא רואה יתרון גדול של לאנדסברג ע"פ טל בורשטיין (עבור מכבי), ואם טל נשאר, אז כדאי לחכות עם ההחתמה של לאנדסברג.

את לאנדסברג הייתי משאיר לסוף ובמידה והסגל יהיה כבר עמוס, מוותר, או מחתים ומשאיל.

מה? :eek
לנדסברג שחקן של 21 נקודות למשחק. איפה הוא ואיפה בורשטיין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 02 מרץ 2012, 17:33

שמואל1 כתב:
jol9 כתב:

נקודות זה לא הכל בחיים. אני בכוונה ציינתי "עבור מכבי". התפקיד של לאנדסברג במכבי, לא יהיה לעשות נקודות כמו בחיפה. לי אישית יש חשש שלאנדסברג
יבהל קצת מהסיטואציה, ויאבד את הביטחון בגלל שבמכבי אין הרבה הזדמנויות. לפחות טל יודע מה הוא יכול לתת ומה לא, ואין סכנה שיהפוך להיות עוד איזה סימונס או ג'ייסון וויליאמס בסגל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 מרץ 2012, 17:46

jol9 כתב:
שמואל1 כתב:
jol9 כתב:

נקודות זה לא הכל בחיים. אני בכוונה ציינתי "עבור מכבי". התפקיד של לאנדסברג במכבי, לא יהיה לעשות נקודות כמו בחיפה. לי אישית יש חשש שלאנדסברג
יבהל קצת מהסיטואציה, ויאבד את הביטחון בגלל שבמכבי אין הרבה הזדמנויות. לפחות טל יודע מה הוא יכול לתת ומה לא, ואין סכנה שיהפוך להיות עוד איזה סימונס או ג'ייסון וויליאמס בסגל.

הוא ישראלי..
מכבי לא הייתה מתנגדת אם היה לה היום את סימונס כישראלי על חשבון שאייר, אז לאנדסברג שלא רואה את סימונס בכלל..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי שחף » 02 מרץ 2012, 17:50

אני לא יודע כמה לאנסדברג מתאים למכבי(התחושה שלי שליד קית' לאנגפורד עדיף לוותר עליו) אבל קשה לי להאמין שהוא יהיה יותר גרוע משאייר.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 02 מרץ 2012, 17:59

אפשר אולי להחתים את לאנדסברג ולהשאיל אותו
במידה ולאנגפורד לא ימשיך, מה שאני מאוד מאוד מקווה שלא יקרה, אפשר להשאיר אותו בקבוצה כ2-3 מחליף, ולתת להלפרין+SF זר אחר לפתוח בעמדות 2-3, כשלאנדסברג מחליף, יחד עם פניני וטל
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 03 מרץ 2012, 22:07

הזוי חחחח
דווקא אחרי שאומרים שמכבי ושייר ויתרו על האופציה ההדדית להארכה וששייר ביקש לעזוב את הקבוצה, הוא מחליף את הרקע שלו ואת האווטאר שלו בטוויטר לתמונות שלו במכבי
http://twitter.com/#!/JonScheyer
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 04 מרץ 2012, 13:24

לא יודע למה האנשים פה החליטו שהלפרין בטוח יגיע בקייץ.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 04 מרץ 2012, 13:32

felix_r כתב:לא יודע למה האנשים פה החליטו שהלפרין בטוח יגיע בקייץ.

האמת שנראה לי כמו סיכוי לא רע. הוא ממש נחלש בחודש וחצי האחרונים בספרטק (חלק גם בגלל פציעה), אבל בכל מקרה, לא נראה לי שהם יעמדו על הרגליים האחוריות
בשבילו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד