המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

גרינוולד על הגבוהים בשנה הבאה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

גרינוולד על הגבוהים בשנה הבאה

הודעהעל ידי cannon » 01 מרץ 2012, 14:37

מסתמן שסופו ומצ'באן OUT. הרבה כסף פנוי IN ולכן נצליח להשאיר את קית' וריצ'י.
http://sports.walla.co.il/?w=/196/2513271
cannon

Re: גרינוולד על הגבוהים בשנה הבאה

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 מרץ 2012, 15:49

יותר מדי מילים :rolleyes יכללו לקצץ את הכתבה הזאת בחצי..
ועדיין מה שלקחתי ממנה זה את המשפט הגאוני הזה על הנדריקס
ביורוליג הסב נזקים כבדים ליריבות מעמדה 4, אף שלעתים גם תופקד כסנטר.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 01 מרץ 2012, 15:52

הוא חייב לפרוש אחרי המשפט הזה.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 16:07

הבן אדם אידיוט
בכל מקרה, כל המקורות אומרים שהתחזית של פליקס נכונה. מתפלל לה' שבסוף ההפיך יקרה
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2012, 17:33

asafb96 כתב:הבן אדם אידיוט

אתה רוצה את המשך התחזית?

מכבי תבנה קבוצה חלשה ואפורה ואז בגלל "לחץ האוהדים" בסוף הקייץ יחתימו איזה שם גדול יחסית שגם מעבר לשיא וגם לא ממש מתאים לנו, ויגידו: הינה! בנינו קבוצה לתפארת!

ואחר כך באמצע שלב הבתים כולם יראו שזה בלוף אחד גדול, ושוב נתחיל לחפש שחקנים כמו העונה, ושוב יהיה בלגאן ולא נעשה כלום ביורוליג.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jay » 01 מרץ 2012, 17:39

אופטימיות במיטבה :)
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי קודי » 01 מרץ 2012, 17:40

felix_r כתב:

אתה רוצה את המשך התחזית?

מכבי תבנה קבוצה חלשה ואפורה ואז בגלל "לחץ האוהדים" בסוף הקייץ יחתימו איזה שם גדול יחסית שגם מעבר לשיא וגם לא ממש מתאים לנו, ויגידו: הינה! בנינו קבוצה לתפארת!

ואחר כך באמצע שלב הבתים כולם יראו שזה בלוף אחד גדול, ושוב נתחיל לחפש שחקנים כמו העונה, ושוב יהיה בלגאן ולא נעשה כלום ביורוליג.

לא יודע מה זה "קבוצה חלשה", אבל הנדריקס בשנתיים האחרונות נמצא במגמת עלייה אדירה והוא, יחד עם לנגפורד, החזיקו את מכבי לבד לגמרי בטופ 16. מלבד שניהם, אין אף שחקן שאפשר לציין בקבוצה הזו. סופו השנה גורם בעיקר נזק ולא נראה לי שזה רק סיפור הפציעה אלא כל מיני מצבי רוח ודכאונות. בעמדת הרכז אין שום דבר לספר עליו הביתה ובטח שגם לא בעמדה 3, כאשר בעמדה 4 גם אליהו ובלו לא ממש יציבים העונה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי asafb96 » 01 מרץ 2012, 17:46

הנדריקס בתקופה טובה, הכל טוב ויפה, אבל לא הוא יקח את מכבי לתארים, עם כל הכבוד. הוא אחלה שחקן משלים, אבל לוותר על סופו בשבילו זה יהיה אחד הצעדים היותר מטומטמים שאפשר לעשות. לוותר על מאצ'בן בנוסף זה יהיה שיא הטמטום.
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2012, 17:51

קודי כתב:
felix_r כתב:

אתה רוצה את המשך התחזית?

לא יודע מה זה "קבוצה חלשה", אבל הנדריקס בשנתיים האחרונות נמצא במגמת עלייה אדירה והוא, יחד עם לנגפורד, החזיקו את מכבי לבד לגמרי בטופ 16. מלבד שניהם, אין אף שחקן שאפשר לציין בקבוצה הזו.

קודם כל לאנגפורד והנדריקס לא חתומים עדיין. אבל נגיד.
גם אם שניהם בכושר טוב, עלינו להצלבה רק בפוקס (הזריקה האחרונה של באזילה נגד בארסה לא נכנסה), וזה כאשר נאבקנו מול שתי קבוצות בנוניות מאוד כמו ז'לגיריס וקאנטו, עם תקציבים נמוכים בהרבה מזה של מכבי.
עדיין, עם כל הכבוד להנדריקס, אני לא רואה את מכבי מגיעה להישגים משמעותים כשהוא יהיה הגבוה המוביל בקבוצה.
חוץ מזה, אין לנו שכל בקבוצה. ועם האהבה הגדולה של בלאט לשחקנים האמריקאים, אני לא רואה דרך שכן יהיה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2012, 18:01

קודי,
ועוד משהו ששכחת. יהיה לנו את סמית'. למה? כי אף קבוצה נורמאלית לא תציע לו חוזה גבוה, אז הוא ישאר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קודי » 01 מרץ 2012, 18:10

פליקס, אני לא אומר להחתים את הנדריקס ולנגפורד ומסביבם עדת עציצים כמו סמית, אוחיון ושאייר. יש למכבי מספיק כסף בשביל להביא רכז נורמלי, סמול פורוורד סביר וסנטר טוב.
להשאיר את שחקני הספסל או השחקנים המשלימים ולהחליף (שוב, עונה שניה ברציפות) את השחקנים המובילים זו שטות ואי אפשר לקרוא לזה המשכיות.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 01 מרץ 2012, 18:23

קודי כתב:
felix_r כתב:

אתה רוצה את המשך התחזית?

לא יודע מה זה "קבוצה חלשה", אבל הנדריקס בשנתיים האחרונות נמצא במגמת עלייה אדירה והוא, יחד עם לנגפורד, החזיקו את מכבי לבד לגמרי בטופ 16. מלבד שניהם, אין אף שחקן שאפשר לציין בקבוצה הזו. סופו השנה גורם בעיקר נזק ולא נראה לי שזה רק סיפור הפציעה אלא כל מיני מצבי רוח ודכאונות. בעמדת הרכז אין שום דבר לספר עליו הביתה ובטח שגם לא בעמדה 3, כאשר בעמדה 4 גם אליהו ובלו לא ממש יציבים העונה.

אני חושב שאין מה להתחיל ולחשוב מה יהיה בעונה הבאה, כשבינתיים בעונה הזאת אנחנו בכיוון הנכון.

בכל זאת, לאור היכולת החלשה והמאכזבת של ליאור השנה (ולא משנה מה הסיבה), מצ'באן צריך להיות חזק על הכוונת.
בכלל, אני לא מבין מה הלחץ לשחרר אותו. שייתנו לו עוד עונה נסיון, כ-4, ואם לא יילך, אז ניפרד.

לגבי סופו - אני מסכים שלאחרונה הוא בעיקר נזק. לא יודע מה קרה לו, אבל פרט לפציעה שמטרידה אותו, הוא איבד גם בדברים שלא תלויים בזה.
פעם הוא לא היה עושה כ"כ הרבה צעדים, פעם הוא היה יודע להוציא כדור או לקחת אותו אל הסל, במינון הנכון ועוד דברים.
מה שכן, חסרים לי מאוד המהלכים שבהם סופו היה נועל את השומר כ"כ עמוק בצבע, שאלה היו 2 נקודות בטוחות כשהיו מוסרים לו לשם. זה משום מה לא קורה העונה.

בכלל זה מרגיז אותי, שדווקא הצד החזק של מכבי שהוא הקו הקדמי, הולך לעבור אולי מהפכה בקיץ. לדעתי זה קצת חבל, ואני מקווה שסוף העונה תשנה את התמונה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 01 מרץ 2012, 18:31

יוני, אני לא יודעת עד כמה זה נכון להגיד שמכבי השנה נמצאת ב"כיוון הנכון".
זה נכון אולי מבחינת התוצאות עד כה, אבל לא מבחינת הכדורסל של מכבי.
רוב העונה מכבי מציגה לצערי כדורסל שאני אישית לא נהנית ממנו.

זכור לי איך בעונה האחרונה של פיני, אחרי ההעפלה להצלבה (ואז היינו במצב הרבה יותר טוב לקראת ההצלבה), טענו כאן כמה אנשים שלמרות הכל הכדורסל של מכבי לא טוב.
ובכן, אני לא חושבת שמכבי משחקת העונה טוב יותר מהעונה ההיא (ואולי אפילו פחות טוב).

אני אשמח מאוד אם מכבי תעפיל העונה לפיינל פור, אבל זה עדיין לא נראה לי נכון שמכבי של השנה תהיה שם.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2012, 18:32

jol9,

ממך היתי מצפה לשים לב לכך, שהחגיגה של הנדריקס מול בראסה היתה ברובה בגלל שבארסה עשתה דאבל-טים על סופו, והאחרון חילק להנדריקס כמה סוכריות מצוינות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 01 מרץ 2012, 18:37

חנו'ש כתב:יוני, אני לא יודעת עד כמה זה נכון להגיד שמכבי השנה נמצאת ב"כיוון הנכון".

זכור לי איך בעונה האחרונה של פיני, אחרי ההעפלה להצלבה (ואז היינו במצב הרבה יותר טוב לקראת ההצלבה), טענו כאן כמה אנשים שלמרות הכל הכדורסל של מכבי לא טוב.
ובכן, אני לא חושבת שמכבי משחקת העונה טוב יותר מהעונה ההיא (ואולי אפילו פחות טוב).

אני אשמח מאוד אם מכבי תעפיל העונה לפיינל פור, אבל זה עדיין לא נראה לי נכון שמכבי של השנה תהיה שם.

זה נכון. הכדורסל הוא רע, ולמרות שסה"כ למכבי יש נסיבות מקילות (העזיבה של פארגו, הפציעה של פרקינס, ביטול החתימה של הלפרין, העזיבה באמצע העונה של פארמר וכו') זה עדיין היה
צריך להיות יותר טוב.

אבל בכל זאת, אני מעדיף כרגע להתמקד בתוצאות, שהן בסדר גמור (ולצערי אני חושב שמכבי לא תעבור את פאו מה שיהפוך את עונת היורוליג לסבירה).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 01 מרץ 2012, 18:40

felix_r כתב:jol9,

ממך היתי מצפה לשים לב לכך, שהחגיגה של הנדריקס מול בראסה היתה ברובה בגלל שבארסה עשתה דאבל-טים על סופו, והאחרון חילק להנדריקס כמה סוכריות מצוינות.

הוא אכן עושה את זה מפעם לפעם (היו גם כמה מסירות נחמדות לאליהו, במשחק מול ז'לגיריס נדמה לי), אבל זה לא מספיק.
סנטר שהוא העוגן של הקבוצה, חייב לדעת לעשות את זה באופן עקבי פעם אחר פעם, ובכך לגרום ליריבה לוותר על הדאבל טים עליו (ד"א חלק מהאחריות היא על
השחקנים האחרים, שחייבים לנוע לשטחים חופשיים, וכמובן שחייבים לתרגל את זה באימונים).

גדול המוסרים שאני ראיתי מהמצבים האלה הוא ניקולה. אף אחד לא מצפה מסופו להיות ניקו, אבל לפחות להות קצת יותר עקבי ומדוייק ולעשות פחות צעדים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2012, 18:45

jol9,

פתח את אתר היורוליג ותראה.
שחורציאנידיס בטופ-16 שיחק סך הכל 93 וחילק 8 אסיסטים.
הנדריקס בטופ-16 שיחק סך הכל 162 דקות וחילק 6.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 מרץ 2012, 18:46

jol9 כתב:
felix_r כתב:jol9,

הוא אכן עושה את זה מפעם לפעם (היו גם כמה מסירות נחמדות לאליהו, במשחק מול ז'לגיריס נדמה לי), אבל זה לא מספיק.
סנטר שהוא העוגן של הקבוצה, חייב לדעת לעשות את זה באופן עקבי פעם אחר פעם, ובכך לגרום ליריבה לוותר על הדאבל טים עליו (ד"א חלק מהאחריות היא על
השחקנים האחרים, שחייבים לנוע לשטחים חופשיים, וכמובן שחייבים לתרגל את זה באימונים).

גדול המוסרים שאני ראיתי מהמצבים האלה הוא ניקולה. אף אחד לא מצפה מסופו להיות ניקו, אבל לפחות להות קצת יותר עקבי ומדוייק ולעשות פחות צעדים.

גם לא היה מזיק אם הוא היה משחק עם קלעים יותר טובים מסביבו. לא פעם הוא מוציא כדור לאוחיון, או לסמית' ואין להם מה לעשות איתו. אני בטוח שאם היו במכבי קלעים יותר טובים(שזה חובה בקבוצה עם סופו), הוא גם היה מוסר יותר. כבר ראינו אותו עושה את זה, ככה שזה יותר עניין של בחירה לדעתי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2012, 18:47

דרך אגב, נחש כמה אסיסטים יש לדיוויד בלו בטופ 16 :D
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חנו'ש » 01 מרץ 2012, 18:55

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:יוני, אני לא יודעת עד כמה זה נכון להגיד שמכבי השנה נמצאת ב"כיוון הנכון".

זה נכון. הכדורסל הוא רע, ולמרות שסה"כ למכבי יש נסיבות מקילות (העזיבה של פארגו, הפציעה של פרקינס, ביטול החתימה של הלפרין, העזיבה באמצע העונה של פארמר וכו') זה עדיין היה
צריך להיות יותר טוב.

אבל בכל זאת, אני מעדיף כרגע להתמקד בתוצאות, שהן בסדר גמור (ולצערי אני חושב שמכבי לא תעבור את פאו מה שיהפוך את עונת היורוליג לסבירה).

זה נכון שיש כמה נסיבות מקילות, אבל עדיין אני לא מרגישה כאילו העונה בניגוד לעונה שעברה, בלאט מצליח להוציא מהקבוצה 200%, בקושי 100%.
לכן אני יכולה להבין את הביקורת של פליקס (גם אם היא קצת מוגזמת לעיתים.... :oops ) על בלאט.
יכול להיות שזה גם האדריאטית ולכן יש לו נסיבות מקילות, אבל אני העונה עד היום לא רואה דרך ברורה לקבוצה.

אני כן מסכימה איתך לגבי סופו.
אני לא יודעת מה הגורם, או הגורמים ליכולת שלו, אבל אני כן זוכרת לו חסד נעורים ואני כן זוכרת שהוא עדיין השחקן שהצליח להוביל את הקבוצה לגמר היורוליג.
ולמרות שאני אוהבת את הנדריקס, אני די בספק אם בניגוד לסופו הוא שחקן המסוגל להוליך קבוצה להישגים באמת גדולים (מעבר לטופ 16 מוצלח).
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־174 אורחים