המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

גרינוולד על הגבוהים בשנה הבאה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גרינוולד על הגבוהים בשנה הבאה

הודעהעל ידי jol9 » 02 מרץ 2012, 08:02

קודי כתב:
asafb96 כתב:
קודי כתב:דובי פיק מספר שריאל מדריד מציעה להנדריקס חוזה לשלוש שנים בהן ישתכר מעל מיליון דולר נטו לעונה, כך שנראה שהויכוח עליו מיותר והוא לא ישאר כאן. אם גם לנגפורד יעזוב, אז מעבר לעובדה שיהיה מדובר בכשלון גדול של ההנהלה, ששנה אחרי שנה מאבדת את הכוכבים אחרי שהיא נזכרת להאריך את חוזיהם מאוחר מדי, שוב בלאט יצטרך (בפעם השלישית ברציפות) לבנות קבוצה מאפס. אגב, אני לא רואה סיכוי שבלאט יצליח לקלוע עד כדי כך שיביא שלושה שחקנים ברמה של סופו, הנדריקס ולנגפורד, ובתקציב השחקנים של מכבי נקבל כאן קבוצת יורוקאפ.

לפני שאתה מתחיל שוב להאשים את ההנהלה במחדלים ובכשלונות בכך שהיא לא יכולה להתמודד עם ריאל תקציבית, בוא נחכה לראות לפחות מי נשאר ומי עוזב, ואז נתחיל את כל הירידות עליו
מצחיק שאנשים מאשימים את ההנהלה בזה. כאילו שהם באים להנדריקס, אומרים לו סכום, והוא חותם. נראה לכם באמת שהנדריקס, סופו, או לאנגפורד טיפשים? הם יודעים שהם הולכים לקבל הצעות בקיץ. אז ברור שהם לא מאריכים חוזים, כמו שפרקינס, אידסון, ופארגו לא האירכו שנה שעברה.

הכל עניין של טיימינג. מה שהנדריקס דרש בתחילת העונה זה הרבה פחות ממה שמכבי מוכנה לשלם היום ולא מספיק בשביל להשאיר אותו. אותו הסיפור עם לנגפורד ואותו סיפור היה בעונה שעברה עם אידסון.

בנובמבר, הנדריקס נראה כמו עוד שחקן, ולאנגפורד נראה כמו התאום הרשע של אלן אנדרסון.
זה לא פשוט לזהות את ההצלחה של השחקנים, ולהאריך להם את החוזה בשלב מוקדם.

אם שמת לב, כל תזזית ההחתמות והשמועות, החלה דקה אחרי הזכיה של מכבי בגביע. אני חושב שזה לא מקרי, והנהלת מכבי מחכה למיילסטון הזה, בשביל להחליט
האם העונה היא הצלחה יחסית, או כשלון, והאם שווה להתחיל להחתים ולהאריך חוזים.

אני חושב בסבירות גבוהה שלפחות אחד מבין סופו, הנדריקס, לאנגפורד יישאר בקבוצה, ואם זה אכן יהיה המצב, אז עם כל הצער, אני מקווה שזה יהיה לאנגפורד,
כי שחקן כזה מכבי בחיים לא תביא בקיץ.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 מרץ 2012, 08:05

יוני, גם אני מאושרת שבלאט נשאר, אבל אם ההנהלה תיתן לו לבנות קבוצה כראות עיניו, רוב הסיכויים שאתה כן תראה את הנדריקס בתור העוגן של הקבוצה אולי ביחד עם סמית' ולעומתם סופו בחוץ.
אגב, מעניין שדווקא הקיץ היו פחות הנחתות על בלאט מבחינת הסגל, כאשר רוב השחקנים שבאו העונה אלה שחקנים שבלאט רצה.
דווקא שנה שעברה היו יותר הנחתות כמו אליהו וסופו.
ההנחתות השנה היו יותר חיצוניות כמו האדריאטית, פחות בזהות הסגל (למעט כמובן דברים שלא היו תלויים באף אחד כמו פארגו והפציעה של פרקינס).
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 02 מרץ 2012, 08:09

חנו'ש כתב:יוני, גם אני מאושרת שבלאט נשאר, אבל אם ההנהלה תיתן לו לבנות קבוצה כראות עיניו, רוב הסיכויים שאתה כן תראה את הנדריקס בתור העוגן של הקבוצה אולי ביחד עם סמית' ולעומתם סופו בחוץ.

אם זה מה שהוא רוצה, אז אין מה לעשות.
אי אפשר לרצות במאמן מסויים, אבל לצפות שמישהו אחר יבנה לו את הקבוצה.

אן דייויד חושב שהוא יכול להצליח כשהנריקס הוא סנטר פותח וסמית' סמול פותח, אז כל האחריות היא עליו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 מרץ 2012, 08:28

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:יוני, גם אני מאושרת שבלאט נשאר, אבל אם ההנהלה תיתן לו לבנות קבוצה כראות עיניו, רוב הסיכויים שאתה כן תראה את הנדריקס בתור העוגן של הקבוצה אולי ביחד עם סמית' ולעומתם סופו בחוץ.

אן דייויד חושב שהוא יכול להצליח כשהנריקס הוא סנטר פותח וסמית' סמול פותח, אז כל האחריות היא עליו.

זה נכון, אבל חייבים להבין שבמצב כזה גם לבלאט יש זמן חסד שעלול להיגמר ברגע שהתוצאות לא ימלאו את הציפיות.
בלאט הוא לא קדוש, ואם זה לא יעבוד לו אז כמו שאמרת האחריות תהיה עליו וכמו שלפיני לא זכרו חסד נעורים אחרי עונה וחצי לא טובות, גם בלאט לא יהיה חסין מכלום.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 02 מרץ 2012, 08:33

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:

זה נכון, אבל חייבים להבין שבמצב כזה גם לבלאט יש זמן חסד שעלול להיגמר ברגע שהתוצאות לא ימלאו את הציפיות.
בלאט הוא לא קדוש, ואם זה לא יעבוד לו אז כמו שאמרת האחריות תהיה עליו וכמו שלפיני לא זכרו חסד נעורים אחרי עונה וחצי לא טובות, גם בלאט לא יהיה חסין מכלום.

נכון מאוד.
אפשר להתחיל לעלות ספקולציות, כמו ששחף ניסה לעשות, למשל שבלאט ינסה להזיז את הנדריקס ל-4, להוריד את ליאור לספסל, ובכסף של מצ'באן וסופו, להביא סנטר דומיננטי אחר,
ואת שאר הכסף ישקיע ברכז.
אני אישית מתקשה לקנות את הדברים האלה, גם אם הם נראים טוב על הנייר. לדעתי אם יהיה ויתור על שלושת הזרים הטובים שלנו, זה יהיה משיקולי תקציב, ולא מאיזה גראנד
מאסטר פלאן, והשחקנים שיגיעו כמחליפים, לא יהיו כאלה שמות ברמה, ואלה שיגיעו לעמדות האחרות, יהיו שחקנים שהיה אפשר להביא אותם, גם אם היו מצליחים להשאיר את כל
השלישייה, או לפחות 2/3 ממנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 מרץ 2012, 08:39

יכול להיות שבאמת אי אפשר להשאיר את 3 הזרים כי אין כסף, וזה הגיוני ומתקבל על הדעת, אבל הבחירה במי להשקיע מבין השלישייה ואחרי מי לחזר בעיקר היא יותר של הצוות המקצועי, מכיוון שנראה שההפרשים בחוזים של השלישייה נראים די זניחים.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 02 מרץ 2012, 09:00

חנו'ש כתב:יכול להיות שבאמת אי אפשר להשאיר את 3 הזרים כי אין כסף, וזה הגיוני ומתקבל על הדעת, אבל הבחירה במי להשקיע מבין השלישייה ואחרי מי לחזר בעיקר היא יותר של הצוות המקצועי, מכיוון שנראה שההפרשים בחוזים של השלישייה נראים די זניחים.

אני חושב שרוב הפורום מסכים שהסדר הוא לאנגפורד, סופו, הנדריקס. סה"כ למכבי יש קלפים טובים ביד, וצריך לדעת לשמור עליהם טוב וגם קרוב לחזה.
כשמפרסמים ידיעות שמצ'באן הוא שחקן יקר, ומנסים למצוא דרך להפסיק את החוזה שלו, אז יהיה בלתי אפשרי למכור אותו לאף קבוצה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 02 מרץ 2012, 09:07

jol9 כתב:
חנו'ש כתב:יכול להיות שבאמת אי אפשר להשאיר את 3 הזרים כי אין כסף, וזה הגיוני ומתקבל על הדעת, אבל הבחירה במי להשקיע מבין השלישייה ואחרי מי לחזר בעיקר היא יותר של הצוות המקצועי, מכיוון שנראה שההפרשים בחוזים של השלישייה נראים די זניחים.

אני חושב שרוב הפורום מסכים שהסדר הוא לאנגפורד, סופו, הנדריקס. סה"כ למכבי יש קלפים טובים ביד, וצריך לדעת לשמור עליהם טוב וגם קרוב לחזה.
כשמפרסמים ידיעות שמצ'באן הוא שחקן יקר, ומנסים למצוא דרך להפסיק את החוזה שלו, אז יהיה בלתי אפשרי למכור אותו לאף קבוצה.

הפורום לא קובע, בלאט קובע.
אני לא באמת יודעת מה סדר העדיפויות של בלאט, אבל התקשורת נותנת את התחושה שזה: הנדריקס, לאנגפורד וכל השאר, כאשר סופו כנראה נמצא די בתחתית הרשימה (אולי אפילו אחרי סמית').
אז אולי הכל קשקוש של התקשורת, או לפחות ככה אני מקווה....
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 02 מרץ 2012, 12:39

מה אתם אומרים על ללכת על מה שנשאר מפאו? למי שמבין בכסף שנשאר שם, ואיך הקבוצה הולכת להיראות אחרי השינוי הגדול, יש סיכוי? רק דיא וסאטו חתומים שם שנה הבאה. הבעלים מחפשים למכור את הקבוצה, והתקציב ירד. המדינה בטירוף, והמצב הכלכלי שם על הפנים. אולי יש סיכוי לדוג שחקן כמו קאלאטס, מאריץ' או וויקאס?
asafb96

הודעהעל ידי where is the love? » 02 מרץ 2012, 12:49

asafb96 כתב:מה אתם אומרים על ללכת על מה שנשאר מפאו? למי שמבין בכסף שנשאר שם, ואיך הקבוצה הולכת להיראות אחרי השינוי הגדול, יש סיכוי? רק דיא וסאטו חתומים שם שנה הבאה. הבעלים מחפשים למכור את הקבוצה, והתקציב ירד. המדינה בטירוף, והמצב הכלכלי שם על הפנים. אולי יש סיכוי לדוג שחקן כמו קאלאטס, מאריץ' או וויקאס?

אני אשמח לאחד מהם !

ואגב אני חושב שבלאט צריך לעשות את ההחלטות אבל אני חושב שסופו חייב להשאר, צריך לזכור אומרים המון דברים.... אומרים שבלאט לא רצה את סופו מהתחלה...אבל עובדה שהוא כל כך הסתדר איתו ושניהם מקבלים המון ביקורות חיוביות, אמרו שבלאט לא רצה את מאצבן, מרוב שמדברים על זה , זה נראה כאילו בלאט שונא את מאצבן, וכמובן גם ליאור אליהו שאומרים שהוחתם לבלאט על הראש ועובדה שהם כן מסתדרים. יכול להיות שבאמת הם לא אהובים במיוחד על בלאט , אבל בלאט מנסה ועושה גם את המיטב.
לדעתי מגזימים כאן עם בלאט, יש איזה מעין דיעה שבלאט מעדיף לשמור כאן שחקנים אפורים, אבל אין לזה יותר מדי הצדקה.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 מרץ 2012, 15:48

asafb96 כתב:מה אתם אומרים על ללכת על מה שנשאר מפאו? למי שמבין בכסף שנשאר שם, ואיך הקבוצה הולכת להיראות אחרי השינוי הגדול, יש סיכוי? רק דיא וסאטו חתומים שם שנה הבאה. הבעלים מחפשים למכור את הקבוצה, והתקציב ירד. המדינה בטירוף, והמצב הכלכלי שם על הפנים. אולי יש סיכוי לדוג שחקן כמו קאלאטס, מאריץ' או וויקאס?

אני לא רואה מצב להביא יווני מפאו..
את קלאטיס אני לא רואה מצב בגלל שקבוצות יותר גדולות יתנפלו עליו(כבר רצו אותו הקיץ)ואת וויוקאס אני לא רואה מצב בגלל שהוא חתם בפאו בגלל היותו יווני..הם היו צריכים גבוה יווני והחתימו אותו..אם הם לא היו מחתימים אותו הוא ככל הנראה היה במכבי..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 02 מרץ 2012, 16:21

Holiday_Armadillo כתב:

את קלאטיס אני לא רואה מצב בגלל שקבוצות יותר גדולות יתנפלו עליו(כבר רצו אותו הקיץ)ואת וויוקאס אני לא רואה מצב בגלל שהוא חתם בפאו בגלל היותו יווני..הם היו צריכים גבוה יווני והחתימו אותו..אם הם לא היו מחתימים אותו הוא ככל הנראה היה במכבי..

כן, אבל המצב הכלכלי ביוון לא ממש אי אי אי, וזה בלשון המעטה מה שנקרה...
מי שהכי הייתי רוצה, זה קלאטס. תראי, שאני מסתכל על סגלים של אריות היבשת, כמעט כולם כבר סגורות בקוו האחורי (וגם בקוו הקדמי) לשנים הבאות. בארסה, ריאל, צסק"א... לא יודע איפה הוא ישתלב בהם. קלאטס הוא לא יווני "קלאסי", אלא שחקן ששיחק (ונדמה לי גם גדל) בארה"ב, כך שזה לא כמו היוונים שגדלו ביוון, והחלומות שלהם היו להגיע לפאו/אולי' (כמו שישראלים חולמים על מכבי, ובדרך כלל מעדיפים אותה). הבעלים שם מחפשים למכור את הקבוצה, והתקציב ירד דרסטית. מי שאני מניח שיתענינו בו, זה קבוצות כמו אולי' ופאו (שמהם מכבי לא נופלת תקציבית), אפס, פנר, הרוסיות וקאחה. מכבי זה שם גדול יותר מאלה, ומועדון הרבה יותר "קורץ" לשחקנים. אולי אולי עם ההצעה המתאימה אפשר לגנוב אותו.
אבל אין ספק שהסיכוי לא ממש בשמיים. סתם איזה תקווה כזאת (כמו שקיוויתי בקיץ שנוכל לגנוב את שבד...)
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 מרץ 2012, 16:31

asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

מי שהכי הייתי רוצה, זה קלאטס. תראי, שאני מסתכל על סגלים של אריות היבשת, כמעט כולם כבר סגורות בקוו האחורי (וגם בקוו הקדמי) לשנים הבאות. בארסה, ריאל, צסק"א... לא יודע איפה הוא ישתלב בהם. קלאטס הוא לא יווני "קלאסי", אלא שחקן ששיחק (ונדמה לי גם גדל) בארה"ב, כך שזה לא כמו היוונים שגדלו ביוון, והחלומות שלהם היו להגיע לפאו/אולי' (כמו שישראלים חולמים על מכבי, ובדרך כלל מעדיפים אותה). הבעלים שם מחפשים למכור את הקבוצה, והתקציב ירד דרסטית. מי שאני מניח שיתענינו בו, זה קבוצות כמו אולי' ופאו (שמהם מכבי לא נופלת תקציבית), אפס, פנר, הרוסיות וקאחה. מכבי זה שם גדול יותר מאלה, ומועדון הרבה יותר "קורץ" לשחקנים. אולי אולי עם ההצעה המתאימה אפשר לגנוב אותו.
אבל אין ספק שהסיכוי לא ממש בשמיים. סתם איזה תקווה כזאת (כמו שקיוויתי בקיץ שנוכל לגנוב את שבד...)

קאחה רצו את קלאטיס בקיץ ויצטרכו שחקן בעמדה שלו גם בעונת המלפפונים הקרובה..הם כמובן יכולים לשלם יותר כסף ממכבי.
וויוקאס אמר כשהוא היה ממש קרוב למכבי שהוא יחתום אלא אם כן קבוצה גדולה ביוון תציע לו חוזה..הוא רוצה לחיות שם ואולי הוא יסכים גם להפחתה בשכר :neutral
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי עפר » 02 מרץ 2012, 16:57

אם תהייה מכירת חיסול בפאו שנה הבאה - השם הראשון ללכת עליו הוא דיאמנטיניס
עפר

הודעהעל ידי asafb96 » 02 מרץ 2012, 16:57

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

קאחה רצו את קלאטיס בקיץ ויצטרכו שחקן בעמדה שלו גם בעונת המלפפונים הקרובה..הם כמובן יכולים לשלם יותר כסף ממכבי.
וויוקאס אמר כשהוא היה ממש קרוב למכבי שהוא יחתום אלא אם כן קבוצה גדולה ביוון תציע לו חוזה..הוא רוצה לחיות שם ואולי הוא יסכים גם להפחתה בשכר :neutral

כן, אבל לכי תדעי אם קלאטס באמת רוצה ללכת להסתבך עם איבנוביץ', ועוד אחרי עונה שהם עפו בשלב הראשון. אם מכבי מגיע לפיינל 4, וגם אם לא, לפחות להצלבה הגענו, אני מניח שכל שחקן שפוי בדעתו יעדיף את מכבי, על פני קאחה, אלא אם קאחה ממש יתנו לו הצעה מפוצצת
asafb96

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 מרץ 2012, 16:58

הוא משחק ליד DD, אבל הוא יכול להיות רכז נגיד במכבי ליד לאנגפורד..נכון?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי asafb96 » 02 מרץ 2012, 16:58

עפר כתב:אם תהייה מכירת חיסול בפאו שנה הבאה - השם הראשון ללכת עליו הוא דיאמנטיניס

לדיא יש חוזה מובטח של 2 מיליון יורו שנה הבאה. לא כל כך רלוונטי, וזה שחקן שכל קבוצה באירופה תרצה, גם אם היא סגורה בעמדה הזאת
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 02 מרץ 2012, 17:00

LIAV10 כתב:הוא משחק ליד DD, אבל הוא יכול להיות רכז נגיד במכבי ליד לאנגפורד..נכון?

וודאי... הוא גם משחק לפעמים לצד לוגאן. הוא קומבו גארד גבוה, מאוד זריז, מאוד חכם, חודר טוב, ושחקן הגנה מצוין. הוא גם מנהל משחק ומוסר מצוין, שכבר הוכיח את עצמו, למרות גילו הצעיר, במאני טיים, אחרי שדיא נפצע שנה שעברה בגמר מול אולי', וקאלאס סחב את פאו לניצחון וזכיה באליפות, מול כל סוללת הגארדים הבלתי נגמרת של אולי'.
הבעיה היחידה שלו זה הקליעה, וזה דבר שבהחלט אפשר לשפר. בטח אצל שחקן בן 22-23. אבל הסיכויים לא ממש לטובת מכבי, כי זה חתיכת שחקן. הסיכוי היחיד זה אם הוא יהיה ימשיך במגמת הירידה בדקות שלו העונה, ששאראס מקבל יותר כמו בזמן האחרון, ופאו לא יוכלו לתת לו חוזה גבוה בגלל הבעיות הכלכליות. ככה אולי לא תהיה התעניינות רצינית והצעות גבוהות משמעותית יותר ממה שמכבי יכולה לתת. אם הוא יחזור ליכולת הטובה שלו, אין ממש סיכוי
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 מרץ 2012, 17:10

בעיות כלכליות זה נחמד. אני עדיין די בטוח שתקציב השחקנים של פאו יותר גבוה משל מכבי. אם הם ירצו להשאיר את קלאטיס, מכבי לא תהיה הקבוצה שתציע לו הצעה שאי אפשר לסרב לה.
הסיכוי היחיד הוא שז'ליקו יעזוב, ואז באמת הכל שם יתפרק.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 02 מרץ 2012, 18:02

MTA2311 כתב:בעיות כלכליות זה נחמד. אני עדיין די בטוח שתקציב השחקנים של פאו יותר גבוה משל מכבי. אם הם ירצו להשאיר את קלאטיס, מכבי לא תהיה הקבוצה שתציע לו הצעה שאי אפשר לסרב לה.
הסיכוי היחיד הוא שז'ליקו יעזוב, ואז באמת הכל שם יתפרק.

אל תהיה בטוח. ממש לא. זה לא בעיות כלכליות סטייל קיצוץ קל בתקציב. מה שהולך שם במדינה זה טירוף. האחים שהם הבעלים של הקבוצה, מתים כבר להיפטר מהקבוצה, והם באמת יכולים לרדת לרמת תקציב נמוכה כמו אולי', ואולי גם יותר נמוך.
אני לא רואה עתיד ורוד לפאו אם זה ימשיך ככה. הקבוצה הזאת בהחלט בסכנה. אם מכבי תיתן לקלאטס הצעה יפה, אולי אולי יהיה אפשר לראות אותו פה. הקבוצה בברוך כלכלי גדול
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־0 אורחים