המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

מאצ' אפים לסדרה נגד פאו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מאצ' אפים לסדרה נגד פאו

הודעהעל ידי קודי » 18 מרץ 2012, 11:31

למרות שבשנה שעברה הייתי די בטוח שאנחנו עוברים את ויטוריה גם בלי הביתיות, לצערי הפעם אני לא כל כך אופטימי לקראת הסדרה מול פאו. אני רואה אותה מסתיימת בתוצאה של 3-0 או 3-1 (אני לא רואה את מכבי מנצחת באתונה ואת פאו מנצחת אחד בתל אביב), מכמה סיבות:
1. מכבי של העונה לא מספיק איכותית ובניגוד לעונה שעברה אין לה נקודת חוזק משמעותית שיכולה להיות אפקטיבית נגד כל קבוצה ביבשת.
2. סופו בכושר נורא, וגם אם הראה בימים האחרונים שיפור מסויים נגד קבוצות מגוחכות, עדיין אפשר לראות שהניידות שלו רעה מאוד ואתמול לדוגמא כשהוא שיחק היתה חגיגה של היריבה מתחת לסל של מכבי.
3. למכבי יש קליעה מאוד בינונית ולא יציבה מבחוץ, כאשר למעט בלו ולעתים גם סמית אין לה קלעים ברמה גבוהה. מגדילים לעשות שני הרכזים, אוחיון ופאפאס, שפשוט מיידים מהשלוש כדורים שלא קשורים בכלל לסל.
4. אליהו מאוד לא יציב והוא מתקשה מאוד לבוא לידי ביטוי במשחקים נגד קבוצות קשוחות.
5. גם יתר הספסל לא ממש קיים - בורשטיין עוד תורם מדי פעם אבל הוא מאוד לא יציב, שאייר הוא אוויר, פניני בעונה נוראית וג'יימס הוא מרגרינה עם שמן בידיים.
6. אובראדוביץ עדיין המאמן הטוב ביבשת - גם בהכנה למשחקים וגם בניהול משחק. בלאט יתקשה מאוד לתת לו פייט.
7. כמו תמיד, פאו הגיעה לשלב הזה בכושר מצויין.
8. שחקני מכבי עייפים מכל המסעות ומשחקי האדריאטית.

אז מה כן הייתי עושה?
1. בשביל לפתור את בעיית הקליעה מבחוץ וגם את בעיית הגובה מול הקו האחורי של פאו, הייתי משחק לא מעט עם קו אחורי של לנגפורד ובורשטיין בעמדות 1-2.
2. מנסה ציוות גבוה של הנדריקס וג'יימס וגם של הנדריקס וסופו. לא הייתי משלב בשום אופן בין סופו לג'יימס.
3. בכל מקרה אין סיבה ששאייר יהיה בסגל. אלה לא רמות פיזיות שהוא יכול להתמודד איתן.
4. פאפאס והנדריקס צריכים לשחק לא מעט יחד, מאחר ששניהם פיק אנד רולרים מצויינים.
5. לרוץ בכל הזדמנות.
6. לחדור עד הטבעת כשיש אפשרות לכך. לפאו, מלבד באטיסט שמגיע לסדרה מעט פצוע, אין חוסמים גדולים וצריך לנצל את זה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי where is the love? » 18 מרץ 2012, 11:54

הפרומו כל כך יפה מרגש ומצמרר :heart

האם כאן זה תרד המשחק ?
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי יוסי22 » 18 מרץ 2012, 12:08

אני לא חושב שמישהו באמת עייף ממשחקי ההכנה להצלבה , מכבי משחקת כבר שבועיים בניוטרל כשהמטרה היא להתכונן להצלבה .

סופו דווקא נראה טוב מאוד במשחקים האחרונים , רק שבלאט ירד מהשטות של הנדריקס בחמישיה כי זה יכול להיות ההבדל בין פיינל פור לעוד נפילה מול אוברדוביץ'.

כשמכבי מגיעה עם קו קידמי של סופו ואליהו כשהנדריקס ובלו המחליפים שלהם , מכבי מגיעה עם קו קידמי טב מזה של פאו וכדאי לנצל את זה .

בכלל בעיני הסגל של מכבי הוא פשוט טוב יותר מזה של פאו שנחלשה השנה משנה שעברה , מכבי לעומתה נחלשה בטופ 16 רק כי סופו לא היה כשיר , עם סופו בכושר טוב אני לא חושב שמכבי נחלשה ביחס לעונה שעברה.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 18 מרץ 2012, 12:57

יוסי, גם הסגל של מכבי נחלש משנה שעברה. הקו האחורי שלנו השנה פחות טוב משנה שעברה, בעצם גם הקדמי. סופו השנה פחות טוב בצורה די משמעותית משנה שעברה, בעצם גם אליהו ופניני.

אני מנסה להבין מי הולך להיות המנהיג שלנו בקו האחורי השנה ולא רואה דמות כזאת. אני מאוד חושש שזה בסוף יפול על לאנגפורד נגד כל בעולם,
זה דבר שאובראדוביץ' בטח ירצה.
אבל אולי זה מסוג הסדרות שיחזירו לחיים שחקן כמו פאפלוקאס ? בשביל זה הביאו אותו למכבי.

יש לפאו יתרון גדול בסדרה הזאת. סגל מנוסה וטוב יותר, יתרון ביתיות ויתרון בעמדת המאמן. גם יתרון של כושר עדיף , כנראה. בקיצור, מכבי תצטרך התעלות רצינית מצד הכוכבים שלה כדי להשיג סדרה צמודה.

ד"א, אם מכבי לא תעלה לפיינלפור זה לא יהיה אסון מבחינתי. מכבי שיחקה כדורסל לא טוב השנה, רוב העונה. חוץ מהמשחק מול ריאל בתחילת השנה בנוקיה לא ממש נהנתי מאף משחק .
אבל אז היה לנו רכז גדול עם משחק גדול.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי where is the love? » 18 מרץ 2012, 14:47

אוברדוביץ מאמן שנים בפאו, נדמה שחוץ מכדורסל, המאמן הזה מלמד שם יוונות, אתם מסכימים עם זה?
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 18 מרץ 2012, 16:14

האתר In-the-game.org מנתח את הסדרה:
תמונה
http://www.in-the-game.org/wp-content/u ... ao_MTA.png
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 מרץ 2012, 16:19

בקיצור הם מובילים עלינו בכל מה שחשוב..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 18 מרץ 2012, 16:29

Holiday_Armadillo כתב:בקיצור הם מובילים עלינו בכל מה שחשוב..

כן. אני לא מצפה שננצח, אבל זה לא עד כדי כך טכני וסטטיסטי. מכבי קבוצה שמתעלה במאני-טיים, והיא מגיעה בכושר מצויין. במצבים מסויימים אנחנו מסוגלים לנצח.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי jol9 » 18 מרץ 2012, 17:04

קודי כתב:למרות שבשנה שעברה הייתי די בטוח שאנחנו עוברים את ויטוריה גם בלי הביתיות, לצערי הפעם אני לא כל כך אופטימי לקראת הסדרה מול פאו. אני רואה אותה מסתיימת בתוצאה של 3-0 או 3-1 (אני לא רואה את מכבי מנצחת באתונה ואת פאו מנצחת אחד בתל אביב), מכמה סיבות:
1. מכבי של העונה לא מספיק איכותית ובניגוד לעונה שעברה אין לה נקודת חוזק משמעותית שיכולה להיות אפקטיבית נגד כל קבוצה ביבשת.
2. סופו בכושר נורא, וגם אם הראה בימים האחרונים שיפור מסויים נגד קבוצות מגוחכות, עדיין אפשר לראות שהניידות שלו רעה מאוד ואתמול לדוגמא כשהוא שיחק היתה חגיגה של היריבה מתחת לסל של מכבי.
3. למכבי יש קליעה מאוד בינונית ולא יציבה מבחוץ, כאשר למעט בלו ולעתים גם סמית אין לה קלעים ברמה גבוהה. מגדילים לעשות שני הרכזים, אוחיון ופאפאס, שפשוט מיידים מהשלוש כדורים שלא קשורים בכלל לסל.
4. אליהו מאוד לא יציב והוא מתקשה מאוד לבוא לידי ביטוי במשחקים נגד קבוצות קשוחות.
5. גם יתר הספסל לא ממש קיים - בורשטיין עוד תורם מדי פעם אבל הוא מאוד לא יציב, שאייר הוא אוויר, פניני בעונה נוראית וג'יימס הוא מרגרינה עם שמן בידיים.
6. אובראדוביץ עדיין המאמן הטוב ביבשת - גם בהכנה למשחקים וגם בניהול משחק. בלאט יתקשה מאוד לתת לו פייט.
7. כמו תמיד, פאו הגיעה לשלב הזה בכושר מצויין.
8. שחקני מכבי עייפים מכל המסעות ומשחקי האדריאטית.

אז מה כן הייתי עושה?
1. בשביל לפתור את בעיית הקליעה מבחוץ וגם את בעיית הגובה מול הקו האחורי של פאו, הייתי משחק לא מעט עם קו אחורי של לנגפורד ובורשטיין בעמדות 1-2.
2. מנסה ציוות גבוה של הנדריקס וג'יימס וגם של הנדריקס וסופו. לא הייתי משלב בשום אופן בין סופו לג'יימס.
3. בכל מקרה אין סיבה ששאייר יהיה בסגל. אלה לא רמות פיזיות שהוא יכול להתמודד איתן.
4. פאפאס והנדריקס צריכים לשחק לא מעט יחד, מאחר ששניהם פיק אנד רולרים מצויינים.
5. לרוץ בכל הזדמנות.
6. לחדור עד הטבעת כשיש אפשרות לכך. לפאו, מלבד באטיסט שמגיע לסדרה מעט פצוע, אין חוסמים גדולים וצריך לנצל את זה.

ניתוח מעניין כמו תמיד.
לא הבנתי איך ציוות של לאנג וטל אמור לפתור את בעיית הקליעה מבחוץ.
חוץ מזה, דייויד חייב לעשות מאמץ גדול בשביל שבכל רגע על המגרש יהיה רכז - או אוחיון או פאפאס. את מאלט יהיה די קשה לשלב, גם בגלל שהוא לא בכושר טוב
וגם בגלל שהוא נמוך מדי, ודייויד לא סומך עליו לא התקפית ולא הגנתית.

מי שמעודד הוא סמית' שמגיע בכושר אישי מצויין לסדרה. שתים-שלוש שלשות שלו ויהיה לנו הרבה יותר קל. גם הכושר של בלו, בעיקר בקליעה מבחוץ עושה
רושם חיובי וטוב.

אני כמוך חושב שציוות של הנדריקס עם סופו ועם ג'יימס יהיה הכרחי. אם ליאור לא ייתן איזה משחק מצויין כבר בפתיחת הסדרה, אז יהיה לו הרבה יותר קשה לקבל דקות
בהמשך הסדרה, ונראה ציוותים אחרים של גבוהים.

אני קצת מודאג לגבי לאנגפורד. הוא אחלה שחקן, אבל לדעתי ז'ליקו הולך לשים אותו כמטרה, ואם קית' לא יהיה מאוד מרוכז ומאוד רגוע, אז מכבי תתקשה.
קית' צריך לדעת שהנקודות שלו יבואו, ואסור לו לקחת בכוח.

לגבי החדירה לסל - לצערי, פרט ללאנגפורד, וקצת אוחיון, אין מי שיעשה את זה. אולי אליהו, אבל זה לא יהיה לו קל מול הקו הקדמי של היוונים.

בקיצור, גם אני לא הכי אופטימי, ולדעתי גם ניצחון חוץ אחד, יחייב אותנו לחזור למשחק חמישי ביוון, כי מכבי לא תיקח את שני משחקי הבית.
אבל תמיד יש תקווה וסיכוי. מה שבטוח הוא שאם מכבי עוברת, זה יהיה הישג עצום של בלאט והשחקנים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 18 מרץ 2012, 17:40

אני לא יודע מה אתכם אבל אני ממש מקווה שהמשחק יתחיל
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי where is the love? » 18 מרץ 2012, 17:51

ועוד משהו ככה לטעימה:

תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי Allan Turing » 18 מרץ 2012, 19:09

דווקא מוצא-חן בעיני הביטחון העצמי שלהם, יש מצב שזה יעלה להם ביוקר.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 מרץ 2012, 20:27

היתרון היחסי היחיד שלנו על פאו, הוא קית' לנגפורד. בכל שאר העמדות, אנחנו נופלים מהם.. אם ז'ליקו יצליח לשתק את קית'( וזאת תהיה המשימה העיקרית שלו), אני לא רואה סיכוי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yzafrir » 19 מרץ 2012, 06:24

זה מרגיש שכולם כאן די מצאותיים לגבי הסידרה חוץ מיוסי 22 שעדיין משוכנע שהסגל השנה לא פחות טוב מבעונה שעברה .
יצתרכו לקרות יותר מדי דברים כדי שמכבי תעבור את הסדרה הזאת , על גבו הקוסמות...פניני יתחיל לקלוע כמו מטורף , סופו יעוף כמו פרפר ויעקוץ כמו דבורה , לאנגפורד ימשיך ביכולת שלו בלי להסבך בשטויות שאוברדוביץ' מכין לו
אליהו פתאום יהיה בכושר שיא וגם יתרן הגנה גדולה , סמית יראה יציבות בהתקפה ויצליח לתת כמה משחקים טובים ברצף אוחיון יקלע מכל טווח פתאום ולאורך סדרה....
בקיצור תאורטית יכול לקרות אבל הסיכויי לכך נמוך
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קודי » 19 מרץ 2012, 07:39

לגבי סופו, שהוא אחד המפתחות הגדולים נגד פאו, אובראדוביץ נותן לו בדרך כלל "טיפול אישי" משני צידי המגרש. כשסופו מתקיף, אובראדוביץ דואג לעשות עליו דאב אפ או טריפל אפ מתוזמנים בצורה מדהימה, כך שסופו נלכד ולא יכול למסור החוצה ובטח שלא לקלוע. בצד השני של המגרש, השועל הסרבי דואג להתיש את סופו עם פיק אנד רולים ללא הפסקה (שזו בעצם שיטת המשחק הרגילה של פאו), איתם קשה לו מאוד להתמודד. הפתרון בהתקפה צריך להיות ריווח טוב, אשר יאפשר מסירות פנימה לסופו כשיתר השחקנים רחוקים ממנו, ובמקביל תנועה טובה של יתר שחקני מכבי לעמדות אליהן יהיה קל לסופו למסור לסלים קלים שלהם.
הנדריקס בנוי הרב יותר טוב מסופו כדי להתמודד עם הפיק אנד רול, אבל ברור שמכבי תהיה חייבת את היכולת ההתקפית של סופו כדי להשיג יתרון כלשהו.
אגב, אני ממש לא מסכים עם אלה שטוענים שפאו עולה על מכבי בכל עמדה למעט עמדה 2. אני לא חושב שיש להם משהו גדול בעמדה 3 (עם כל הכבוד לסאטו) וגם לא בעמדות 4 ו-5, למעט באטיסט שמגיע לסדרה הזו קצת פצוע. יש להם בעיקר שיטה נהדרת שרוב הסגל רץ איתה כבר שנים, מאמן נפלא של פעם בדור ואולם ביתי מטורף. מבחינת הסגל, אני לא בטוח בכלל שהוא טוב יותר משל מכבי, במיוחד אם סופו יהיה בכושר סביר. אבל עדיין, אני חושב ששלושת הדברים הללו אמורים (לצערי הרב, אבל אשמח מאוד לאכול את הכובע) להספיק לפאו בשביל לקחת את הסדרה הזו.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי יוסי22 » 19 מרץ 2012, 08:25

קודי כתב:לגבי סופו, שהוא אחד המפתחות הגדולים נגד פאו, אובראדוביץ נותן לו בדרך כלל "טיפול אישי" משני צידי המגרש. כשסופו מתקיף, אובראדוביץ דואג לעשות עליו דאב אפ או טריפל אפ מתוזמנים בצורה מדהימה, כך שסופו נלכד ולא יכול למסור החוצה ובטח שלא לקלוע. בצד השני של המגרש, השועל הסרבי דואג להתיש את סופו עם פיק אנד רולים ללא הפסקה (שזו בעצם שיטת המשחק הרגילה של פאו), איתם קשה לו מאוד להתמודד. הפתרון בהתקפה צריך להיות ריווח טוב, אשר יאפשר מסירות פנימה לסופו כשיתר השחקנים רחוקים ממנו, ובמקביל תנועה טובה של יתר שחקני מכבי לעמדות אליהן יהיה קל לסופו למסור לסלים קלים שלהם.
הנדריקס בנוי הרב יותר טוב מסופו כדי להתמודד עם הפיק אנד רול, אבל ברור שמכבי תהיה חייבת את היכולת ההתקפית של סופו כדי להשיג יתרון כלשהו.
אגב, אני ממש לא מסכים עם אלה שטוענים שפאו עולה על מכבי בכל עמדה למעט עמדה 2. אני לא חושב שיש להם משהו גדול בעמדה 3 (עם כל הכבוד לסאטו) וגם לא בעמדות 4 ו-5, למעט באטיסט שמגיע לסדרה הזו קצת פצוע. יש להם בעיקר שיטה נהדרת שרוב הסגל רץ איתה כבר שנים, מאמן נפלא של פעם בדור ואולם ביתי מטורף. מבחינת הסגל, אני לא בטוח בכלל שהוא טוב יותר משל מכבי, במיוחד אם סופו יהיה בכושר סביר. אבל עדיין, אני חושב ששלושת הדברים הללו אמורים (לצערי הרב, אבל אשמח מאוד לאכול את הכובע) להספיק לפאו בשביל לקחת את הסדרה הזו.

בגמר הוא פשוט הוציא ממנו שתי עבירות מהירות וגמר למכבי את המשחק .

במקום בלאט פשוט הייתי אומר לסופו לא לחשוב על עבירה ב-5 דקות הראשונות גם את זה יעלה למכבי בסל או שניים , אי אפשר לשים את סופו על מצבי הרוח שלו לבד בחזית מול הגאונות של אוברדוביץ' , בלאט צריך להבין שהוא קריטי לסדרה הזו ושווה להקריב כמה דברים בשבילו.

וצפריר - את ההלל והתשבוחות ליריבות מכבי לפני והבוז אחרי , אנחנו כבר מכירים .

פאו ממש אבל ממש לא קבוצה טובה יותר ממכבי כל עוד סופו כשיר , יש להם יתרון בגלל הביתיות , המאמן והחיבור אבל מקצועית לטעמי מכבי עולים עליהם .

דרך אגב קראתי טור של פיני שמבין כדורסל בניגוד לכל הפרשנים בשקל תשעים (שכאמור מנפחים לפני ומלגלגים אחרי ) שאומר בדיוק את זה .
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 19 מרץ 2012, 12:27

יוסי22 כתב:
קודי כתב:לגבי סופו, שהוא אחד המפתחות הגדולים נגד פאו, אובראדוביץ נותן לו בדרך כלל "טיפול אישי" משני צידי המגרש. כשסופו מתקיף, אובראדוביץ דואג לעשות עליו דאב אפ או טריפל אפ מתוזמנים בצורה מדהימה, כך שסופו נלכד ולא יכול למסור החוצה ובטח שלא לקלוע. בצד השני של המגרש, השועל הסרבי דואג להתיש את סופו עם פיק אנד רולים ללא הפסקה (שזו בעצם שיטת המשחק הרגילה של פאו), איתם קשה לו מאוד להתמודד. הפתרון בהתקפה צריך להיות ריווח טוב, אשר יאפשר מסירות פנימה לסופו כשיתר השחקנים רחוקים ממנו, ובמקביל תנועה טובה של יתר שחקני מכבי לעמדות אליהן יהיה קל לסופו למסור לסלים קלים שלהם.

בגמר הוא פשוט הוציא ממנו שתי עבירות מהירות וגמר למכבי את המשחק .

במקום בלאט פשוט הייתי אומר לסופו לא לחשוב על עבירה ב-5 דקות הראשונות גם את זה יעלה למכבי בסל או שניים , אי אפשר לשים את סופו על מצבי הרוח שלו לבד בחזית מול הגאונות של אוברדוביץ' , בלאט צריך להבין שהוא קריטי לסדרה הזו ושווה להקריב כמה דברים בשבילו.

וצפריר - את ההלל והתשבוחות ליריבות מכבי לפני והבוז אחרי , אנחנו כבר מכירים .

פאו ממש אבל ממש לא קבוצה טובה יותר ממכבי כל עוד סופו כשיר , יש להם יתרון בגלל הביתיות , המאמן והחיבור אבל מקצועית לטעמי מכבי עולים עליהם .

דרך אגב קראתי טור של פיני שמבין כדורסל בניגוד לכל הפרשנים בשקל תשעים (שכאמור מנפחים לפני ומלגלגים אחרי ) שאומר בדיוק את זה .

אבל שלושת הפרמטרים שציינת הם קריטיים. משקלו של מאמן בסדרה גדול יותר ממשקלו במשחק אחד או בפיינל פור, כנ"ל האולם הביתי וכנ"ל השיטה.

אצל ז'ליקו אין הפתעות. אתה יודע מה תקבל - קבוצה סופר מוכנה, שתיתן בוקסים כואבים בדיוק בנקודות התפר של מכבי.
אוחיון לא ממש קולע מבחוץ? תראה הרבה עזרה מהשחקן שלו וכשמדובר כנראה בDD, אז זאת עזרה קטלנית.
סמית' אנמי וחסר ביטחון? תהיה בטוח שזליקו יורה לאמלל אותו קצת בהתחלה, בשביל להוציא לו את הרוח לכל המשחקים
לאנגפורד הוא סקורר שהולך שמאלה? את הנק' שלו הוא יעשה כנראה, אבל זליקו יוציא לו את המיץ, ויכריח אותו לעבוד קשה מאוד
על סופו כבר דובר כאן.

מה שכן, במכבי ישנם כמה שחקנים שיהיה לא פשוט להתכונן אליהם.
ראשית, ליאור - אם הוא תופס ביטחון ויום טוב, אז הוא יכול להיות מאוד משמעותי במשחקים האלה, ואפילו להיות שווה ניצחון אחד או שניים.
שנית, ריצ' - קשה להתכונן לשחקן הזה הגנתית. בהתקפה ברור שינסו לתקוף אותו כל הזמן, אבל לריצ' לפעמים יש משחקים שבהם זה נראה כאילו
הוא בלע תמנון. הלוואי וזה יתחבר לו כבר במשחק הראשון, כי זה יהיה מאוד משמעותי להמשך.
ולבסוף הסוסים השחורים - פניני ופאפאס - לשניהם יש היסטוריה של להגיע למשחקים גדולים, והם שני שחקנים שליריב קשה לצפות מה הם ייתנו. אני מאמין גם שלפחות
פניני נמצא פחות בפוקוס, ותהיה לו הזדמנות גדולה כאן להחזיר לנו על העונה החלשה שלו, דווקא כשהכי חשוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 19 מרץ 2012, 12:28

איזו פסימיות,אומנם אני לא בטוח שנעבור את הסדרה אבל אני נשאר די אפטימי
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Allan Turing » 19 מרץ 2012, 18:36

הפסימיות שלכם כבר גובלת בלוזריות..
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי itay92 » 19 מרץ 2012, 18:57

Allan Turing כתב:הפסימיות שלכם כבר גובלת בלוזריות..

בזמן האחרון אני בודק כל פעם שאני לא נכנסתי בטעות לפורום של מגדל...
itay92

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־165 אורחים