המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

התוכנית החדשה של היורוליג: פייננשל פייר-פליי כמו בכדורגל

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: התוכנית החדשה של היורוליג: פייננשל פייר-פליי כמו בכדורגל

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 מרץ 2012, 18:46

חנו'ש כתב:
MTA2311 כתב:
חנו'ש כתב:
MTA2311 כתב:ומי יסגור את החובות? ה20 מנויים שלהם?

ומי אמר לך שיש להם חובות?
הרי קבוצות הכדורגל מימנו אותם, אז למה שיהיו חובות?
וגם אם יש כאלו, יש לקבוצות הכדורגל עד 2015 לסגור אותם.
אחרי שזה יקרה, התקציב שלהם יירד לאיזור התקציב של מכבי כי קצת הגזמת עם ההכנסות.
הכדורסל בספרד אומנם לא מדגדג את מידת הפופולריות של הכדורגל, אבל הוא כן מביא צופים לא מעטים (אאל"ט הליגה הספרדית היא שיאנית אירופה בכמות צופים למשחק) והוא בהחלט יצליח להשיג ספונסרים וחסויות כמו גם זכויות שידור.
אז אומנם זה לא יהיה תקציב כדי לכסות את ההוצאות של היום, אבל זה יוכל להיות תקציב משביע רצון בהחלט.

צסקא לעומת זאת... להם באמת יש בקושי 20 צופים כך שעליהם אני באמת מרחמת....

פורסם לא מזמן שלקבוצות הליגה הספרדית יש חובות של 50 מיליון יורו.

ומי אמר לך שמדובר בהכרח על בארסה וריאל?
אולי אילו דווקא הקבוצות הקטנות יותר שאין להם את הגב של קבוצות הכדורגל?

סראגוסה וגראן קנריה הגיעו לחובות של 50 מיליון יורו? בנוסף לבדאלונה שפורסם שהחוב שלה הוא הגדול ביותר(וזה גם הגיוני בהתחשב בעבר שלה), סביר להניח שמי שהגיעו לחובות בסדר גודל הזה, הן הגדולות.
תשמחו כמה שאתם רוצים עכשיו.. נראה אם הגדולות והעשירות יתנו לזה לקרות.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 מרץ 2012, 18:49

זה ידוע שקבוצות הכדורסל של ברצלונה וריאל מפסידות סכומי כסף אדירים בלי שום רגשות אשם כי בסופו של יום הם מביאים את הקבלה לדלפק של מועדון הכדורגל ואומרים למזכירה ''תטפלו בזה''..נראה אם זה באמת ייצא לפועל..אם כן אז הספרדיות והרוסיות ייפגעו הכי קשה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 12 מרץ 2012, 18:59

MTA2311 כתב:סראגוסה וגראן קנריה הגיעו לחובות של 50 מיליון יורו? בנוסף לבדאלונה שפורסם שהחוב שלה הוא הגדול ביותר(וזה גם הגיוני בהתחשב בעבר שלה), סביר להניח שמי שהגיעו לחובות בסדר גודל הזה, הן הגדולות.

הליגה הספרדית מכילה הרבה צאוד קבוצות בתוכה כך שאם תחלק 50 מיליון במספר הקבוצות בליגה תגלה שלא מדובר בסכומים כאלה מטורפים לכל קבוצה.
יכול להיות שגם לבארסה וריאל יש חובות אבל בשביל קבוצות הכדורגל מדובר בתקציב קיסמי השיניים, וזה ממש לא בעיה בשבילם לכסות את זה.
לגראן קנריה וסראגוסה קצת יותר קשה לכסות חובות גבוהים וגם הקבוצות הללו הן קבוצות שקופצות מעל הפופיק כאשר ההכנסות שלהן נמוכות בהרבה משל הגדולות ועדיין משלמים לשחקנים סכומים שממש לא תואמים את היכולות שלהן.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 מרץ 2012, 19:06

חנו'ש כתב:
MTA2311 כתב:סראגוסה וגראן קנריה הגיעו לחובות של 50 מיליון יורו? בנוסף לבדאלונה שפורסם שהחוב שלה הוא הגדול ביותר(וזה גם הגיוני בהתחשב בעבר שלה), סביר להניח שמי שהגיעו לחובות בסדר גודל הזה, הן הגדולות.

הליגה הספרדית מכילה הרבה צאוד קבוצות בתוכה כך שאם תחלק 50 מיליון במספר הקבוצות בליגה תגלה שלא מדובר בסכומים כאלה מטורפים לכל קבוצה.
יכול להיות שגם לבארסה וריאל יש חובות אבל בשביל קבוצות הכדורגל מדובר בתקציב קיסמי השיניים, וזה ממש לא בעיה בשבילם לכסות את זה.
לגראן קנריה וסראגוסה קצת יותר קשה לכסות חובות גבוהים וגם הקבוצות הללו הן קבוצות שקופצות מעל הפופיק כאשר ההכנסות שלהן נמוכות בהרבה משל הגדולות ועדיין משלמים לשחקנים סכומים שממש לא תואמים את היכולות שלהן.

לא אני ולא את מכירים את היכולות הכלכליות של הבעלים של הקבוצות הקטנות בספרד. לעומת זאת, זה ידוע שברצלונה וריאל בחובות. זה פורסם לא פעם, ובהתחשב בחובות העתק של קבוצות הכדורגל זה גם לא יכול להיות אחרת.
אני שוב אומר, גם אם אין חובות, אף אחד לא פראייר וקשה לי להאמין שהעשירות יתנו לרפורמה כזאת לעבור. לפחות לא במתכונתה הנוכחית
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שחף » 12 מרץ 2012, 19:09

למי אכפת מהחובות שלהן? גם אם לריאל ולברסה יש חובות הן עדיין יצטרכו להתאים תקציב להכנסות שלהן. מישהו רואה אותן מכניסות מהכדורסל 26-27 מיליון יורו?
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 12 מרץ 2012, 19:11

MTA2311 כתב:אני שוב אומר, גם אם אין חובות, אף אחד לא פראייר וקשה לי להאמין שהעשירות יתנו לרפורמה כזאת לעבור. לפחות לא במתכונתה הנוכחית

אם זה אני בהחלט יכולה להסכים, אבל כנראה שרק ברתומיאו יודע את החוקים באופן מדויק ויחליט מה הסטטוס של קבוצות הכדורגל בעניין.
וכמו שידוע לנו ג'ורדי לא ייתן שיפגעו לו בבארסה אהובתו.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 12 מרץ 2012, 19:17

באופן לא מפתיע, יכול להיות שברצלונה בעצמם תומכים במהלך הזה. אף אחד לא נהנה להפסיד כסף. ככה הם פשוט מוודאים שאף בעלים באירופה לא יוכל לעשות את זה גם כן. סוג של יישור קו.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 מרץ 2012, 20:00

שחף כתב:באופן לא מפתיע, יכול להיות שברצלונה בעצמם תומכים במהלך הזה. אף אחד לא נהנה להפסיד כסף. ככה הם פשוט מוודאים שאף בעלים באירופה לא יוכל לעשות את זה גם כן. סוג של יישור קו.

וואלה לא חשבתי על זה..
הם יודעים שהם נמצאים עמוק בבוץ ורוצים לוודא שלכל הקבוצות ביחד לא תהיה אפשרות לשלם את הסכומים שהם לא מסוגלים יותר לשלם..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אלמוג » 12 מרץ 2012, 22:32

תקנו אותי אם אני טועה, אבל לדעתי, כל קבוצת טופ יורוליג מצליחה(פרט לצסק'א, שאני לא מבין למה הבעלים שם תמיד זורק כסף, היא פשוט לא מעניינת שם אף אחד), תיהיה מעוניינת בחוק הזה. הרי כל קבוצה מצליחה היא בסופו של דבר יכולה להיות רווחית, במגבלות מסויימות(כמו זו שצצה עכשיו). הבעייה היא שאני צופה איזה שהוא שביתת שחקנים מסויימת, כי הם למשל, מאוד מבסוטים להרוויח מליונים מיותרים. הם המפסידים העיקריים פה. הגיע הזמן שיגמר הבזיון שהלך פה.
בכל מקרה, אני חושב שהפער שהצטמצם מהנבא יגדל מחדש, והאמת? אני מעדיף את זה. שתהיה הפרדה מוחלטת.
בכלל, לאחרונה ג'ורדי עושה עבודה נהדרת. הפעם היחידה שאני זוכר שרציתי להרוג אותו זה שהוא כמעט העתיק את הפיינל פור מת"א לברצלונה בגלל המצב הבטחוני. אבל אז הוא שיחק אותה שגמר למעשה את ולנסיה וקיים את הפיינל פור פה.
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי yzafrir » 21 מרץ 2012, 10:03

הקפצתי את התרד הזה כי אני חושב שזו אולי התקווה היחידה שלנו לחזור לצמרת .
עזבו את זה שהרמה של הכדורסל תרד בטרוף , לפחות רמת התחרות תעלה .
מה שאנחנו לא רוצים שקופל יעשה לנו בארץ בסוף כן מתאים לנו שיקרה ביורוליג.....לאן הגענו ??
במקום לשאוף לזה שהתקציב יגדל אנחנו רוצים להגביל את היריבות הגדולות שלנו....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי אלמוג » 21 מרץ 2012, 10:50

yzafrir כתב:הקפצתי את התרד הזה כי אני חושב שזו אולי התקווה היחידה שלנו לחזור לצמרת .
מה שאנחנו לא רוצים שקופל יעשה לנו בארץ בסוף כן מתאים לנו שיקרה ביורוליג.....לאן הגענו ??

זה לא נכון, אנחנו לא בעד תקרת שכר שמונעת פעולות של קבוצה, זה לא המקרה פה.
אנחנו בעד ההצעה של סדר תקציבי, שיאוזן לפי ההכנסות של הקבוצה. ככה שלא יהיה מצב שנניח, ביל גייטס יקנה קבוצת פח קפריסאית וישלוט באירופה, לעיני 740 צופים.
אגב, אם קופל יעשה את זה בארץ, הפערים רק ילכו ויגדלו.אין שום קבוצה שמצליחה לדגדג את ההכנסות של מכבי.
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 מרץ 2012, 11:15

אם קופל רוצה להנהיג בליגה שיטה בה קבוצות לא יכולות להוציא יותר מ-70% מגובה ההכנסות שלהם, אני לא אתנגד.... :fuck

האמת שבלי קשר לקופל ואם אני מתעלמת לרגע מאהדתי למכבי, אני לא לגמרי אוהבת מהלכים שמגבילים קבוצות בכל צורה שהיא.
אני אולי בעמדת מיעוט, כי אני יודעת כמה המהלך הזה יועיל למכבי, אבל כשזה מגיע לספורט אני הכי בעד מתן חופש לשוק החופשי (האידיאולגיה החברתית-כלכלית שלי מעט שונה...).
כל קבוצה צריכה לדעתי להשקיע כמה שהיא יכולה ורוצה בלי קשר מאיפה מגיע הכסף (כל עוד הוא חוקי כמובן) ולעשות כל שביכולתה כדי לבנות את הקבוצה הטובה ביותר שהיא יכולה.
לכן אני לא בוכה או מתלוננת כשמכבי לא יכולה להתמודד על שחקנים מול קבוצות מסוימות, אלא מבינה שאילו חוקי המשחק ועם זה צריך להתמודד.
אני רק לא תמיד בטוחה לגבי האם מכבי באמת ממקסמת את התקציב שלה ובאמת מצליחה להוציא את המקסימום ממה שהיא מסוגלת כשהיא בונה סגל.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yzafrir » 21 מרץ 2012, 12:53

אלמוג כתב:
yzafrir כתב:הקפצתי את התרד הזה כי אני חושב שזו אולי התקווה היחידה שלנו לחזור לצמרת .

אנחנו בעד ההצעה של סדר תקציבי, שיאוזן לפי ההכנסות של הקבוצה. ככה שלא יהיה מצב שנניח, ביל גייטס יקנה קבוצת פח קפריסאית וישלוט באירופה, לעיני 740 צופים.
אגב, אם קופל יעשה את זה בארץ, הפערים רק ילכו ויגדלו.אין שום קבוצה שמצליחה לדגדג את ההכנסות של מכבי.

ואתה חושב שקופל יתן למכבי לבנות תקציב לפי ההכנסות ביורוליג ? הוא יתן לה לבנות קבוצה על סמך הרווחים מהמשחקים בליגת קופל עם ה-2000 צופים שבאים לראות (השאר זה ילדים שהמועדון מזמין) ואם זה לא נוכל לבנות קבוצה אפילו לצ'אלנג' קאפ...
זה אולי לא יצמצם את הפערים בטווח הקצר אבל בטווח הארוך אני לא רואה הרבה אוהדים ממשיכים לעשות מנוי בשביל לראות את הכדורסל העלוב שיצא מיזה ולכן לא רק שזה יצמצם פערים זה יביא את הכדורסל 50 שנה אחרוה....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yzafrir » 21 מרץ 2012, 12:56

חנו'ש כתב:אם קופל רוצה להנהיג בליגה שיטה בה קבוצות לא יכולות להוציא יותר מ-70% מגובה ההכנסות שלהם, אני לא אתנגד.... :fuck

האמת שבלי קשר לקופל ואם אני מתעלמת לרגע מאהדתי למכבי, אני לא לגמרי אוהבת מהלכים שמגבילים קבוצות בכל צורה שהיא.
אני אולי בעמדת מיעוט, כי אני יודעת כמה המהלך הזה יועיל למכבי, אבל כשזה מגיע לספורט אני הכי בעד מתן חופש לשוק החופשי (האידיאולגיה החברתית-כלכלית שלי מעט שונה...).
כל קבוצה צריכה לדעתי להשקיע כמה שהיא יכולה ורוצה בלי קשר מאיפה מגיע הכסף (כל עוד הוא חוקי כמובן) ולעשות כל שביכולתה כדי לבנות את הקבוצה הטובה ביותר שהיא יכולה.
לכן אני לא בוכה או מתלוננת כשמכבי לא יכולה להתמודד על שחקנים מול קבוצות מסוימות, אלא מבינה שאילו חוקי המשחק ועם זה צריך להתמודד.
אני רק לא תמיד בטוחה לגבי האם מכבי באמת ממקסמת את התקציב שלה ובאמת מצליחה להוציא את המקסימום ממה שהיא מסוגלת כשהיא בונה סגל.

מסכים איתך בנוגע להגבלת תקציבים , זה דרך ברורה להורדת הרמה וזה לא מה שאנחנו רוצים . צריך לשאוף להדביק את הפער התקציבי ולא ע"י כך שמגבילים תקציב .
איזה שחקנים זרים ירצו לבוא לאירופה בתקציבים כאלו ? איזה אירופאים בכירים ירצו להשאר פה ?
נראה לי אני יעבור לראות את הליגה הסינית...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי אלמוג » 21 מרץ 2012, 21:44

yzafrir כתב:
אלמוג כתב:

ואתה חושב שקופל יתן למכבי לבנות תקציב לפי ההכנסות ביורוליג ? הוא יתן לה לבנות קבוצה על סמך הרווחים מהמשחקים בליגת קופל עם ה-2000 צופים שבאים לראות (השאר זה ילדים שהמועדון מזמין) ואם זה לא נוכל לבנות קבוצה אפילו לצ'אלנג' קאפ...
זה אולי לא יצמצם את הפערים בטווח הקצר אבל בטווח הארוך אני לא רואה הרבה אוהדים ממשיכים לעשות מנוי בשביל לראות את הכדורסל העלוב שיצא מיזה ולכן לא רק שזה יצמצם פערים זה יביא את הכדורסל 50 שנה אחרוה....

אני מאמין שזה קופת המועדון בכללי. ככה שזה לא משנה באיזה מסגרת או איך זה נכנס.
תמונה
אלמוג

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: omerk ו־180 אורחים