המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אדריאטית: מכבי נגד רדניצ'קי - שבת, 19:00, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית: מכבי נגד רדניצ'קי - שבת, 19:00, ספורט 5

הודעהעל ידי felix_r » 17 מרץ 2012, 18:37

והוא גם עולה שליש מהנדריקס...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי asafb96 » 17 מרץ 2012, 18:38

felix_r כתב:והוא גם עולה שליש מהנדריקס...

זה כל העניין. אם זה או הנדריקס או הוא, באותו מחיר, ברור שכולם היו לוקחים את ריץ'. אבל במחיר שהנדריקס דורש, אם יקבל אותו, מאוד יכול להיות שסופו לא ימשיך פה
asafb96

הודעהעל ידי EulGam05 » 17 מרץ 2012, 18:50

אפשר לחסוך אפילו עוד יותר ולהביא את פאבל פודקולזין - סנטר עם סייז, קליעת עונשין ואפילו נבחר בדראפט ע"י דאלאס.
EulGam05

הודעהעל ידי jol9 » 17 מרץ 2012, 19:01

asafb96 כתב:
jol9 כתב:
asafb96 כתב:
felix_r כתב:
asafb96 כתב:מאריאנוביץ' שהעלתי את השם שלו לא מזמן נראה מצוין בפתיחה

הוא לא עשה שום דבר מיוחד. פשוט מכבי כל פעם נתנה לרכז לחדור ואז מאריינוביץ' היה מקבל כדור חצי מטר מהסל.
גם אתה היתה קולע את זה.

כן, אבל הוא לא נגר כמו ווראנש. הוא יודע לנוע ולסיים בצבע, וגם קולע מצוין מהקוו. לטעמי הוא יכול להתפתח לסנטר מחליף נחמד מאוד באירופה. סטייל בגיץ' כזה

מריאנוביץ' הוא הוכחה מושלמת לכך שלא תמיד סנטימטרים עדיפים על כשרון ויכולת מוכחת.
האם שווה היה למכבי לוותר על הנדריקס בשביל המגדל הזה?

הנדריקס שחקן יותר טוב. בלי ספק. אבל השאלה היא המחיר. תהיה בטוח שמאריאנוביץ' יעלה פחות מהנדריקס. השאלה היא לא מי עדיף, אלא מה עדיף. סופו+מאריאנוביץ' כזה, או הנדריקס+סנטר זול.

סופו + מריאנוביץ' זה קו הגנתי חלש מאוד. אי אפשר לבנות על דבר כזה. הבעיה היא שאו שאותו "מריאנוביץ'" יהיה בסדר בהתקפה ועלוב בהגנה, או להיפך.
לא יהיה לך משהו אחר, ובשביל ציוות עם סופו, אתה חייב שחקן איכותי יותר, בגלל כמות הדקות שהוא אמור לשחק.

מריאנוביץ' שחקן הגנה טוב. אי אפשר לומר שהוא יהיה ככה או ככה. יש לו נתונים להפוך לסנטר מחליף נחמד מאוד, זה הכל. גבוה מאוד, חזק, ידיים ארוכות, מסיים טוב באיזור הסל, וקולע עונשין טוב. אני לא אומר שהוא יהיה שחקן טוב מהנדריקס, ממש לא, אבל לטעמי הוא יכול להיות שחקן בסגנון של בגיץ' או פרוביץ' כזה. סנטר מחליף גבוה, שעולה, מביא נוכחות בצבע, מרביץ, ויוצא

ראיתי את ההגנה שהוא עשה היום. אפילו אוחיון קלע לו לייאפ על הפרצוף (ואפילו עם עבירה).

הקטע הוא שעם סופו כסנטר מוביל, אין לנו את הפריבילגיה להחזיק שחקנים כאלה. בארסה משחקת בשיטה אחרת, ופרוביץ' מתאים מאוד אליה (גם בגלל שהם יכולים לשים אינסוף כשרון בעמדות האחרות).
למכבי זה לא יתאים לדעתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 17 מרץ 2012, 19:04

ראיתי את ההגנה שהוא עשה היום. אפילו אוחיון קלע לו לייאפ על הפרצוף (ואפילו עם עבירה).

הקטע הוא שעם סופו כסנטר מוביל, אין לנו את הפריבילגיה להחזיק שחקנים כאלה. בארסה משחקת בשיטה אחרת, ופרוביץ' מתאים מאוד אליה (גם בגלל שהם יכולים לשים אינסוף כשרון בעמדות האחרות).
למכבי זה לא יתאים לדעתי.

בסדר, והנדריקס לא קיבל לייאפים, וסלים ועבירות בפרצוף? ראיתי אותו קצת בצסק"א ובז'לגירירס, ומדובר בשחקן הגנה לא רע בכלל.
אני לא יודע אם הוא מתאים, סתן שם מעניין כזה...
אני לא מבין אבל למה עם סופו אי אפשר, ובצסק"א כן אפשר. למה? מה הבעיה עם סופו? מדובר באחד הסנטרים הטובים באירופה. בטח ובטח שהוא לא צריך להיות בראש הרשימה, אבל עדיף שחקן זול כזה+סופו, מאשר לתת להנדריקס חבילות, ואז להישאר עם גרושים לסנטר מחליף, כשנתקעו עם הנדריקס כסנטר המוביל שלנו.
אגב, לפני כמה שנים אני זוכר אותו עם מאצ'בן... שיחקו ביחד בסרביה
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 17 מרץ 2012, 19:09

ועכשיו לדבר האמיתי
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 17 מרץ 2012, 19:21

asafb96 כתב:

למכבי זה לא יתאים לדעתי.

בסדר, והנדריקס לא קיבל לייאפים, וסלים ועבירות בפרצוף? ראיתי אותו קצת בצסק"א ובז'לגירירס, ומדובר בשחקן הגנה לא רע בכלל.
אני לא מבין אבל למה עם סופו אי אפשר, ובצסק"א כן אפשר. למה? מה הבעיה עם סופו? מדובר באחד הסנטרים הטובים באירופה. בטח ובטח שהוא לא צריך להיות בראש הרשימה, אבל עדיף שחקן זול כזה+סופו, מאשר לתת להנדריקס חבילות, ואז להישאר עם גרושים לסנטר מחליף, כשנתקעו עם הנדריקס כסנטר המוביל שלנו.

לא יודע. נראה לי ששחקן מהסוג הזה לא יצליח במכבי.

לגבי למה אי אפשר ליד סופו - זה פשוט. א - סופו משאיר למחליף שלו כ-20 דקות משחק. מכבי צריכה שהשחקן שיימלא את ה-20 דקות האלה, יהיה שחקן איכותי,
שיישחק גם בהגנה וגם בהתקפה. ב - כמו שאמרתי בפוסט הקודם, למכבי יש הרבה פחות אפשרות להביא כשרון מוכח לעמדות האחרות. תן לי את נבארו או את קירילנקו, וגם אני יכול לשחק
סנטר לידם. ג - זה פשוט לא הסגנון של מכבי. מעולם לא היו בה נפילים מהסוג הזה (שהצליחו). סנטרים שהצליחו במכבי בשניים-שלושה העשורים האחרונים, היו קודם כל שחקני התקפה מעולים
וכשרוניים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 17 מרץ 2012, 19:28

ניקולה יחסית לסנטרים של מכבי בשנים האחרונות היה די נפיל, רק שהוא כמובן היה משחקני ההתקפה המוכשרים ביותר שאירופה ראתה....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 17 מרץ 2012, 19:30

jol9 כתב:
asafb96 כתב:

למכבי זה לא יתאים לדעתי.

לא יודע. נראה לי ששחקן מהסוג הזה לא יצליח במכבי.

לגבי למה אי אפשר ליד סופו - זה פשוט. א - סופו משאיר למחליף שלו כ-20 דקות משחק. מכבי צריכה שהשחקן שיימלא את ה-20 דקות האלה, יהיה שחקן איכותי,
שיישחק גם בהגנה וגם בהתקפה. ב - כמו שאמרתי בפוסט הקודם, למכבי יש הרבה פחות אפשרות להביא כשרון מוכח לעמדות האחרות. תן לי את נבארו או את קירילנקו, וגם אני יכול לשחק
סנטר לידם. ג - זה פשוט לא הסגנון של מכבי. מעולם לא היו בה נפילים מהסוג הזה (שהצליחו). סנטרים שהצליחו במכבי בשניים-שלושה העשורים האחרונים, היו קודם כל שחקני התקפה מעולים
וכשרוניים.

לא מסכים, אבל זה מיותר... הסיכוי שנראה אותו במכבי נראה אפסי... לא שאני מקווה שהוא ישחק פה, אבל סתם שם מעניין שתמיד חיבבתי, ואני אישית מעדיף שילוב שלו ושל סופו מאשר הנדריקס+סנטר זול
asafb96

הודעהעל ידי Euro_Basket » 17 מרץ 2012, 23:29

jol9 כתב:מריאנוביץ' הוא הוכחה מושלמת לכך שלא תמיד סנטימטרים עדיפים על כשרון ויכולת מוכחת.
האם שווה היה למכבי לוותר על הנדריקס בשביל המגדל הזה?

אולי לוותר על ג'יימס...
זהו אגב המשחק הכי טוב שלו מאז שהגיע לקבוצה.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי sweety » 18 מרץ 2012, 00:44

פאפאלוקאס!!
מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים
סמל אישי של המשתמש
sweety

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: יוסי22 ו־164 אורחים