המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ספורט 5: הנדריקס צפוי להאריך את חוזהו בשנתיים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ספורט 5: הנדריקס צפוי להאריך את חוזהו בשנתיים

הודעהעל ידי yzafrir » 21 מרץ 2012, 09:54

מילאן בהחלט יהיה שדרוג לעומת בלו אבל גם הוא לא יהיה הפקטור הכי משמעותי . מצד שני בעמדה 4 יש את אליהו שהוא סוג של מלכודת דבש
אם רוצים 6 ישראלים בסגל אז חייבים שאליהו יהיה בינהם כי הוא פשוט בין הישראלים הכי טובים שיש . רק שהוא צריך לשחק כמחליף בעמדה 4 ואת זה הוא מתקשה לעשות .
הוא או מילאן יצטרכו ללמוד לעלות מהספסל כי פשוט אין ברירה והשחקנים האלו הם עובדה מוגמרת . והעמדה הזאת סגורה איך שלא נהפוך את זה .
לגבי כל שאר העמדות , זה נראה כרגע שהכל פתוח . אפילו סמית' שהיה טוב אתמול אני מקווה שלא סגור עדיין
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קודי » 21 מרץ 2012, 10:10

yarinsaky כתב:
where is the love? כתב:
yarinsaky כתב:
where is the love? כתב:זה נכון אין שיטה לשחקנים שמובילים את הכדור, זה ממש מתסכל, רק אני רוצה שכבר העונה הזאת תגמר?

עונה רעה מאוד לדעתי.
לא השגנו כלום מכל מה שקרה העונה, בדיוק להיפך. הגענו אומנם להצלבה מבית קל אחרי שגברנו על קאנטו האימתנית, אבל לא פיתחנו סגנון, לא
גילינו שחקנים מיוחדים, שחקנו את השחקנים והוצאנו להם את החשק ובשביל מה ? בשנה הבאה לא תהיה אדריאטית, תהיה קבוצה אחרת , שוב
זרים חדשים, שוב הכול מהתחלה.

אני מאוד מסכים איתך.
הנושא של לשחוק את השחקנים ולהוציא את החשק לדעתי הוא הנוראי מכולם, ולכן בלאט לא אשם, לפחות זוהי דעתי.

זה נכון, זו החלטה או הנחתה מההנהלה. בלאט אמנם לא עמד על רגליו האחוריות כדי למנוע זאת, אבל זה לא נושא שעליו הוא יפוצץ חוזה עם מכבי.

תיזכר בראיון המגעיל של אחד מבעלי מכבי כאן לגבי האדריאטית, :
http://sports.walla.co.il/?w=/7/1885585

אין מה לעשות, ככה זה כשקבוצת כדורסל מנוהלת בידי ילדים בני 30 שאין להם נסיון בגרוש. לפחות שידעו לתת קצת כבוד לשחקנים שקורעים את התחת ולא רואים את המשפחות שלהם.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 10:40

אני די פסימי לגבי העתיד הניהולי של מכבי תחת בני פדרמן ועוזריו, אני מתפלל ששמעון יהיה חזק.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי קודי » 21 מרץ 2012, 10:41

yarinsaky כתב:אני די פסימי לגבי העתיד הניהולי של מכבי תחת בני פדרמן ועוזריו, אני מתפלל ששמעון יהיה חזק.

שמעון יכול להיות חזק כמה שהוא רוצה, אבל הוא לא יכול היום לקנות מחדד למשרד בלי אישור של אחד הילדים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 10:42

קודי כתב:
yarinsaky כתב:אני די פסימי לגבי העתיד הניהולי של מכבי תחת בני פדרמן ועוזריו, אני מתפלל ששמעון יהיה חזק.

שמעון יכול להיות חזק כמה שהוא רוצה, אבל הוא לא יכול היום לקנות מחדד למשרד בלי אישור של אחד הילדים.

:) :cry3
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 21 מרץ 2012, 13:02

jol9 כתב:
asafb96 כתב:זה ממש לא הסבר הוגן למדי. כל השחקנים הם אותו דבר. אם סופו מקבל ביקורת בלי סוף, למה לא הנדריקס? מה זה, יש לו פריבילגיה? אין לו שום דבר. הוא היה לא טוב, למרות שהיללו אותו פה בלי הכרה, ומגיע לו ביקורת.
בקשר למאריץ', קודם כל, הוא בהחלט היה השחקן הכי חשוב בפרטיזן. לאורך כל העונה. בפאו, מה לעשות, יש את באטיסט, וגם וויקאס שחקן נפלא, והוא לא מקבל הרבה דקות. ה3 ו2 הוא עושה ב6 דקות. אין ממש הרבה שחקנים שיכולים לתרום משהו מ6 דקות. זה כמו שהסטטיסטיקה של הנדריקס הייתה גרוע לא פחות בתחילת השנה שעברה שהוא מיעט לשחק יחסית להיום. אבל מי שרואה אותו משחק, רואה שחקן שנשאר שחקן נפלא. גם היום, היה מצוין ב2 צידי המגרש, והראה את הפיזיות שלו, והיכולת שלו בפוסט. מעטים השחקנים שקלעו על סופו בפוסט אפ. מאריץ' עשה את זה היום. חוץ מבאראץ', לא זכור לי עוד מישהו שעשה את זה. לטעמי, מאריץ' שחקן טוב מהנדריקס, ובהחלט יכול להתגלות כטוב מסופו

זה ממש לא נכון. לא כל השחקנים הם אותו דבר. האם ארויו היה כמו חג'ג'? האם פארמר היה כמו אוחיון? האם ניקו היה כמו דיון תומאס?
כל שחקן והמעמד שלו. סופו נהנה מהמעמד של הסנטר המוביל, והוא נמדד כסנטר מוביל. לא מבין מה כ"כ לא מסתדר לך בעניין הזה. כאילו, מה היית שופט את מייקל ג'ורדן ואת סטיב קר
על אותו עומדן יכולת?

לגבי מאריץ' - אני לא יודע. אני מאוד מחבב אותו כשחקן, אבל לא יודע אם מ3-4 דקות טובות שלו מול מכבי הערב, אפשר להכריז שהוא אחד הסנטרים הטובים באירופה.
מצד שני, יכול להיות שהימור עליו, הוא הימור מושכל ונכון, כמו כל הימור על מניה שנמצאת בשפל שלה.

אבל אתה לא מבין מה אני אומר. כל הדיבור פה בפורום בזמן האחרון, זה שהרוב פה טוען שהנדריקס היום הוא הסנטר המוביל והראשון, ושהוא שחקן יותר טוב מסופו, ושצריך להשאיר אותו ולא את סופו, כי הוא יותר מגוון ויותר טוב. אבל עכשיו, שהוא לא טוב, פתאום מותר לו להיות לא טוב, אבל לא לסופו, שהיה יותר טוב מהנדריקס (למרות ששניהם היו לא טובים), אבל כרגיל רוב האש היא על סופו. כאילו שכחו מהשנה וחצי האחרונות, ופתאום שוב נזכרו שסופו הוא הסנטר הראשון.
בקשר למאריץ'-זה לא רק הדקות הטובות, בכל השנה וחצי האחורונות, הוא באמת באמת נראה די טוב במעט שהוא מקבל. עדיף "להמר" ולהביא שחקן שכבר הוכיח את עצמו, למרות שהוא במגמת ירידה (כמו סופו בזמנו), ולא להביא שחקן שעוד לא הראה כלום ברמת יורוליג.

לא שאני מנסה לצאת להגנתו של סופו כי הוא באמת לא היה טוב כמו כל הקבוצה היום,
אבל האם ניתן להשתמש בו בצורה יותר שבלונית מהיום (וכשחושבים על זה, כמעט כל העונה)??
האם זה באמת כל הדרכים להשתמש בסופו? להכניס את הכדור פנימה כ-3 שחקנים מקיפים אותו וללחוש תפילה ליושב במרומים?
לא יכול להיות שבלאט לא מצליח להיות קצת יותר יצירתי כשזה מגיע לסופו.
למה לא לנסות פיקנרול איתו מידי פעם? למה שחקנים לא חותכים יותר לסל כשסופו מקבל את הכדור?

לא יכול להיות שהדבר היחידי שניתן לעשות עם סופו בהתקפה זה לחכות שיתפוס עמדה ולנסות (לפעמים בעקשנות) להכניס לו את הכדור ושישמור האל.

זה בדיוק מה שאני אומר הרבה הרבה זמן
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 מרץ 2012, 13:29

yarinsaky כתב:
where is the love? כתב:זה נכון אין שיטה לשחקנים שמובילים את הכדור, זה ממש מתסכל, רק אני רוצה שכבר העונה הזאת תגמר?

עונה רעה מאוד לדעתי.
לא השגנו כלום מכל מה שקרה העונה, בדיוק להיפך. הגענו אומנם להצלבה מבית קל אחרי שגברנו על קאנטו האימתנית, אבל לא פיתחנו סגנון, לא
גילינו שחקנים מיוחדים, שחקנו את השחקנים והוצאנו להם את החשק ובשביל מה ? בשנה הבאה לא תהיה אדריאטית, תהיה קבוצה אחרת , שוב
זרים חדשים, שוב הכול מהתחלה.

זה חצי נכון.
אני חושב שביחס לסגל הנתון, הקבוצה ענתה על הציפיות.
העפלה לשלב ההצלבה ביורוליג, פיינל-פור האדריאטית (מן המקום הראשון), זכיה בגביע המדינה ושליטה בליגה המקומית, הם בדיוק ההשגים הנדרשים מסגל שכזה.
אני מזכיר שרק לפני כמה חודשים גרסו כאן שלמכבי יש קו אחורי עלוב, שלנגפורד הוא אכזבה ושהעונה כנראה תסתיים בטופ 16. אם אילו היו הציפיות, אז העונה הזו היא בנתיים אפילו סוג של הצלחה.

בנוגע לשחקנים שהגיעו, אין מה לומר, הרכש שנעשה היה ברובו די גרוע.
עם זאת, קיבלנו את לנגפורד שמסתמן כאחד הסקנד גארדים הטובים באירופה, הנדריקס (למרות התצוגה החלשה שלו אתמול) כגבוה מחליף יעיל מאוד ואת אוחיון שבסה"כ הפתיע לטובה ויוכל להפוך לרכז מחליף טוב כבר בעונה הבאה.
בניגוד למה שקרה כאן לפני שתי עונות, עם שחקנים מצחיקים כמו לאזמה, לימונד, ה"קוסם" (שאישית לי הוא יותר את הזכיר את "איש הפח") וכאילו סנטר כמו ד'אור פישר, למכבי של העונה יש מה לקחת לעונות הבאות ויש סביב מה לבנות.

בכל אופן, אם מכבי באמת רוצה להשתדרג באופן משמעותי, היא צריכה להנחית כאן בקיץ וואחד רכז.
מכבי צריכה שחקן שגם יודע לנהל משחק, גם מסוגל לחדור, גם בעל יד טובה מחוץ לקשת ואם אפשר, שידע גם לשמור ולחטוף (או במילים אחרות, ג'רמי פארגו).
כל מי שחושב שעם פליטי יורוקאפ או עם דורון פרקינס כרכז ראשון נגיע רחוק, טועה. בעמדת הרכז אסור להתפשר.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 13:34

ביחס למצב הנתון אחרי עזיבת פארמר ? בהחלט , לא ציפיתי ליותר וקיבלנו בדיוק את הקבוצה שהייתה אמורה להיות ואת ההישגים שהיא ראוייה להם.
עדיין, היו הצהרות בקיץ שרוצים להגיע מקום אחד רחוק יותר משנה שעברה ועוד כל מיני הצהרות חסרות כיסוי. אבל זה לא רק היכולת ,זה גם איך ששיחקנו. לא אהבתי ןלא אזכור עמעט אף משחק מהעונה הזאת, גם לא מהלכים מיוחדים של שחקנים. סתם עונה שגרתית כמו בשנות ה 90 .
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 מרץ 2012, 13:49

yarinsaky כתב:עדיין, היו הצהרות בקיץ שרוצים להגיע מקום אחד רחוק יותר משנה שעברה ועוד כל מיני הצהרות חסרות כיסוי. אבל זה לא רק היכולת ,זה גם איך ששיחקנו. לא אהבתי ןלא אזכור עמעט אף משחק מהעונה הזאת, גם לא מהלכים מיוחדים של שחקנים. סתם עונה שגרתית כמו בשנות ה 90 .

עם זה גם אני מסכים, למרות שקרו כמה דברים שבאמת אף אחד לא אשם בהם.

מה שבאמת מזכיר לי כאן שנות התשיעים, זה שנבנתה כאן קבוצה בינונית, אבל בכל זאת יש דיבורים על הפיינל-פור.
מתחילים לפתח כל מיני תאוריות איך מכבי תראה טוב יותר אם בלאט רק יעשה ככה או ככה וישתף את השחקן הזה או האחר, מדברים על הברך של סופו ש"מקרינה" על שאר שחקני הקבוצה, מעלימים עין מהנגרות של סמית' ומכתירים אותו "שחקן הגנה מעולה" וגורסים שלמכבי יש קבוצת של קלעי שלשות גודלים אבל רק צריכים לחכות שבלו ופניני יאפסו את היד.

במקום להסתבך ולהכנס לכל מיני תאוריות, אפשר גם להביט על המצב בפשטות; נבנתה כאן קבוצה בינונית שאין לה יכולת להתמודד מול הגדולות באירופה והיא לא שווה פיינל-פור.
אז אם נהיה קצת יותר סלחניים, נוכל נומר שמכבי היא קבוצת יורוליג יחסית טובה, אבל שום דבר לא מעבר לזה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 21 מרץ 2012, 13:51

חביב אורנג'ד,

אתה אומר שביחס לסגל הקבוצה ענתה על הציפיות שלך?
אני חושב שאתה שם בחבילה אחת את ההישגים ואת הציפיות.

נכון, להגיע להצלבה זה בערך מה שכולנו ציפינו מהסגל הזה.
אבל הדרך גם חשובה. הקבוצה שיחקה רע. אנחנו האוהדים די סבלנו כל העונה מאיך שהכל נראה. מזכיר קצת את הקבוצה האחרונה של פיני גרשון, שגם הגיעה להצלבה, אבל שיחקה בצורה מגעילה כל העונה.

מועדון ענק כמו מכבי דורש לא רק הישגים (יש לנו הרבה) אבל גם דרך מסוימת, הצגה. למה? כי בשביל זה באים האוהדים, בשביל לראות הצגה, לא כדי להגעל מהמשחק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 מרץ 2012, 14:09

felix_r כתב:חביב אורנג'ד,

אתה אומר שביחס לסגל הקבוצה ענתה על הציפיות שלך?
אני חושב שאתה שם בחבילה אחת את ההישגים ואת הציפיות.

נכון, להגיע להצלבה זה בערך מה שכולנו ציפינו מהסגל הזה.
אבל הדרך גם חשובה. הקבוצה שיחקה רע. אנחנו האוהדים די סבלנו כל העונה מאיך שהכל נראה. מזכיר קצת את הקבוצה האחרונה של פיני גרשון, שגם הגיעה להצלבה, אבל שיחקה בצורה מגעילה כל העונה.

מועדון ענק כמו מכבי דורש לא רק הישגים (יש לנו הרבה) אבל גם דרך מסוימת, הצגה. למה? כי בשביל זה באים האוהדים, בשביל לראות הצגה, לא כדי להגעל מהמשחק.

פליקס, אני מסכים עם הכל וגם אני כתבתי לא אחת שהעונה הזו מזכירה לי את עונת פיני האחרונה.
גם אם לא חושבים כאן שהקבוצה הזו נראתה רע, אי-אפשר לברוח מהגוון האפור ומחוסר הגוון שבלטו כ"כ העונה.

עם זאת, למרות הקשיים, הכדורסל הלא טוב והבכיות שהיו כאן בקיץ, המצב לא כזה רע ובמבחן התוצאה, הקבוצה הגיעה להיכן שציפיתי שתהיה.
אני גם מסכים שהדרך יותר חשובה, אבל על זה כנראה יהיו הרבה אנשים שירצו להתווכח בעוד שמבחן התוצאה, הוא למעשה עובדתי.

לסיכום, אני חושב שהסגל הזה צריך רענון די משמעותי. מכבי צריכה להשאיר את הסגל הישראלי שלה (מינוס בורשטיין ושאייר) + לנגפורד ומכאן, לראות מה הלאה.
יש בסגל הזה ריכוז יותר מדי גבוה של שחקנים בינונים ומטה. ככה לא נוכל להתקדם.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־172 אורחים