המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הצלבה, משחק 1: פנאתינייקוס נגד מכבי - שלישי, 22:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הצלבה, משחק 1: פנאתינייקוס נגד מכבי - שלישי, 22:00, ערוץ 10

הודעהעל ידי misha » 18 מרץ 2012, 22:51

תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

Re: הצלבה, משחק 1: פנאתינייקוס נגד מכבי - שלישי, 22:00, ערוץ

הודעהעל ידי felix_r » 19 מרץ 2012, 11:27

בפרומו יש הגזמה די גדולה, כשכתוב: שני המאמנים הגדולים באירופה. בלאט עדיין צריך להוכיח, שהוא שייך לגדולים ביותר :cool
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ~BenTom~ » 19 מרץ 2012, 12:05

felix_r כתב:בפרומו יש הגזמה די גדולה, כשכתוב: שני המאמנים הגדולים באירופה. בלאט עדיין צריך להוכיח, שהוא שייך לגדולים ביותר :cool

תן לי מאמן שיותר טוב מבלאט חוץ מז'ליקו כיום
~BenTom~

הודעהעל ידי jol9 » 19 מרץ 2012, 12:28

~BenTom~ כתב:
felix_r כתב:בפרומו יש הגזמה די גדולה, כשכתוב: שני המאמנים הגדולים באירופה. בלאט עדיין צריך להוכיח, שהוא שייך לגדולים ביותר :cool

ישנם כמה שועלים ומאמנים טובים, שלא כולם דווקא יושבים בצמרת של הכדורסל, אבל בלאט הוא בוודאי אחד הבכירים שיש היום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 19 מרץ 2012, 12:33

~BenTom~ כתב:

מבחינתי כל מאמן שזכה ביורוליג הוא לפני בלאט בדירוג
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 19 מרץ 2012, 12:48

felix_r כתב:
~BenTom~ כתב:

חלק גדול וחשוב מהם, לא מאמן בכלל היום, ככה שהם לא נחשבים (פיני ומסינה).
פשיץ' שזכה עם בארסה, תקוע עם קבוצה בינונית באדריאטית ומי עוד?

אם כבר אז הייתי מציין את קזלאוסקס שגם לפני צסקא היה מאמן מצויין בעיני ואולי גם איבקוביץ' הותיק.

מול כל האחרים כמו ספאחיה, פסקוואל, איבנוביץ', זדובץ', פיאנג'יאני ואחרים, אין לבלאט ממש במה להתבייש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 19 מרץ 2012, 13:07

jol9 כתב:
felix_r כתב:
~BenTom~ כתב:

חלק גדול וחשוב מהם, לא מאמן בכלל היום, ככה שהם לא נחשבים (פיני ומסינה).
פשיץ' שזכה עם בארסה, תקוע עם קבוצה בינונית באדריאטית ומי עוד?

אם כבר אז הייתי מציין את קזלאוסקס שגם לפני צסקא היה מאמן מצויין בעיני ואולי גם איבקוביץ' הותיק.

מול כל האחרים כמו ספאחיה, פסקוואל, איבנוביץ', זדובץ', פיאנג'יאני ואחרים, אין לבלאט ממש במה להתבייש.

לא אמרתי שבלאט צריך להתבייש במשהו. הוא מאמן מצוין. רק שלדעתי זו הגזמה לשים את בלאט באותה השורה עם אוברדוביץ'. זה הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קודי » 19 מרץ 2012, 13:17

אין אף מאמן שמאמן היום באירופה ויכול להופיע באותה שורה עם אובראדוביץ. מדובר ללא ספק בגדול המאמנים באירופה בדור הנוכחי, בהפרש גדול מעל היתר. בלאט בהחלט יכול לראות את עצמו בשורה השניה אחריו, יחד עם קזלאוסקס, איבנוביץ, איבקוביץ, פסקואל ופיאניג'יאני. בכל מקרה, בלאט מאמן מצויין והראשון שהייתי לוקח מכל מאמני אירופה כדי לאמן כאן.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי where is the love? » 19 מרץ 2012, 13:54

אז הנה הגיע התרד המיוחל לקראת המשחק הגדול מחר, ולקראת הסדרה האפית הזאת.
ובכן מכבי מתייצבת למשחק מחר כאנדרדוג מובהק, הקהל בOAKA פשוט אדיר מימדים , מרטיט ועוצר נשימה, להכנס לשם זה משהו מפחיד ואנחנו מכירים את הקהל היווני המון המון שנים.
פאו קבוצה מפחידה כמו המכונה ההיא של מכבי 2004-20005 רק שהם מכונה מפחידה כמו מפלצת שבאה להרוס להשליט פחד ולקחת את הגביע הנכסף.
אוברדוביץ מאמן הכי טוב באירופה, ולדעתי גם הכי טוב שיש כיום בעולם כן כן כן כן, אי אפשר שלא להעריך את שיטת הכדוסל שלו והתמיכה בשחקנים , גדולי שחקני אירופה עברו אצלו, פרחו אצלו, ואחרי 13 שנה בפאו עם 5 גביעי אירופה ובלי סוף תארים המאמן האפי הזה, ההירואי , הגיבור, המופלא והאומן כדורסל הזה מגיע להתמודדד מחר נגד בלאט, ואגב אני חושב שבלאט מאמן מצויין ויכול להיות סוג של אוברדוביץ במכבי.
השיטות הקטלניות של הפיק אנד רול של פאו פשוט מפחיד, ראינו את ההגנה שלהם עוצרת פיק אנד רול בצורה משלימה, וראינו כיצד הם מתקיפים בצורה מרשימה בכל התרגלים, פיק אנד רול ופוק וזה פשוט מפחיד כמו שר הטבעות, זוהי סדרה אפית , מיוחדת, סופרליטיבית.
נעבר לסגל השחקנים שהרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מאצל מכבי, בטיסט החייה המפלצת ומבט אש בעיניים ורגליים לאוויר וצרחות על הטבעה בסל, כמו דרקון חלומי שמפחיד את כולנו, דיאמנטידיס מר הגנה שמחזיק מספר רב של שנים בתואר מר הגנה, כמה שנים? אפילו הוא כבר שכח מרוב המספר העצום הזה.
שאראס הנפלא שהיה אצלנו גם, תמיד יכול לעשות לנו צרות, למרות הרגש הוא בטוח יהיה טוב נגדנו כמו אז עם הקטש. קאמינגולו שיהיה למכבי קשה לעצור אותו, מעין 4 שיורה ל-3 ועוד סוללת גבוהים מפחידה של מאריץ בין הטובים שזכור לנו לרעה מפרטיזן , ויואקס עם הזקנקן הג'ינג'י וכמובן האיש והשם צרצריס שנמצא שם יכול להיות עוד מאז גמר סלוניקי.
אני יודע ששכחתי עוד שחקנים, כמובן קלאתיס שהיה נפלא בגמר בעונה הקודמת, לוגאן שתמיד הממוצעים שלו עולים, פרפרגלו המוכשר, סמית הנהדר, רומיין סאטו האתלט וגם עם הקליעה פשוט קבוצה קטלנית ושאם אני אמשיך לכתוב זה לא יגמר.....
לאורך 13 שנות האימון של אוברודביץ נדמה כי גם יוונות הוא מלמד שם, יוונות? כן יוונות! שחקנים יוונים ממושעמים, מיוחדים נאמנים , לא מפחדים מאף אחד, אבל כן מפחידים את כולם דורסים את הכל בדרכם ולוקחים עוד גביע לממלכה הירוקה האפית.
אלברטיס אחד הגדולים של פאו אמר פעם לאחר שהרים את הזכיה ברביעית של פאו באתונה ב-2007 לאחר הגמר על צסקא , נשאל כמה שאלות על ידי עיתונאי שאמר לו נו עכשיו אתם ברמה של צסק"א , אלברטיס מר צסק"א???? תשווה אותנו לקבוצה האימפריה של מכבי. דבר זה מאוד מעורר הערצה. כי מכבי תמיד ידעה להעריך את פאו ופאו גם את מכבי , גם הקהלים שלנו חמים, זאת פשוט סדרה מטורפת אפית ופיוטית כמו שר הטבעות אם תרצו, כולנו לא יכולים שלא להפסיק לזכור את פניו של בודירוגה שהוא קולע עונשין, את רברצה , מולמרוביץ וקוטלאי, דיאמניטידיס בטיסט לאקוביץ וכמובן את דאמנטידיס קלאטיס ובטיסט משנה שעברה בגמר 2011.

ובכן הזמן ממש מותח ולכן החלטתי להחזיר אותנו קצת להיסטוריה המרתקת המרגשת והאפית :

סלוניקי 2000 : משחק הדמעות

פריז 2001: גביע אחרי 20 שנה

בולוניה 2002: שוב נפגשים

מוסקבה 2005 : הכדורסל המדהים ביותר שנראה ממכבי

ברצלונה 2011 : הגמר מהעונה הקודמת הטרי ביותר:

ועכשיו חברים וחברות אחרי כל הפחד הזה, כולנו יודעים שאין לנו המון סיכויים אבל בכל זאת אנחנו רוצים ורוצים וצריכים להאמין בקבוצה.
אז פרטתי את הסיבות למה פאו הרבה הרבה יותר טובים, אבל אתם יודעים למה אנחנו כן יכולים לנצח? וזה רק בתשובה אחת:

:heart כי אנחנו מכבי תל אביב :heart

עם המון אמונה ובעזרת השם נצליח לעשות את זה !!!! בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי yarinsaky » 19 מרץ 2012, 14:33

אני מתגעגע ל כל השחקנים האלו, מקדונלד, האפמן, נדב, פארקר , קטש, שארפ , כמה הם היו גדולים וכמה היום הכול נראה אפור בלי ניצוץ של תשוקה .
בעצם אני גם מתגעגע לטירוף ולניצוץ הגאונות של פיני ביחד עם בלאט, צמד מופלא, לשיגעון של מוני מהספסל ( כן, למרות כל מה שהוא היה ועשה אולי ) ולמה שמכבי הייתה פעם - משפחה עם נשמה.
לא מאמין שזה כבר יחזור, הכול יהיה יותר ויותר ממוסחר ומקצועני.

סליחה על הרקוויאם.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי rc4991 » 19 מרץ 2012, 15:30

סיפור מהאגדות
לכבוד סדרת ההצלבה המרתקת מול פנאתינאיקוס, אוהד גרינוולד הכין לכם פרופיל מטורף וייחודי על הגדול מכולם: זליקו אובראדוביץ'. קבלו מבט מעמיק ועשיר על המלך של אירופה
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2517925

מאמן פשוט אדיר
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 19 מרץ 2012, 17:20

והיחיד שיכל על אוברדוביץ' זה פיני גרשון. כמה חבל שפיני הגיע למכבי בגיל מבוגר יחסית (בערך בגילו העכשיווי של אוברדוביץ') והתעייף מהר...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Allan Turing » 19 מרץ 2012, 18:09

אני מסכים שאנחנו אנדרדוג, אבל אני חושב שזה שכולם מודים בזה דווקא עוזר לנו.
אני מאמין שניקח משחק אחד שם, אבל לא בטוח שזה יספיק. :-)
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי yarinsaky » 19 מרץ 2012, 19:10

felix_r כתב:והיחיד שיכל על אוברדוביץ' זה פיני גרשון. כמה חבל שפיני הגיע למכבי בגיל מבוגר יחסית (בערך בגילו העכשיווי של אוברדוביץ') והתעייף מהר...

זה נכון, אבל אני לא בטוח שפיני הוא זה שהתעייף ולא הנהלת מכבי.

אני מזכיר שפיני הגיע להצלבה עם יתרון ביתי מתוך בית הרבה יותר קשה מהבית של השנה ועם סגל הרבה פחות טוב, בלי סנטר אמיתי ובלי קלעי. הפסד מוזר בבית לפרטיזן הרס לו את הפיינלפור.

אבל זה מים מתחת לגשר. בלאט הוא הכי טוב שמכבי תוכל להביא , אין בכלל ספק.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 19 מרץ 2012, 19:38

yarinsaky כתב:אני מתגעגע ל כל השחקנים האלו, מקדונלד, האפמן, נדב, פארקר , קטש, שארפ , כמה הם היו גדולים וכמה היום הכול נראה אפור בלי ניצוץ של תשוקה .
בעצם אני גם מתגעגע לטירוף ולניצוץ הגאונות של פיני ביחד עם בלאט, צמד מופלא, לשיגעון של מוני מהספסל ( כן, למרות כל מה שהוא היה ועשה אולי ) ולמה שמכבי הייתה פעם - משפחה עם נשמה.
לא מאמין שזה כבר יחזור, הכול יהיה יותר ויותר ממוסחר ומקצועני.

סליחה על הרקוויאם.

אחח.. אני ניזכר שכאשר עשיתי מנוי בקיץ של 99, כל העולם קבר את מכבי.
אתר הבית של הפועל חולון (המכונה "ספסל") כתב בגדול בעמוד השער שלו שמכבי "לא נראת מי יודע כמה העונה", הפרשנים (לרבות ה"קוף", ה"נשיא" והקשקשן בעל עין הזכוכוית) לא הפסיקו לבקר את מכבי ולהלל את יריביתויה ומכבי בקושי הצליחה למכור 4000 מנויים.
אבל איזו עונה זאת היתה! אחרי כל סל של מכבי ההיכל שאג, בהתקפות היריבה שריקות הבוז החרישו אוזניים ומעל הכל, ראינו כדורסל איכותי ושמח.
איזה שחקנים היו אז... האפמן שהיה סנטר אמיתי שגם קולע, גם שומר, גם מוריד ריבאונדים וכל זאת ללא עזרה של דיאטנית קלינית או של מאמן כושר אישי, נדב הנפלד שהיה סטופר הגנתי אמיתי שבאמת היה מסוגל לשתק שחקנים עליהם הוא שומר ואריאל מקודנד, רכז ומנהיג בכל רמ"ח איבריו.

כיום, אנחנו צריכים להיות מרוצים ממיידה לבנים כמו סמית' בגלל שהוא "עושה דברים שלא רואים בסטטיסטיקה" ולהאמין שיש לנו את הסנטר הטוב ביותר באירופה שמגלה חוסר יציבות רק בגלל כאביי ברכיים... באותן עונות לא שמענו על הדברים כאלו ועוד היו לנו שחקנים טובים יותר.
אני בכלל גם לא מדבר על הקהל ורמת העידוד שירדה פלאים מאז..
אכן, נוסטלגיה...
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 19 מרץ 2012, 19:41

yarinsaky כתב:
felix_r כתב:והיחיד שיכל על אוברדוביץ' זה פיני גרשון. כמה חבל שפיני הגיע למכבי בגיל מבוגר יחסית (בערך בגילו העכשיווי של אוברדוביץ') והתעייף מהר...

אני מזכיר שפיני הגיע להצלבה עם יתרון ביתי מתוך בית הרבה יותר קשה מהבית של השנה ועם סגל הרבה פחות טוב, בלי סנטר אמיתי ובלי קלעי. הפסד מוזר בבית לפרטיזן הרס לו את הפיינלפור.

היתרון הכי גדול היום של פניני על בלאט זה שהוא יודע (או יותר נכון ידע ) להוציא כסף מההנהלה . לאמפה 1.3 מליון , 850K על הקוסם , 850K על אנדרסון , 750 פלוס בייאווט על איידסון...אם היום היינו יכולים להוציא את הסכומים האלו הייתה פה אחלה קבוצה...שלא לדבר על פישר ולאזמה שגם ישבו על 500-600...
אגב איפה אלן "הכוכב הגדול" אנדרסון היום ??
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 19 מרץ 2012, 19:43

yzafrir כתב:
yarinsaky כתב:

היתרון הכי גדול היום של פניני על בלאט זה שהוא יודע (או יותר נכון ידע ) להוציא כסף מההנהלה . לאמפה 1.3 מליון , 850K על הקוסם , 850K על אנדרסון , 750 פלוס בייאווט על איידסון...אם היום היינו יכולים להוציא את הסכומים האלו הייתה פה אחלה קבוצה...שלא לדבר על פישר ולאזמה שגם ישבו על 500-600...
אגב איפה אלן "הכוכב הגדול" אנדרסון היום ??

מלהטט בליגה הסינית. מצא את מקומו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 19 מרץ 2012, 19:46

צפריר, לפיני לא היה תקציב יותר גבוה, בטח לא משמעותית. הבעייה שהיום מכבי מפזרת את התקציב שלה על הרבה יותר מדי שחקנים מיותרים.
כמה כסף הולך על בורשטיין, שאייר, סמית', שון גיימס ועוד כמה שהלכו לאיבוד על הספסל ?

כל סנט על איידסון היה רק ברכה. פיני השאיר לבלאט אותו ואת פרקינס, שני אלו היו ממצטייני העונה שעברה שהייתה טובה מהעונה היום.

אבל כל הפוסט מורטם הזה לא הכי חשוב עכשיו, השאלה איך חוזרים להיות קבוצה מלהיבה כמו פעם, את זה בלאט עדיין לא הצליח לעשות.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי yzafrir » 19 מרץ 2012, 19:51

yarinsaky כתב:צפריר, לפיני לא היה תקציב יותר גבוה, בטח לא משמעותית. הבעייה שהיום מכבי מפזרת את התקציב שלה על הרבה יותר מדי שחקנים מיותרים.

כל סנט על איידסון היה רק ברכה. פיני השאיר לבלאט אותו ואת פרקינס, שני אלו היו ממצטייני העונה שעברה שהייתה טובה מהעונה היום.

אבל כל הפוסט מורטם הזה לא הכי חשוב עכשיו, השאלה איך חוזרים להיות קבוצה מלהיבה כמו פעם, את זה בלאט עדיין לא הצליח לעשות.

פיני הגיע אחרי עונה חלשה במיוחד וקיבל תקציב מוגדל מההנהלה כדי לשקם את הקבוצה אחרי סופת האפי...אבל זה באמת לא משנה עכשיו...

כנראה שמה שנשאר לבאט זה להמר ולקוות שיפגע , ולנו נותר רק לקוות שיפגע טוב או שמכבי תהפוך לנדנה של יכולות עם עונות מפתיעות ועונות מאכזבות....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חנו'ש » 19 מרץ 2012, 20:18

תקציב מוגדל שכלל הגבלה של כמיליון דולר לשחקן...
ואגב, את פישר אפי הביא, דווקא זכור לי שפיני לא הכי רצה להשאיר אותו עונה נוספת אבל שוכנע ע"י ההנהלה.

ברור שפיני עשה טעויות וטעה עם חלק מהשחקנים כי אין מה לעשות, גם הוא כמו כל מאמני מכבי היה צרך להמר ובזה הוא קצת פחות טובות מבלאט, אבל גם בלאט עושה טעויות בחלק מההימורים שלו, זה חלק מהסיכון כשמהמרים.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־186 אורחים