המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הצלבה, משחק 1: פנאתינייקוס נגד מכבי - שלישי, 22:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הצלבה, משחק 1: פנאתינייקוס נגד מכבי - שלישי, 22:00, ערוץ

הודעהעל ידי yarinsaky » 20 מרץ 2012, 22:08

Allan Turing כתב:לא מבין מה אתם בוכים, אנחנו דווקא טובים באדריאטית. :throwup2

כן, זה חשוב מאוד. יש גם פיינלפור בנוקיה.

יוני, ההתקפה של פאו הייתה מעולה יום והזריקות נכנסו באחוזים יפים, אבל מה קרה עם היציאות האיטיות האלו של שחקנים לקלעים ? ספרתי לפחות 3 פעמים של לאנגפורד מדדה החוצה לקלעי וכמובן מפגר בשנייה או שתיים.

העיקר שיש לו 17 נקודות. זה הכי חשוב.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 20 מרץ 2012, 22:11

אסף, בכוונה ציינתי "לפי שווי השוק שלהם היום".
אם מאריץ' יוצא עכשיו לשוק, אף אחד לא נותן לו יותר ממליון. כנ"ל סאטו, שממש אבל ממש לא הרשים.

תעבור על השחקנים שלהם אחד אחד, ותדמיין שהם יוצאים עכשיו לשוק, תראה שפרט לDD, ואולי בטיסט (שאגב שיחק היום רק 13 דקות, ויהיה רענן וטרי ביום חמישי) הם מעל
הראש של מה שמכבי יכולה לשלם.

לא משנה, אמרת שאין להם תקציב גבוה משמעותית משל מכבי, וזה לא נכון. הם עולים עלינו, גם היום. אם כל אחד מאלה יצא לשוק, תהיה בטוח שפאו יוכלו להשאיר את כל אלה לפני שהם יבואו למכבי
asafb96

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 מרץ 2012, 22:18

asafb96 כתב:
אם מאריץ' יוצא עכשיו לשוק, אף אחד לא נותן לו יותר ממליון. כנ"ל סאטו, שממש אבל ממש לא הרשים.

תעבור על השחקנים שלהם אחד אחד, ותדמיין שהם יוצאים עכשיו לשוק, תראה שפרט לDD, ואולי בטיסט (שאגב שיחק היום רק 13 דקות, ויהיה רענן וטרי ביום חמישי) הם מעל

לא משנה, אמרת שאין להם תקציב גבוה משמעותית משל מכבי, וזה לא נכון. הם עולים עלינו, גם היום. אם כל אחד מאלה יצא לשוק, תהיה בטוח שפאו יוכלו להשאיר את כל אלה לפני שהם יבואו למכבי

viewtopic.php?f=2&t=916&start=60

קצת מוזר שבשבועיים שינית את העמדה שלך בכזאת נחרצות. זה בשביל לחפש תירוץ להפסד המשפיל?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קודי » 20 מרץ 2012, 22:21

לדעתי יותר מההבדל בין השחקנים, המשחק הזה הביא לידי ביטוי בצורה הכי טובה את ההבדל בין המאמנים. בלאט, שעד היום הפסיד לאוברדוביץ ללא תנאי בכל משחק מאני טיים (חצי הגמר בבולוניה, הגמר בברצלונה) הוא מאמן טוב מאוד שעושה עבודה טובה. לעומתו, אובראדוביץ מאמן מדהים שעשה כאן כמה דברים:
1. מביא את הקבוצה שלו לשיא במאני טיים.
2. מכין את הקבוצה שלו למשחקים בצורה מושלמת. הוא פשוט פירק לגורמים את משחק ההתקפה של מכבי ובהתקפה תקף את נקודות החולשה של מכבי.
3. מנהל משחק בחסד עליון. מתחיל עם חמישיה סבירה ואז, כשבלאט מתברבר עם הרוטציות שלו, מעלה הילוך והורג אותך עם החמישיה החזקה שלו. לוקח פסקי זמן בדיוק בזמן ומתזמן את דקות השחקנים שלו בצורה מושלמת.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי asafb96 » 20 מרץ 2012, 22:22

MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:

viewtopic.php?f=2&t=916&start=60

קצת מוזר שבשבועיים שינית את העמדה שלך בכזאת נחרצות. זה בשביל לחפש תירוץ להפסד המשפיל?

זה לא תירוץ, כי זה לא קשור בכלל למשחק. המשחק היה מביך ומשפיל, וזה משהו אחר לגמרי.
מה שאמרתי שם ממש לא סותר את מה שאני אומר פה. התקציב שם קוצץ. זה ברור וידוע. וכנראה ששנה הבאה הבעלים יצאו משם סופית לחלוטין, אבל זה לא סגור. אבל עדיין, גם היום, יש להם תקציב גדול יותר. עובדה. אם הם מחזיקים שחקנים כמו דיא, סאטו, באטיסט, וכו', בסכומים כאלה, זה אומר שגם היום, הם עולים עלינו מבחינה תקציבית. אבל אני די בטוח שבעתיד זה יתקזז. כמו שאמרתי שם, הם לא ימשיכו לשלם סכומים כאלה, כמעט בוודאות. אבל היום, הם בהחלט קבוצה עשירה מאיתנו
asafb96

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 20 מרץ 2012, 22:24

משחק מביך. נראה כאילו מכבי בכלל לא התאימו את עצמם.
ההגנה של פאו היתה נפלאה, הוציאה את מכבי מצורת המשחק שלה והכריחה אותה לשחק בדרך שהיא לא אוהבת. מהצד השני דיא', באטיסט, שאראס ושות' פשוט עשו מה שהם רצו.
הייתי אומר שההפרש הגבוה אולי יגרום לשאננות אצל היוונים, אבל זה אובראדוביץ'- אנחנו יכולים להיות בטוחים שזה לא יקרה.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי חנו'ש » 20 מרץ 2012, 22:27

מילה לגבי לאנגפורד,
אומנם הוא קלע היום 21 נקודות וסיים כקלע המצטיין, אבל קשה לי להגיד שהיה לו משחק טוב.
0 אסיסטים, 4 איבודים, הגנה פחות טובה ממה שהוא נותן לרוב ובכללי לא היה נראה ממש מחובר.
אני ממש לא מפילה עליו את הבזיון של הערב, אבל לא הייתי שמה אותו בין הבודדים שעוד נתנו משהו היום (כמו סמית' ואולי טיפה אליהו)
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 מרץ 2012, 22:31

חנו'ש כתב:מילה לגבי לאנגפורד,
אומנם הוא קלע היום 21 נקודות וסיים כקלע המצטיין, אבל קשה לי להגיד שהיה לו משחק טוב.
0 אסיסטים, 4 איבודים, הגנה פחות טובה ממה שהוא נותן לרוב ובכללי לא היה נראה ממש מחובר.
אני ממש לא מפילה עליו את הבזיון של הערב, אבל לא הייתי שמה אותו בין הבודדים שעוד נתנו משהו היום (כמו סמית' ואולי טיפה אליהו)

במשחק כזה, לא חושב שאפשר להגיד שיש כאלה שנתנו משהו. גם אם מבחינה סטטיסטית סמית וליאור היו בסדר, לא הייתי פוטר מאשמה אף אחד אחרי הפיאסקו הזה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 20 מרץ 2012, 22:37

קשה להאשים אותו, כי הוא משחק כרכז (סלחו לי שבניגוד לבלאט, בורשטיין מבחינתי הוא לא רכז), והרבה נופל עליו. אוחיון יכול להיות רכז מחליף ל10 דקות, אבל לא יותר. הוא מתקשה בהתקפה, וכשלוחצים אותו הוא פשוט לא יכול לעשות כלום, ומוסר ללאנגפורד, שצריך לעשות נקודות יש מאין, ודווקא עושה את זה. לצד רכז נורמלי, אני חושב שהוא יפרח.
רק לדמיין קוו אחורי של פארגו, לאנגפורד והלפרין.. :wubyellow . איפה זה ואיפה מה שיש לנו...
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 20 מרץ 2012, 22:45

asafb96 כתב:

קשה להאשים אותו, כי הוא משחק כרכז (סלחו לי שבניגוד לבלאט, בורשטיין מבחינתי הוא לא רכז), והרבה נופל עליו. אוחיון יכול להיות רכז מחליף ל10 דקות, אבל לא יותר. הוא מתקשה בהתקפה, וכשלוחצים אותו הוא פשוט לא יכול לעשות כלום, ומוסר ללאנגפורד, שצריך לעשות נקודות יש מאין, ודווקא עושה את זה. לצד רכז נורמלי, אני חושב שהוא יפרח.
רק לדמיין קוו אחורי של פארגו, לאנגפורד והלפרין.. :wubyellow . איפה זה ואיפה מה שיש לנו...

איך יכול להיות שבמשחק כזה פאפאס משחק 3 דקות?

טל צריך לקבל הזדמנות, כי לפעמים הוא תופס ימים טובים, אבל היום היה ברור שזה לא זה. מאלט, לא בכיוון בכלל, ולדעתי אפשר כבר היום לשחרר אותו בחזרה לבלגיה.
אני מבין שכשהמשחק היה גמור, לא היה טעם להשפיל אותו מול הקהל של פאו, אבל הגיע לו קצת יותר קרדיט לדעתי בחצי הראשון, כשמשחק עוד היה חי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 20 מרץ 2012, 22:47

תראי, אומנם קאלאטס קלע עליו שתי שלשות, כשהוא נתן לו מטר, אבל בסך הכל כוחו של קאלאטס דווקא בזריזות ובכניסה לסל ולאו דווקא בקליעה מבחוץ (למרות שדי שיפר את הקליעה העונה).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי misha » 20 מרץ 2012, 22:47

עצוב איך שנראינו היום. יש להפסיד ויש להפסיד כשנראים כמו סמרטוטים. זה אולי נגמר 20 אבל הרגיש כמו הרבה יותר. מעבר להכל, פאו היא קבוצה הרבה יותר מאומנת ממכבי.
בלאט יצרך לעשות פה מהפך מרשים, וכשהמשחק השני תוך יומיים הכל יכול לקרות (יש מספיק דוגמאות, כמו סיינה - אולי' למשל בעונה שעברה). אבל קשה לי לראות את זה קורה פה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 מרץ 2012, 22:49

אני עדיין לא מצליח להבין איך קבוצה, שכל משחק ההתקפה שלה בנוי על היי פיק אנד רול, ואחריו מסירה לקלעי בוויק סייד, מצליחה לפרק אותנו 30 הפרש.. איפה ההכנה? לא ידענו שזה בדיוק מה שהם יעשו?
מתוך 200 השיטות הקיימות לטיפול בפיק אנד רול, למה מכבי משתמשת דווקא בשתיים שהכי פחות מתאימות לסוג השחקנים שלה ולקבוצה היריבה?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 20 מרץ 2012, 22:51

אחד המשחקים המביכים ביותר של מכבי בשנים האחרונות.
אני באמת לא יודע מה במכבי היה היום יותר גרוע; הגנת החמאה שאיפשרה לכל מטאטא לירות או ההתקפה מוכת ההלם, שהיתה נראת חסרת אונים והתבססה בעיקר על אילתורים.

בנוגע למשחק עצמו, רצינו שחקן עם נסיון? אז קיבלנו אותו בדמותו של בורשטיין. הוא אמנם לא פאפאלוקאס, אבל עדיין שחקן בעל נסיון של יותר מעשור ביורוליג, שלושה גביעי אירופה ושבעה פיינל-פורים.
הקפטן הועלה בחמישיה והיה מוכן ודרוך לתרום מנסיונו הרב ולספק מנהיגות וקור רוח. לצערינו, דברים אילו מספיקים אולי לקליעת הנקודות הראשונות במשחק, אבל לא להרבה מעבר מכך.
בורשטיין היה נראה כמו אסון לאומי מהלך עם הגנה נרפת, קבלת החלטות לא טובה ולא מעט איבודים. כל זאת כאמור, למרות הנסיון הרב והמנהיגות יוצאת הדופן בה נחן הקפטן. בואו נקווה שהוא ישאר כאן לעוד הרבה שנים, בכדי שכולנו נבין עד כמה נסיון ומנהיגות הם דברים חשובים.
אצל שאר השחקנים, המצב לא היה בהרבה יותר טוב. סופו היה נראה כמו כלום ושום דבר, הנדריקס לא מצא עצמו ובלו היה בחזקת נעלם. השחקן היחידי שבאמת גם התאמץ וגם הצליח להתמודד עם הגנת הברזל של פאו היום היה קית' לנגפורד. כמו כן, מילים טובות גם מגיעות לסמית', על אף משחק הגנה נרפה ומחצית שניה פושרת.

מה שהיה היום בולט מאוד, היא שפאו ניצחה את מכבי כקבוצה. פאו לא היתה זקוקה ליכולת ספציפית של שחקן זה או אחר בשביל להשתלט על המשחק, ונראה שאפילו אם היא היתה משחקת בהרכב חסר היא היתה מנצחת די בקלות.
בכלל, המשחק היום התנהל כאילו בצד אחד של המגרש משחקת קבוצה מואמנת בעלת שיטה ושחקנים מן הטופ של היבשת ואילו בצד השני, נמצא אוסף אקלקטי של שחקנים (שרובם הגדול די בינוני) שמשחק משחק מאוד מאולתר ונרפה.
משהו במכבי של העונה מזכיר לי את זאת של לפני שנתיים, בעיקר במשחק ההתקפה - חוסר גיוון, הרבה אליתורים ובגדול, הרבה אפורריות וחוסר צבע. אם מכבי לא תנחית בקיץ עוד שחקנים יוצרים ו/או קלעים טובים ויציבים בקו האחורי, אנחנו שוב לא נעלה לפיינל-פור ואולי אפילו לא להצלבה.
לבאלט מחכה לא מעט עבודה בקיץ וצריכים לקוות שבנגיגוד למה שקרה בקיץ האחרון, הפעם נראה רכש טוב.

למרות המצב העגום, עדיין ניתן לשמור על אופטימיות.
הסדרה רק התחילה וכבר היו דברים מעולם. הנה, רק בעונה שעברה סיינה קיבלה במשחק הראשון של סידרת רבע הגמר 40 הפרש בראש מאולימפיאקוס ובכל זאת עלתה לפיינל-פור. לא מאמינים? תשאלו את פאפאלוקאס, הוא היה שם.
חוץ מזה, תמיד אפשר לאמץ את התאוריה של יוסי; כל הבעיות של מכבי מסתכמות בברכו של סופו. אם ביום חמישי יעברו הכאבים, הכל יהיה טוב וננצח!
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 20 מרץ 2012, 22:53

jol9 כתב:איך יכול להיות שבמשחק כזה פאפאס משחק 3 דקות?

טל צריך לקבל הזדמנות, כי לפעמים הוא תופס ימים טובים, אבל היום היה ברור שזה לא זה. מאלט, לא בכיוון בכלל, ולדעתי אפשר כבר היום לשחרר אותו בחזרה לבלגיה.
אני מבין שכשהמשחק היה גמור, לא היה טעם להשפיל אותו מול הקהל של פאו, אבל הגיע לו קצת יותר קרדיט לדעתי בחצי הראשון, כשמשחק עוד היה חי.

היה ברור שזה לא יצליח. אפשר היה לראות טוב מאוד כבר תקופה ארוכה שמכבי משחקת יותר טוב עם רכז טבעי. פאפא ואוחיון היה צריכים להתחלק בעמדת הרכז. כל האלתורים האלה מול פאו עושים רק נזק.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 20 מרץ 2012, 22:57

jol9 כתב:
asafb96 כתב:

איך יכול להיות שבמשחק כזה פאפאס משחק 3 דקות?

שאל את בלאט :nono
ניהול משחק מחפיר שלו. מכבי פותחת בחמישיה מצחיקה, פאו מובילים, ליאור נכנס, אוחיון נכנס, מכבי משווה ל18 18, ובמצב הזה, אחרי 2 סלים, אסיסט, ופעולת הגנה טובה של ליאור, ופתיחה נפלאה של סמית' בלאט מוציא את שניהם, והם רצים 20-0, שבלאט פשוט לא מגיב. לא מחזיר את ליאור, לא מחזיר את סמית', לא את לאנגפורד, לא פאפאס, לא כלום. בורשטיין קיבל קרדיט סופר מוגזם. ואוברדוביץ' עשה ממנו צחוק, בלי להתאמץ יותר מדי. ראינו קבוצות הרבה פחות טובות שנתנו פייט הרבה יותר טוב לפאו השנה. היום הם תפסו יום אדיר, ואפשר לקבל הפסד ביום כזה שלהם. אבל לא ככה.
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 20 מרץ 2012, 22:57

asafb96 כתב:

לא אמרתי לרגע שאני רוצה להעיף את לאנגפורד בגלל המשחק הזה. וזה גם לא נכון להגיד שהוא פורח רק כשמכבי מפסידה, לאנגפורד הוא שחקן מאוד יציב מבחינת היכולת בהפסדים כמו גם בנצחונות.

אני דווקא חושבת שאוחיון עשה היום עבודה יפה בניהול המשחק (לא כל כך בקליעה... :nono ), אבל הוא צריך להפסיק לזרוק את הזריקות האלה מבחוץ ולהתחיל לחדור הרבה יותר. החדיררות שלו טובות מאוד והוא בהחלט מצליח לייצר מהם דברים טובים (הוא צריך גם יותר לחשוב על לסיים אותם וקצת פחות על מסירה כל הזמן).
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 20 מרץ 2012, 23:01

חנו'ש כתב:
asafb96 כתב:

לא אמרתי לרגע שאני רוצה להעיף את לאנגפורד בגלל המשחק הזה. וזה גם לא נכון להגיד שהוא פורח רק כשמכבי מפסידה, לאנגפורד הוא שחקן מאוד יציב מבחינת היכולת בהפסדים כמו גם בנצחונות.

אני דווקא חושבת שאוחיון עשה היום עבודה יפה בניהול המשחק (לא כל כך בקליעה... :nono ), אבל הוא צריך להפסיק לזרוק את הזריקות האלה מבחוץ ולהתחיל לחדור הרבה יותר. החדיררות שלו טובות מאוד והוא בהחלט מצליח לייצר מהם דברים טובים (הוא צריך גם יותר לחשוב על לסיים אותם וקצת פחות על מסירה כל הזמן).

כן, אוחיון היה טוב. ומכבי תמיד נראת טוב שיש רכז על המגרש, וכולם משחקים בעמדות שלהם. לא כל מיני אילתורים. אבל מכבי לא שיחקו מספיק עם רכז. אוחיון ופאפאס צריכים לחלק את כל ה40 דקות בעמדה הזאת. בורשטיין, מאלט, לאנגפורד... זה לא זה. הם לא רכזים
asafb96

הודעהעל ידי קובי » 20 מרץ 2012, 23:04

חביב, אני שמח על גישת הדגשת השחקנים שהיא עקבית אצלך (ממי לקחת את הרעיון ? (; ) מה שכן, היום לא ראיתי צורך לעשות את זה בפוסט שלי. באמת שזה פשוט היה, כפי שאמרת, נצחונה של פאו כקבוצה על מכבי ומעל לכל - נצחון של השועל הסרבי על המלפפון האמריקאי.

באסה.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי יוסי22 » 20 מרץ 2012, 23:06

חביב - כמה נחמד לשכוח את שארס שהכניסה שלו הציתה את הריצה שגמרה למכבי את המשחק כשטענת שהוא שחקן גמור , מסתבר שניסיון דווקא כן מכריע במעמדים כאלו.

טל כבר לא קשור לכדורסל וזה לא קשור לניסיון , גם שארפ על כל הניסיון לא יעזור כי הוא כבר לא שחקן כדורסל פעיל .

לגבי סופו הוא היה לא רע בכלל בפתיחה ושוב לא היה כשהתחילה הקריסה , בתוך המומנטום היווני הוא איבד שני כדורים בניסיון מסירה , להפיל עליו את הקריסה זה סתם ניסיון נואל להצדיק תיאוריה .

מה שהיה משם ואילך הוא גארבג' טיים שלא הייתי מייחס לו שום חשיבות לא לחיוב ולא לשלילה חוץ מכעס על הרמת הידיים התבוסתנית הזו כל כך מהר , אי אפשר להוציא מסקנה מקצועית ממצב כזה.

לטעמי סופו יצא מהפציעה שלו והוא למד לתפקד איתה כי פיזית הוא נראה בסדר ככה שהוא בהחלט ימשיך לעמוד למבחן בסדרה הזו.
יוסי22

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־185 אורחים