המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הצלבה, משחק 2: פנאתינייקוס נגד מכבי - חמישי, 21:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הצלבה, משחק 2: פנאתינייקוס נגד מכבי - חמישי, 21:00, ערוץ

הודעהעל ידי מכביסט24 » 24 מרץ 2012, 01:23

jay כתב:מודה שקראתי מעט מאוד מהעמודים הקודמים, אבל אתם קולטים כמה מהלכי ענק היו במשחק הזה? כמות מהלכים של עונה שלמה: הטבעה אדירה של סופו כשהוא עובר מהעונשין את באטיסט (ומתעופף במושגים שלו) ומטביע על הפנים של צרצריס, סל חסר סיכוי של הנדריקס אחרי שכבר נחסם פעם אחת עם הבאזר(!), שלשה ח-ו-ל-נ-י-ת של יוגב מטר מאחורי השלוש בסוף שעון עם יד בפנים, עוד שלשה מטורפת של יוגב 4 שניות לסיום התקפה כשדיאמנטידיס שם לו יד בפנים, חסימה אדירה של סמית' מתחת לסל, 2 השלשות המטורפות של בלו 2 דקות לסיום מטר מאחורי קו השלוש עם יד בפנים, אפילו הסל של קית' שאם לא היה שנייה אחרי הזמן היה סל ניצחון עוד יותר אדיר.

ואני לא מדבר על סתם מהלכים טובים: סל של סופו עם הטעיות ידיים שדומות לשל גארד (כשמאריץ' התחזה בנפילה לאחור), כמה כניסות של קית' כולל כאלה עם פאול - פשוט מצוין אבל לא משהו שלא ראינו בעבר, מהלך קבוצתי יפייפה שבסופו ג'יימס הוציא פאול וסל, אסיסט אדיר של יוגב בתחילת המשחק לליאור שהוציא פאול וסל, חדירות מצוינות של יוגב על לוגן וקלאייתיס חלקן עם פאול, שלשה שסמית סידר לעצמו(!) עם יד בפנים 6 שניות לסוף התקפה, ועוד אחת אחרי שהנדריקס החטיא ולנגפורד מסר לו - השעון התאפס וסמית' בחר להקפיץ את השומר שלו ולקבור את השלשה בזמן שמכבי כבר הובילו 7 הפרש (ביצים של שור, הייתי רוצה להורג אותו אם לא היה נכנס, זה היה נראה כל כך טיפשי).

משהו לרעת מכבי: כמה אפשר להשאיר שחקנים חופשיים על השלוש? אני לא יודע מי אשם, בלאט או השחקנים, אבל זה פשוט טימטם אותי וזה קרה לכל אורך המשחק, מתחילתו ועוד סופו(קליס), בדומה למשחק הראשון, כאילו לא למדו דבר. וזה לא שהפעם השאירו "רק" שחקנים כמו קיאגומוקוקלמלו, אלא דיאמנטידיס, שאראס וקלאייתיס קיבלו את אותם מבטים. כהימור זה ייתכן, כי גם כשעומדים חופשי על השלוש אי אפשר לקלוע מאה אחוז מהזמן ואולי באמת היה חשוב יותר לצופף מתחת לסל, אבל ממש לא היה נראה כאילו בלאט מעוניין להמר על השלשות שלהם, בייחוד אחרי מה שקרה במשחק הראשון. לגמרי הזוי, וזה עוד אחד מהדברים הרבים שאף אחד לא מתייחס אליהם בגלל שניצחנו. חוץ מהצוות המקצועי, אני מקווה.

ובאותו זמן שכל סיפור השלשות מתרחש, התקפה אחרי התקפה (לדעתי זה התחיל איפשהו בחצי השני, אולי ברבע האחרון), באטיסט ושות' נשארים ברחבה שלנו עם שחקנים מצחיקים כמו מאלט ולנגפורד עליהם. פשוט פעם אחר פעם, ואף אחד כבר לא טורח להתייחס לזה שפנא לא הצליחו לנצל את זה עד הסוף ושמכבי עשו טעויות קשות ביותר בהגנה, כמעט כל התקפה של היוונים. דקה ומשהו לסיום המשחק שניים יוצאים לדיאמנטידיס על קו השלוש כי הוא נראה כאילו הוא הולך לקחת שלשה ואז הוא פשוט מוסר לבאטיסט שעומד מתחת לסל ל-ב-ד ומטביע בקלות. דברים שפשוט לא אמורים לקרות להגנה טובה ברמות הגבוהות ביותר בסוף משחק קריטי.

שאפו על ההודעה העניינית!
הרג אותי העיוות של קאימקוגלו :laugh2
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 24 מרץ 2012, 18:03

jay כתב:מודה שקראתי מעט מאוד מהעמודים הקודמים, אבל אתם קולטים כמה מהלכי ענק היו במשחק הזה? כמות מהלכים של עונה שלמה: הטבעה אדירה של סופו כשהוא עובר מהעונשין את באטיסט (ומתעופף במושגים שלו) ומטביע על הפנים של צרצריס, סל חסר סיכוי של הנדריקס אחרי שכבר נחסם פעם אחת עם הבאזר(!), שלשה ח-ו-ל-נ-י-ת של יוגב מטר מאחורי השלוש בסוף שעון עם יד בפנים, עוד שלשה מטורפת של יוגב 4 שניות לסיום התקפה כשדיאמנטידיס שם לו יד בפנים, חסימה אדירה של סמית' מתחת לסל, 2 השלשות המטורפות של בלו 2 דקות לסיום מטר מאחורי קו השלוש עם יד בפנים, אפילו הסל של קית' שאם לא היה שנייה אחרי הזמן היה סל ניצחון עוד יותר אדיר.

ואני לא מדבר על סתם מהלכים טובים: סל של סופו עם הטעיות ידיים שדומות לשל גארד (כשמאריץ' התחזה בנפילה לאחור), כמה כניסות של קית' כולל כאלה עם פאול - פשוט מצוין אבל לא משהו שלא ראינו בעבר, מהלך קבוצתי יפייפה שבסופו ג'יימס הוציא פאול וסל, אסיסט אדיר של יוגב בתחילת המשחק לליאור שהוציא פאול וסל, חדירות מצוינות של יוגב על לוגן וקלאייתיס חלקן עם פאול, שלשה שסמית סידר לעצמו(!) עם יד בפנים 6 שניות לסוף התקפה, ועוד אחת אחרי שהנדריקס החטיא ולנגפורד מסר לו - השעון התאפס וסמית' בחר להקפיץ את השומר שלו ולקבור את השלשה בזמן שמכבי כבר הובילו 7 הפרש (ביצים של שור, הייתי רוצה להורג אותו אם לא היה נכנס, זה היה נראה כל כך טיפשי).

משהו לרעת מכבי: כמה אפשר להשאיר שחקנים חופשיים על השלוש? אני לא יודע מי אשם, בלאט או השחקנים, אבל זה פשוט טימטם אותי וזה קרה לכל אורך המשחק, מתחילתו ועוד סופו(קליס), בדומה למשחק הראשון, כאילו לא למדו דבר. וזה לא שהפעם השאירו "רק" שחקנים כמו קיאגומוקוקלמלו, אלא דיאמנטידיס, שאראס וקלאייתיס קיבלו את אותם מבטים. כהימור זה ייתכן, כי גם כשעומדים חופשי על השלוש אי אפשר לקלוע מאה אחוז מהזמן ואולי באמת היה חשוב יותר לצופף מתחת לסל, אבל ממש לא היה נראה כאילו בלאט מעוניין להמר על השלשות שלהם, בייחוד אחרי מה שקרה במשחק הראשון. לגמרי הזוי, וזה עוד אחד מהדברים הרבים שאף אחד לא מתייחס אליהם בגלל שניצחנו. חוץ מהצוות המקצועי, אני מקווה.

ובאותו זמן שכל סיפור השלשות מתרחש, התקפה אחרי התקפה (לדעתי זה התחיל איפשהו בחצי השני, אולי ברבע האחרון), באטיסט ושות' נשארים ברחבה שלנו עם שחקנים מצחיקים כמו מאלט ולנגפורד עליהם. פשוט פעם אחר פעם, ואף אחד כבר לא טורח להתייחס לזה שפנא לא הצליחו לנצל את זה עד הסוף ושמכבי עשו טעויות קשות ביותר בהגנה, כמעט כל התקפה של היוונים. דקה ומשהו לסיום המשחק שניים יוצאים לדיאמנטידיס על קו השלוש כי הוא נראה כאילו הוא הולך לקחת שלשה ואז הוא פשוט מוסר לבאטיסט שעומד מתחת לסל ל-ב-ד ומטביע בקלות. דברים שפשוט לא אמורים לקרות להגנה טובה ברמות הגבוהות ביותר בסוף משחק קריטי.

לגבי השלשות הפנויות- ברבע השלישי, שבו הייתה הבריחה של מכבי, בלאט עבר לאזורית- וזה בין היתר ניצח למכבי את המשחק.
צריך אומץ גדול כדי לשמור איזורית אחרי שספגת 8 שלשות במחצית אחת, אבל בלאט העיז וזה השתלם בגדול!
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי jol9 » 24 מרץ 2012, 22:38

אף פעם לא יצא לי להביא קישורים לטורים של גרינוולד, אבל הפעם חייבים להודות שהוא הפתיע לטובה:

http://sports.walla.co.il/?w=//2519286
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 24 מרץ 2012, 22:39

אז מה? אני מבין שהפסדתי משחק ענק, אה?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yzafrir » 25 מרץ 2012, 05:59

אני מקווה שבמכבי מבינים שזה לא ליגת קופל והסדרה לא מוכרעת במשחק אחד אלא בסדרה....

במשחק הזה קרו רצף של דברים על סף הלא הגיוניים שהתחברו יחד למשחק אדיר .
אף אחד לא ציפה שאוחיון יציג משחק כמו שהציג ( והאמת שאני בספק אם יוכל לשחזר אותו בסדרה הזאת...)
אף אחד לא ציפה שג'יימס שחזר מפציעה יתן כזה משחק פתאום משום מקום ( והאמת...כמו שכתבתי על אוחיון...)
מבלו אני תמיד מצפה שיעשה את הקליעות האלו במשחקויפ כאלו כי זה פשוט מה שהוא עושה לאורך השנים . למה אליהו לא שיחק יותר ? כי בלו היה גדול בשני צידי המגרש . אגב , אף אחד פה בפורום לא רצה לזרוק אותו , זה הוא שדיבר על פרישה...
סופו נכנס למשחק בטרוף אבל עשה את אותם עברות ילדותיות שלו ביציעה לקלעים , אם יגמל מהמנהג הזה הוא יוכל גם לשחק 25 דק' (אם יהיה לו אוויר לזה) .
הנדריקס נתן את הגוף והלב כמו שהוא תמיד יודע ולמרות אחוזים גרועים מהשדה והרבה זריקות שלקח הוא פשוט נלחם בהגנה ובריבאונד והראה שזה לא פחות חשוב מנקודות .
סמית' הגיע לסדרה הזאת בכושר מצויין , אבל זה לא משנה את הדעה שלי עליו שהוא שחקן סולידי ומשעמם . המהלך האחרון הראה בדיוק את המגבלות שלו והכדור לא היה צריך להיות אצלו . כשנותנים לו טיפה את הספייס הוא קולע טוב אבל כשלוחצים אותו זה כבר סיפור אחר...
לאנגפורד ממשיך בכושר הטוב שלו שפשוט לא נגמר . זה מדהים אבל למעט המשחקים הראשונים שלו במכבי שהיו בעצם חזרה מפציעה הוא כבר 3 שנים מראה יציבות מדהימה , אלק היו פה כאלו שהשוו אותו לאנדרסון...
פאפס נכנס טוב למשחק וניצל כל שנייה ששאראס שמר עליו , אבל יחד עם זאת איבד שני כדורים חשובים והחטיא עושין שיכל להיות קריטי . אבל במשחק כזה שיוגב משחק כמו ששיחק לקבל את שני הרכזים שלנו עדיין לעשות דקות טובות אני לא מתלונן . רק עכשיו חוזרים לשאלה , מי צריך לקבל יותר דקות בהמשך , יוגב או פאפאס ??
בלאט הראה במשחק הזה יכולת למידה מדהימה . הוא פשוט תיקן את כל הטעויות מהמשחק הקודם אבל המשיך בכמה דברים שהוא האמין בהם כל העונה כמו ההימור על הזריקה משלוש של היריב . ואכן הסטט' התיישרה ופאו לא התקרבה לאחוזים מהמשחק הראשון למרות שקלעה באחוזים לא רעים אבל זה לא מה שניצח לה את המשחק הפעם, הם זרקו יותר ל-3 מאשר ל-2 וזה הרבה בזכות השמירה הטובה בצבע של הגבוהים .
נקודה נוספת שמכבי ניצלה זה היכולת שלה להתאושש אחרי יום ממשחק קשה וזה הרבה בזכות מה שהתרגלה עם האדריאטית בעוד שפאו לא רגילה לשחק בטווח כלכך קצר..

לסיכום מכיוון שמדובר בסדרה , אני עדיין חושב שמכבי לא תעלה ותפסיד את אחד המשחקים בבית . קשה לי לראות את הכל מתחבר שוב פעם ככה למרות שאולי בעזרת הקהל (ואני יהיה שם) , השופטים וקצת אלילת המזל אפשר יהיה לעשות את זה .
מה שכן , אם יש מגיע בכדורסל אז למכבי לא מגיע להיות בפיינל פור על סמך כל העונה .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי שמשון הגיבור » 26 מרץ 2012, 12:59

LIAV10 כתב:אז מה? אני מבין שהפסדתי משחק ענק, אה?

יש יוטיוב, ואפילו בלי שלח ורסקין - http://www.youtube.com/watch?v=0m2OYqn_hSI
שמשון הגיבור

הודעהעל ידי שמשון הגיבור » 26 מרץ 2012, 14:28

שאראס מנצח כאן את המשחק למכבי - קובע 78-77 ושימון יודע שמכאן אין דרך חזרה..
תמונה
שמשון הגיבור

הודעהעל ידי orelzor » 26 מרץ 2012, 15:28

קאמיקוגלו נראה טרוריסט :laugh3
orelzor

הודעהעל ידי felix_r » 26 מרץ 2012, 20:42

שמשון הגיבור כתב:
LIAV10 כתב:אז מה? אני מבין שהפסדתי משחק ענק, אה?

יש יוטיוב, ואפילו בלי שלח ורסקין - http://www.youtube.com/watch?v=0m2OYqn_hSI

ראיתי בפעם השלישית :frightened
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 27 מרץ 2012, 14:42

asafb96 כתב:מה אתם מתפלאים? ז'ליקו כבר עובד לקראת שבוע הבא
רק למוניקה חסר לנו :?

בקשתך התגשמה :/
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי asafb96 » 27 מרץ 2012, 14:59

Ido_Maccabi כתב:
asafb96 כתב:מה אתם מתפלאים? ז'ליקו כבר עובד לקראת שבוע הבא
רק למוניקה חסר לנו :?

בקשתך התגשמה :/

חבל. יש לי תחושה לא טובה שיהיה משחק צמוד ובשריקה הזויה נגד מכבי הוא יגנוב את ההצגה והמשחק
asafb96

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, gamer777, Google [Bot] ו־161 אורחים