המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הצלבה, משחק 2: פנאתינייקוס נגד מכבי - חמישי, 21:00, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הצלבה, משחק 2: פנאתינייקוס נגד מכבי - חמישי, 21:00, ערוץ 10

הודעהעל ידי where is the love? » 21 מרץ 2012, 08:26

קצת להתפרק עם שיר עצוב, להוציא את העצבים, קצת לבכות :

אחרי שקצת אפשר להתפרק, היום כבר יום רביעי,חשוב להבין שמחר יש עוד משחק, אני לא יודע איך מגיעים פסיכולוגית למשחק כזה, ובכן מה שראינו אתמול הייתה התעללות של שחקני פאו על מכבי, ומצד שני ראינו את ההתעללות של מכבי בעצמה שלא נתנה שום הקרבה ושום דבר.
דיוויד בלאט הוא מאמן מצויין ואני אחד האוהבים שלו , אבל אתמול הוא פשוט לא הגיב, עשה ניסיונות מיותרים.
אנחנו ראינו את מכבי השנה טובה יותר ששחקה ברוטציה קצרה וברורה, וזה מה שהיה צריך לעשות אתמול.
להגיע למשחק הזה בלי רכז זה פשוט חוסר אחריות, ראיתי אתמול את הפנים המתוסכלות של יוגב שניסה לשמור את דיאמנטידיס, אני מצטער לומר אבל באמת שכאב לי הלב, לשחקן כזה חמוד כמו אוחיון שמשתדל הרבה, אתה בא ורואה מפלצת של 3D בכל המובנים.
פאו מבצעת תרגילים בצורה מרשימה, שימו לב אתמול כל מי שחילק כדורים, אם זה דיאמנטידיס או שאראס, ראינו כמה זמן יש לו לכוון, לחשוב לשנות, ואיך הכל אוטומטי, מכבי נראתה אתמול כמו עדר ללא רועה, כמו קבוצה בלי מנהיג.
דברו במכבי על הקבוצה החזקה של פאו, על הקהל המפחיד, וידעו שצריך דרך והתכוננות, מה מכבי עשתה בחודש האחרון? אני לא יודע.

מדברים על עדר ללא רועה, תקראו לי לי איך שאתם רוצים אבל אם יש מישהו שכן יכול להנהיג אותנו זה פאפאלוקאס שמול השחקנים הגדולים של פאו יכול לתת המון מעצמו. גם אם ישרקו לו בוז וגם יאבד כדור, פאפאס איבד כדור וישר נשלח לספסל, מכבי אבדה 13 כדורים במחצית וכל השחקנים חזרו לשחק, אז מה הבעיה להחזיר את פאפאלוקאס.
אין יותר מדי מה לעשות לגבי המשחק מחר אבל זה חייב להשתנות ואם זה ישתנה יכול להיות שנראה תוצאה צמודה יותר. ואולי הרגשה טובה יותר ונוכל לגנוב נצחון בנוקיה.
זה ממש עצוב מה שחווינו אתמול ואי אפשר לומר שלא היינו מוכנים לזה.

אם פאפאלוקאס משחק מחר, אני לא אומר שננצח, אבל אני אומר שזה יהיה הרבה הרבה יותר טוב מאשר הניסיונות המוזרים אתמול של בלאט.
מגיעה מילה טובה לליאור שאני באמת לא יודע מדוע בלאט לא שיתף אותו יותר מדי. היחידים שתפקדו אתמול במשחק הוא קית ודווין, שגם דווין היה לא טוב במחצית השניה , ולנגפורד למרות 21 נקודות לא נכנס למשחק, המון איבודים 0 אסיסטים אבל קשה להאשים את שני השחקנים האלו שבסך הכל לפחות ניסו לעשות משהו במשחק.

אני חושב שאם בלאט לא משתמש מחר בפאפאלוקאס זה מחדל וזה חבל מאוד.

מצד אחד , בלאט מאמן טוב ואני מאוד אוהב אותו, יש לו עוד הזדמנות אחת לתקן מחר, ואני מקווה שמחר נראה משהו אחר שונה מגוון, לא שבלוני וסזיפי, חייבם לשנות משהו, נכון שאנחנו קבוצה גרועה אבל לתצוגה המביכה אתמול אין שום תירוץ, פאנאתינייקוס פשוט רחמה עלינו, אם אוברדוביץ לא היה מנסה ליצור עניין קצת ליום חמישי המשחק היה מגיע ל-50 ואני בכלל לא צוחק.

חברים וחברות, גבירותי ורבותי המשחק של אתמול עבר ונגמר מה שהיה היה, אנחנו באתמונה וחייבים לשנות משהו, חייבים לשנות גישה ובעזרת השם נצליח להפתיע!

כך או כך האהבה לפעמים כואבת, אבל אנחנו כאן כולנו לא מוותרים מראש :heart בהצלחה!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

Re: הצלבה, משחק 2: פנאתינייקוס נגד מכבי - חמישי, 21:00, ערוץ

הודעהעל ידי אלמוג » 21 מרץ 2012, 09:19

מישהו באמת מאמין שמכבי יכולה לנצח? או שכולם פשוט לא רוצים להישמע "לוזרים" ולא "מכביסטים" אז אומרים שיש סיכוי? ...
זה לא קשור לא ללוזרים ולא למכביסטים, פשוט פאו גדולה על מכבי מדי. ולא, במשחק אחד לא "הכל יכול להיות",
כי כמו שמכבי לא מפסידה כלמשחק בליגה או באדריאטית כי "הכל יכול להיות", כנ"ל פה אני לא רואה סיבה שננצח.
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 מרץ 2012, 09:37

אני חושבת שהמשחק השני יהיה בערך כמו שציפיתי שהמשחק הראשון יהיה: פאו תשלוט ותוביל לכל אורך המשחק אבל מכבי יצליחו להישאר צמודים ולהפסיד במורה מכובדת.
כך אני גם מצפה שהסדרה הזו תיגמר, פאו אומנם תיקח אותה, אבל אני בהחלט מצפה ממכבי לשמור על כבודה ואני לא חושבת שניצחון ביתי אחד זו בקשה מוגזמת מידי.
מכבי צריכה להוכיח עכשיו שגם אם היא לא ראויה להגיע לפיינל פור, היא עדיין מכבי והיא עדיין צריכה לשמור על הכבוד שלה!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 מרץ 2012, 09:38

כמו שזה נראה אתמול, מכבי רחוקה שנות אור מהרמה של פאו. מכבי תצטרך לעשות שינוי דרסטי בגישה בכדי לחשוב אפילו לגרום למשחק צמוד. קשה לי להאמין שזה יקרה תוך יומיים אבל היו דברים מעולם.
בכל אופן, אם יש סיכוי לנצח את הסדרה, והסיכוי הזה נראה כרגע קלוש, זה רק בשבוע הבא בהיכל נוקיה שאולי יביא אנרגיות מחודשות לקבוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 09:43

חנוש, כמו שהקלישאה אומרת, בשביל כבוד צריך לעבוד ומכבי לא באה לעבודה אתמול. הבעייה שלא צריך לשמור על הכבוד, אלא להחזיר אותו.
מכבי בהחלט מסוגלת לכך, אבל צריך להבין שמכבי היא אנדרדוג מוחלט בסדרה הזאת וזה לא בדיוק חלחל לקבוצה ולאוהדים.

שמעתי את שמעון היום בבוקר בגלי צה"ל והוא עדיין בהדחקה ובהלם שלא נשמעים מעושים אלא אותנטיים לחלוטין, הוא באמת בטוח שזה היה הכול עניין של יום רע ואיבודי כדור ושמכבי ניצחה את המחצית השנייה בנקודה אחת בכל זאת... :)

אני גם חושב שיהיה הפעם צמוד יותר והפיזיות העדיפה של פאו תכריע בסוף.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי yzafrir » 21 מרץ 2012, 09:45

לדעתי יגמר מעל 10 לפאו .
לגבי המשחק בבית , למרות שזה מכבי וזה בנוקיה , הקבוצה השנה היא לא כזאת עם אופי שמסוגלת להרים את עצמה מהקרשים ולנצח אחרי שני הפסדים .
לפחות בשביל הכבוד אני מקווה שנדע לצאת מיזה בצורה מכובדת...
מה שכן , הסידרה הזאת תשאיר הרבה מחשבה לשנה הבאה ותשבור הרבה מיתוסים אצל כמה פה .

ולא , פאפאס הוא לא מה שיושיע אותנו במשחק הזה וגם לא מה שימנע תבוסה נוספת . צריך שיקרו עוד הרבה דברים כדי של נובס שוב...
הדבר היחיד שאפשר אולי להתנחם בו זה שסטט' מתיישרת וקשה לי לראות את פאו קולעים בכאלו אחוזים שוב , רק שזה תלוי גם בשמירה של שחקני מכבי...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 מרץ 2012, 09:50

ניצחון לא נוציא שם, אז לפחות שלא תהיה התפרקות.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yzafrir » 21 מרץ 2012, 09:58

MTA2311 כתב:ניצחון לא נוציא שם, אז לפחות שלא תהיה התפרקות.

חזרנו לימים האלו...
כנראה שצריך לעשות תאום ציפיות בתחילת העונה ואז ניחיה עם זה ועם עצמינו יותר בשלום....
אני ועוד כמה חברה פה כמו קודי וההוא עם השם הארוך לא חיינו באשליה שהכל טוב עוד מהקיץ....לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין שכשפארמר הולך אתה נישאר עם אוחיון שלא טעם יורוליג ועם פאפאס שכבר השניניים שלו רקובות מרוב שאכל יורוליג...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 מרץ 2012, 10:04

yzafrir כתב:

חזרנו לימים האלו...
כנראה שצריך לעשות תאום ציפיות בתחילת העונה ואז ניחיה עם זה ועם עצמינו יותר בשלום....
אני ועוד כמה חברה פה כמו קודי וההוא עם השם הארוך לא חיינו באשליה שהכל טוב עוד מהקיץ....לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין שכשפארמר הולך אתה נישאר עם אוחיון שלא טעם יורוליג ועם פאפאס שכבר השניניים שלו רקובות מרוב שאכל יורוליג...

לא רק אתם.. זה די ברור שמכבי עם התקציב הנוכחי שלה לא שווה פיינל פור, אבל לא להתפרק מול קבוצה בינונית כמו פאו, זה נראה לי בקשה די הגיונית.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קודי » 21 מרץ 2012, 10:07

yzafrir כתב:

חזרנו לימים האלו...

כשצרחתי בקיץ שכשפרמאר יעזוב לא יצליחו למצוא לו מחליף סביר ושכל מי שיגיע לא יצליח להשתלב בשלב כל כך מאוחר, כולם כאן הרגו אותי. אז הנה, עכשיו הזמן לשלם את המחיר על המהלך האווילי הזה. רק שההנהלה לא תפיל את התיק על בלאט, כי היא זו שכפתה עליו השתתפות בשלוש מסגרות, היא זו שכפתה עליו שחקן עם חוזה זמני והיא זו שרצתה מאוד לשחרר את הנדריקס (איפה היינו היום בלעדיו?).
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי קודי » 21 מרץ 2012, 10:08

MTA2311 כתב:
yzafrir כתב:

חזרנו לימים האלו...

לא רק אתם.. זה די ברור שמכבי עם התקציב הנוכחי שלה לא שווה פיינל פור, אבל לא להתפרק מול קבוצה בינונית כמו פאו, זה נראה לי בקשה די הגיונית.

בכלל, פאו לא הביסו יותר מדי קבוצות העונה בצורה כל כך משפילה. רק לפני 10 ימים הם נזקקו להמון מזל ועזרה מהשופטים כדי לנצח בשניות האחרונות את אולימפיאקוס שהיא השנה קבוצה סופר בינונית.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 מרץ 2012, 10:12

קודי כתב:
MTA2311 כתב:
yzafrir כתב:

חזרנו לימים האלו...

בכלל, פאו לא הביסו יותר מדי קבוצות העונה בצורה כל כך משפילה. רק לפני 10 ימים הם נזקקו להמון מזל ועזרה מהשופטים כדי לנצח בשניות האחרונות את אולימפיאקוס שהיא השנה קבוצה סופר בינונית.

קבוצות של אובראדוביץ' לעיתים רחוקות מפרקות ככה קבוצה, זה ממש לא הסגנון שלו. אני חושב שכמות הפסט ברייקים שהיו להם אתמול שווה לכמות שהיו להם בשאר 12 השנים שז'ליקו מאמן שם. רק מראה עד כמה מכבי הייתה חסרת אונים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 10:13

קודי, מה שאתה אומר על פארמר נכון מאוד ולא רק אתה התרעת, לדעתי גם יוני, צפריר ואני, היה סוג של זלזול בתרומה שלו אצל חלק מהאנשים, כאילו רכז זה מותרות וכל מה שצריך זה להכניס כדור לסופו ולהתפלל שהכול יהיה בסדר.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי felix_r » 21 מרץ 2012, 10:16

חנו'ש כתב:אני חושבת שהמשחק השני יהיה בערך כמו שציפיתי שהמשחק הראשון יהיה: פאו תשלוט ותוביל לכל אורך המשחק אבל מכבי יצליחו להישאר צמודים ולהפסיד במורה מכובדת.
כך אני גם מצפה שהסדרה הזו תיגמר, פאו אומנם תיקח אותה, אבל אני בהחלט מצפה ממכבי לשמור על כבודה ואני לא חושבת שניצחון ביתי אחד זו בקשה מוגזמת מידי.
מכבי צריכה להוכיח עכשיו שגם אם היא לא ראויה להגיע לפיינל פור, היא עדיין מכבי והיא עדיין צריכה לשמור על הכבוד שלה!!

גם אני חושב שיהיה משחק צמוד שבסיום נפסיד במשהו כמו 5 נקודות.

נצחון ביתי? רק אם אוברדוביץ' יחליט לא להתאמץ במשחק השלישי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yzafrir » 21 מרץ 2012, 10:17

yarinsaky כתב:קודי, מה שאתה אומר על פארמר נכון מאוד ולא רק אתה התרעת, לדעתי גם יוני, צפריר ואני, היה סוג של זלזול בתרומה שלו אצל חלק מהאנשים, כאילו רכז זה מותרות וכל מה שצריך זה להכניס כדור לסופו ולהתפלל שהכול יהיה בסדר.

דווקא חלק מהשמות שהזכרת חשבו שאין מה למהר ואפשר יהיה להסתדר עם אוחיון ופאפאס עד שיגיע רכז ....הגיע בסוף , מאלט !!!
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 מרץ 2012, 10:23

yzafrir כתב:

חזרנו לימים האלו...

אתה וחביב יכולים לחזור על אי התרומה של פאפס אבל הוא שוב קיבל פחות מ-3 דקות ורק אתם +בלאט מספיק גאונים כדי להבין מכמות כזו של דקות לא יצא ממנו כלום .

נזכיר שוב את שארס הקשיש שלא רציתם שנתן תרומה מעולה והטיעון הטיפשי שמכבי לא יכולה להחזיק שחקן כמוהו למטרות מיוחדות הוא כל כך מגוכח כי הוא כבר בכל מקרה בקבוצה , למה לא להכשיר אותו למעמד הזה כמו שעשה אוברדוביץ' עם שארס ? הבעיה היא שבלאט באמת השתכנע שהוא קוסם ולא צריך שחקנים כמו פאפס וזה התפוצץ לכולנו בפרצוף עם שתי ריצות קטלניות שמגיעות קודם כל מפיק ברכיים .

ושוב , הניתוח הפשטני של התבוסה בלי להתייחס לדרך (שתי ריצות משמעותיות מאוד שגמרו את המשחק) , קצת מפספסות את המטרה.

הסיפור של פאפלוקאס הוא הבבואה של הכישלון של בלאט , מעבר להתרסקות של 22-0 ו 16-1 שזה עוד התפרקות של מאמן .

המשחק אתמול הוא לפני הכול על בלאט , הרבה יותר מכל שחקן אחר.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 10:30

בתבוסות כאלו זה מתחלק בין המאמן והשחקנים, מדוע לתת פטור לשחקנים ? כי זה נוגד אג'נדה שיש לנו סגל מוכשר לא פחות מפאו ואת הקו הקדמי הטוב באירופה ?
לבלאט בהחלט יש חלק גדול בעניין, אבל השחקנים, מה איתם ? הם באמת ברמה ? זה מאוד כיף להביס כל מיני ילדים סרבים וקרואטים כל שבוע
במחנה חורף על שפת הים האדריאטי, זה לא מכין אותך בכלום לקבוצות כמו פאו.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי felix_r » 21 מרץ 2012, 10:31

יוסי22 כתב:
yzafrir כתב:

חזרנו לימים האלו...

אתה וחביב יכולים לחזור על אי התרומה של פאפס אבל הוא שוב קיבל פחות מ-3 דקות ורק אתם +בלאט מספיק גאונים כדי להבין מכמות כזו של דקות לא יצא ממנו כלום .

נזכיר שוב את שארס הקשיש שלא רציתם שנתן תרומה מעולה והטיעון הטיפשי שמכבי לא יכולה להחזיק שחקן כמוהו למטרות מיוחדות הוא כל כך מגוכח כי הוא כבר בכל מקרה בקבוצה , למה לא להכשיר אותו למעמד הזה כמו שעשה אוברדוביץ' עם שארס ? הבעיה היא שבלאט באמת השתכנע שהוא קוסם ולא צריך שחקנים כמו פאפס וזה התפוצץ לכולנו בפרצוף עם שתי ריצות קטלניות שמגיעות קודם כל מפיק ברכיים .

ושוב , הניתוח הפשטני של התבוסה בלי להתייחס לדרך (שתי ריצות משמעותיות מאוד שגמרו את המשחק) , קצת מפספסות את המטרה.

הסיפור של פאפלוקאס הוא הבבואה של הכישלון של בלאט , מעבר להתרסקות של 22-0 ו 16-1 שזה עוד התפרקות של מאמן .

המשחק אתמול הוא לפני הכול על בלאט , הרבה יותר מכל שחקן אחר.

נכון מאוד
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קודי » 21 מרץ 2012, 10:44

אף אחד לא פטור מאשמה אחרי תבוסה כל כך מהדהדת, שאם פאו רק היו רוצים היתה מסתיימת ב-40 הפרש ואולי אף יותר מכך.
לא המאמן, שההכנה שלו למשחק היתה רעה, עלה עם חמישיה מוזרה, החליף שחקנים בלי קשר למשחק, לא לקח פסקי זמן בזמן הנכון ולא ידע לעצור שתי ריצות מטורפות של פאו.
לא השחקנים, ששיחקו בצורה נרפית שלא מכבדת את החולצות הצהובות שהם לבשו ונהגו בחוסר משמעת טקטית משוועת.
לא ההנהלה, שמהקיץ עשתה לא מעט דברים נגד דעתו של המאמן ואת השלכות המעשים האלה מרגישים עכשיו.
קודי

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 מרץ 2012, 10:50

felix_r כתב:
חנו'ש כתב:אני חושבת שהמשחק השני יהיה בערך כמו שציפיתי שהמשחק הראשון יהיה: פאו תשלוט ותוביל לכל אורך המשחק אבל מכבי יצליחו להישאר צמודים ולהפסיד במורה מכובדת.

גם אני חושב שיהיה משחק צמוד שבסיום נפסיד במשהו כמו 5 נקודות.

נצחון ביתי? רק אם אוברדוביץ' יחליט לא להתאמץ במשחק השלישי

מאז שהסדרות עברו לטוב מ-5 לא זכורות לי הרבה סדרות שנגמרו בסוויפ של 3-0 (כמה כאלה היו באמת??), גם אם הפערים בין היריבות היו ברורים.
תוסיף לזה את נוקיה שהוא אולי לא האואקה אבל אין לנו הרבה במה להתבייש ותבין שאני עדיין אופטימית לגבי ניצחון ביתי אחד שיציל את הכבוד.
גם בסדרה מול צסקא בעונת ספאחיה הפערים היו גדולים וברורים ובמוסקבה חטפנו תבוסות ועדיין ידענו לנצח בנוקיה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־169 אורחים