המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סופו לא ימשיך במכבי בשנה הבאה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סופו לא ימשיך במכבי בשנה הבאה

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 מרץ 2012, 16:47

קודי כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
קודי כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
קודי כתב:יוני, שתי הערות:
1. המאמן השני שהפיק מסופו המון היה קזלאוסקס הנהדר, בתקופה שהוא אימן את אולימפיאקוס (שהפסידה למכבי בהצלבה).
2. החסימה של גבוה לנמוך או הפיק אנד רול המושלם של מאלון וסטוקטון ביוטה, התאפשר בגלל שסטוקטון היה פיק אנד רולר מושלם (וגם מאלון היה מתגלגל נהדר פנימה), בין השאר בגלל יכולת הקליעה המצויינת שלו מבחוץ. זו הבעיה העיקרית של אוחיון שמונעת ממנו לבצע את הפיק אנד רול בצורה יותר טובה. פשוט שני השחקנים (הנחסם והשחקן הגבוה) מתגלגלים פנימה יחד עם הגבוה החוסם ומאפשרים לאוחיון לזרוק בחופשיות מבחוץ (כי ממילא הסיכוי שזה יכנס הוא אפסי). לא כל אחד רואה את המגרש והוא בעל חוש תזמון מושלם כמו פאפאס, שלא נדרש לקליעה טוב בשביל לעשות פיק אנד רול מושלם.

1. מנסים יותר מדי קשה להסביר מדוע סופו לא טוב. כפי שיוני כתב קודם, סופו לא טוב כי הוא פשוט לא טוב.
מכבי אמנם מחפשת אותו בעיקר בלואו פוסט, אבל היא גם מצבעת איתו מהלכי פיק אנד רול וגם בונה סביבו תרגילים. שום דבר לא עובד.
2. אוחיון דוקא שחקן פיק אנד רול לא רע וכבר ראינו זאת כאשר הוא שיחק עם הנדריקס.
כמו כן, ראינו העונה מספר פעמים את פאפאלוקאס וסופו משחקים פיק אנד רול וזה ממש לא היה מושלם. גם אוחיון וגם פאפאלוקאס משחקים פיק אנד רול טוב יותר עם הנדרקיס כגבוה. עם יש בעיה בחצי השני של הפיק אנד רול היא לא נמצאת בעמדת הרכז.

סופו הוא לא שחקן פיק אנד רול טוב במיוחד כי הוא לא מתגלגל פנימה מספיק מהר. אוחיון יכול לעשות פיק אנד רול טוב מול קבוצות לא פיזיות או כאלה שבאות אליו לא מוכנות. הנדריקס הוא שחקן פיק אנד רול מצויין ואם היה משחק בקבוצת פיק אנד רול כמו פאו הוא היה יכול להיות יעיל כמו באטיסט. לכן אני חושב שבלאט חייב לשחק הרבה דקות עם פאפאס והנדריקס יחד, כי את המשחק הסטטי של סופו היוונים מחסלים בקלות.

עם כל הכבוד, הנדריקס לא יכול להיות שחקן יעיל כמו באטיסט. באטסיט שחקן בלבל אחר.
האם פאפאלוקאס והנדריקס הם אילו שיוכלו לפרק את הגנת הברזל של פאו? אני בספק מאוד גדול. בפאו יודעים שאחרי החסימה פאפאלוקאס לא יחדור לסל אלא רק יחפש את המסירה ואת הנדריקס הם כבר הראו שהם מסוגלים לעצור.
אני לא רואה איך שיתופם של הנדריקס ופאפאלוקאס היה משנה משהו (וייתכן שאף היה מזיק), למרות שלזכותם יאמר שהאלטרנטיבות לא באמת טובות בהרבה.

איך זה היה מזיק יותר ממה שקרה על המגרש?
הנדריקס, יחד עם לנגפורד, הם הכלים ההתקפיים הכי טובים שהיו למכבי בחודשים האחרונים. הנדריקס לא יעיל אם אתה נותן לו את הכדור בפוסט מול שחקנים גבוהים ממנו בהרבה, אבל מאוד יעיל בפיק אנד רול. לגבי פאפאס - מה שהוא שכח, אוחיון ומאלט אף פעם לא ידעו, אז עדיף להמר עליו, גם אם הוא אחרי שיאו (ועדיין צעיר בשנתיים משאראס).

בסדר, פאפאלוקאס הוא מנוסה, חכם, ותיק, יודע הכל, רכז דגול וווינר אגדי, אבל כשהוא רואה את פאו זה בד"כ לא נגמר טוב.
איך זה היה מזיק? פאפאלוקאס הוא טרף קל לשחקן כמו דיאמנטידיס ופחות משלוש דקות הספיקו לפאפאלוקאס בשביל לאבד כדור ולהזיק.
אז מכיוון שפאפאלוקאס הוא כנראה אחד השחקנים האהודים ביותר בהיסטוירה, אני לא אכנס לדיון הזה ואלך עם הרוב שמאמין שפאפלוקאס הוא הוא שחקן פיק אנד רול מושלם וצריך לשחק הרבה בסדרה. חושבים שהוא והנדריקס היו מצילים את המצב? נו שויין. לפחות ממה שלי יצא לראות מפאפאלוקאס בעונה שעברה, הוא ממש לא להיט גדול בסדרות, בטח לא מול פאו. אבל שיהיה. אני באמת לא מתכוון להכנס לדיון הזה שוב.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי asafb96 » 21 מרץ 2012, 17:02

בסדר, פאפאלוקאס הוא מנוסה, חכם, ותיק, יודע הכל, רכז דגול וווינר אגדי, אבל כשהוא רואה את פאו זה בד"כ לא נגמר טוב.
איך זה היה מזיק? פאפאלוקאס הוא טרף קל לשחקן כמו דיאמנטידיס ופחות משלוש דקות הספיקו לפאפאלוקאס בשביל לאבד כדור ולהזיק.
אז מכיוון שפאפאלוקאס הוא כנראה אחד השחקנים האהודים ביותר בהיסטוירה, אני לא אכנס לדיון הזה ואלך עם הרוב שמאמין שפאפלוקאס הוא הוא שחקן פיק אנד רול מושלם וצריך לשחק הרבה בסדרה. חושבים שהוא והנדריקס היו מצילים את המצב? נו שויין. לפחות ממה שלי יצא לראות מפאפאלוקאס בעונה שעברה, הוא ממש לא להיט גדול בסדרות, בטח לא מול פאו. אבל שיהיה. אני באמת לא מתכוון להכנס לדיון הזה שוב.

אתה מבסס את הטענה שפאפאס לא טוב מול פאו בגלל הסדרה המסכנה הזאת שנה שעברה.. זה מגוחך. פאפאס התעלל גם בדיאמנטידיס, לא מעט פעמים בעבר. הוא טרף קל עבור דיאמנטידיס? ממש ממש לא!
האיבוד כדור הזה הגיע ממסירה לא טוב לרגליים שלו שהוא היה באיזור ה3. חוץ מזה הוא לא הזיק. הוא הראה לא פעם ולא פעמיים שהוא יכול להסתכל לדיאמנטידיס בלבן של העניים, וזה בטח ובטח עדיף על אוחיון ובורשטיין
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 21 מרץ 2012, 17:06

קודי כתב:יוני, שתי הערות:
1. המאמן השני שהפיק מסופו המון היה קזלאוסקס הנהדר, בתקופה שהוא אימן את אולימפיאקוס (שהפסידה למכבי בהצלבה).
2. החסימה של גבוה לנמוך או הפיק אנד רול המושלם של מאלון וסטוקטון ביוטה, התאפשר בגלל שסטוקטון היה פיק אנד רולר מושלם (וגם מאלון היה מתגלגל נהדר פנימה), בין השאר בגלל יכולת הקליעה המצויינת שלו מבחוץ. זו הבעיה העיקרית של אוחיון שמונעת ממנו לבצע את הפיק אנד רול בצורה יותר טובה. פשוט שני השחקנים (הנחסם והשחקן הגבוה) מתגלגלים פנימה יחד עם הגבוה החוסם ומאפשרים לאוחיון לזרוק בחופשיות מבחוץ (כי ממילא הסיכוי שזה יכנס הוא אפסי). לא כל אחד רואה את המגרש והוא בעל חוש תזמון מושלם כמו פאפאס, שלא נדרש לקליעה טוב בשביל לעשות פיק אנד רול מושלם.

1 - צודק טעות שלי.
2 - אני התכוונתי לא לפיק אנד רול, אלא חסימה בלי כדור בשביל להביא את הגבוה לנקודה בלואו פוסט, כשהשומר קצת מאחוריו בגלל החסימה. יוטה התמחתה גם בתרגיל הזה,
וד"א סטוק היה מבצע לא מעט חסימות כאלה בעצמו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 21 מרץ 2012, 17:07

jol9 כתב:
felix_r כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני לא אזרה פה מלח על פצעים של אנשים כי אני יודעת שהרוב המוחץ רוצה שהוא יישאר וגם כשאני חושבת על סופו כבן אדם וכשחקן זר שאומר שרוצה להישאר זה קצת כואב לי שהוא יוצא מהקבוצה אבל אני לא חושבת שיש ברירה..
אולי' יכלה להשאיר אותו כסנטר שלישי במשכורת גבוהה ומכבי לא יכולים לעשות את זה..
עם כל היתרונות והחסרונות של סופו כנראה שיש פה כאלה ששוקלים את זה ומעדיפים שעדיף שהוא יישאר אבל אם אני עושה את זה אז אני מעדיפה שנביא אחד אחר..זה פשוט מגיע למצב מתסכל כשרואים את סופו פשוט עומד אדיש לשחקן שעומד בחצי מרחק ופשוט מסתכל עליו וכאילו אומר לו עם העיניים ''בבקשה, תזרוק, אני לא מתכוון לצאת אליך''..כשהחסרונות המקצועיים של סופו מתחברים למצבי הרוח שלו ולחוסר היציבות העונה(ובכללי מול קווים קדמיים חזקים וגבוהים)אז כנראה שהבחירה הזאת נכונה..

אין ברירה בעיקר כי בלאט לא רוצה אותו. זה הכל. בלאט לא רצה אותו מהתחלה, אבל כשההנהלה בכל זאת החתימה את סופו, לא היתה לבלאט ברירה, והוא התחיל לעבוד איתו בצורה הכי טובה. עכשיו החוזה של סופו הולך להגמר, ובלאט שוב מנסה להפטר ממנו. בדיוק בגלל זה סופו נראה לא טוב העונה. בלאט לא רוצה שהוא יהיה טוב! בלאט רוצה שהנדריקס יראה טוב, כדי שיחתימו אותו ולא את סופו. זאת הסיבה שהנדריקס פתאום נראה טוב יותר.

פליקס, אני לא קונה את זה.
אתה חושב שאם פיל ג'קסון היה מחליט שהוא רוצה שג'ורדן ייראה לא טוב, אז הוא באמת היה יכול לגרום לו פתאום לעשות צעדים ולאבד כדורים?

סופו לא טוב כי הוא לא טוב, ובגלל זה בלאט חייב למצוא פתרונות, כדי שיהיה לנו משהו בעמדה 5, אז הוא מנצל את הנדריקס עד הסוף, כמה שהוא יכול.

אני כן מסכים איתך, שאפשר לשחק באופן שקצת יותר יתאים לכישורים של סופו, בעיקר הגנתית, אבל לתלות את החולשה של סופו רק במאמן, זה לא נכון לדעתי.

ההשוואה שלך פשוט לא במקום, ולא בגלל שזה ג'ורדן, אלא בגלל שהוא גארד. גארד פחות תלוי בחבריו לקבוצה, הוא יכול ליצור מצבי קליעה לעצמו (ובמיוחד אם זה עילוי כמו ג'ורדן). סנטר הרבה יותר תלוי בתיזמון הכנסות הכדור אליו. סנטר שמשחק עם הגב אל הסל חייב לקבל את הכדור על השניה כשהוא תפס עמדה על שומרו. אם תאחר בשניה, כבר יסגרו את קו המסירה, או שהסנטר עצמו יצטרך לצאת מהצבע בגלל חוק 3 שניות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 21 מרץ 2012, 17:22

felix_r כתב:
jol9 כתב:
felix_r כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני לא אזרה פה מלח על פצעים של אנשים כי אני יודעת שהרוב המוחץ רוצה שהוא יישאר וגם כשאני חושבת על סופו כבן אדם וכשחקן זר שאומר שרוצה להישאר זה קצת כואב לי שהוא יוצא מהקבוצה אבל אני לא חושבת שיש ברירה..
עם כל היתרונות והחסרונות של סופו כנראה שיש פה כאלה ששוקלים את זה ומעדיפים שעדיף שהוא יישאר אבל אם אני עושה את זה אז אני מעדיפה שנביא אחד אחר..זה פשוט מגיע למצב מתסכל כשרואים את סופו פשוט עומד אדיש לשחקן שעומד בחצי מרחק ופשוט מסתכל עליו וכאילו אומר לו עם העיניים ''בבקשה, תזרוק, אני לא מתכוון לצאת אליך''..כשהחסרונות המקצועיים של סופו מתחברים למצבי הרוח שלו ולחוסר היציבות העונה(ובכללי מול קווים קדמיים חזקים וגבוהים)אז כנראה שהבחירה הזאת נכונה..

אין ברירה בעיקר כי בלאט לא רוצה אותו. זה הכל. בלאט לא רצה אותו מהתחלה, אבל כשההנהלה בכל זאת החתימה את סופו, לא היתה לבלאט ברירה, והוא התחיל לעבוד איתו בצורה הכי טובה. עכשיו החוזה של סופו הולך להגמר, ובלאט שוב מנסה להפטר ממנו. בדיוק בגלל זה סופו נראה לא טוב העונה. בלאט לא רוצה שהוא יהיה טוב! בלאט רוצה שהנדריקס יראה טוב, כדי שיחתימו אותו ולא את סופו. זאת הסיבה שהנדריקס פתאום נראה טוב יותר.

אתה חושב שאם פיל ג'קסון היה מחליט שהוא רוצה שג'ורדן ייראה לא טוב, אז הוא באמת היה יכול לגרום לו פתאום לעשות צעדים ולאבד כדורים?

סופו לא טוב כי הוא לא טוב, ובגלל זה בלאט חייב למצוא פתרונות, כדי שיהיה לנו משהו בעמדה 5, אז הוא מנצל את הנדריקס עד הסוף, כמה שהוא יכול.

אני כן מסכים איתך, שאפשר לשחק באופן שקצת יותר יתאים לכישורים של סופו, בעיקר הגנתית, אבל לתלות את החולשה של סופו רק במאמן, זה לא נכון לדעתי.

ההשוואה שלך פשוט לא במקום, ולא בגלל שזה ג'ורדן, אלא בגלל שהוא גארד. גארד פחות תלוי בחבריו לקבוצה, הוא יכול ליצור מצבי קליעה לעצמו (ובמיוחד אם זה עילוי כמו ג'ורדן). סנטר הרבה יותר תלוי בתיזמון הכנסות הכדור אליו. סנטר שמשחק עם הגב אל הסל חייב לקבל את הכדור על השניה כשהוא תפס עמדה על שומרו. אם תאחר בשניה, כבר יסגרו את קו המסירה, או שהסנטר עצמו יצטרך לצאת מהצבע בגלל חוק 3 שניות.

כן, אבל זה לא שסופו לא מקבל כדורים. להיפך, כשהוא על המגרש הוא האופציה הראשונה.
תחליף את השם ג'ורדן בשם שאק ותשאיר את השם של המאמן, והשאלה היא אותה שאלה.
סופו כ"כ חזק דומיננטי, שגם אם אני מאמן את מכבי דרך הפורום צהבת, הוא צריך לפחות לעשות כמה וכמה פעולות חיוביות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 21 מרץ 2012, 17:38

jol9 כתב:
felix_r כתב:
jol9 כתב:
felix_r כתב:

כן, אבל זה לא שסופו לא מקבל כדורים. להיפך, כשהוא על המגרש הוא האופציה הראשונה.
תחליף את השם ג'ורדן בשם שאק ותשאיר את השם של המאמן, והשאלה היא אותה שאלה.
סופו כ"כ חזק דומיננטי, שגם אם אני מאמן את מכבי דרך הפורום צהבת, הוא צריך לפחות לעשות כמה וכמה פעולות חיוביות.

קודם כל הוא מקבל פחות כדורים. לא תמיד הוא האופציה הראשונה. אבל נניח לזה.

אני לא סתם חוזר בפעם ה 20 שמאוד חשוב התיזמון של המסירה. כשבלאט בוחר אתמול לשחק חצי משחק ללא רכז בכלל מול ההגנה של פאו, אתה תסכים איתי שהסיכוי של סופו לקבל כדור בנקודה הנכונה ובשניה הנכונה הוא פשוט אפסי!

אתה יודע למה בלאט כל כך הצליח בשנה שעברה? לא רק בגלל ההגנה הנהדרת של הגארדים (שזה גם כן חשוב מאוד אבל לא הכל). מכבי שיחקה טוב כי בכל רגע נתון על המגרש היו לפחות 2 רכזים! שנים מתוך השלישיה פרקינס/פארגו/איידסון תמיד היו על המגרש, ולפעמים גם שלושתם ביחד. אף אחד מהם לא היה רכז טבעי, אבל ביחד הם עשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שמת לב שגם אוברדוביץ' שיחק אתמול עם 2 רכזים כמעט בכל רגע נתון? 2 מתוך השלישיה דיאמנטידיס, קאלאטס, שאראס תמיד היו על המגרש.

לעומתו דייויד בחר לשחק ללא רכזים וכמעט ללא גארדים בכלל! ראית את החמישיה: מאלט, פניני, בלו, אליהו, סופו ? נו באמת! מי אמור להכניס את הכדורים לסופו בחמישיה הזאת?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 מרץ 2012, 17:49

עזיבתו של סופו היא דבר בלתי נמנע לאור היכולת שלו בזמן האחרון. סופו מאוד מאכזב.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 21 מרץ 2012, 18:05

felix_r כתב:
קודם כל הוא מקבל פחות כדורים. לא תמיד הוא האופציה הראשונה. אבל נניח לזה.

אני לא סתם חוזר בפעם ה 20 שמאוד חשוב התיזמון של המסירה. כשבלאט בוחר אתמול לשחק חצי משחק ללא רכז בכלל מול ההגנה של פאו, אתה תסכים איתי שהסיכוי של סופו לקבל כדור בנקודה הנכונה ובשניה הנכונה הוא פשוט אפסי!

אתה יודע למה בלאט כל כך הצליח בשנה שעברה? לא רק בגלל ההגנה הנהדרת של הגארדים (שזה גם כן חשוב מאוד אבל לא הכל). מכבי שיחקה טוב כי בכל רגע נתון על המגרש היו לפחות 2 רכזים! שנים מתוך השלישיה פרקינס/פארגו/איידסון תמיד היו על המגרש, ולפעמים גם שלושתם ביחד. אף אחד מהם לא היה רכז טבעי, אבל ביחד הם עשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שמת לב שגם אוברדוביץ' שיחק אתמול עם 2 רכזים כמעט בכל רגע נתון? 2 מתוך השלישיה דיאמנטידיס, קאלאטס, שאראס תמיד היו על המגרש.

לעומתו דייויד בחר לשחק ללא רכזים וכמעט ללא גארדים בכלל! ראית את החמישיה: מאלט, פניני, בלו, אליהו, סופו ? נו באמת! מי אמור להכניס את הכדורים לסופו בחמישיה הזאת?

הכל נכון, אבל שוב, אתה מתאר מצב שבו צריך לבצע תרגיל בדיוק כירורגי, עם מסירה מושלמת, במקום המושלם ובתזמון המושלם.
שחקן באמת טוב, לא צריך את זה, וסופו לא היה צריך את זה בשנה שעברה. כלומר, לפעמים זה לא מזיק, לגוון ולשחק תרגיל מתוחכם, אבל אי אפשר לעשות את זה בכל התקפה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 מרץ 2012, 19:15

asafb96 כתב:

אתה מבסס את הטענה שפאפאס לא טוב מול פאו בגלל הסדרה המסכנה הזאת שנה שעברה.. זה מגוחך. פאפאס התעלל גם בדיאמנטידיס, לא מעט פעמים בעבר. הוא טרף קל עבור דיאמנטידיס? ממש ממש לא!
האיבוד כדור הזה הגיע ממסירה לא טוב לרגליים שלו שהוא היה באיזור ה3. חוץ מזה הוא לא הזיק. הוא הראה לא פעם ולא פעמיים שהוא יכול להסתכל לדיאמנטידיס בלבן של העניים, וזה בטח ובטח עדיף על אוחיון ובורשטיין

לא, אני מבסס את הטענה שלי גם על הסדרה החלשה שלו מול פאו, גם על הסדרה החלשה מול סיינה וגם על מה שראיתי מפאפאלוקאס העונה.
שוב, פאפאלוקאס זוכה כאן למעמד מיתולוגי והוא כנראה אחד השחקנים האהובים ביותר בהיסטוריה של מכבי, ולכן לא אכנס לדיון הזה ואלך עם הרוב שקבוע בפאפאלוקאס הוא שחקן פיק אנד רול והוא צריך לשחק יותר דקות.
אישית, אני לא השתכנעתי אבל אני הולך עם הרוב.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yellowaura » 21 מרץ 2012, 19:37

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 59&Lang=he

דברי אמת וחכמה מתוך הכתבה :
"שחקנים הפגינו ריפיון, רכות וחוסר מחוייבות. האם יכול להיות שסופו (2?.?06 מ') וליאור אליהו (2?.?07) ביחד לא מורידים אף ריבאונד ב-30 דקות משחק משותפות? בוקס אאוט אחד לרפואה? כלום. שמעון מזרחי בטח מתגעגע לשחקנים שנלחמים עבור הסמל. האם אלה שחקני הפנים הבכירים ביבשת? אין יום רע בהגנה, או בריבאונד, זה לא משפט שאני המצאתי. אם רק סופו היה מוריד ריבאונד על כל איבוד (5), אולי התמונה הייתה נראית אחרת. האופצייה של סופו להארכת חוזה בעונה הבאה עומדת על 1?.?1 מיליון דולר. האם השחקן שבטופ 16 קלע בממוצע 6 נקודות, הוריד 2?.?8 ריבאונדים ואיבד 2?.?7 כדורים ב-15?.?5 דקות שווה את הסכום הזה? התשובה היא חד משמעית"
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי where is the love? » 21 מרץ 2012, 19:47

yellowaura כתב:http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=405&DocID=117859&Lang=he

דברי אמת וחכמה מתוך הכתבה :
"שחקנים הפגינו ריפיון, רכות וחוסר מחוייבות. האם יכול להיות שסופו (2?.?06 מ') וליאור אליהו (2?.?07) ביחד לא מורידים אף ריבאונד ב-30 דקות משחק משותפות? בוקס אאוט אחד לרפואה? כלום. שמעון מזרחי בטח מתגעגע לשחקנים שנלחמים עבור הסמל. האם אלה שחקני הפנים הבכירים ביבשת? אין יום רע בהגנה, או בריבאונד, זה לא משפט שאני המצאתי. אם רק סופו היה מוריד ריבאונד על כל איבוד (5), אולי התמונה הייתה נראית אחרת. האופצייה של סופו להארכת חוזה בעונה הבאה עומדת על 1?.?1 מיליון דולר. האם השחקן שבטופ 16 קלע בממוצע 6 נקודות, הוריד 2?.?8 ריבאונדים ואיבד 2?.?7 כדורים ב-15?.?5 דקות שווה את הסכום הזה? התשובה היא חד משמעית"

בהחלט זה נראה רע, מה אפשר להגיד הלב שבור...

אני בכל אופן בדיעה כזאת שבלאט יביא את מי שהוא חושב להביא.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי felix_r » 21 מרץ 2012, 20:12

עכשיו כולם יורדים על בלאט בחמישיות.

בין השאר נאמר הדבר שאני אמרתי:
איך בלאט עולה לשחק מול פאו בלי רכז?
מי אמור להפעיל את סופו בהרכב כזה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 מרץ 2012, 20:15

אפשר לומר על סופו הרבה דברים אבל לומר שאין לו לב והוא לא נלחם זה להביא את כפיות הטובה ומחלת השיכחה לרמות הזויות ומרושעות במיוחד.
יוסי22

הודעהעל ידי where is the love? » 21 מרץ 2012, 20:19

יוסי22 כתב:אפשר לומר על סופו הרבה דברים אבל לומר שאין לו לב והוא לא נלחם זה להביא את כפיות הטובה ומחלת השיכחה לרמות הזויות ומרושעות במיוחד.

זה נכון יוסי, ולכן גם זו הבעיה בשלחרר אותו מהקבוצה כי הוא כן מסור.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי jol9 » 21 מרץ 2012, 20:29

יוסי22 כתב:אפשר לומר על סופו הרבה דברים אבל לומר שאין לו לב והוא לא נלחם זה להביא את כפיות הטובה ומחלת השיכחה לרמות הזויות ומרושעות במיוחד.

אני לא יודע. לסופו יש מהלך אחד שהוא כאילו מהלך של לב ונשמה, וזה הזינוקים שלו על הפרקט. להגיד את האמת אני מעדיף שיוריד עוד ריבאונד
במקום שיקפוץ על הפרקט.
ד"א ריבאונד כן לוקחים עם רצון, ואפס ריבאונדים זה מספר מביך עבורו.

ד"א אליהו כן לקח - 3 ריבאונדים, אז אני לא יודע על מה מדבר העיתונאי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 20:32

אתה לא מבין, יוני. בשביל להוריד ריבאונד צריך רכז שיגיד לך לאן לקפוץ.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 21 מרץ 2012, 20:36

yarinsaky כתב:אתה לא מבין, יוני. בשביל להוריד ריבאונד צריך רכז שיגיד לך לאן לקפוץ.

:thumbup
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 21 מרץ 2012, 22:10

jol9 כתב:

אני לא יודע. לסופו יש מהלך אחד שהוא כאילו מהלך של לב ונשמה, וזה הזינוקים שלו על הפרקט. להגיד את האמת אני מעדיף שיוריד עוד ריבאונד
במקום שיקפוץ על הפרקט.
ד"א ריבאונד כן לוקחים עם רצון, ואפס ריבאונדים זה מספר מביך עבורו.

ד"א אליהו כן לקח - 3 ריבאונדים, אז אני לא יודע על מה מדבר העיתונאי.

נכון, אליהו לקח 3, בדיוק כמו הנדריקס
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 21 מרץ 2012, 22:18

דרך אגב, בדקתי באתר היורוליג כמה ריבאונדים לוקחים שחקני מכבי בחישוב של 40 דקות:

1) הנדריקס 10.79
2) ג'יימס 10.70
3) סופו 7.79
4) אליהו 7.08
5) אוחיון 6.81
6) סמית' 6.22
7) לאנגפורד 4.76
8) בלו 4.11

(שאר השחקנים לא הופיעו בטבלה)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מכביסט24 » 21 מרץ 2012, 23:04

זאת לא הפתעה מבחינתי שמכבי לא רוצה להמשיך עם סופו (אם הידיעה הזו אכן נכונה)..
הבנאדם לא מתאושש מהפציעה המטרידה שלו בברך, עושה המון צעדים ובעיקר מאבד כדורים ואת הראש. היו לו הבלחות טובות מדי פעם אבל זה לא מה שאתה מצפה מהסנטר המוביל שלך..
אם המחליף שלו יהיה ראוי ולא סתם איזה שרוך תורן אז אני יהיה לגמרי בעד. אבל אם בלאט יחליט שהוא רוצה את הנדריקס כגבוה מוביל אני לא אבין את זה.. לא מאמין שזה יקרה, הסדרה מול פאו מוכיחה ועוד תוכיח שקבוצה שרוצה לדבר גבוה בכדורסל האירופי צריכה סנטר דומיננטי ומגוון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־163 אורחים