המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

לפי עיתון ידיעות מכבי תעשה מאמץ להחתים את פארמר בקיץ

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

לפי עיתון ידיעות מכבי תעשה מאמץ להחתים את פארמר בקיץ

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 17:25

אין לי את העיתון כדי לסרוק.
הבחור פנוי בקיץ ואולי וכמו שהצעתי כבר אתמול מכבי אולי צריכה להתחיל את הבנייה ממנו.
מה שכן, זה יצריך משאבים לא קטנים שבוודאי יקטינו את הסיכוי להשאיר כאן שחקנים אחרים, אבל לדעתי זה שווה ניסיון. מכבי משוועת לשחקן מהסוג הזה, בעל בית.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

Re: לפי עיתון ידיעות מכבי תעשה מאמץ להחתים את פארמר בקיץ

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 מרץ 2012, 17:30

פארמר הדגיש כמה פעמים שזאת הייתה חוויה נהדרת אבל הוא לא חושב על לשחק באירופה במשרה מלאה כי הבית שלו זה בקליפורניה והשאיפות שלו הן ב-NBA ולא באירופה..אני לא יודעת אם אין מצב אבל אני יודעת שאני אשמח אם זה יקרה..
מה שמוזר לי זה שדיברו על הנבחרת אז הוא אמר שהוא פועל להוצאת אזרחות ישראלית בש-י-ת-ו-ף עם בעלי מכבי..עד עכשיו לא הבנתי מה הם קשורים..אולי עכשיו קצת אפשר להבין..
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 21 מרץ 2012, 17:35, נערך פעם אחת בסך הכל.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Chen » 21 מרץ 2012, 17:33

נראה מה יהיה, קשה להאמין שהוא יבוא לפה כשיש לו את הNBA... וגם אם הוא יבוא הוא ירצה הרבה כסף וזה יכול לבוא על חשבון שחקנים אחרים בעמדות אחרות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 מרץ 2012, 17:38

פארמר מקבל כרגע 4 מליון דולר בניו ג'רזי..קשה לי לראות את מכבי מציעים לו 4 מליון(ואני לא חושבת ששחקן צריך לקבל דבר כזה במכבי)וקשה לי לראות אותו מגיע הנה בסביבות 2.5..כי אני בטוחה שהוא יכול להשיג 4+- בחוזה חדש..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 17:44

את מדברת על ברוטו בנ.ב.א, כאן זה נטו, לכן 2.5 נטו כאן זה די אקויולנטי ל 4 מיליון ברוטו שם.
האם מכבי תוציא 2.5 מיליון נטו על פארמר ? סביר להניח שלא, אבל תמיד יש הפתעות. ארויו קיבל יותר והוא שחקן פחות טוב לדעתי.
אבל תארי לך חוזה ל 5 שנים על 10 מיליון דולר או משהוא כזה, כך אפשר להתחיל לבנות משהוא כאן. לא הגיע הזמן לרכז שישאר כאן כמה שנים ?
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי שמואל1 » 21 מרץ 2012, 17:46

לא רואה סיכוי שפארמר יגיע למכבי. הבחור מרוויח סכום מכובד של כסף ב NBA והוא גם נותן עונה מצויינת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 מרץ 2012, 17:47

yarinsaky כתב:את מדברת על ברוטו בנ.ב.א, כאן זה נטו, לכן 2.5 נטו כאן זה די אקויולנטי ל 4 מיליון ברוטו שם.
האם מכבי תוציא 2.5 מיליון נטו על פארמר ? סביר להניח שלא, אבל תמיד יש הפתעות. ארויו קיבל יותר והוא שחקן פחות טוב לדעתי.
אבל תארי לך חוזה ל 5 שנים על 10 מיליון דולר או משהוא כזה, כך אפשר להתחיל לבנות משהוא כאן. לא הגיע הזמן לרכז שישאר כאן כמה שנים ?

אמרתי 2.5 מליון משתי סיבות, הראשונה כי זה באמת שווה לחוזה הנטו שלו ב-NBA ובגלל זה אני לא חושבת שהוא יעבור לאירופה תמורת אותו חוזה והשנייה בגלל החוזה שקיבל ארויו וזה היה החוזה הכי גבוה שמישהו קיבל במכבי אז אני לא יכולה לתת מספר יותר גבוה כי זה מעולם לא שולם..
אני לא יכולה לתאר לעצמי 5 שנים ו-10 מליון דולר כי זה מופרך בעיניי..משהו שאני אפילו לא יכולה לחשוב עליו במונחים של מכבי..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 21 מרץ 2012, 17:51

קשה לי להאמין שהם יצליחו להביא אותו כבר בקיץ אבל אם כן זה יהיה אדיר
מישהו יכול לסרוק את הכתבה?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 17:53

Holiday_Armadillo כתב:
yarinsaky כתב:את מדברת על ברוטו בנ.ב.א, כאן זה נטו, לכן 2.5 נטו כאן זה די אקויולנטי ל 4 מיליון ברוטו שם.

אמרתי 2.5 מליון משתי סיבות, הראשונה כי זה באמת שווה לחוזה הנטו שלו ב-NBA ובגלל זה אני לא חושבת שהוא יעבור לאירופה תמורת אותו חוזה והשנייה בגלל החוזה שקיבל ארויו וזה היה החוזה הכי גבוה שמישהו קיבל במכבי אז אני לא יכולה לתת מספר יותר גבוה כי זה מעולם לא שולם..
אני לא יכולה לתאר לעצמי 5 שנים ו-10 מליון דולר כי זה מופרך בעיניי..משהו שאני אפילו לא יכולה לחשוב עליו במונחים של מכבי..

האמת שגם אני. לכן נמשיך כנראה להחליף רכזים כל שנה. ( לפעמים גם פעמיים בעונה אחת :) ).
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 21 מרץ 2012, 17:56, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 21 מרץ 2012, 17:56

זה לא יקרה גם בתאוריה משום שבאיזהו שלב מכבי תשלם מס מלא, ואז יהיה מדובר בעלות של 4M ברוטו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 מרץ 2012, 18:02

yarinsaky כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

האמת שגם אני. לכן נמשיך כנראה להחליף רכזים כל שנה. ( לפעמים גם פעמיים בעונה אחת :) ).

יש בעייתיות עם חוזים ארוכי טווח כשהם לא ניתנים לרכזים מוכחים כמו פארמר..
הבעיה הראשונה היא שאתה יכול לתת חוזה ארוך טווח מתוך מחשבה על המשכיות בטוחה אבל בסוף אתה נתקע עם שחקן חרא שאתה משחרר וממשיך לשלם לו החוזה אז לפעמים אתה חושב פעמיים האם כדאי להחתים על כזה חוזה ובסוף או שאתה משלם חוזה על שחקן שלא נמצא בקבוצה או שאיבדת שחקן כי ההימור יצא טוב אבל החתמת אותו רק ל-1+1 והוא הלך לכסף הגדול\NBA
הבעיה השנייה היא שהרבה שחקנים לא אוהבים לחתום לטווח ארוך(יותר משנתיים-שלוש)ואי אפשר לאנוס אותם לחתימה
הבעיה השלישית היא שהרבה שחקנים דורשים סעיף יציאה ל-NBA ככה שאם הם באמת טובים ויש להם חוזה לא נאבד אותם לקבוצה עשירה באירופה אבל הם כן יילכו ל-NBA
הבעיה הרביעית היא כמובן הכסף אבל גם מצב השוק עם הרכזים..במצב השוק כרגע ובמצב הפיננסי של מכבי אין מה לעשות אלא להמר ואז שלוש הבעיות הראשונות שרשמתי נכנסות לפעולה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 18:23

לטעמי הוא שחקן מוכח, עקומת הלמידה שלו הייתה כל כך מהירה שזה הפתיע מאוד, נדיר מאוד שרכזים אמריקאיים לומדים כל כך מהר את שיטת המשחק באירופה .
לגבי חוזה ל 5 שנים סתם זרקתי ספקולציה, ברור לי שחוזים כאלו נדירים היום , בטח כשאופציית הנ.ב.א תמיד בפתח.

אבל תמיד יש חוזים מדורגים עם סעיפי יציאה אם רוצים להיות ממש יצירתיים.

ד"א, עד מתי נדבר על בעיות פיננסיות ? ממה הן נובעות כבר כל כך הרבה שנים ? מכבי עוד לא גמרה את העסק עם כץ ? נדמה שכל שנה הסכום הממוצע לזר הולך ויורד, זה מוזר בעיניי.
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 21 מרץ 2012, 18:30, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 18:28

אני זוכר את ידיעות אחרונות כותבים שמכבי תנסה לצרף את סקולה באמצע עונת ספאחיה. באמת שלא הייתי עושה יותר מידי מהידיעה הזאת.

אם יש בה כן משהו, אין אלא לברך. מצד שני אם מכבי תשלם לפארמר את ערך השוק שלו ב-NBA ברוטו(היום 3 מיליון דולר, עבור מכבי זה משהו כמו 2 מיליון) השאלה היא כמה כסף נשאר לעמדות אחרות אם בכלל. אף אחד לא רוצה לראות אלטון בראונים בעמדת הסנטר, בטח לא דייויד בלאט. חוזה ארוך טווח זה סיפור אחר לחלוטין כבר. אובראדוביץ' לקח 3 פעמים את היורוליג עם פיק אנד רול של דיאמנטידיס ובאטיסט ורול פליירס בצדדים שמשתנים. פארמר בעיני הוכיח בזמן שלו שהוא לא קרלוס ארויו מבחינת האופי ועולה עליו מבחינת הכישרון.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 מרץ 2012, 19:08

אם הידיעה נכונה אז אני מציעה למכבי להתעורר מעולם הפנטזיות שבו היא חיה ולחזור למציאות.
כי בעולם האמיתי לא משקיעים זמן ומאמצים על פנטזיות שאינן ברות השגה אלא עובדים קשה בחיפוש אחר שחקנים שכן רלוונטיים לנו.
רק חסר לנו שלקראת סוף העונה דווקא יהיה שחקן רלוונטי שיוכל להתאים אבל מכבי תעדיף לשים אותו בהשהיה בגלל הפנטזיות שלה ובסוף תישאר עם איזה אדריאן בנקס...
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 19:10

חנו'ש כתב:אם הידיעה נכונה אז אני מציעה למכבי להתעורר מעולם הפנטזיות שבו היא חיה ולחזור למציאות.
כי בעולם האמיתי לא משקיעים זמן ומאמצים על פנטזיות שאינן ברות השגה אלא עובדים קשה בחיפוש אחר שחקנים שכן רלוונטיים לנו.
רק חסר לנו שלקראת סוף העונה דווקא יהיה שחקן רלוונטי שיוכל להתאים אבל מכבי תעדיף לשים אותו בהשהיה בגלל הפנטזיות שלה ובסוף תישאר עם איזה אדריאן בנקס...

לפחות שהשאיפה תהיה לשחקנים בלבל הזה ולא לאדריאן בנקסים.
שחף

הודעהעל ידי Allan Turing » 21 מרץ 2012, 19:17

שחקן כמו פארמר הופך כל קבוצה אירופית סבירה שתחתים אותו למועמדת לזכייה, כמו שהיה עם פארקר.
מופרך? לא בטוח... תחשבו על זה שעם יש את פארמר, קו אחורי של סמית, אוחיון והלפרין הוא מעל ומעבר.
לא הרבה יותר מפאפלוקס, לאנגפורד, מאלט, שאייר בורשטיין. כך שאם הוא מראה נכונות, זה לא מד"ב.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 מרץ 2012, 19:19

שחף כתב:
חנו'ש כתב:אם הידיעה נכונה אז אני מציעה למכבי להתעורר מעולם הפנטזיות שבו היא חיה ולחזור למציאות.

לפחות שהשאיפה תהיה לשחקנים בלבל הזה ולא לאדריאן בנקסים.

השאיפה צריכה להיות לרכז בעל ניסיון אירופי בגיל המתאים עם יכולות גבוהות במגוון תחומים (בעיקר אלה שהכי חשובים לעמדת הרכז) שכבר הוכיח עצמו ברמה שהיא "קצת" יותר מגן הילדים של קופל.
שחקנים כמו אארון ג'קסון (רק בלי חוזה...) למשל.
שחקנים שיהיו טובים ומתאימים אך גם מציאותיים וניתנים להשגה בסכום שמכבי מסוגלת לשלם.
באותה מידה גם אפשר לפרסם שמכבי תעשה מאמצים להחתים את מקאלב, מה זה ייתן לה?? מראית עין של כאילו ניסינו להביא מישהו טוב אבל לא הצלחנו ולכן אל תכעסו אם מה שיישאר זה אדריאן בנקס??
למה לא מלכתחילה להבין מה אפשרי ומה לא, ולא לעשות לנו בכאילו שעשו מאמצים להביא את הבלתי אפשרי.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 מרץ 2012, 19:22

1. הבן אדם אמר מתוך נימוס בלבד ש"אם תהיה הזדמנות בעתיד, הוא ישקול את האפשרויות ויחליט" או ש" אף פעם אי אפשר לדעת". אני מקווה שאף אחד לא מאמין לשטות הזאת.
2. העיתוי בפרסום הידיעה הזאת על ידי רפאל נאה(שכולם מכירים את האג'נדה שלו) נראה לי קצת תמוה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 מרץ 2012, 19:26

MTA2311 כתב:1. הבן אדם אמר מתוך נימוס בלבד ש"אם תהיה הזדמנות בעתיד, הוא ישקול את האפשרויות ויחליט" או ש" אף פעם אי אפשר לדעת". אני מקווה שאף אחד לא מאמין לשטות הזאת.
2. העיתוי בפרסום הידיעה הזאת על ידי רפאל נאה(שכולם מכירים את האג'נדה שלו) נראה לי קצת תמוה.

לא הבנתי את סעיף מספר 2..איזה עיתוי? כאילו להכניס את הגארדים של מכבי ללחץ בגלל ההצלבה? הם יודעים שהם לא נשארים פה..או שלא לזה התכוונת?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 19:26

חחחחח ובהמשך לזה:
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2518827
אחלה קבוצה יכולה להיות. באטיסט, פארמר, מאצ'באן ושרמאדיני. בהצלחה עם הפנטזיות. כנראה שנתעורר עם דרווין קיצ'ן בצהוב כחול ועם פדרמן מספר לנו תירוצים שאי אפשר להביא שחקנים גדולים....
:grin
שחף

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־161 אורחים