המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

לפי עיתון ידיעות מכבי תעשה מאמץ להחתים את פארמר בקיץ

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: לפי עיתון ידיעות מכבי תעשה מאמץ להחתים את פארמר בקיץ

הודעהעל ידי MTA2311 » 21 מרץ 2012, 19:31

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:1. הבן אדם אמר מתוך נימוס בלבד ש"אם תהיה הזדמנות בעתיד, הוא ישקול את האפשרויות ויחליט" או ש" אף פעם אי אפשר לדעת". אני מקווה שאף אחד לא מאמין לשטות הזאת.
2. העיתוי בפרסום הידיעה הזאת על ידי רפאל נאה(שכולם מכירים את האג'נדה שלו) נראה לי קצת תמוה.

לא הבנתי את סעיף מספר 2..איזה עיתוי? כאילו להכניס את הגארדים של מכבי ללחץ בגלל ההצלבה? הם יודעים שהם לא נשארים פה..או שלא לזה התכוונת?

ממש לא להכניס ללחץ את השחקנים, יותר בקטע של להרגיע את האוהדים בבית. רפאל נאה הוא פחות או יותר כתב החצר של מכבי, כבר די הרבה שנים. הפסדנו ב200 הפרש לפאו? לא נורא, לפחות הקבוצה מנסה לצרף שחקנים בעלי שיעור קומה. זה באמת לא נראה לך מוזר שכתבה כזאת יוצאת יום אחרי ההפסד לפאו?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי קודי » 21 מרץ 2012, 19:35

שחף כתב:חחחחח ובהמשך לזה:
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2518827
אחלה קבוצה יכולה להיות. באטיסט, פארמר, מאצ'באן ושרמאדיני. בהצלחה עם הפנטזיות. כנראה שנתעורר עם דרווין קיצ'ן בצהוב כחול ועם פדרמן מספר לנו תירוצים שאי אפשר להביא שחקנים גדולים....
:grin

לקחת לי את המילים מהפה (או מהמקלדת...). זה בדיוק מה שחשבתי כשקראתי את זה. כל שנה עולים שמות של כוכבים גדולים, במהלך הקיץ מתחילים להתעורר מהחלום עם החתמות סבירות ובסוף הקיץ חוזרים למציאות עם סיפורי ה״אין כסף״ וה״שוק חלש״. הרי כולנו יודעים שבסוף הקיץ נתעורר עם קיצ׳ן, רייס, פולן ועוד כמה שחקני יורוקאפ.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 19:38

האמת שזה נראה כמו מלחמה פסיכולוגית מהסוג הגרוע ביותר(למרות שמי במכבי ישתמש דווקא בוואלה בשביל זה??). עדיף שבלאט היה הולך למסיבת עיתונאים, אומר שאין סיכוי מחר ו"אנחנו נכנסים ללוע האריה" סטייל מסינה ב-2006. מכבי צריכה דברים מהסוג הזה מחר אבל צריך לעשות אותם קצת יותר בחוכמה. אלא אם כן זה יופץ ביוון עוד היום...
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 מרץ 2012, 19:39

שחף כתב:חחחחח ובהמשך לזה:
http://sports.walla.co.il/?w=/7/2518827
אחלה קבוצה יכולה להיות. באטיסט, פארמר, מאצ'באן ושרמאדיני. בהצלחה עם הפנטזיות. כנראה שנתעורר עם דרווין קיצ'ן בצהוב כחול ועם פדרמן מספר לנו תירוצים שאי אפשר להביא שחקנים גדולים....
:grin

:laugh2 :laugh2 :laugh2
800 שמות עולים על השולחן של מכבי בכל קיץ אבל איכשהו מצליחים תמיד לעלות על אחד ועושים ממנו כתבה..אני בכלל לא בטוחה שמכבי באמת מסתכלים אפילו בזווית העין על באטיסט..

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:1. הבן אדם אמר מתוך נימוס בלבד ש"אם תהיה הזדמנות בעתיד, הוא ישקול את האפשרויות ויחליט" או ש" אף פעם אי אפשר לדעת". אני מקווה שאף אחד לא מאמין לשטות הזאת.
2. העיתוי בפרסום הידיעה הזאת על ידי רפאל נאה(שכולם מכירים את האג'נדה שלו) נראה לי קצת תמוה.

לא הבנתי את סעיף מספר 2..איזה עיתוי? כאילו להכניס את הגארדים של מכבי ללחץ בגלל ההצלבה? הם יודעים שהם לא נשארים פה..או שלא לזה התכוונת?

ממש לא להכניס ללחץ את השחקנים, יותר בקטע של להרגיע את האוהדים בבית. רפאל נאה הוא פחות או יותר כתב החצר של מכבי, כבר די הרבה שנים. הפסדנו ב200 הפרש לפאו? לא נורא, לפחות הקבוצה מנסה לצרף שחקנים בעלי שיעור קומה. זה באמת לא נראה לך מוזר שכתבה כזאת יוצאת יום אחרי ההפסד לפאו?

האמת שלא..אולי אני פשוט נאיבית :neutral
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 21 מרץ 2012, 19:41

אני מציע שמכבי ינסו לחפש רכז טוב שיהיה ריאלי שיבוא, ולא להתעסק בפנטזיות מארץ עוץ, כמו להביא את פארמר במיליוני דולרים שאין, ולנסות כל מיני מחשבות מוזרות שסתם יתקעו את העונה.
אם באמת מכבי יכולה להביא את פארמר זה יהיה מדהים זה ברור, אבל אני מציע למכבי לא להתעסק בפנטזיות מארץ עוץ ובכל מיני הרפתקאות של של הימה האדריאטית הרחוקה.
ועוד דבר מכבי צריכה לחשוב על מה שיש ולא על מה שאין, למכבי יש רכז פאפאלוקאס שהוא צריך לשחק מחר. לא צריך לעשות ניסיונות וחפיפות והפתעות באואקה, אני מקווה שדיוויד הבין את זה.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 19:41

בעידן הפדרמניזם כנראה שמכבי מסתכלת על קיצ'ן ולונצ'אר הרבה לפני באטיסט ופארמר. בגלל זה גם הגיחוך עלה פה כשהעלתי את זה שלורבק לא ימשיך בברצלונה והייתי מחליף את כל הקו הקדמי שלנו בשביל שחקן ברמתו. חבל שזה לא יקרה.
נערך לאחרונה על ידי שחף בתאריך 21 מרץ 2012, 19:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
שחף

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 19:42

זה מכבי שלא מתסכלת עליו או שהוא לא יסתכל עלינו ?

שחף, זה כבר עידן פדרמניזם ובניו ושות, שדרוג אמיתי.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 מרץ 2012, 19:43

yarinsaky כתב:זה מכבי שלא מתסכלת עליו או שהוא לא יסתכל עלינו ?

אחד גורר את השני..ביצה ותרנגולת כזה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 19:44

בשביל הכסף הנכון אין לי ספק שהוא יסתכל לפה. בערך כמו שג'וש צ'ידלרס וקלייזה הסתכלו על אולימפיאקוס.אני כבר קולט את הידיעה בקיץ ב-ONE:" מכבי מעוניינת בלורבק, בין הצדדים פערים כספיים משמעותיים". בהצלחה לנו.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 מרץ 2012, 19:46

שחף כתב:בשביל הכסף הנכון אין לי ספק שהוא יסתכל לפה. בערך כמו שג'וש צ'ידלרס וקלייזה הסתכלו על אולימפיאקוס.אני כבר קולט את הידיעה בקיץ ב-ONE:" מכבי מעוניינת בלורבק, בין הצדדים פערים כספיים משמעותיים". בהצלחה לנו.

הבעיה של מכבי אף פעם לא היתה השם או הרמה הגבוהה שהיא מספקת לשחקניה, אלא אך ורק הירוקים.... ::
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי קודי » 21 מרץ 2012, 19:49

מישהו באמת חושב שקבוצה שלא מסוגלת לשלם מיליון דולר כדי להשאיר אצלה את אחד הסקנד גארדים הטובים ביבשת, תוכל לשלם הרבה יותר מזה כדי להביא את באטיסט? הרי ברור שבאטיסט, אם יצא היום לשוק וגם בגילו המופלג, יקבל הצעות אסטרונומיות מכל רחבי היבשת.
אבל הרי דני פדרמן כבר הצהיר שהוא לא מוטרד כי הם יכולים למצוא לכל שחקן תחליף זול. אז במקום באטיסט ולנגפורד נקבל את יוטר וקיצ׳ן. זה אותו הדבר רק יותר זול, לא?
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 מרץ 2012, 19:49

שחף כתב:בשביל הכסף הנכון אין לי ספק שהוא יסתכל לפה. בערך כמו שג'וש צ'ידלרס וקלייזה הסתכלו על אולימפיאקוס.אני כבר קולט את הידיעה בקיץ ב-ONE:" מכבי מעוניינת בלורבק, בין הצדדים פערים כספיים משמעותיים". בהצלחה לנו.

אני מתה על הכתבות של ONE חחחחחחחח
''השחקן סיכם בקבוצה ועכשיו נשאר להסדיר רק את העניינים הכספיים'' :laugh3
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 מרץ 2012, 19:52

yarinsaky כתב:שחף, זה כבר עידן פדרמניזם ובניו ושות, שדרוג אמיתי.

קצת עצוב שעוד לא התחיל עידן הג'וניורים ואני כבר מתגעגת לאבא....
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 19:53

העניין הוא שבסיטואציות מסויימות מכבי כן שולפת את הארנק. אם זה בעונת אפי עם ארויו, נייט האפמן בעונה השלישית שלו, החוזה הארוך של ניקולה שעם מיסוי היה כמעט כמו חוזה 2 מיליון של שחקן אחר. חבל שזה קורה רק במצבים של חוסר ברירה.
יובל, פדרמן ג'וניור באמת אמר את זה? איזה ליצן.אפילו לאבא שלו היום(שבכל זאת הוציא קצת כסף על הקבוצה) אין את החוצפה להגיד דבר כל כך מעצבן. כנראה חי בסרט של תחילת שנות ה-2000 לפני יוטיוב וגוגל, שבו דייויד בלאט יכל למצוא שחקנים בשקל שאף אחד לא הכיר. נו בסדר. פדרמן יאתר לנו את ההאפמן והמקדונלד הבאים ביוטיוב. בהצלחה.
שחף

הודעהעל ידי קודי » 21 מרץ 2012, 19:56

שחף כתב:העניין הוא שבסיטואציות מסויימות מכבי כן שולפת את הארנק. אם זה בעונת אפי עם ארויו, נייט האפמן בעונה השלישית שלו, החוזה הארוך של ניקולה שעם מיסוי היה כמעט כמו חוזה 2 מיליון של שחקן אחר. חבל שזה קורה רק במצבים של חוסר ברירה.
יובל, פדרמן ג'וניור באמת אמר את זה? איזה ליצן. לאבא שלו אפילו אין את החוצפה להגיד דבר כל כך מעצבן. כנראה חי בסרט של תחילת שנות ה-2000 לפני יוטיוב וגוגל, שבו דייויד בלאט יכל למצוא שחקנים בשקל שאף אחד לא הכיר.

לא רק את זה הוא אמר, אלא גם שהוא בטוח שיכולים לבנות קבוצה לא פחות טובה בהרבה פחות כסף. הוא שיבח את הסקאוטינג שאבי אבן עושה וטען שלכל שחקן שלא ירצה להמשיך יש להם 2-3 תחליפים זולים.
קודי

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 מרץ 2012, 19:57

שחף כתב:העניין הוא שבסיטואציות מסויימות מכבי כן שולפת את הארנק. אם זה בעונת אפי עם ארויו, נייט האפמן בעונה השלישית שלו, החוזה הארוך של ניקולה שעם מיסוי היה כמעט כמו חוזה 2 מיליון של שחקן אחר. חבל שזה קורה רק במצבים של חוסר ברירה.
יובל, פדרמן ג'וניור באמת אמר את זה? איזה ליצן.אפילו לאבא שלו היום(שבכל זאת הוציא קצת כסף על הקבוצה) אין את החוצפה להגיד דבר כל כך מעצבן. כנראה חי בסרט של תחילת שנות ה-2000 לפני יוטיוב וגוגל, שבו דייויד בלאט יכל למצוא שחקנים בשקל שאף אחד לא הכיר. נו בסדר. פדרמן יאתר לנו את ההאפמן והמקדונלד הבאים ביוטיוב. בהצלחה.

אתה רואה, דבר אחד טוב הג'וניורים כבר עושים, הם לפחות מצליחים להוציא טוב את האבא שלהם... :cool
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 19:59

קודי כתב:
יובל, פדרמן ג'וניור באמת אמר את זה? איזה ליצן. לאבא שלו אפילו אין את החוצפה להגיד דבר כל כך מעצבן. כנראה חי בסרט של תחילת שנות ה-2000 לפני יוטיוב וגוגל, שבו דייויד בלאט יכל למצוא שחקנים בשקל שאף אחד לא הכיר.

לא רק את זה הוא אמר, אלא גם שהוא בטוח שיכולים לבנות קבוצה לא פחות טובה בהרבה פחות כסף. הוא שיבח את הסקאוטינג שאבי אבן עושה וטען שלכל שחקן שלא ירצה להמשיך יש להם 2-3 תחליפים זולים.

אני כבר מנחש את השמות: במקום מאלט טייריס רייס, במקום סופו לונצ'אר ובמקום הנדריקס אדריאן יוטר. במקום לאנגפורד דרווין קיצ'ן. בהצלחה ביורוקאפ. אה אופס, אנחנו ביורוליג. לא נורא, זה יספיק לעלות לטופ 16. העיקר שהלפרין חוזר. בטח בהודעת הקאמבק שלו מכבי ירשמו שהוא גארד אירופאי ברמה גבוהה וסמל צהוב(פחחחח). הוא אמור להיות ההחתמה הגדולה של הקיץ הקרוב.
שחף

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 מרץ 2012, 20:12

בינתיים , בניגוד לשטויות שאתם כותבים פה כל שנה מכבי עולה להצלבה שנה אחר שנה למעט שנה אחת ב-7 השנים שהשלב הזה קיים .

אז נראה לי שהגיע הזמן להחליף דיסקט גם אם מכבי לא תעלה לפיינל פור כי הצלבה זה הישג מכובד שרק אוהדים מפונקים שהתרגלו ליותר מידי לא יודעים להעריך וגם זה עדיין לא אבוד למרות המשחק הנרפה והמביך אתמול.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 מרץ 2012, 20:22

לגבי האפמן בעונה השלישית הרי פדרמן לחץ אז להביא אותו למרות שמכבי כבר הייתה סגורה עם 3 סנטרים, מהלך שהביא להשאלת ניקולה ( דווקא מהלך לא רע בדיעבד ).
נדמה לי שהסכום ששולם אז היה משהוא כמו 1.2 מיליון דולר, מהלך מפתיע מאוד אחרי שהאפמן כבר כמעט סגר בנ.ב.א ועשה פניית פרסה. היום בשביל לשכנע את הסנטר הטוב באירופה להגיע למכבי צריך לשלם פי 3 או 4 .
אז מכבי לא פיגרה אחרי אריות אירופה. בתשלומים לשחקנים.
אבל היו זמנים , כמו ששרה ירקוני ז"ל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי שחף » 21 מרץ 2012, 20:27

הבעיה שהעונה היחידה של מכבי שהיא נשארה מחוץ לטופ 8 הייתה אולי העונה עם התקציב הכי גבוה(ארויו, מיליון דולר לבאטיסטה, מיליון דולר לרודני וויט וכל הכבוד לאפי). היום פדרמן חוטף אלרגיה מלשמוע שחקנים שמדברים על יותר ממיליון דולר כי כביכול זה גם לא הוכיח את עצמו. העניין הוא שמכבי לא באמת ניסתה לפזר תקציב ראוי על שורה מצומצמת של שחקנים. בשנה שעברה בפוקס מכבי השאירה את פרקינס ופגעה עם פארגו. שניהם עלו 500 אלף דולר ואני מניח שזה חיזק את התחושה של פדרמן את פדרמן שאפשר להיות בפיינל פור כשאתה משקיע כמעט חצי מקבוצות אחרות שמגיעות לשם. גם המשחקים ב-GM של מזרחי עם ג'ף פוט(300-400 אלף דולר לפח, מדהים...) לא עוזרים.
שחף

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־180 אורחים