המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הצלבה, GAME 2, שאר המשחקים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הצלבה, GAME 2, שאר המשחקים

הודעהעל ידי misha » 22 מרץ 2012, 18:09

THURSDAY, MARCH 22
Panathinaikos vs. Maccabi Electra 21:00
Barcelona Regal vs. Unics 21:45

FRIDAY, March 23
CSKA Moscow vs. Gescrap BB 18:15
Montepaschi vs. Olympiacos 21:45

לינקים:
http://www.sportlemon.tv/c-6.html
http://livetv.ru/en/allupcomingsports/3/
http://www.firstrow.tv/sport/basketball.html
http://www.stream2watch.me/basketball
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

Re: הצלבה, GAME 2, שאר המשחקים

הודעהעל ידי misha » 22 מרץ 2012, 21:22

אולי תהיה עוד הפתעה, צמוד בינתיים בין בארסה לקאזאן. 59-56, 5 דק' לסיום.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 22 מרץ 2012, 21:36

ג'וואי שהעלתי את השם שלו, וכולם ישר פסלו אותו, מתעלל בבארסה. 21 נקודות ב10 מ13 מהשדה, עם 10 ריבאונד (6 בהתקפה) ו26 ראנקינג
asafb96

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 מרץ 2012, 21:37

asafb96 כתב:ג'וואי שהעלתי את השם שלו, וכולם ישר פסלו אותו, מתעלל בבארסה. 21 נקודות ב10 מ13 מהשדה, עם 10 ריבאונד (6 בהתקפה) ו26 ראנקינג

שחקן מעולה, שמתי לב אליו בעונה שעברה כששיחק בפרטיזן בלגרד. יכול להיות תחליף לסופו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 22 מרץ 2012, 21:39

שמואל1 כתב:
asafb96 כתב:ג'וואי שהעלתי את השם שלו, וכולם ישר פסלו אותו, מתעלל בבארסה. 21 נקודות ב10 מ13 מהשדה, עם 10 ריבאונד (6 בהתקפה) ו26 ראנקינג

שחקן מעולה, שמתי לב אליו בעונה שעברה כששיחק בפרטיזן בלגרד. יכול להיות תחליף לסופו.

גם אני חושב. משום מה, חלק ממש לא סובלים אותו פה
לטעמי הוא שחקן מצוין. הבעיה היחידה שלו זה קבלת ההחלטות וחכמת המשחק, אבל על זה אפשר בהחלט לעבוד. אם מחדירים לו לראש לקחת רק זריקות טובות, ולא לנסות יותר מדי, הוא יכול להיות שחקן יעיל מאוד
asafb96

הודעהעל ידי Allan Turing » 23 מרץ 2012, 09:57

גוואי מזכיר מאד את סופו, גם פיסית וגם ביתרונות ובחסרונות.
אם משום מה לא מצליחים\רוצים להשאיר את סופו, גוואי הוא האופציה הכי טובה בעיני.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי asafb96 » 23 מרץ 2012, 10:00

Allan Turing כתב:גוואי מזכיר מאד את סופו, גם פיסית וגם ביתרונות ובחסרונות.
אם משום מה לא מצליחים\רוצים להשאיר את סופו, גוואי הוא האופציה הכי טובה בעיני.

דווקא ג'וואי טיפה פחות פיזי מסופו (למרות שהוא חתיכת סוס), אבל בגלל זה הוא הרבה יותר קליל, זריז, ודינמי מסופו. הוא מאוד זריז ואתלטי ביחס לגודל שלו.
asafb96

הודעהעל ידי שחף » 23 מרץ 2012, 10:08

בלאט לא אוהב סנטרים כבדים ולא ניידים. אני חושב שג'אווי הוא ספקולציה ותו לא. הוא שחקן עם אינטליגנציית משחק נמוכה מאוד.
שחף

הודעהעל ידי asafb96 » 23 מרץ 2012, 13:50

שחף כתב:בלאט לא אוהב סנטרים כבדים ולא ניידים. אני חושב שג'אווי הוא ספקולציה ותו לא. הוא שחקן עם אינטליגנציית משחק נמוכה מאוד.

ג'וואי הוא סופר נייד, למרות הכבדות שלו, אבל הוא כן בעל אינטיליגנציית משחק לא ממש גבוה. אבל זה לא שהוא איזה טיפש מוחלט, אפשר להסביר לו, בין היתר דרך סדרות חינוך, לקחת רק זריקות נוחות, ולא לנסות דברים שהוא לא יכול
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 מרץ 2012, 14:23

asafb96 כתב:
שחף כתב:בלאט לא אוהב סנטרים כבדים ולא ניידים. אני חושב שג'אווי הוא ספקולציה ותו לא. הוא שחקן עם אינטליגנציית משחק נמוכה מאוד.

ג'וואי הוא סופר נייד, למרות הכבדות שלו, אבל הוא כן בעל אינטיליגנציית משחק לא ממש גבוה. אבל זה לא שהוא איזה טיפש מוחלט, אפשר להסביר לו, בין היתר דרך סדרות חינוך, לקחת רק זריקות נוחות, ולא לנסות דברים שהוא לא יכול

אני מניחה שרבים חשבו על זה גם עם באטיסטה למשל...
יש שחקנים שאם אין להם את זה אז אין להם את זה.
מאמנים הם לא קוסמים שיכולים להקנות אלמנטים שלא קיימים אצל שחקנים אלא בעיקר לשפר אלמנטים שקיימים.

משחק אחד גדול של האוסטרלי לא מוחק 2 עונות בינוניות ומטה.
זה שהוא שמן לא הופך אותו אוטומטית לכפיל של סופו.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yarinsaky » 23 מרץ 2012, 14:41

האמת שהוא נשמע לי מועמד דמה, את צודקת לגמרי בעניין הספציפי הזה של אלמנטים שאי אפשר ללמד. אינטילגנציית משחק זה דבר שיש לך או אין לך.
פיני למשל תיעב שחקנים חסרי אינטילגנציה ולכן באטיסטה עף אצלו מהר, גם בלאט לא בדיוק חובב אותם. אפשר להגיד מה שרוצים על סופו ואני מבקר אותו הרבה, אבל הוא שחקן די חכם כשהוא עדיין נושם בשתי ריאותיו ( כשהוא פחות נושם הוא עושה עבירות שתוטיות ).
לכן להחליף את סופו בתחליף פחות טוב לא נשמע לי עושה שכל.
אם מכבי הולכים על סנטר בשנה הבאה, ואני לגמרי בעד, מאריץ' למשל ( לאו דווקא השחקן עצמו ) הוא דוגמא לאחד שצריך . ארוך, מאסיבי מספיק, נייד מספיק, ריבאונדר וכדומה.
אומרים שפאו מקצצים, אולי זו הזדמנות ( למרות שאני לא מאימן שזה יקרה ).
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 23 מרץ 2012, 15:30

yarinsaky כתב:האמת שהוא נשמע לי מועמד דמה, את צודקת לגמרי בעניין הספציפי הזה של אלמנטים שאי אפשר ללמד. אינטילגנציית משחק זה דבר שיש לך או אין לך.
פיני למשל תיעב שחקנים חסרי אינטילגנציה ולכן באטיסטה עף אצלו מהר, גם בלאט לא בדיוק חובב אותם. אפשר להגיד מה שרוצים על סופו ואני מבקר אותו הרבה, אבל הוא שחקן די חכם כשהוא עדיין נושם בשתי ריאותיו ( כשהוא פחות נושם הוא עושה עבירות שתוטיות ).
לכן להחליף את סופו בתחליף פחות טוב לא נשמע לי עושה שכל.
אם מכבי הולכים על סנטר בשנה הבאה, ואני לגמרי בעד, מאריץ' למשל ( לאו דווקא השחקן עצמו ) הוא דוגמא לאחד שצריך . ארוך, מאסיבי מספיק, נייד מספיק, ריבאונדר וכדומה.
אומרים שפאו מקצצים, אולי זו הזדמנות ( למרות שאני לא מאימן שזה יקרה ).

לא יודע, אני חושב שהוא ממש לא ברמת הטמטום של באטיסטה, והוא יכול להיות סנטר חביב. לעשות מה שהוא עשה מול בארסה לא הולך ברגל (וראיתי היום את השידור החוזר, והוא פשוט עשה מכל הגבוהים של בארסה צחוק)
אבל, אם הוא הד קייס כמו שחלק אמרו, אז אפשר לרדת ממנו. לא חסרים שמות
מאריץ' שהעלת לטעמי זה השם הכי טוב. פאו מקצצים, הוא גם לא ממש ירוץ לחתום שם אחרי כמעט שנתיים כבר שהוא כמעט ולא מקבל דקות, והוא מסיים חוזה. הוא לא יהיה שחקן כל כך יקר לדעתי, ויש פה צ'אנס לגנוב שחקן שיכול להיות אחד הסנטרים הטובים באירופה
asafb96

הודעהעל ידי refael » 23 מרץ 2012, 19:06

צסק"א כבר ב 0-2 הביסה 79-60 את בילבאו.
20 נק' לקירילנקו 12 ריב, 18 לתיאודושיץ'.
ברצלונה וצסק"א כבר בפיינל פור או שלא נספיד עוד את קאזאן ובילבאו ?
תמונה
refael

הודעהעל ידי refael » 23 מרץ 2012, 19:45

עכשיו מתחיל סיינה-אוליימפיקוס צפוי להיות מעניין,לסיינה אסור לפול במשחק הזה אחרי שהפסידו את המשחק הראשון בבית.
תמונה
refael

הודעהעל ידי asafb96 » 23 מרץ 2012, 21:41

איזה סיום למשחק. אולי' כמעט כמעט גנבו עוד ניצחון. היה יתרון נקודה לסיינה, 6 שניות לסוף, כדור שלהם. פיאנג'ני מכניס את ראקו במקום מוס, עושים על ראקו עבירה, והוא מחטיא את 2 זריקות העונשין! אבל פרינטזיס המטומטם במקום למסור לאחד הגארדים המהירים, לקח את הכדור והתחיל לרוץ, ומקאלב חטף לו חטיפה שאולי אולי יכולה להיות שווה פיינל פור
asafb96

הודעהעל ידי מכביסט24 » 24 מרץ 2012, 01:14

refael כתב:ברצלונה וצסק"א כבר בפיינל פור או שלא נספיד עוד את קאזאן ובילבאו ?

בילבאו עוד בשוק שהיא בכלל הגיעה למעמד הזה בעונתה הראשונה ביורוליג, אז לעבור את צסק"א..? לא רק שזה כבר לא ריאלי, זה גם יהיה עוול לצסק"א ולכדורסל בפרט. אני מאמין שצסק"א תנצח את המשחק הראשון בבילבאו ותעלה חלק כמו שצריך. נקסט.
לגבי קאזאן, המצב שלה די דומה, אבל אני חושב שבגלל היכולת הלא ממש משכנעת של ברצלונה יש לה סיכוי להפתיע במשחק השלישי בביתה, אבל לא יותר מזה..

הרגשה שלי שצסק"א, ברצלונה וסיינה יעלו בסופו של דבר לפיינלפור. על מכבי אני לא מהמר מטעמי נאחס..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי misha » 24 מרץ 2012, 07:26

סופו וסמית' מככבים בטופ 5:

תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yzafrir » 25 מרץ 2012, 06:40

מכביסט27 כתב:
refael כתב:ברצלונה וצסק"א כבר בפיינל פור או שלא נספיד עוד את קאזאן ובילבאו ?

בילבאו עוד בשוק שהיא בכלל הגיעה למעמד הזה בעונתה הראשונה ביורוליג, אז לעבור את צסק"א..? לא רק שזה כבר לא ריאלי, זה גם יהיה עוול לצסק"א ולכדורסל בפרט. אני מאמין שצסק"א תנצח את המשחק הראשון בבילבאו ותעלה חלק כמו שצריך. נקסט.
לגבי קאזאן, המצב שלה די דומה, אבל אני חושב שבגלל היכולת הלא ממש משכנעת של ברצלונה יש לה סיכוי להפתיע במשחק השלישי בביתה, אבל לא יותר מזה..

הרגשה שלי שצסק"א, ברצלונה וסיינה יעלו בסופו של דבר לפיינלפור. על מכבי אני לא מהמר מטעמי נאחס..

מסכים איתך לגבי צסקא וברצלונה אבל לא לגבי סיינה . אם היא התקשתה כלכך נגד אלומיפיאקוס בביתה אז בחוץ יהיה לה קשה הרבה יותר...אני נשאר בהימור שלי שאולימפיאקוס יעברו....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־165 אורחים