המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

דווין סמית'

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דווין סמית'

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 אפריל 2012, 08:20

חביב אורנג'ד כתב:1. שחקן שלוקח לו יותר מדי זמן להקלט, הוא לא שחקן טוב מאוד.

זה לא תמיד נכון, להזכיר לך שגם לפארקר לקח זמן להיקלט....
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Mta_atic » 23 אפריל 2012, 08:20

שחף כתב:
Mta_atic כתב:גם אנחנו כאוהדים צריכים לתת לשחקנים זמן להתבשל.
דווין סמית' יהיה הרבה יותר טוב בעונה הבאה, האחוזים שלו לשלוש ביורוליג רק ילכו ויתיישרו לכיוון האמיתי (אזור ה-40% ומעלה),
ולמי שפקפק ביכולת שלו להתאים לרמת היורוליג- הסדרה מול פאו ניפצה את האשליות.

נכון, הוא עדיין לא השחקן הכי מבריק בעמדה 3, אבל בהחלט אחד שנותן את העבודה ומצדיק כל אגורה שמשלמים לו (וזה ממש לא הרבה).

מי בדיוק אמר לך שהאחוזים האמיתיים של סמית' ביורוליג הם בסביבות 40%? בעונה הקודמת שלו ביורוליג הוא קלע באחוזים דומים לאלו שהוא קלע השנה. או ליתר דיוק, 28.6 לעומת 23.4. אם הוא יעלה בקצב דומה בשנה הבאה הוא יקלע 34% מהשלוש. ממש לא משהו להתלהב ממנו.

לא האחוזים האמיתיים אלא הכיוון שאליו הם יתיישרו.
ביורוליג הקליעה שלו לא באה כ"כ לידי ביטוי העונה (ויש לזה לא מעט סיבות שאחת מהן זה משחקים שבלאט ייעד אותו לעבודות הגנה בעיקר ופחות להתקפה), אבל בהתחשב בעובדה שבטופ 16 ביורוליג הוא קלע ב-41% לשלוש, באדריאטית - 47% ובליגה הישראלית 43%,
אפשר להבין בקלות שיש לו יכולת קליעה טובה מאד, ושאם לא יקרה משהו חריג הוא אמור לשפר את האחוזים הכללים שלו גם בעונה שלמה ביורוליג.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 23 אפריל 2012, 08:21

מה זה חשוב ? בסוף הוא נקלט וזה מה שקובע, עדיף על אחד שלא נקלט בכלל.
שורה תחתונה הוא יהיה במכבי ואנחנו יכולים רק לברבר כאן .
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 23 אפריל 2012, 08:24

חביב אורנג'ד כתב:
קודי כתב:שני לקחים עיקריים מסיפור סמית':
1. צריך לסמוך על דייויד בלאט, גם אם לנו דברים נראים אחרת.
2. צריך להיות סבלניים עם שחקנים שרק הגיעו למכבי.

מעבר לכך, אין שום סיבה שבעולם שסמית' לא ימשיך כאן בעונה הבאה. אל תשכחו שהאויב של הטוב מאוד זה המצויין, ואם יש לנו ביד משהו טוב מאוד אסור לוותר עליו בשביל משהו שאולי יהיה מצויין אבל באותה הסבירות גם יכול להיות גרוע.

שני דברים:
1. שחקן שלוקח לו יותר מדי זמן להקלט, הוא לא שחקן טוב מאוד.
2. סמית' הוא שחקן שלקח לו יותר מדי זמן להקלט.

מה זה משנה? עכשיו הוא נקלט, ומשחק טוב כבר תקופה די ארוכה.
אני הייתי ממבקריו הגדולים כאן בפורום, ולמען האמת די לא סבלתי אותו, אבל אפשר גם לשנות את הדעה.

אין מה להמר במקרה שלו, כי עמדה 3 זאת עמדה שיכולים לשחק בה הכי הרבה שחקנים - סמית', פניני, לאנגפורד, בלו ובעונה הבאה גם הלפרין.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 אפריל 2012, 08:28

חנו'ש כתב:
חביב אורנג'ד כתב:1. שחקן שלוקח לו יותר מדי זמן להקלט, הוא לא שחקן טוב מאוד.

זה לא תמיד נכון, להזכיר לך שגם לפארקר לקח זמן להיקלט....

חודשיים זה יותר מדי זמן?
למיטב זכרוני, גם תחילת העונה של פארקר לא היתה כזו נוראית והוא בסה"כ היה טוב, פשוט לא פרץ.

סמית' התחיל להראות יכולה טובה כעבור משהו כמו חצי שנה במכבי.
כמו כן, אנשים די מעלימים עין שבסדרה מול פאו הוא קיבל שומרים מאוד גרועים (וכנראה בגלל זהותו האוהדה של אחד משומרים אילו, נוטים להעלים עין מהנושא) ובלאט גם שיחק עליו מכיוון שראה שהשמירה עליו נרפת.
אם בשלב ההצלבה מכבי היתה פוגשת את צסקא או ברצלונה, אני בספק מאוד גדול אם הוא יכל לתת מספרים כמו שנתן בסדרה מול פאו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 23 אפריל 2012, 08:34

סמית' קנה את מקומו בחסד, גם אני לא הכי התלהבתי ממנו רוב הזמן, אבל צריך לתת לשחקן קרדיט גם אם השומרים שלו לא היו הכי טובים. עובדה היא שגם הזרים של פאו לא ממש הבריקו והוא לא נפל מהסמול הפותח שלהם. ( סאטו למעשה היה מחריד בסדרה הזאת הווא עולה פי שניים או שלוש מסמית,)
שחקן שנותן הצגות גם במלחה קונה גם את לב ההנהלה, אין לי ספק שהוא ימשיך.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 אפריל 2012, 08:44

yarinsaky כתב:מה זה חשוב ? בסוף הוא נקלט וזה מה שקובע, עדיף על אחד שלא נקלט בכלל.

אז זו בדיוק הנקודה, מי אמר שהוא באמת נקלט?
מול קבוצות מהליגה המקומית או האדריאטית, אנחנו רגילים לראות אותו מככב ומול פאו כאמור, הוא זכה לשמירה מאוד נרפת וגם לא בכל המשחקים בסדרה הזו הוא באמת היה טוב.
מה יקרה אם מכבי תשאיר אותו לעוד עונה ומול קבוצות ששומרות קצת יותר טוב, שוב נקבל את סמית' ההססן ומיידה הלבנים? איזו אינדקציה יש לנו שבעונה הבאה הוא יצא מהאנמיות שלו ויהפוך לשחקן מוביל ומשמעותי? האם סדרה אחת מול שומרים חלשים היא זו שתקבע את איכותו של שחקן?

אני מזכיר שסמית' שיחק כבר שתי עונות ביורוליג ובשתיהן היה די דינוני. באם בגיל 29 ובעונות השלישית במפעל, הוא באמת יעשה קפיצת מדרגה כזאת משמעותית?

אל תתנו לסדרה מול פאו ולקופליג להטעות אתכם. סמית' היה ונשאר שחקן בינוני.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 23 אפריל 2012, 08:50

אני לא מצפה שיהיה שחקן מוביל ואני לא בטוח שבלאט מצפה לזה, זה סוג השחקן וכזה הוא ישאר. הוא לפחות שחקן שהשתפר, לא דרך במקום, , לא קפא על שמריו, לא חיפף בהגנה ונתן כל מה שהוא יודע. זה גם סוג של באנקר לשנה הבאה.
אין שום דבר בטוח לשנה הבאה. מי יכול להבטיל לנו רכז טוב בשנה הבאה ? מי יכול הבטיח לנו שגרגמל יקלט כאן ולא יהפוך לביאה השנייה של פופה ?
אין ביטחון בכלום כי מכבי לא מחתימה כוכבי יורוליג. אז בעמדה אחת מכבי לא תהמר ותקבל שחקן סולידי בשכר סביר, לא איזה ביג דיל. גם במכבי הגדולות היו שחקנים סולידיים כאלו. ( בורשטיין היה סולידי לעומת הכוכבים סביבו ).
נערך לאחרונה על ידי yarinsaky בתאריך 23 אפריל 2012, 08:51, נערך פעם אחת בסך הכל.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 23 אפריל 2012, 08:51

חביב אורנג'ד כתב:
yarinsaky כתב:מה זה חשוב ? בסוף הוא נקלט וזה מה שקובע, עדיף על אחד שלא נקלט בכלל.

מול קבוצות מהליגה המקומית או האדריאטית, אנחנו רגילים לראות אותו מככב ומול פאו כאמור, הוא זכה לשמירה מאוד נרפת וגם לא בכל המשחקים בסדרה הזו הוא באמת היה טוב.
מה יקרה אם מכבי תשאיר אותו לעוד עונה ומול קבוצות ששומרות קצת יותר טוב, שוב נקבל את סמית' ההססן ומיידה הלבנים? איזו אינדקציה יש לנו שבעונה הבאה הוא יצא מהאנמיות שלו ויהפוך לשחקן מוביל ומשמעותי? האם סדרה אחת מול שומרים חלשים היא זו שתקבע את איכותו של שחקן?

אני מזכיר שסמית' שיחק כבר שתי עונות ביורוליג ובשתיהן היה די דינוני. באם בגיל 29 ובעונות השלישית במפעל, הוא באמת יעשה קפיצת מדרגה כזאת משמעותית?

מה זה "קבוצות ששומרות יותר טוב"? צסקא וברצלונה? סבבה, לא תצליח להביא לכאן את שישקאוסקס בגיל 27, ואני בספק גדול שתצליח להביא לכאן מישהו טוב מסמית'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 אפריל 2012, 08:51

yarinsaky כתב:סמית' קנה את מקומו בחסד, גם אני לא הכי התלהבתי ממנו רוב הזמן, אבל צריך לתת לשחקן קרדיט גם אם השומרים שלו לא היו הכי טובים. עובדה היא שגם הזרים של פאו לא ממש הבריקו והוא לא נפל מהסמול הפותח שלהם. ( סאטו למעשה היה מחריד בסדרה הזאת הווא עולה פי שניים או שלוש מסמית,)
שחקן שנותן הצגות גם במלחה קונה גם את לב ההנהלה, אין לי ספק שהוא ימשיך.

עם זה אני כמובן מסכים.
סמית' סיפק את הסחורה ברגעי האמת וגם המאמן מאוד אוהב אותו, לכן הוא כנראה ישאר.

האם דברים אילו באמת הוכפים את סמית' לשחקן טוב והאם באמת כדאי למכבי להשאיר אותו? זה כבר סיפור אחר לגמרי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 אפריל 2012, 08:58

jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

מה זה "קבוצות ששומרות יותר טוב"? צסקא וברצלונה? סבבה, לא תצליח להביא לכאן את שישקאוסקס בגיל 27, ואני בספק גדול שתצליח להביא לכאן מישהו טוב מסמית'.

חסרות קבוצות שמולן סמית' הראה יכולת חלשה ויידה לבנים מכל עבר?
גם מול קבוצות חלשות יותר מצסקא וברצלונה סמית' הראה יכולת לא טובה.
פאו היא רק קבוצה אחת וגם היא נחלשה מאוד ביחס לעונה שעברה. אני חושב שאם מכבי תשאיר את סמית', רוב הסיכויים שבעונה הבאה הוא יהיה יותר הסמית' של תחילת העונה הנוכחית מאשר סמית' של הסדרה מול פאו.

בנוגע למי ניתן להביא במקומו, לא הייתי ממהר להגיע למסקנות כבר עכשיו. אנחנו כבר יודעים ששוק השחקנים באירופה הוא מאוד הפכפך ואנחנו בכלל עוד לא הגענו לקיץ.
אני מזכיר שגם לשחקן כמו נייט האפמן לא חשבו שיוכלו למצוא מחליף, עד שמהר מאוד גילו את ניקו. לכל שחקן יש מחליף ואין לי ספק שניתן למצוא משהו טוב יותר מסמית'.
בכל אופן, אני מציע שנמתין לקיץ ונתבונן בשוק השחקנים. באמת יכול להיות שהשוק בעמדה מס' 3 לא יהיה פורה במיוחד ואז באמת יהיה כדאי להשאר עם סמית', אבל תמיד קיימת גם האפשרות האחרת. נחיה ונראה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 23 אפריל 2012, 09:10

חביב אורנג'ד כתב:
jol9 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

חסרות קבוצות שמולן סמית' הראה יכולת חלשה ויידה לבנים מכל עבר?
גם מול קבוצות חלשות יותר מצסקא וברצלונה סמית' הראה יכולת לא טובה.
פאו היא רק קבוצה אחת וגם היא נחלשה מאוד ביחס לעונה שעברה. אני חושב שאם מכבי תשאיר את סמית', רוב הסיכויים שבעונה הבאה הוא יהיה יותר הסמית' של תחילת העונה הנוכחית מאשר סמית' של הסדרה מול פאו.

בנוגע למי ניתן להביא במקומו, לא הייתי ממהר להגיע למסקנות כבר עכשיו. אנחנו כבר יודעים ששוק השחקנים באירופה הוא מאוד הפכפך ואנחנו בכלל עוד לא הגענו לקיץ.
אני מזכיר שגם לשחקן כמו נייט האפמן לא חשבו שיוכלו למצוא מחליף, עד שמהר מאוד גילו את ניקו. לכל שחקן יש מחליף ואין לי ספק שניתן למצוא משהו טוב יותר מסמית'.
בכל אופן, אני מציע שנמתין לקיץ ונתבונן בשוק השחקנים. באמת יכול להיות שהשוק בעמדה מס' 3 לא יהיה פורה במיוחד ואז באמת יהיה כדאי להשאר עם סמית', אבל תמיד קיימת גם האפשרות האחרת. נחיה ונראה.

ברור שלא חסרות קבוצות, אבל זה בדיוק העניין. הוא הראה שיפור עצום.
ד"א להגיד שסמית' היה טוב רק בגלל ששאראס שמר עליו, זה פשוט לא נכון, כי רוב הזמן שמרו עליו סאטו ופפרגלו, שהם שומרים מעולים, ורק בחלק מהזמן זה היה שאראס.
שאראס שמר גם על אוחיון ועל בורשטיין.

לגבי הסיכויים איזה סמית' נראה, דווקא רוב הסיכויים שנראה סמית' טוב בהרבה ממה שראינו בתחילת העונה.
לדעתי זה ינוע איפשהו בין מה שאנחנו רואים היום, לבין סמית' במשחקים הבינוניים שלו. את תצוגות הנפל שלו כבר לא נראה לי שנראה (לפחות אני מקווה שלא).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 אפריל 2012, 09:15

מה אומר, גם אני מאוד מקווה...

מה שמבחינתי הכי חבל בהשארותו של סמית', היא שנמשיך לקבל שחקן די אפור בחמישיה.
אם ציפינו לאיזה סמול אתלטי או כזה שנחן ביד טובה מחוץ לקשת, אז שוב נצטרך להסתפק באחד ש"עושה הרבה דברים שלא רואים בסטטיסטיקה".
חבל.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 23 אפריל 2012, 09:24

חביב אורנג'ד כתב:מה אומר, גם אני מאוד מקווה...

אם ציפינו לאיזה סמול אתלטי או כזה שנחן ביד טובה מחוץ לקשת, אז שוב נצטרך להסתפק באחד ש"עושה הרבה דברים שלא רואים בסטטיסטיקה".
חבל.

יש לו יד טובה מחוץ לקשת, והוא שומר מצויין.

אתה רוצה שנתחיל לדבר על השחקנים האפורים שיש לז'ליקו בחמישייה?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 23 אפריל 2012, 09:35

חבל.

בקבוצה כמו מכבי אתה לא תקבל חמישייה שכל אחד ואחד משחקניה יהיה כוכב על.
אפילו בשושלת הגדולה של אמצע העשור הקודם זה לא היה והיה לך שחקן כמו בורשטיין שהיה שחקן אפור.
אז אם נידונו לקבל שחקן חמישייה אחד אפור בתקווה שהאחרים יהיו "נוצצים" יותר, אני בהחלט מוכנה לקבל את סמית' בתור השחקן הזה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי קודי » 23 אפריל 2012, 10:27

לא מבין את כל סיפורי ה"שחקן אפור" או "שחקן לא אטרקטיבי". אני מכיר "שחקן טוב" ו"שחקן לא טוב" - כל היתר לא רלוונטי. נבארו שחקן מלהיב או אטרקטיבי? דיאמנטידיס? וויצ'יץ? שישקאוסקס? קרסטיץ? ספאנוליס? אידסון? כל אלה הם שחקנים לא מלהיבים ולא אטרקטיביים אבל שחקנים נהדרים שהיינו מוכנים לשלם הרבה כדי שיהיו אצלנו. בכלל, באירופה אין היום יותר מדי שחקנים מלהיבים ואטרקטיביים ומכבי, במצבה הפיננסי ביחס לגדולות, בטח שלא יכולה לחפש שחקנים שיהיו גם טובים וגם אטרקטיביים. שיגיעו כמה שחקנים טובים וזה מספיק, כי לא מדובר במופע של הארלם גלובטרוטרס אלא בקבוצת כדורסל שרוצה לנצח ולהגיע להישגים, זה הכל.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 אפריל 2012, 10:33

חנו'ש כתב:

חבל.

בקבוצה כמו מכבי אתה לא תקבל חמישייה שכל אחד ואחד משחקניה יהיה כוכב על.
אפילו בשושלת הגדולה של אמצע העשור הקודם זה לא היה והיה לך שחקן כמו בורשטיין שהיה שחקן אפור.
אז אם נידונו לקבל שחקן חמישייה אחד אפור בתקווה שהאחרים יהיו "נוצצים" יותר, אני בהחלט מוכנה לקבל את סמית' בתור השחקן הזה.

אני חושב שבורשטיין של אותה תקופה היה שחקן טוב בהרבה מסמית'.
הוא אמנם הצטיין בעיקר בהגנה, אבל היו לו יכולות ואיכותיות שאיפשרו לו לעשות יותר (והוא גם עשה הרבה יותר מרק הגנה) והוא בפירוש היה שחקן אטרקטיבי יותר ממנו.
בכלל, בורשטיין בשיאו היה שחקן טוב יותר מסמית' הן בגנה, הן בהקפה וכאמור, גם באטרקטיביות.

בכל אופן, השארות עם סמית' היא בעיניי בתכוננות לבינוניות. זאת בדיוק גם הסיבה מדוע אני לא רוצה לראות כאן את פרקינס כרכז ראשון.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 אפריל 2012, 10:34

קודי כתב:לא מבין את כל סיפורי ה"שחקן אפור" או "שחקן לא אטרקטיבי". אני מכיר "שחקן טוב" ו"שחקן לא טוב" - כל היתר לא רלוונטי. נבארו שחקן מלהיב או אטרקטיבי? דיאמנטידיס? וויצ'יץ? שישקאוסקס? קרסטיץ? ספאנוליס? אידסון? כל אלה הם שחקנים לא מלהיבים ולא אטרקטיביים

:eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי קודי » 23 אפריל 2012, 10:47

חביב אורנג'ד כתב:
קודי כתב:לא מבין את כל סיפורי ה"שחקן אפור" או "שחקן לא אטרקטיבי". אני מכיר "שחקן טוב" ו"שחקן לא טוב" - כל היתר לא רלוונטי. נבארו שחקן מלהיב או אטרקטיבי? דיאמנטידיס? וויצ'יץ? שישקאוסקס? קרסטיץ? ספאנוליס? אידסון? כל אלה הם שחקנים לא מלהיבים ולא אטרקטיביים

וויצ'יץ שחקן מלהיב? נו, באמת. הוא היה שחקן עצום, חכם בטירוף ויעיל בצורה מדהימה אבל אטרקטיבי? נו, באמת. דיאמנטידיס אטרקטיבי? במה בדיוק? ראית ממנו דאנקים? מסירות מדהימות? שואו טיים? הוא שומר דגול, קלע נהדר, שחקן פיק אנד רול אדיר ובסה"כ שחקן יעיל בצורה מדהימה אבל אפור לגמרי. אותם הדברים אמורים גם לגבי שישקאוסקס וספאנוליס שהם רחוקים מלהיות מלהיבים אבל שחקני על סופר יעילים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי asafb96 » 23 אפריל 2012, 10:56

חביב אורנג'ד כתב:

הוא צודק ב100%. הם ממש לא שחקנים מלהיבים. יעילים ואיכותיים בטירוף. אבל לא מלהיבים. שחקן מלהיב זה שחקן כמו מקאלב, סוני ווימס, שאראס, פארקר, באסטון...
אני לא מבין את כל ההתעסקות באטרקטיביות. מכבי צריכה לבנות קבוצה טובה, לא מופע קרקס. אני הייתי אחד המתנגדים הגדולים לסמית'. אבל מה לעשות, בלאט אוהב אותו, הוא נתן סיום עונה מצוין, הראה שהוא יכול לתרום גם בהתקפה לא מעט, שחקן הגנה מצוין, ועוזר המון בריבאונד. לא יודע אם הוא יהיה שנה הבאה כמו סוף השנה, או כמו תחילת השנה. וזה גם לא משנה. זה תקף לגבי כל אחד. אף אחד לא יודע אם סופו יהיה שנה הבאה סופו של העונה הראשונה שלו במכבי או, או סופו של הטופ 16 וההצלבה. אף אחד לא יודע אם הנדריקס יהיה הנדריקס של תחילת השנה שעברה או של ההצלבה מול פאו, או הנדריקס של הטופ 16. וכו' וכו' וכו', וזה תקף לכולם. אנחנו לא יודעים איך סמית' יראה שנה הבאה, אבל הוא סיים עונה טוב, הראה סולידיות (גם אם זה לא אטרקטיבי, גם זה חשוב), יעילות, שעוזר הרבה מאוד בדברים הקטנים שזה שמירה טובה, חסימות פה ושם, ריבאונדים פה ושם, שלשות פה ושם, שחקן בלי טיפת אגו, אישיות טובה, ולא יקר.
גם אני לא סבלתי אותו בתחילת השנה, אבל הוא סיים עונה בסדר, והוא כנראה ישאר פה בשנה הבאה. לא חושב שצריך להתעסק איתו יותר מדי.
asafb96

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־185 אורחים