המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

שון ג'יימס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

שון ג'יימס

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 23 מרץ 2012, 17:31

ראיתי שפתחו לכל גיבורי הלילה הקודם אשכול משל עצמם, אז אני חושב שגם לו מגיע.
7 נק', 5 ריב', 10 רנקינג, 0 איבודים והגנה מצויינת מול באטיסט הקשוח ומאריץ' המהולל.
לאחר ששיחק רק בסה"כ ב9 משחקי יורוליג פחות מ9 דקות למשחק, כבר נקבע כאן שמדובר באכזבה ובשחקן שלא שייך לרמות היורוליג, אבל אתמול הוא היה אחד מהאקס-פאקטורים של מכבי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

Re: שון ג'יימס

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 מרץ 2012, 17:44

אני חושבת שמה שהפתיע אותי בשון ג'יימס(בשני המשחקים)זה שהוא נכנס וישר הייתה לו השפעה חיובית על המשחק..בין אם זה בריבאונדים או בסלים שסופו והנדריקס פשוט לא הצליחו לייצר..זה היה ממש לא צפוי מבחינתי שדווקא הוא עם הגוף הרזה שלו יצליח לתרום ככה בסידרה נגד פאו..הוא הפך להיות חילוף לגיטימי לטובת המשחק של מכבי ולא מן חילוף 15 שניות לסיום הרבע בשביל שהגבוה השני לא יעשה עבירה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי refael » 23 מרץ 2012, 17:47

אני מקווה שהמשחק האחרון יתן לו ביטחון רב לקראת ההמשך כי פוטנציאל יש הוא רק צריך לממש אותו.
תמונה
refael

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 מרץ 2012, 18:07

הוא גם התמודד יפה בהגנה מול הגבוהים, מה שחשבתי שהוא לא יכול לעשות ברמה הזאת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 מרץ 2012, 18:34

בהחלט נתן משחק יוצא מן הכלל, ואיפשר למכבי לשמור על יציבות גם כשהנדריקס וסופו הסתבכו בעבירות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 23 מרץ 2012, 23:09

כשמגיע, מגיע.
אני כבר אמרתי ששלושת הסנטרים שלנו נתנו משחק משובח מאוד, והיו חלק בלתי נפרד מהניצחון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 23 מרץ 2012, 23:52

שמואל1 כתב:בהחלט נתן משחק יוצא מן הכלל, ואיפשר למכבי לשמור על יציבות גם כשהנדריקס וסופו הסתבכו בעבירות.

לא רק שאיפשר לשמור על יציבות, אלא היה טוב מסופו והנדריקס שנכנס ונתן נקודות אינסטנט וריבאונד הגנה יוצא מן הכלל.

בהחלט מגיע לו שאפו על המשחק הזה, אחרי עונה לא פשוטה שעוברת עליו...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי מכביסט24 » 24 מרץ 2012, 00:55

ג'יימס פשוט היה מחוייב לשטף של הגבוהים. יש שחקנים שמשתתקים מהמעמד (אבל מקומם בהחלט לא במכבי) ויש כאלה שלוקחים את ההזדמנות בצורה הכי טובה שאפשר ומתעלים..
הפתיעה אותי היציבות שלו בקליעה, כולל מספר סלי ג'אמפ לא פשוטים שקלע בביטחון רב. בהחלט שאפו! אני מקווה שהוא יהיה ה-X פקטור גם במשחקים הבאים, למרות שאובראדוביץ' בטוח שם עליו עין..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי nati0nal » 24 מרץ 2012, 10:12

מכביסט27 כתב:ג'יימס פשוט היה מחוייב לשטף של הגבוהים. יש שחקנים שמשתתקים מהמעמד (אבל מקומם בהחלט לא במכבי) ויש כאלה שלוקחים את ההזדמנות בצורה הכי טובה שאפשר ומתעלים..
הפתיעה אותי היציבות שלו בקליעה, כולל מספר סלי ג'אמפ לא פשוטים שקלע בביטחון רב. בהחלט שאפו! אני מקווה שהוא יהיה ה-X פקטור גם במשחקים הבאים, למרות שאובראדוביץ' בטוח שם עליו עין..

הבעיה היא לא גיימס עצמו אלא דיוויד הוא כול כך פחד להפסיד משחקים כול העונה ששכך לשתף שחקנים כמו גיימס שאייר אפילו מאלט כבר לא אותו מאלט !
nati0nal

הודעהעל ידי felix_r » 25 מרץ 2012, 23:29

nati0nal כתב:
מכביסט27 כתב:ג'יימס פשוט היה מחוייב לשטף של הגבוהים. יש שחקנים שמשתתקים מהמעמד (אבל מקומם בהחלט לא במכבי) ויש כאלה שלוקחים את ההזדמנות בצורה הכי טובה שאפשר ומתעלים..

הבעיה היא לא גיימס עצמו אלא דיוויד הוא כול כך פחד להפסיד משחקים כול העונה ששכך לשתף שחקנים כמו גיימס שאייר אפילו מאלט כבר לא אותו מאלט !

העניין עם ג'יימס וגם עם מאלט, שהם לא השחקנים שמשחקים באותה העמדה שדיוויד רוצה אותם. ג'יימס הוא 4 בכל ליגה חוץ מקופליג. זהו גם תפקידו הטבעי, והוא אמר את זה בעצמו בטלויזיה. הוא גם נראה טוב מאוד כששיחק ליד הנדריקס במשחק האחרון (וגם ב 2-3 הזדמנויות קודמות). אבל דיויד רצה אותו כסנטר...

מאלט הוא קלע, לא רכז. דיויד משתף אותו כרכז...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 מרץ 2012, 23:52

felix_r כתב:
nati0nal כתב:

העניין עם ג'יימס וגם עם מאלט, שהם לא השחקנים שמשחקים באותה העמדה שדיוויד רוצה אותם. ג'יימס הוא 4 בכל ליגה חוץ מקופליג. זהו גם תפקידו הטבעי, והוא אמר את זה בעצמו בטלויזיה. הוא גם נראה טוב מאוד כששיחק ליד הנדריקס במשחק האחרון (וגם ב 2-3 הזדמנויות קודמות). אבל דיויד רצה אותו כסנטר...

דיוויד רצה אותו כסנטר שלישי, שנותן דקות בעיקר בליגת קופל ובאדריאטית, ובשביל זה הוא יותר ממספיק. ביורוליג, הוא לא אמור לתת דקות בכלל, אלא אם אחד הגבוהים פצוע, או בבעיית עבירות. כנראה שכחת שאת המשחק המצויין שהיה לו ביום חמישי, הוא עשה בעיקר כסנטר, כי סופו והנדריקס היו בבעיית עבירות רוב המשחק.
מאלט קיבל דקות בשתי עמדות הגארד ובשתיהן היה גרוע להפליא.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 26 מרץ 2012, 09:11

MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
nati0nal כתב:

דיוויד רצה אותו כסנטר שלישי, שנותן דקות בעיקר בליגת קופל ובאדריאטית, ובשביל זה הוא יותר ממספיק. ביורוליג, הוא לא אמור לתת דקות בכלל, אלא אם אחד הגבוהים פצוע, או בבעיית עבירות. כנראה שכחת שאת המשחק המצויין שהיה לו ביום חמישי, הוא עשה בעיקר כסנטר, כי סופו והנדריקס היו בבעיית עבירות רוב המשחק.
מאלט קיבל דקות בשתי עמדות הגארד ובשתיהן היה גרוע להפליא.

איך אני שכחתי, אם אני דיברתי על המשחק הזה בתגובה שאתה מצטט?
ואני לא מסכים איך. לדעתי, הדקות הכי טובות שלו היו לא כסנטר, אלא כ 4 לייד הנדריקס.
חוץ מזה, אני לא מאשים את בלאט בניצול לא נכון. הוא בסך הכל סותם חורים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי orelzor » 26 מרץ 2012, 12:28

אני באמת חושב ששון הגבוה עם הנתונים הפיזיים עם הכי הרבה פוטנציאל להצלחה במכבי...
orelzor

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־175 אורחים