המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

הצלבה: משחק 5: פאו - מכבי ערוץ 10 21:45

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

הצלבה: משחק 5: פאו - מכבי ערוץ 10 21:45

הודעהעל ידי where is the love? » 31 מרץ 2012, 21:05

קודם כל שיר שמתאר אש וכיף וחום והמון רגש בדיוק כמו בסדרה הגדולה הזאת:

חברים וחברות גבירותי ורבותי אנחנו לקראת המשחק האחרון בסדרה, אני יודע שרוב הסיכיים שלא נעלה, אבל חשוב מאוד כן להאמין כי הקבוצה שלנו גרמה לנו להאמין בה
וכמו שהם נלחמים גם אנחנו נלחם עד הטיפה האחרונה.

אין מה להוסיף יותר חוץ מהתרד המטורף והאחרון לפני המשחק ולפני החג אז שיהיה לכולנו שבע טוב חג פסח שמח וכשר !!!

אני מאוד מתפלל שנצליח לעשות נס ובעזרת השם נצליח לנצח וצריך להאמין בכך!

יהיה מה שיהיה ומה שיהיה יהיה אני גאה בקבוצה הזאת שנתנה סדרה עם לחימה, אסור לפחד.

מומלץ לקרוא את הטור הבא:
http://sports.walla.co.il/?w=//2521363
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

Re: הצלבה: משחק 5: פאו - מכבי ערוץ 10 21:45

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 31 מרץ 2012, 21:24

where is the love? כתב:מומלץ לקרוא את הטור הבא:

כתבה מעולה!! מסכים עם כל מילה...
והסרטון שבסוף- כל פעם שאני רואה אותו אני מתרגש. הסרטון הכי טוב שנעשה על מכבי אי פעם!
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי idan_parker » 31 מרץ 2012, 21:42

נתנו פייט גדול! שאפו לשחקנים
הראינו אחרי המשחק הראשון שלא נהווה להם לשטיח לפיינל 4... והם יצטרכו להזיע הרבה!
הוכחנו שיש לנו הרבה כבוד
ומה לעשות שלפעמים אי אפשר להתחרות עם כסף... ועם תקציב כמו שלהם שקונה להם הרבה פיינל פורים... אנחנו בחצי מהתקציב שלהם ידענו להגיע להישגים ואפילו שנה אחרי שנה אחרי שספליט הגדולה עשתה זאת בפעם האחרונה!
אם ננצח בחמישי זה רק יהיה דובדבן שבקצפת, מבחינתי...כבר ניצחנו, מי היה מאמין אחרי המשחק הראשון שנצטרך להגיע למשחק מס' 5 מול אלופת אירופה?
תודה לך מכבי!
idan_parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 מרץ 2012, 21:45

idan_parker כתב:נתנו פייט גדול! שאפו לשחקנים
הראינו אחרי המשחק הראשון שלא נהווה להם לשטיח לפיינל 4... והם יצטרכו להזיע הרבה!
הוכחנו שיש לנו הרבה כבוד
ומה לעשות שלפעמים אי אפשר להתחרות עם כסף... ועם תקציב כמו שלהם שקונה להם הרבה פיינל פורים... אנחנו בחצי מהתקציב שלהם ידענו להגיע להישגים ואפילו שנה אחרי שנה אחרי שספליט הגדולה עשתה זאת בפעם האחרונה!
אם ננצח בחמישי זה רק יהיה דובדבן שבקצפת, מבחינתי...כבר ניצחנו, מי היה מאמין אחרי המשחק הראשון שנצטרך להגיע למשחק מס' 5 מול אלופת אירופה?
תודה לך מכבי!

ההודעה הכי טובה בפורום בשבועיים האחרונים..
הודעה שבאמת מעריכה ומבינה את מה שמכבי עשו השנה..
מכבי לא אחת מ-4 הקבוצות הטובות באירופה ואם נגיע לשם זה יהיה בונוס אבל זה שגררנו את פאו למשחק חמישי זה מספיק סיבה להגיד תודה למכבי על עוד עונה אירופאית מכובדת+++..

נ.ב.
אני יודעת שזה אולי נראה צבוע שהתמיכה בהודעה באה דווקא ממני הרי שחררתי לא מעט קללות ביום חמישי חחחח זה היה עצבים ובלהט הרגע אבל גם אחרי המשחק הראשון אמרתי שלמרות הכל מה שמכבי עשו הוא נהדר וננסה לבוא מחוזקים בשנה הבאה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 31 מרץ 2012, 22:05

כשזה מגיע לפאו, אני אישית לא חושבת שזה רק הכסף שקונה להם את כל ההישגים שהגיעו אליהם במילניום הנוכחי.
ברור שהכסף עוזר, אבל זה מגיע עם ניהול נהדר של הקבוצה הזו.
יש מספיק קבוצות באירופה עם יותר כסף ממה שיש לפאו שלא השיגו עשירית מההישגים שלהם, אז בואו ניתן למועדון הזה את הכבוד שהוא ראוי לו, יותר מהרבה מאוד מועדונים אחרים באירופה לפי דעתי (חוץ ממכבי כמובן.... ;) ).
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Lirca » 31 מרץ 2012, 22:05

מבחינתי כל אחד מהשחקנים ביום חמישי הוא גיבור.
אחרי עונה כ"כ מתישה, עם שחקנים שעזבו באמצע, דפקו ברז בקיץ והגיעו בשלב מאוחר יותר, עם מסגרת שלישית שאין ספק שהתישה את השחקנים ועם פציעה שעד עכשיו רודפת את השחקן המרכזי, כל אחד מהשחקנים ראוי למלוא הכבוד וההערכה.
לא משנה מה יקרה בחמישי, זו סדרה שתיזכר לדורי דורות ועוד ידובר עליה רבות. אנחנו רגילים לראות סדרות בין שתי אלופות בעיקר מעבר לים. הפעם חובבי הכדורסל האירופי בכלל ואנחנו, אוהדי מכבי בפרט, זכינו לחזות בסדרה כזו כאן ולנו הישראלים תהיה הגאווה שהקבוצה שלנו הייתה חלק מזה.
אני אוהד את הקבוצה והולך למשחקים מאז שאני ילד קטן (כבר 13 שנים) ובאמת שאני לא זוכר התרגשות כה גדולה כמו זו שהייתה לי בסדרה הזו ובמיוחד בסוף המשחק השני כשממש לא יכולתי לנשום ולקח לי זמן עד שהרשתי לעצמי לעלות על ההגה ולנסוע חזרה הביתה מצפיה. אולי רק בנס ז'לגיריס ובפיינל פור בת"א התרגשתי ככה.
אם נעשה את הבלתי ייאמן וננצח בחמישי אני חושב שהגאווה תהיה כפולה ומכופלת. לדעתי זה יהיה שווה יותר מזכיה בגביע אירופה. הסדרה הזו היא סדרת גמר יורוליג אמיתית ועם כמה שאין לנו סיכוי בחמישי אני הכי אשמח בעולם לאכול ולזלול כובעים מכאן ועד בכלל...
Lirca

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 31 מרץ 2012, 22:18

חברים יקרים, הכל טוב ויפה, אבל מכבי באה לנצח.
יאללה בגדול בצהוב ובכחול
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 31 מרץ 2012, 22:20

החציל האצטקי כתב:חברים יקרים, הכל טוב ויפה, אבל מכבי באה לנצח.
יאללה בגדול בצהוב ובכחול

בדיוק!!
את הסיכומים והקרדיטים נשאיר לאחרי המשחק (או לאחרי הפיינל פור).
מכבי, ביום טוב שהראש עומד במקום הנכון, יכולה לנצח.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 31 מרץ 2012, 22:20

Ido_Maccabi כתב:
where is the love? כתב:מומלץ לקרוא את הטור הבא:

כתבה מעולה!! מסכים עם כל מילה...
והסרטון שבסוף- כל פעם שאני רואה אותו אני מתרגש. הסרטון הכי טוב שנעשה על מכבי אי פעם!

וואו, קליפ ענק.
צריך להראות אותו לשחקנים רגע לפני המשחק ביום חמישי שיבינו לאיזו קבוצה הם שייכים ואיזו מסורת אדירה הם מייצגים.
YOU ARE MACCABI TEL AVIV!!!
:dance4
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 מרץ 2012, 22:21

החציל האצטקי כתב:חברים יקרים, הכל טוב ויפה, אבל מכבי באה לנצח.
יאללה בגדול בצהוב ובכחול

זה נכון אבל כותבים את זה עכשיו כי אחרי המשחק נאחל להם שתהיה שביתה בשדה התעופה או משהו במקרה שיפסידו אז לפחות עכשיו כשרגועים אפשר לחשוב בהגיון :laugh2
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 31 מרץ 2012, 22:24

נראה שמכבי הרבה יותר מאמינים בעצמם לקראת המשחק החמישי משום מה וחבל כי המשחק הרביעי הוכרע בעיקר על חוסר האמונה של מכבי ביכולת שלה לעשות את זה .

עכשיו זה כבר הרבה יותר קשה אם כי אפשרי ומכבי כבר הוכיחה שהיא יכולה לנצח שם , לא צריך לזכור שזה נגמר עם הרבה מזל ושלשות של בלו אלא שמכבי היתה צריכה לגמור את זה הרבה קודם ורק עם הרבה מזל פאו חזרה למשחק , מכבי יכולה לקחת שם משחק גם בלי לגנוב אותו.

בסך הכול למעט 5 דקות במשחק הראשון הסדרה מאוד שיוויונית והביתיות לא ממש באה לידי ביטוי , ככה שזה בהחלט אפשרי.
יוסי22

הודעהעל ידי yzafrir » 01 אפריל 2012, 06:25

יוסי22 כתב:נראה שמכבי הרבה יותר מאמינים בעצמם לקראת המשחק החמישי משום מה וחבל כי המשחק הרביעי הוכרע בעיקר על חוסר האמונה של מכבי ביכולת שלה לעשות את זה .

עכשיו זה כבר הרבה יותר קשה אם כי אפשרי ומכבי כבר הוכיחה שהיא יכולה לנצח שם , לא צריך לזכור שזה נגמר עם הרבה מזל ושלשות של בלו אלא שמכבי היתה צריכה לגמור את זה הרבה קודם ורק עם הרבה מזל פאו חזרה למשחק , מכבי יכולה לקחת שם משחק גם בלי לגנוב אותו.

בסך הכול למעט 5 דקות במשחק הראשון הסדרה מאוד שיוויונית והביתיות לא ממש באה לידי ביטוי , ככה שזה בהחלט אפשרי.

תשמע , האופטימיות שלך היא משהו שלא ראיתי כמותו בעבר....זה כבר גובל באילוזיה....
אתה אולי היחיד פה בפורום שמשוכנע שמכבי קבוצה יותר טובה מפאו ושהשנה הסגל טוב מבשנה שעברה....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי אלמוג » 01 אפריל 2012, 08:37

אין ספק שמכבי תנצח ב 8+.
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי יוסי22 » 01 אפריל 2012, 09:09

רק איפה ראית אופטימיות בהודעה שלי ?

חשבתי מלכתחילה שמכבי תתמודד על הפיינל פור יחד עם פארמר , במבט לאחור אין לי ספק שהיינו שם אלא אם כן היו באים לפה הגאסולים למיניהם .

בלי פארמר טענתי לאורך כל הדרך שברגע שלאנגפורד יכנס לעניינים החיסרון של פארמר יהיה הרב פחות משמעותי ושוב צדקתי , מכבי בסדר גמור בקו האחורי כשהבעיה היא בקו הקידמי באשמתו של סופו/בלאט/שניהם .

טענתי שאוחיון לא מתאים לרמות האלו ופה טעיתי חלקית כי עד הסידרה הוא היה בינוני ומטה אבל ידע להביא את עצמו למאני טיים וזה חשוב .

טענתי שסמית שחקן הרבה יותר טוב ממה שעושים ממנו והיום כולם חוץ מאלו שלא מסוגלים להודות בטעות שלהם כבר יכולים להסכים עם זה .

ועכשיו אני טוען בצורה מאוד ברורה שסופו לא השתנה משנה שעברה כי הוא בשיא הקריירה שלו וזה הרבה יותר סביר לתלות את החולשה שלו בפציעה שהוציאה אותו מפוקוס ובחוסר סבלנות של בלאט להחזיר אותו לעניינים ( + מחשבה שגויה ומופרכת שמכבי יכולה להתמודד לאורך זמן בלעדיו ברמות האלו אבל זו אילוזיה של בלאט , או שהוא מעדיף לבוא אנדרדוג ניצחי) מאשר טענה מופרכת והזויה שמשווה אותו לפאפלוקאס בן ה-34 .

כרגע אני לא אופטימי במיוחד - במשחק הביתי למכבי היו למכבי סיכויים טובים בהרבה לקחת את זה והיא פישלה (לטעמי יש פה גם הרבה פסיכולגיה כשהלך הרוח הלוזרי שעשינו את שלנו נכנס לראש של יותר מידי אנשים במועדון אבל זה בטח רק אני ) כרגע הסיכויים כבר נמוכים יותר אבל צריך להיות מנותק מהמציאות לגמרי לומר שזה לא אפשרי אחרי 3 משחקים די שיוויוניים שמכבי מנצחת 2 מהם.
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 01 אפריל 2012, 10:38

yzafrir כתב:
יוסי22 כתב:נראה שמכבי הרבה יותר מאמינים בעצמם לקראת המשחק החמישי משום מה וחבל כי המשחק הרביעי הוכרע בעיקר על חוסר האמונה של מכבי ביכולת שלה לעשות את זה .

תשמע , האופטימיות שלך היא משהו שלא ראיתי כמותו בעבר....זה כבר גובל באילוזיה....
אתה אולי היחיד פה בפורום שמשוכנע שמכבי קבוצה יותר טובה מפאו ושהשנה הסגל טוב מבשנה שעברה....

האמת שבפוסט הזה אני מסכים עם יוסי, למעט הקטע של ה-5 דקות, כי זה היה יותר בכיוון ה-25.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי michael » 01 אפריל 2012, 11:51

אני ממש לא אופטימי.
למכבי היתה הזדמנות זהב לקחת את הסדרה הזאת עם משחק בייתי מול 11,000 צופים חמים תומכים ונלהבים שדחפו אותה כל הדרך קדימה.
מי שלא לוקח משחק כזה בבית והופך את הסדרה על פיה ומעביר את יתרון הביתיות אליו - הוא לא ווינר.
זה מסוג הדברים שאסור בתכלית האיסור לפספס או להפסיד.
הזדמנויות פז דינן להילקח ולהיות מנוצלות עד תום וזה לא מה שקרה הפעם.
ההפסד הזה בשבוע שעבר בבית הוא פשוט בכיה ואני אומר את זה עם צער.
ההתמודדות עכשיו ביוון ו"גניבת" ניצחון חוץ נוסף תהיה משימה קשה מאוד על גבול הבלתי אפשרית.
שוב - אני לא רואה את מכבי עושה אז זה ואשמח להיות מופתע.
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי jol9 » 01 אפריל 2012, 12:11

michael כתב:אני ממש לא אופטימי.
למכבי היתה הזדמנות זהב לקחת את הסדרה הזאת עם משחק בייתי מול 11,000 צופים חמים תומכים ונלהבים שדחפו אותה כל הדרך קדימה.
מי שלא לוקח משחק כזה בבית והופך את הסדרה על פיה ומעביר את יתרון הביתיות אליו - הוא לא ווינר.
זה מסוג הדברים שאסור בתכלית האיסור לפספס או להפסיד.
הזדמנויות פז דינן להילקח ולהיות מנוצלות עד תום וזה לא מה שקרה הפעם.
ההפסד הזה בשבוע שעבר בבית הוא פשוט בכיה ואני אומר את זה עם צער.
ההתמודדות עכשיו ביוון ו"גניבת" ניצחון חוץ נוסף תהיה משימה קשה מאוד על גבול הבלתי אפשרית.
שוב - אני לא רואה את מכבי עושה אז זה ואשמח להיות מופתע.

אני חושב שזה לא עניין של ווינריות. אם מכבי היתה משחקת מול קאחה לבורל או אפילו מול סיינה, אז הייתי מסכים. אבל פאו עם השחקנים שלה
ובמיוחד עם המאמן שלה, זאת אופרה אחרת. הם קבוצה גדולה, וחייבים להבין, שמולם, גם בבית, לא הכל תלוי במכבי.

מצד שני, מה שהיה מאוד בולט בארבעת המשחקים עד כה, שאם מכבי נכנסת למשחק טוב, ואם דייויד בלאט מתפקד כמו שצריך, אז מכבי
גם מחזיקה מעמד וגם מנצחת לבסוף. המטרה של מכבי ביום חמישי תהיה להיות קרציה. לשבת לפאו על הזנב, ולא לוותר. זה לכשעצמו יעבוד לטובתינו.

ברור שהסיכויים הם לטובת פאו, אבל זה עוד לא גמור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אפריל 2012, 12:16

כמו שראינו במשחק השני, הקליעה מבחוץ תהיה פאקטור מכריע. לכולם ברור שקליעה מבחוץ במכבי=בלו, לכן, יום קליעה טוב של בלו ונוכל להיצמד לפאו ואולי להפתיע, לעומת זאת אם ניפול על יום קליעה לא טוב שלו, הסיכויים שבמילא נמוכים, יהפכו לאפסיים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 01 אפריל 2012, 12:35

MTA2311 כתב:כמו שראינו במשחק השני, הקליעה מבחוץ תהיה פאקטור מכריע. לכולם ברור שקליעה מבחוץ במכבי=בלו, לכן, יום קליעה טוב של בלו ונוכל להיצמד לפאו ואולי להפתיע, לעומת זאת אם ניפול על יום קליעה לא טוב שלו, הסיכויים שבמילא נמוכים, יהפכו לאפסיים.

אתה צודק. הקליעה מבחוץ חשובה מאוד, אבל גם ז'ליקו יודע את זה, ולכן נצמד חזק לבלו.
תשים לב שסמית', על אף הסדרה הבאמת מצויינת שלו, לא ממש פוגע מבחוץ, ונראה שהוא פחות מטריד את אוברדוביץ'.

אני חושב שנצטרך לראות סוג של התעלות בעניין הזה. לאנגפורד, סמית' ואוחיון צריכים לקלוע, ואז אולי יהיה סיכוי לפנות גם את בלו לכמה קליעות.

בכל אופן, זה ממש לא רק בלו, ובאותו משחק 2, מכבי היתה אמורה לנצח גם ללא 2 השלשות הגדולות שלו בהערכה (בכלל לא היתה צריכה להיות הערכה).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Lirca » 01 אפריל 2012, 12:42

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:כמו שראינו במשחק השני, הקליעה מבחוץ תהיה פאקטור מכריע. לכולם ברור שקליעה מבחוץ במכבי=בלו, לכן, יום קליעה טוב של בלו ונוכל להיצמד לפאו ואולי להפתיע, לעומת זאת אם ניפול על יום קליעה לא טוב שלו, הסיכויים שבמילא נמוכים, יהפכו לאפסיים.

אתה צודק. הקליעה מבחוץ חשובה מאוד, אבל גם ז'ליקו יודע את זה, ולכן נצמד חזק לבלו.
תשים לב שסמית', על אף הסדרה הבאמת מצויינת שלו, לא ממש פוגע מבחוץ, ונראה שהוא פחות מטריד את אוברדוביץ'.

אני חושב שנצטרך לראות סוג של התעלות בעניין הזה. לאנגפורד, סמית' ואוחיון צריכים לקלוע, ואז אולי יהיה סיכוי לפנות גם את בלו לכמה קליעות.

בכל אופן, זה ממש לא רק בלו, ובאותו משחק 2, מכבי היתה אמורה לנצח גם ללא 2 השלשות הגדולות שלו בהערכה (בכלל לא היתה צריכה להיות הערכה).

דווקא לסמית' היו כמה זריקות שנראו כשלשות אבל סומנו כ-2 נק', או מחצי מרחק. היד שלו עובדת. צריכים לנסות למצוא אותו לקליעה כי בינתיים הוא הכי יציב התקפית במכבי.
Lirca

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מקאדו 3, מרסר ו־38 אורחים