המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

סיכום העונה ביורוליג

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

סיכום העונה ביורוליג

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 07:16

נו, אז אחרי לילה לא פשוט בטח, מה אתם אומרים?

הצלחנו? נכשלנו? יש בסיס להמשך?
מה הציון של כל שחקן? ומה של המאמן ושל ההנהלה?

בקיצור, כל מה שעולה לכם...

אני אתחיל בקטנה: לדעתי הסיכום האובייקטיבי של העונה, הוא בוודאי לא כשלון, ולא הצלחה ענקית.
הייתי אומר, שמכבי הגיע למטרה שלה, ואפילו עשתה קצת יותר מהמצופה.

לדעתי יש בסיס מסויים להמשך, הבעיה היא שיהיה קשה להשאיר חלק מהסוסים שסחבו את העגלה. אבל אין ספק שרואים את הכיוון של בלאט - שחקנים
אתלטיים, שאוהבים לשחק בהגנה, אבל לא תמיד מבריקים התקפית, כשעל כך מחפה רוח לחימה וקבוצתיות של הקבוצות שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: סיכום העונה ביורוליג

הודעהעל ידי felix_r » 06 אפריל 2012, 07:38

אני רוצה להדגיש נקודה קטנה מהמשחק אתמול, שאולי לא כולם שמו לב אליה.
כולם ראו איזה גבר פניני, וחבל שהוא די פיספס את העונה הזאת.
אבל האם שמתם לב, שכאשר פניני על המגרש פתאום סופו מקבל כדורים לבד מתחת לסל?
על זה בדיוק אני דיברתי לא פעם ולא פעמים. כשיש מי שיודע להכניס לו כדורים, סופו נראה אחרת לגמרי.
בעונה שעברה אלו היו איידסון ופניני שהצטיינו בהכנסת הכדור לסופו. העונה איידסון הלך, פניני כמעט לא שיחק, וככה גם נראה סופו...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Allan Turing » 06 אפריל 2012, 08:22

פניני המוסר הכי טוב של מכבי. נקודה.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי Frid » 06 אפריל 2012, 08:24

אני חושב ששחכת איזה אחד... פאפאלוקאס.
Frid

הודעהעל ידי יוסי22 » 06 אפריל 2012, 08:56

זה ברור שמכבי עמדה במטרה המוצהרת הצלבה בפעם המי יודע וכמעט עמדה במטרה עם הדובדבן שזה הפיינל פור , בעונה כל כך הפכפכה עם רכז פותח שעזב , רכז שבגד ושחקן בכיר שהגיע באמצע העונה פלוס סנטר בכיר שסבל מפציעה (ושחקנים שלא יודעים או לא מסוגלים להפעיל אותו) , העונה עד עכשיו היא הצלחה גדולה מאוד בעיני.

רק לזכור את כל הדיבורים התבוסתניים לפני הסידרה הזו מראה כמה מכבי עלתה על כל הציפיות.
יוסי22

הודעהעל ידי where is the love? » 06 אפריל 2012, 08:59

עונה קשה מאוד ומייגעת אבל צריך להעריך את המאמצים, הסיפור עם הליגה האדריאטית מאוד קשה ועל זה מגיע למכבי כל הכבוד, הסדרה מול פאו נתנה המון ניסיון וזוהי הייתה באמת גבורה.
נקווה לסיום עונה טוב ולעונה טובה יותר, בעזרת השם!
שיהיה רק טוב ותודה למכבי! :heart
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 אפריל 2012, 09:22

כישלון זה בטוח לא. המטרה של מכבי כל עונה צריכה להיות להגיע לטופ 8(זה בדרך כלל יהיה בלי יתרון ביתיות), ולנסות ולהילחם על הפיינל פור. אסור לצפות ליותר מזה.
מבין הזרים שנמצאים היום בקבוצה, הייתי משאיר רק את לנגפורד וסמית(כמובן שגם את סופו במידה ויסכים לקיצוץ בשכר).
אם בקיץ האחרון עוד דרשתי מההנהלה שיתנו לבלאט כל שחקן שהוא רוצה, היום אני כבר חושב אחרת. הקבוצה שבלאט רוצה לבנות פה, היא די אפרורית וחסרת כישרון. אני מקווה שלפחות בגזרת מצ'באן ההנהלה תילחם איתו. רק תחשבו מה עוד גוף גדול בצבע, שלוקח ריבאונדים, קולע מבחוץ ויודע להכניס כדורים לסופו היה מוסיף בסדרה הזאת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 06 אפריל 2012, 09:26

עונה לא פשוטה בכלל באירופה למכבי, הרבה עומס וג'ורדן פארמר אחד.
בסופו של דבר אפשר לומר שמכבי הפיקה את המקסימום. היא הגיעה לסדרה נגד אלופת אירופה ואחת הקבוצות הטובות ביותר באירופה, והגיעה עד למשחק חמישי מכריע .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 06 אפריל 2012, 09:31

מבחינת עונה הבאה:
-מכבי חייבת להביא שחקן איכותי לעמדת הרכז במקום פאפאלוקאס.
-לנגפורד- אני הייתי משאיר אותו בקבוצה. נתן עונה בהחלט טובה ולדעתי הוא אחד הגארדים הטובים באירופה.
-סמית' הוכיח את עצמו בסדרה הזאת והוא קנה את מקומו בעונה הבאה.
-בלו כנראה יפרוש לצערי. בעמדה 4 צריכים להחזיר את מילאן מצ'באן שיבסס את עצמו כ 4 המוביל של מכבי. מכבי צריכה לבנות עליו כי הוא יהיה הכוכב של הקבוצה.
-בעמדה 5 קצת דילמה. מצד אחד ריצ'ארד הנדריקס נתן עונה טובה אבל הוא יהיה יקר מאוד. סופו לדעתי צריך לעזוב. מכבי צריכה להביא סנטר איכותי, כשמאריץ' למשל הוא אופציה מצויינת ולדעתי למכבי יהיו את הכלים להביא אותו.

כך צריך להיראות הסגל:
1- רכז איכותי, יוגב אוחיון
2- לנגפורד, הלפרין
3- סמית', פניני
4- מצ'באן, אליהו
5- מאריץ', הנדריקס/שחקן אחר

זה הבסיס, רצוי להוסיף עוד זר לעמדות 3 ו 5 כדי לעבות את הסגל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Chen » 06 אפריל 2012, 09:37

עונה בינונית עם סדרה ענקית שהוכרעה בגלל טעויות שיפוט.
ראינו כאן העונה הרבה שחקנים מיותרים שלא קיבלו מספיק פרקט.. גם אם זה מוצדק וגם אם זה לא.

פאפאלוקאס-חבל.. שחקן בעונות האחרונות שלו, יושב ומחממם את הספסל גם במשחקים גדולים, לא צריך להמשיך כאן בעונה הבאה כי גם ככה הוא לא מקבל הזדמנות.
הנדריקס-עונה נהדרת שלו, אני מקווה לראות אותו פה בעונה הבאה.
סמית'-למרות הסדרה הטובה שלו, אני עדין לא אוהב אותו, שחקן שיודע לעשות כמה דברים טובים בהגנה אבל בהתקפה הוא לא כל כך דומיננטי ומציג משחק אפור, לא יציב ומשעמם לדעתי. הייתי מעדיף לראות מישהו אחר במקומו בעונה הבאה אם כי זה לא הדבר הראשון שצריך לדאוג לו בעונה הבאה.
בלו-שחקן נהדר, אולי ירד קצת בקליעה שלו בהשוואה לעונה הקודמת, אבל הוא ממש מועיל ומשחק מאוד מגוון בהתקפה-מקווה שלו יפרוש.
ליאור-צריך לדעת באיזה משחקים לשתף אותו, יש משחקים שהוא יכול מאוד מועיל. כמובן שנראה אותו כאן בעונה הבאה.
מאלט-השחקן הכי מיותר כאן העונה,חוץ מלקפץ במקום, לכדרר וללעוס מסטיק תוך כדי הוא לא עושה כלום, אה כן ואיך אפשר לשכוח את השלשות ששברו את הסל. כמובן שהוא לא צריך להיות פה בעונה הבאה.
פניני-חבל שלא שיחק יותר העונה,אולי גם הקליעה שלו הייתה מתיצבת קצת, יכלנו לקבל ממנו יותר העונה. נקווה שנראה ממנו יותר בעונה הבאה.
בורשטיין-היו לו כמה משחקים טובים, אבל בגילו אני חושב שהוא צריך לשחק פחות... אולי אם יהיו לנו שחקנים נורמלים בעמדה שלו בשנה הבאה הוא ישחק פחות.
יוגב-הפתעת העונה, עולה על הצפיות, משחק בנחישות ונלחם על כל כדור ומראה יכולת טובה במשחקים גדולים. מקווה שימשיך כך בעונה הבאה.
שאייר-תעלומת העונה... כנראה שלעולם לא נדע מה הסיפור שלו.
שון ג'יימס-בסדרה הוא הראה שיש על מה לעבוד איתו ושהוא כן יכול להועיל ברמות הגבוהות. מקווה שנראה ממנו דקות יורוליג טובות גם בעונה הבאה.
סופו-אם כל האהבה שלי לשחקן הזה העונה הוא לא היה מספיק טוב, הוא מנסה דברים שהוא לא טוב בהם כמו הוקשוטים מוזרים, מקבל הרבה עבירות שחלקן לא בצדק וחלקן שטוטיות, מסתבך במיקום לא נכון שלו ועושה צעדים, אני הייתי רוצה לראות איך הוא מסיים את העונה, ולראות אם הוא מסוגל להיות הסופו שאנחנו מכירים אחרת נאלץ להיפרד ממנו וחבל, אוהבים אותו כאן.
לאנגפורד-אולי השחקן הכי דומיננטי אצלנו, ברוב המשחקים הוא מספק מעל 10 נקודות, סוחט עבירות, חודר מעולה, אבל גם הראה לנו שחייב לשחקן איתו בעמדה 2 לצד רכז טוב. מקווה שיהיה לנו כסף לשמור עליו כאן בעונה הבאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 10:01

felix_r כתב:אני רוצה להדגיש נקודה קטנה מהמשחק אתמול, שאולי לא כולם שמו לב אליה.
על זה בדיוק אני דיברתי לא פעם ולא פעמים. כשיש מי שיודע להכניס לו כדורים, סופו נראה אחרת לגמרי.
בעונה שעברה אלו היו איידסון ופניני שהצטיינו בהכנסת הכדור לסופו. העונה איידסון הלך, פניני כמעט לא שיחק, וככה גם נראה סופו...

זה מאוד נכון, בגלל זה פניני גם משאיר קצת מקום לאופטימיות.
תכלס, מה שהוא עשה במשחק החמישי מול פאו, הוא אמור היה לעשות כל העונה. לתת 8-10 נק', כמה שלשות, כמה אסיסטים, הרבה הגנה ולחימה, וכמובן
מסירות איכותיות מאוד.

עוד משהו שפניני מצויין בו, זה שיתוף הפעולה עם ליאור. כששניהם בכושר, זה יכול להיות שווה למכבי לפחות 10-12 נקודות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 10:03

יוסי22 כתב:זה ברור שמכבי עמדה במטרה המוצהרת הצלבה בפעם המי יודע וכמעט עמדה במטרה עם הדובדבן שזה הפיינל פור , בעונה כל כך הפכפכה עם רכז פותח שעזב , רכז שבגד ושחקן בכיר שהגיע באמצע העונה פלוס סנטר בכיר שסבל מפציעה (ושחקנים שלא יודעים או לא מסוגלים להפעיל אותו) , העונה עד עכשיו היא הצלחה גדולה מאוד בעיני.

רק לזכור את כל הדיבורים התבוסתניים לפני הסידרה הזו מראה כמה מכבי עלתה על כל הציפיות.

תארים באדריאטית ובליגה, לצערי, יכולים לקחת את זה לכאן או לכאן.
אני מקווה שמכבי תתגייס ותדע להשלים את המשמות שנותרו לה.
הפיינל פור של האדריאטית הוא עוד שבוע וקצת, וזה של הליגה בערך עוד חודש. לא נשאר עוד הרבה זמן לחכות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 10:08

שמואל1 כתב:מבחינת עונה הבאה:
-מכבי חייבת להביא שחקן איכותי לעמדת הרכז במקום פאפאלוקאס.
-לנגפורד- אני הייתי משאיר אותו בקבוצה. נתן עונה בהחלט טובה ולדעתי הוא אחד הגארדים הטובים באירופה.
-סמית' הוכיח את עצמו בסדרה הזאת והוא קנה את מקומו בעונה הבאה.
-בלו כנראה יפרוש לצערי. בעמדה 4 צריכים להחזיר את מילאן מצ'באן שיבסס את עצמו כ 4 המוביל של מכבי. מכבי צריכה לבנות עליו כי הוא יהיה הכוכב של הקבוצה.
-בעמדה 5 קצת דילמה. מצד אחד ריצ'ארד הנדריקס נתן עונה טובה אבל הוא יהיה יקר מאוד. סופו לדעתי צריך לעזוב. מכבי צריכה להביא סנטר איכותי, כשמאריץ' למשל הוא אופציה מצויינת ולדעתי למכבי יהיו את הכלים להביא אותו.

כך צריך להיראות הסגל:
1- רכז איכותי, יוגב אוחיון
2- לנגפורד, הלפרין
3- סמית', פניני
4- מצ'באן, אליהו
5- מאריץ', הנדריקס/שחקן אחר

זה הבסיס, רצוי להוסיף עוד זר לעמדות 3 ו 5 כדי לעבות את הסגל.

כן, זה בהחלט סגל טוב.
סמית' ופניני פתרו לנו קצת שאלות. עד לפני שבועיים, זה נראה שאין לנו בכלל אף שחקן בעמדה 3, ואחרי המשחק החמישי, פתאום נראה שיש שם הרבה איכות.
אני חושב גם שזה סגל שהולך טוב עם מה שבלאט אוהב ורוצה.

לא מאמין שיגיע לכאן רכז שהוא שם גדול. פרקינס הוא אופציה מצויינת, וגם הוא בדיוק מה שבלאט רוצה, מהגארד שלו - רוצח הגנתי. יש בטח עוד כמה אופציות בסגנון הזה.
אני מאוד מקווה שיותם יביא עימו קליעה יציבה מבחוץ, כי זה חסר בקו האחורי שלנו. אחרי העונה הזאת, נראה גם שהוא הפך למנהל משחק טוב, וגם זה יעזור, במיוחד אם הרכז שיגיע
הוא מהסוג של פרקינס.

בקיצור, עוד לא התחלנו את הקיץ, אבל הכיוון החיובי ברור. הבעיות יתחילו אם מכבי לא תצליח להשאיר את לאנגפורד, ותצטרך לעשות בנייה מחדש של הקו האחורי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 06 אפריל 2012, 11:15

felix_r כתב:אני רוצה להדגיש נקודה קטנה מהמשחק אתמול, שאולי לא כולם שמו לב אליה.

זה כל כך נכון ואני חושבת שאחד הגורמים העיקריים לכך הוא דווין סמית'.
אין ספק שהוא נתן סדרה גדולה והוא לגמרי קנה את מקומו במכבי לעונה הבאה ואים שום סיבה שזה לא יקרה, אבל יש דבר אחד מרכזי שסמית' פשוט לא יודע לעשות - למסור!!
בהתחשב בקודמו בתפקיד, בשחקנים המשחקים לצידו בקו האחורי שלא ממש מצטיינים במסירה ובחולשה הגדולה של פניני העונה, החסרון הזה הפך להיות אקוטי (ולראיה ממוצע האס' הנמוך מאוד של מכבי השנה).
סמית' כנראה יישאר כאן וצריך להישאר לעונה הבאה, אבל הבנייה לידו חייבת להיות מתאימה כך שיהיה מוסר אחד מעולה בקו האחורי. מכיוון שלאנגפורד אם יישאר הוא לא מוסר גדול וגם אוחיון למרות מה שנוטים לחשוב, לא מוסר מצטיין, מישהו יהיה חייב לתת את האספקט הזה ורצוי שזה יהיה הרכז שיביאו.
זה גם יכול להיות הלפרין, אבל אני לא בטוחה אם זה יספיק.

אגב, יוני, הפיינל פור של האדריאטית הוא בסוף החודש ולא בעוד שבוע.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 06 אפריל 2012, 11:17

אני חושב שהסדרה הענקית של סמית' היא חתיכת צרה. מצד אחד- הוא שכנע שהוא מתאים לרמות האלה.
מאידך- הראה כמה הוא מוגבל, חד גוני וכמה האפסייד שלו מוגבל. נמשיך איתו רק לבינוניות לצערי, על אף שהוא בהחלט שחקן הרבה יותר טוב ממה שהמספרים היבשים מציגים.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Mta_atic » 06 אפריל 2012, 12:04

החציל האצטקי כתב:אני חושב שהסדרה הענקית של סמית' היא חתיכת צרה. מצד אחד- הוא שכנע שהוא מתאים לרמות האלה.
מאידך- הראה כמה הוא מוגבל, חד גוני וכמה האפסייד שלו מוגבל. נמשיך איתו רק לבינוניות לצערי, על אף שהוא בהחלט שחקן הרבה יותר טוב ממה שהמספרים היבשים מציגים.

אז מה פה הטרגדיה בדיוק?
מבחינתי התרומה שלו בעדה 3 היא בסדר לגמרי, בטח ובטח שמדובר על עונה ראשונה בקבוצה כמו מכבי.
יש לו לאן להשתפר בקליעה לשלוש כי הוא קלעי מצויין. האחוזים שלו ביורוליג לא סיפרו את האמת.

יש לך מישהו אחר (במחיר ריאלי כמו שסמית' מרוויח) לשבץ בעמדה הזו?

לגבי ג'יימס - לטעמי צריך להשאיר אותו לעונה הבאה.
אף אחד לא רוצה לתאר לעצמו את הסדרה מול פאו כשהנדריקס וסופו עם 2 עבירות ברבע ראשון/שני ולמכבי אין גבוהה לזרוק לפרקט.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי refael » 06 אפריל 2012, 12:07

אם פארמר אנחנו עוברים את פאו לדעתכם ?
בכל מקרה העונה הזאת לא הייתה כישלון הגענו להצלבה שזאת הייתה המטרה ומשם אני חושב זה רק בונוס.
סמית לאנגפורד הנדריקס צריכים להישאר
סופו(לצערי) מאלט פאפאלוקס גיימס צריכים ללכת
תמונה
refael

הודעהעל ידי חנו'ש » 06 אפריל 2012, 12:12

Mta_atic כתב:לגבי ג'יימס - לטעמי צריך להשאיר אותו לעונה הבאה.
אף אחד לא רוצה לתאר לעצמו את הסדרה מול פאו כשהנדריקס וסופו עם 2 עבירות ברבע ראשון/שני ולמכבי אין גבוהה לזרוק לפרקט.

קודם כל צריך לראות מי יהיו הסנטרים המרכזיים של מכבי לעונה הבאה.
אני קודם רוצה שמכבי ישקיעו וימצאו לנו סנטרים טובים ומובילים ולא דחלילים, אח"כ כמובן להשיג רכז טוב, לנסות להשאיר את לאנגפורד ואם לא אז להביא לו מחליף טוב, לראות מה עושים עם עמדה 4 ומה יהיה עם בלו ומאצבן, לנסות להביא את את הלפרין, ורק אחרי שעשו את כל זה אפשר להתחיל לחשוב אם יש צורך ואם נשאר מספיק כסף בשביל שון ג'יימס.

כי כמו שאני מכירה את מכבי, הם עוד יחליטו ששון ג'יימס צריך להישאר מהסיבות שאמרת וכשירצו להחתים איזה מאריץ' או שרמדיני יגלו שהשכר של ג'יימס זה בדיוק הפער בין הצדדים במו"מ.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי NY boy » 06 אפריל 2012, 12:18

לג'יימס יש חוזה לעוד שנתיים כנראה במכבי (בערוץ הספורט מדברים על להשאיל אותו), ולא גבוה במיוחד (סביב ה300-350 אלף דולר כנראה). כמה כסף אפשר לחסוך מלהשאיל אותו שנה? 200-250? לא נראה לי שזה הסכומים שיאפשרו להביא לפה איזה שארמדיני או מאריץ', כי ככה או ככה יהיו חייבים להביא גבוה שלישי, אלא אם מתכוונים להחתים את אדריאן יוטר ב100 אלף דולר כגבוה שלישי...
NY boy

הודעהעל ידי yarinsaky » 06 אפריל 2012, 12:19

אני לא זוכר שהמטרה המוצהרת הייתה הצלבה, מתי זה נאמר ע"י מישהוא מאנשי מכבי ? לדעתי זו דיעה שהתגבשה מסביב לקבוצה תוך כדי העונה ולא משהוא שנקבע מראש, בטח לא בתקופה שפארמר היה כאן, פפאלוקאס היה עוד החתמה טרייה וסופו היה בין הסנטרים הטובים
באירופה.
אני דווקא זוכר שבקיץ , גם אנשי מכבי, דיברו על ללכת שלב אחד יותר משנה שעברה ובאמצעי התקשורת כבר דיברו על מכבי כמועמדת לתואר.
מתי דברים השתנו ? אחרי עזיבת פארמר ואחרי שהבנו שפאפלוקאס הוא באמת מה שפיני אמר עליו. אז גילינו פתאום שאין למכבי רכז מוביל
והדברים והציפיות השתנו משמעותית.
אחרי זה באה הירידה הגדולה אצל סופו, שחיקת השחקנים באין סוף משחקים והנמכת הציפיות.

אז כן, לאור כל מה שקרה מכבי עמדה בציפיות בהחלט. הסדרה מול פאו הוכיחה שיש כאן קבוצה של גברים, שלא מוותרת, שיש כאן בסיס לא רע להמשך, אבל גם שחסר קצת כישרון בקבוצה הזאת כדי לעלות שלב אחד קדימה.

אז מה שחסר כבר נטחן לא מעט - רכז בכיר וסנטר שמסוגל לשחק 30 דקות . כמה פשוט כה מסובך, כי ברור שיהיה קשה לקלוע בול עם שני הדברים האלו במחירים שמכבי מוכנה לשלם.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־12 אורחים