המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

סוגיית הרכז

5 שנים אחרי שהתארח אצלנו בפעם האחרונה, ״צהבת״ גאים לארח שוב את שי האוזמן!

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

סוגיית הרכז

הודעהעל ידי MTAbasket » 14 אוקטובר 2019, 23:34

היי שי,

טוב זה לא סוד שמתחילה הקיץ לאחר החתמתו של וולטרס מכבי מרחה ומרחה את האוהדים שלה לגבי הרכז ה"איכותי", "הגדול", " שחקן טופ" ועוד שמות שלא עבדו על אף אחד וכנראה שאף אחד מאלה שהוזכרו אפילו לא חשב על להגיע לתל אביב, ואז שהסתיים הקיץ עם החתמתו של דורסי שלא מתגלא אפילו כרבע רכז, ספרופולוס אומר שהמהלך נעשה כדי "לא לפגוע במעמדו של ג'ונדי".

אנחנו רואים והאמת שאני מניח שכולנו ידענו עוד לפני שהתחילה העונה שלמכבי תיהיה בעיה בניהול המשחק, וולטרס היה אולי רכז אצל שאראס ובאתר של היורוליג אבל עד עכשיו הוא מוסר בממוצע אסיסט בודד במשחק, ג'ונדי לטעמי לא מתאים ליותר מ5-10 דקות ביורוליג, ווילבקין מעדיף למסור ליריבים לפני שימסור לאחד מחברי הקבוצה.

אז האוזמן, השאלה שלי אליך לאחר כל החפירה היא האם לדעתך, לאחר 2 ההפסדים ביורוליג במחזורי הפתיחה (אני כותב את זה לפני המשחק מול הכוכב האדום), שינוי בגזרת הקו האחורי ואם כן איזה, יתרום לשינוי ביכולת של כל הקבוצה?
ואם לדעתך מכבי צריכה לבצע שינויים נוספים בסגל כדי להפוך להיות קבוצת טופ 8 לגיטימית?
(בהנחה שבכיסם של הנהלת מכבי יש עודף קטן מהרכישות בקיץ)
MTAbasket

Re: סוגיית הרכז

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:16

אז האוזמן, השאלה שלי אליך לאחר כל החפירה היא האם לדעתך, לאחר 2 ההפסדים ביורוליג במחזורי הפתיחה (אני כותב את זה לפני המשחק מול הכוכב האדום), שינוי בגזרת הקו האחורי ואם כן איזה, יתרום לשינוי ביכולת של כל הקבוצה?

מכבי, לעניות דעתי המרודה, צריכה שינוי בקו האחורי. תוספת של פלור מנג'ר על חשבון שחקן אחר מהקו האחורי.

ואם לדעתך מכבי צריכה לבצע שינויים נוספים בסגל כדי להפוך להיות קבוצת טופ 8 לגיטימית?

שיתחילו מרכז. אחכ שיחשבו על עמדות הפרווארד (גם 3 וגם 4)
האוזמן

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 אוקטובר 2019, 12:18

מי לדעתך מהקו האחרי צריך לשלם את המחיר?
MTAbasket

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:20

יש כמה אופציות לא רעות. מניח שהקורבן הפוטנציאלי, נכון לעכשיו, נראה כמו דורסי. אני גם לא יודע עד כמה יהיה האיש סבלני ממילא, אם מעמדו לא ישתנה בקרוב
האוזמן

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 אוקטובר 2019, 12:24

האם אתה חושב שלמכבי יש את האומץ לבצע מהלך משמעותי אחרי שהתחילה העונה? והאם לדעתך יש סיכוי שנשמע על דבר כזה בימים/ השבועות הקרובים?
MTAbasket

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:26

גדול עלי. אני מניח ששינויים משמעותיים יהיו רק במצב של רצף הפסדים. באמת שאינני יודע איך מכבי תנהג. אני לא בטוח שמכבי יודעת איך מכבי תנהג
האוזמן

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת 2019

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־16 אורחים