המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יאניס , מאמן ישראלי וסקאוטינג

5 שנים אחרי שהתארח אצלנו בפעם האחרונה, ״צהבת״ גאים לארח שוב את שי האוזמן!

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

יאניס , מאמן ישראלי וסקאוטינג

הודעהעל ידי גל גל » 17 אוקטובר 2019, 09:15

כמה שאלות מעניינות שי

א - מה אתה חושב על יאניס כמאמן מכבי ? מה ההיתרונות שלו ? החסרונות ? והאם הוא באמת מסוגל להוביל את מכבי להישגים בתקציב יחסית נמוך , הרי באולימפיאקוס הוא קיבל קבוצה די מוכנה.

ב - מי המאמן הישראלי הבא שמתאים לאמן במכבי או בכלל ביורוליג?

ג - שאלה שדווקא לא קצת מחברי הפורום שאוהבים את תרד הסקאוטינג יתחברו אליה , כמה וכמה חברים לפורום כשאני אחד מהם מאוד אוהבים במהלך העונה לחפש כשרונות ושחקנים שיכולים להתאים למכבי , זה מסתכם בעיקר בלצפות בכמה סרטונים ביוטיוב לקרוא קצת סטטיסטיקות וכמה כתבות , השאלה היא , איך הופכים את עניין הסקאוטינג למשהו מקצועי באמת ? איפה רוכשים את הכלים הללו ומה הסיכוי בכלל לעבוד במקצוע הזה ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

Re: יאניס , מאמן ישראלי וסקאוטינג

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 11:46

כמה שאלות מעניינות שי

מעניינות? בוא נראה אותך

א - מה אתה חושב על יאניס כמאמן מכבי ? מה ההיתרונות שלו ? החסרונות ? והאם הוא באמת מסוגל להוביל את מכבי להישגים בתקציב יחסית נמוך , הרי באולימפיאקוס הוא קיבל קבוצה די מוכנה.

אני חשוב שהוא מאמן טוב. עם רזומה מרשים. לא אכנס עכשיו לניתוח נרחב (כי אני כבר גמור) אבל בוא נאמר שהוא טרם הוכיח יכולות ניהול משחק ברמה הגבוהה לאורך זמן. ושכרגע, מכבי נראית לא מאומנת

ב - מי המאמן הישראלי הבא שמתאים לאמן במכבי או בכלל ביורוליג?

לא מעניין אותי אם המאמן של מכבי יהיה ישראלי או לא. מניח שדן שמיר הוא האופציה ההגיונית.

ג - שאלה שדווקא לא קצת מחברי הפורום שאוהבים את תרד הסקאוטינג יתחברו אליה , כמה וכמה חברים לפורום כשאני אחד מהם מאוד אוהבים במהלך העונה לחפש כשרונות ושחקנים שיכולים להתאים למכבי , זה מסתכם בעיקר בלצפות בכמה סרטונים ביוטיוב לקרוא קצת סטטיסטיקות וכמה כתבות , השאלה היא , איך הופכים את עניין הסקאוטינג למשהו מקצועי באמת ? איפה רוכשים את הכלים הללו ומה הסיכוי בכלל לעבוד במקצוע הזה ?

היום זה הרבה יותר קל, ברמת החיפוש. כל אחד יכול לאתר כל מידע שהוא רוצה, גם אינפורמטיבית וגם מקצועית. איך מוצאים בזה עבודה? צריך להציק למאמנים ולהראות להם מה אתה יודע. זה לא פשוט. באופן אישי, אני מגיע מתחום האימון, כך שהרקע שלי שונה
האוזמן

הודעהעל ידי גל גל » 18 אוקטובר 2019, 11:53

אתה אומר שמכבי לא נראית מאומנת

השאלה היא האם זה בגלל שזה מתאים ליאניס והוא אומר יאלה בלאגן ושסקוטי ישחק ראש בקיר .

או שמצד שני הקבוצה לא מאומנת כי צריך זמן מפני שזו קבוצה חצי חדשה עם המון שחקנים חדשים.

ניתן לצפות בשלב כזה בעונה ממכבי לדברים אחרים ? כיצד היא כן נהפכת למאומנת , זה פשוט עניין של זמן ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:43

אף אחד לא מצפה מקבוצה שתהיה מוכנה לגמרי באוקטובר. העניין הוא כרגע שאין יותר מדי סימנים של סדר. בשני הצדדים. אני מניח שיאניס מרגיש שצריך לסדר סטים שמתאימים לווילבקין. נעקוב בעניין
האוזמן

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 אוקטובר 2019, 12:45

הייתי פותח נושא חדש אם כי זה היה לוקח לי הרבה זמן ויש לי שאלה אחרונה, לדעתך לפי הסגל הקיים איזה חלק היה ליאניס בבניית הסגל?
מה היה עם אקסל טופאן היו דיווחים שהוא היה כמעט סגור?
MTAbasket

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 אוקטובר 2019, 12:47

MTAbasket כתב:הייתי פותח נושא חדש אם כי זה היה לוקח לי הרבה זמן ויש לי שאלה אחרונה, לדעתך לפי הסגל הקיים איזה חלק היה ליאניס בבניית הסגל?

מציף...
MTAbasket

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 אוקטובר 2019, 12:51

UP
MTAbasket

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 אוקטובר 2019, 12:53

MTAbasket כתב:הייתי פותח נושא חדש אם כי זה היה לוקח לי הרבה זמן ויש לי שאלה אחרונה, לדעתך לפי הסגל הקיים איזה חלק היה ליאניס בבניית הסגל?

?
MTAbasket

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:56

יאניס היה דומיננטי למדי בבניית הסגל. קיבל, למיטב הבנתי, לא מעט ממה שדרש. לא כולל, ככל הנראה, דיאנדרה קיין. כן כולל אנג'לו קאלויארו.

לא יודע לתת תשובה מדויקת לגבי טופאן
האוזמן

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 אוקטובר 2019, 12:57

כנראה שבהנהלה ממש לא רצו לראות את קיין.
לפני איזה שבוע וחצי הייתה כתבה בערוץ הספורט שקיין מרחק שיחת טלפון ממכבי, הדבר נכון?
חשבתי שנפתרנו ממנו
MTAbasket

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת 2019

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד