המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

בעיית המאמן

5 שנים אחרי שהתארח אצלנו בפעם האחרונה, ״צהבת״ גאים לארח שוב את שי האוזמן!

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

בעיית המאמן

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוקטובר 2019, 20:10

כידוע סוגיית המאמן היא בעיה לא פשוטה ואפילו מורכבת במכבי בשנים האחרונות, דרכו פה לא מעט מאמנים מכל הסוגים, חלקם טובים וחלקם בכלל לא מתאימים.

האם בעינייך מכבי צריכה לשנות גישה ולנסות להנחית בתל אביב מאמן ברמה הכי גבוהה של אירופה?
האם בעצם כדאי להביא לכאן מאמן בעל ניסיון ויכולות מהטובות ביותר שיש, ולתת לו לבנות את הקבוצה עם התקציב הקיים?

בעיניי יאניס הוא מאמן טוב עם אישיות נפלאה, אבל בכל זאת גם אצלו יש לא מעט דברים לקויים שתופסים לי את העין.
למשל הגנת החילופים הנוראית והרוטציה שלו שלפעמים פשוט לא מובנת ומוזרה לדעתי.

הנקודה שלי היא שאולי אחת הבעיות העיקריות לכישלון הגדול של מכבי בשנים האחרונות היא בכלל עמדת המאמן, כי עם כל הכבוד כבר המון זמן לא דרך פה מאמן מהטובים ביותר.
אז השאלה העיקרית שלי היא - לדעתך מכבי צריכה לשנות גישה ולנסות בכל הכוח להחתים מאמן בסדר גודל כמו אוברדוביץ'\איטודיס\מסינה\שאראס ולתת לו ידיים חופשיות ואת כל הכלים לבנות את הקבוצה שהוא רוצה עם התקציב האפשרי?
בעצם להשקיע את התקציב הקיים בעמדת המאמן (מה שלא קורה כבר הרבה זמן) .
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 17 אוקטובר 2019, 20:22, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: בעיית המאמן

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 11:17

האם בעינייך מכבי צריכה לשנות גישה ולנסות להנחית בתל אביב מאמן ברמה הכי גבוהה של אירופה?

לפני שאני מתחיל לענות, אגיד רק שהתלבטתי בטור של הבוקר אם לטפל כבר עכשיו בענייני יאניס או לחכות. החלטתי לחכות. בתקציב הנוכחי של מכבי, ובמעמדה הפוחת ביבשת, היא לא באמת אופציה לאחד ממאמני השפיץ. ספרופולוס, מהבחינה הזאת, הוא די שפיץ (מבחינת מעמד) בכל הקשור למועדון בסדר הגודל של מכבי הנוכחית.

האם בעצם כדאי להביא לכאן מאמן בעל ניסיון ויכולות מהטובות ביותר שיש, ולתת לו לבנות את הקבוצה עם התקציב הקיים?

עניתי.

בכל מקרה, יש הבדל גדול בין מאמן שמגיע באמצע עונה ועושה קסמים לבין כזה שמתחיל עונה ובונה מאפס. נכון לעכשיו, מכבי נראית לא מספיק טוב בכל פרמטר מקצועי שקשור בעבודת המאמן. כולל בהכנה למשחקים. כולל במהלך המשחקים
האוזמן

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת 2019

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־2 אורחים