המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

שאלות קצרות על הסגל

5 שנים אחרי שהתארח אצלנו בפעם האחרונה, ״צהבת״ גאים לארח שוב את שי האוזמן!

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

שאלות קצרות על הסגל

הודעהעל ידי toja27 » 18 אוקטובר 2019, 01:18

היי שי, תודה על ביקורך בפורום.
מספר שאלות קצרות לי אליך:

*קלויארו- מה הסיפור של מכבי איתו?
למה לא רשמו אותו אפילו ליורוליג ? במה הוא פחות טוב מאייסי? בעיני גם אינטלגנטי יותר, ריבאונדר טוב יותר ושחקן הגנה טוב יותר( וחסרים לנו כאלו האמת) מאייסי, שלא להזכיר עם ניסיון בכדורסל האירופאי.

* דורסי- למה הוא לא מקבל הזדמנות הוגנת? היה טוב במשחקי ההכנה , לפחות בחלק ההתקפי עד שיאניס החליט שזה לא האיש לשחק איתו, ומאז נראה כמו שום דבר.
ואם הטענה שיאניס הספיק לדעת כל מה שצריך לדעת עליו, והחליט שהוא לא בשבילו, אז איך יש פערים כאלו בין הסקאוטינג למה שרואים בשטח?
האם רישומו במשבצת הישראלי באמת שווים 700 אלף דולר ורק לשם זה הביאו אותו?

* אבדיה- האם שווה למכבי לתת לו דקות משמעותיות בידיעה שכנראה שנה הבאה גם ככה יבחר בדראפט?
אמנם מראה ניצוצות של כישרון, אבל בעיני רחוק מלהיות בשל ולעזור לקבוצה באופן סולידי ויציב כפי שנדרש משחקן רוטציה ביורוליג.

*שאלה בנושא אחר- למה הקבוצות של מכבי בשנים האחרונות לא מצליחות " להתחבר" לקבוצה, ליחידה למעט תקופות קצרות? משהו בקבוצות של מכבי לא מגיע לנקודה שהשלם גדול וטוב יותר מסהכ חלקיו.
למשל ראינו מספר פעמים שהקבוצות של שאראס ( וישנן עוד דוגמאות) מצליחות לשחק כיחידה לוחמת וחזקה ששווה יותר מסהכ חלקיה.

*שאלה נוספת- האם לדעת יש מקום ליותר שחקנים אירופאים בבנייה של מכבי ולשלב בצורה מאוזנת יותר עם השחקנים האמרקאיים או שבעיניך זה לא עניין רלוונטי?

תודה מראש ומאחל הנאה וסופשבוע נעים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

Re: שאלות קצרות על הסגל

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 10:56

קלויארו- מה הסיפור של מכבי איתו?
סיפור קצת מוזר. ספרופולוס התעקש עליו. ועכשיו ויתר עליו, למרות שבעיני שווה לא מעט דקות במצב הנוכחי. אם לא יהיו שינויים של הרגע הנכון, הוא בחוץ.

למה לא רשמו אותו אפילו ליורוליג ? במה הוא פחות טוב מאייסי? בעיני גם אינטלגנטי יותר, ריבאונדר טוב יותר ושחקן הגנה טוב יותר( וחסרים לנו כאלו האמת) מאייסי, שלא להזכיר עם ניסיון בכדורסל האירופאי.
לא בטוח שהוא ריבאונדר טוב מאייסי. בטוח שהוא אתלט פחות טוב ממנו.

* דורסי- למה הוא לא מקבל הזדמנות הוגנת? היה טוב במשחקי ההכנה , לפחות בחלק ההתקפי עד שיאניס החליט שזה לא האיש לשחק איתו, ומאז נראה כמו שום דבר.
ואם הטענה שיאניס הספיק לדעת כל מה שצריך לדעת עליו, והחליט שהוא לא בשבילו, אז איך יש פערים כאלו בין הסקאוטינג למה שרואים בשטח?
התייחסתי כבר לעניין דורסי. אני לא יודע מי החליט להחתים ולמה. אני כן יודע שדורסי סופר מוכשר. ואני כן יודע שדורסי רחוק מרחק גדול מאוד מלהיות שחקן מוכן כרגע למה שמכבי צריכה. או כמו שידידי גור אומר, מרחק גדול מאוד מאוד. משחקי אימון? לא רלוונטי. פער בין סקאוטינג למה שרואים בשטח? אני לא רואה שום פער. לא מצליח להבין איש מקצוע אחד שמופתע ממצבו של דורסי כרגע. מבחינתי זה היה הגיוני וצפוי
האם רישומו במשבצת הישראלי באמת שווים 700 אלף דולר ורק לשם זה הביאו אותו?

* אבדיה- האם שווה למכבי לתת לו דקות משמעותיות בידיעה שכנראה שנה הבאה גם ככה יבחר בדראפט?
אמנם מראה ניצוצות של כישרון, אבל בעיני רחוק מלהיות בשל ולעזור לקבוצה באופן סולידי ויציב כפי שנדרש משחקן רוטציה ביורוליג.
עניתי כבר

*שאלה בנושא אחר- למה הקבוצות של מכבי בשנים האחרונות לא מצליחות " להתחבר" לקבוצה, ליחידה למעט תקופות קצרות? משהו בקבוצות של מכבי לא מגיע לנקודה שהשלם גדול וטוב יותר מסהכ חלקיו.
למשל ראינו מספר פעמים שהקבוצות של שאראס ( וישנן עוד דוגמאות) מצליחות לשחק כיחידה לוחמת וחזקה ששווה יותר מסהכ חלקיה.
לא קשה. יש רק שלוש בעיות במכבי של השנים האחרונות. שחקנים לא מתאימים/ טובים מספיק, מאמן לא מתאים/ טוב מספיק, הנהלה לא מתאימה/ טובה מספיק. כל השאר אש

*שאלה נוספת- האם לדעת יש מקום ליותר שחקנים אירופאים בבנייה של מכבי ולשלב בצורה מאוזנת יותר עם השחקנים האמרקאיים או שבעיניך זה לא עניין רלוונטי?
רלוונטי מבחינתי? כן. חד משמעית
האוזמן

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת 2019

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־3 אורחים