המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

עבודה בתקשורת

5 שנים אחרי שהתארח אצלנו בפעם האחרונה, ״צהבת״ גאים לארח שוב את שי האוזמן!

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

עבודה בתקשורת

הודעהעל ידי itay92 » 18 אוקטובר 2019, 11:14

היי שי,
נהנה לקרוא את הטורים שלך ולראות אותך עוד ממשחק מקדים בוואלה.
עכשיו לשאלה שמתקשרת לפתיח, האם אתה מרגיש הבדל בעבודה שלך בין אתר וואלה ובין העבודה בערוץ הספורט?
בכל זאת תכנית קצרה בוואלה פעם בשבוע לא משתווה (אני מניח) לעבודה בערוץ הספורט, חשיפה שונה ומקום גדול יותר.
אחדד קצת, האם מבחינה תוכן ישנו הבדל מבחינתך?
האם מבחינת העורכים/הנהלה יש דרישה לספק ביקורת שונה כזאת או אחרת? (בנוגע למכבי או בכלל ליתר עולם הכדורסל)
ושאלה קצת יותר כללית ופחות אישית, האם לדעתך תקשורת הספורט בארץ אובייקטיבית ולא מוטה לפי הכתב שמסקר אותה? ( לאו דווקא בנוגע לכדורסל או מכבי)
itay92

Re: עבודה בתקשורת

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 אוקטובר 2019, 12:49

UP
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: עבודה בתקשורת

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:55

תודה רבה,

היה כיף באמת במשחק מקדים. במיוחד בזכות הילה קובו. כפרעליה.

עכשיו לשאלה שמתקשרת לפתיח, האם אתה מרגיש הבדל בעבודה שלך בין אתר וואלה ובין העבודה בערוץ הספורט?

חד משמעית קיים הבדל. קודם כל, אני עובד עכשיו בשביל גוף משדר. יכלומר, רוב התכנים אצלנו - וזה משפיע בין היתר על הטורים שלי. הרעיון הבסיסי, כשעברתי לכתוב בערוץ, היה שנהפוך את הטור למשולב גיפים. ביחד עם אורי דגון ואור אבולעפיה גיבשנו את הקונספט (בהשראת כותבים אמריקאיים שונים). זה אמנם מייצר עבורי הרבה הרבה הרבה יותר עבודה, אבל מרגיש לי שאנחנו ממקסמים את האפשרויות שיש לכתיבה דווקא בערוץ.

בכל זאת תכנית קצרה בוואלה פעם בשבוע לא משתווה (אני מניח) לעבודה בערוץ הספורט, חשיפה שונה ומקום גדול יותר.
אחדד קצת, האם מבחינה תוכן ישנו הבדל מבחינתך?

עניתי. לגבי השידורים, אני חושב שלעיתים אני, בגוף ראשון, מתייחס בצורה אוהדת יותר לקבוצות שאנחנו מסקרים - כלומר לליגת העל - מאשר כשהסתכלתי עליהן מבחוץ, לפני שהתחלתי לשדר בערוץ. יש, באיזשהו מקום בראש, מחשבה קצת יותר עגולה - ונסיון להיות פחות חמוץ. לפעמים זה מצליח לי. לפעמים לא.

האם מבחינת העורכים/הנהלה יש דרישה לספק ביקורת שונה כזאת או אחרת? (בנוגע למכבי או בכלל ליתר עולם הכדורסל)

לא.

ושאלה קצת יותר כללית ופחות אישית, האם לדעתך תקשורת הספורט בארץ אובייקטיבית ולא מוטה לפי הכתב שמסקר אותה? ( לאו דווקא בנוגע לכדורסל או מכבי)

כללי מדי. יש אוביקטיבים יותר. יש פחות. ברשותך, לא אכנס לדוגמאות
האוזמן

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת 2019

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־2 אורחים