המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סנופי דיסקו

5 שנים אחרי שהתארח אצלנו בפעם האחרונה, ״צהבת״ גאים לארח שוב את שי האוזמן!

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

סנופי דיסקו

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 18 אוקטובר 2019, 11:54

אהלן שי.
אני מבין שאתה עייף, ומעריך את זה שאתה מקדיש לנו מזמנך- אבל בוא. אל תסבן אותנו. בינתיים, התשובות שאתה נותן כאן די מתחמקות.

בוא נדבר רגע ישר ולעניין. איך אני, כאוהד עם אובססיה שכבר חרגה מזמן מגבול הטעם הטוב, מסוגל- מעשית- לבוא ולעזור למועדון שאני אוהב לקבל החלטות טובות יותר?
אני במשך משהו כמו עשור מנסה- לא מעט בהשראת דברים שאני קורא ולומד ממך (ועל כך חייב להודות לך על העלאת רמת השיח המקצועי בביצת הכדורסל שלנו), לרדת לרזולוציות הקטנטנות ביותר בכל הנוגע לבעיות של מכבי ואיך אפשר לפתור אותן.
פרקטית, העלתי על דפי הפורום הזה ניתוחים מעמיקים, דוחות סקאוטינג של שחקנים אנונימיים בקבוצות וליגות זניחות (במבחן הזמן, חלק לא קטן מהם צמחו להיות שחקני יורוליג מצויינים), והגדלתי לעשות עם ניתוחי יורוליג כלליים כמו זה. (בחייאת, כנס לקרוא. אתה תצטרך זמן, אבל אשמח לשמוע מה דעתך- גם אם זה יהיה מאוחר יותר)

עכשיו, בוס, בוא נדבר דוגרי.
איך מגיעים ממצב בו אתה מת להשפיע למצב שאתה אשכרה משפיע?

דבר איתנו על תחילת הקריירה שלך בענף. דבר איתנו על איך לשים את הרגל בדלת.
דבר איתנו על איך חיים עם החיידק הזה ש(סביר להניח) לא מתגמל כלכלית אבל ממלא לך את הנפש.
כולנו בתוך הג׳וק הזה של הכדורסל מסיבות שהן לא רציונליות.
דבר איתנו על איך זה לשלב קריירה כעו״ד במקביל לקריירה בכדורסל.

דבר איתנו בנאדם.
יש לכולנו הרבה מה ללמוד ברמה האישית, הרבה מחוץ לעמדת הרכז, הגנת החילופים, הVEER והטאפ-סייד.

All love
:heart
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

Re: סנופי דיסקו

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:40

א נ י מ ס ב ן א ת כ ם? קדימה, תראו דוגמא לכך.

בוא נדבר רגע ישר ולעניין. איך אני, כאוהד עם אובססיה שכבר חרגה מזמן מגבול הטעם הטוב, מסוגל- מעשית- לבוא ולעזור למועדון שאני אוהב לקבל החלטות טובות יותר?
אני במשך משהו כמו עשור מנסה- לא מעט בהשראת דברים שאני קורא ולומד ממך (ועל כך חייב להודות לך על העלאת רמת השיח המקצועי בביצת הכדורסל שלנו), לרדת לרזולוציות הקטנטנות ביותר בכל הנוגע לבעיות של מכבי ואיך אפשר לפתור אותן.
פרקטית, העלתי על דפי הפורום הזה ניתוחים מעמיקים, דוחות סקאוטינג של שחקנים אנונימיים בקבוצות וליגות זניחות (במבחן הזמן, חלק לא קטן מהם צמחו להיות שחקני יורוליג מצויינים), והגדלתי לעשות עם ניתוחי יורוליג כלליים כמו זה. (בחייאת, כנס לקרוא. אתה תצטרך זמן, אבל אשמח לשמוע מה דעתך- גם אם זה יהיה מאוחר יותר)

עכשיו, בוס, בוא נדבר דוגרי.
איך מגיעים ממצב בו אתה מת להשפיע למצב שאתה אשכרה משפיע?

אני לא בטוח שאוהדים מסוגלים להביא לשינוי. בטח במצב שבו מדובר רק בחלק מסוים מקהל האוהדים (אין לי מושג מה הגודל של המיליציה הספציפית שלכם).

דבר איתנו על תחילת הקריירה שלך בענף. דבר איתנו על איך לשים את הרגל בדלת.

אין לי תחילת קריירה בענף. אני נולדתי בענף. בגיל דיקלמתי את כל הסגלים בגביע אירופה לאלופות. לא שזה היה קשה מדי, כי היו רק 6 קבוצות. אין לי אף ציור מהגן שהוא לא כדורסל. אפילו לא אחד. וההורים שלי עדיין מראים לי את זה כשהם רוצים ללעוג לי. שיחקתי, אבל לא הייתי מספיק טוב. אימנתי מגיל צעיר, ולשמחתי ברחתי בגיל צעיר יחסית, לפני שזה הרס לי את החיים.

דבר איתנו על איך חיים עם החיידק הזה ש(סביר להניח) לא מתגמל כלכלית אבל ממלא לך את הנפש.

זה לא ממלא לי את הנפש. זה צורך. לא תמיד כיף, אבל קשה לי לנהל שיחות שהן לא כדורסל. עניין פסיכוטי.

דבר איתנו על איך זה לשלב קריירה כעו״ד במקביל לקריירה בכדורסל.

התקופה שלי במנהל מקצועי באשדוד הייתה נוראית מבחינה כספית. וזה דפק לי את המשרד. חד משמעית. אין שילוב, כי הכדורסל זה הכל. כפרשן זה יותר קל, למרות שהעבודה בערוץ היא די תובענית. תכנית כמו חמישיות דורשת 3-4 ימים מלאים של הכנות. טורים (שלי לפחות) לוקחים לי לילה. הכנות למשחקים, צפייה בכדורסל מסביב לעולם - לא מעט זמן. ושוב, זה צורך.

מסבן אתכם?
האוזמן

Re: סנופי דיסקו

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 18 אוקטובר 2019, 13:02

הייתי חייב לעצבן אותך קצת כדי להביא אותך חם.

עכשיו- בוא.

אני לא בטוח שאוהדים מסוגלים להביא לשינוי. בטח במצב שבו מדובר רק בחלק מסוים מקהל האוהדים (אין לי מושג מה הגודל של המיליציה הספציפית שלכם).

זו תשובה קצת מתחמקת. בוא נצא מנקודת הנחה שאוהדים מסוגלים.
עכשיו- איך אתה חושב שפרקטית, אפשר לעשות דברים. מהיכרותך את האנשים בתוך העולם הזה, מנסיונך- הייתי מקווה לשמוע ממך לפחות על דוגמה אחת של אוהד שבא מטיזנאבי וכן עשה משהו לטובת הקבוצה שהוא אוהב. אני בטוח שיש לך מישהו או משהו בראש.

אין לי תחילת קריירה בענף. אני נולדתי בענף. בגיל דיקלמתי את כל הסגלים בגביע אירופה לאלופות. לא שזה היה קשה מדי, כי היו רק 6 קבוצות. אין לי אף ציור מהגן שהוא לא כדורסל. אפילו לא אחד. וההורים שלי עדיין מראים לי את זה כשהם רוצים ללעוג לי. שיחקתי, אבל לא הייתי מספיק טוב. אימנתי מגיל צעיר, ולשמחתי ברחתי בגיל צעיר יחסית, לפני שזה הרס לי את החיים.

אליפות.
אבל גם כשאתה גדל בענף, אתה עובר מדרגות מסויימות בדרך.
בוא נגיד שמשחקן כושל למאמן בתוך המסגרת שצמחת בה זה מעבר טבעי. איך התגלגלת להיות סקאוט בנבחרת ישראל, למשל?

זה לא ממלא לי את הנפש. זה צורך. לא תמיד כיף, אבל קשה לי לנהל שיחות שהן לא כדורסל. עניין פסיכוטי.

את זה אני מבין לגמרי. כולנו חולים באותה מחלה.

התקופה שלי במנהל מקצועי באשדוד הייתה נוראית מבחינה כספית. וזה דפק לי את המשרד. חד משמעית. אין שילוב, כי הכדורסל זה הכל. כפרשן זה יותר קל, למרות שהעבודה בערוץ היא די תובענית. תכנית כמו חמישיות דורשת 3-4 ימים מלאים של הכנות. טורים (שלי לפחות) לוקחים לי לילה. הכנות למשחקים, צפייה בכדורסל מסביב לעולם - לא מעט זמן. ושוב, זה צורך.

הו. זה כבר מעניין.
עדיין- בנית קריירה ומשרד עורכי דין בערוץ מקביל לקריירה בכדורסל. אתה יכול לספר איך שילבת בין הדברים?
השתחררת מהצבא. הלכת ללמוד. איך הכדורסל ליווה אותך תוך כדי, ואיך אתה מצליח לפצל את עצמך לשני עולמות במקביל, כשברור ש״הצורך״ הזה של הכדורסל מציק כל הזמן.

הכל מאהבה ידידי.
אני באמת ובתמים מעריך אותך ואת פועלך- ורק רוצה לשמוע קצת מעבר למה שאנחנו כבר שומעים ממך במדיות הרגילות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת 2019

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־3 אורחים