המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אולימפיאדת טוקיו - ישראל מסיימת במקום ה 39

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אולימפיאדת טוקיו

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יולי 2021, 14:53

Mitelka כתב:שחייה מעורבות (2 נשים, 2 גברים) 4*100 הצליחו להעפיל לגמר מהמקום ה-8 עם שבירת שיא ישראלי מדהימה.

יופי של אולימפיאדיה לשחייה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

נבחרת השליחים סיימה עם שיא ישראלי של 3:43.94 דקות, שיפור משמעותי! השיא הקודם שלהם היה 3:48.06 דקות.
נבחרת השליחים 100X4 מעורב מיקס לאחר העלייה ההיסטורית לגמר: "זה פשוט מטורף. זו חוויה לא נורמאלית ואנחנו עדיין בשוק שעשינו את זה. זו הייתה החלטה קבוצתית שאנו ויתרנו על כמה משחים אישיים, אבל העיקר שעשינו את זה. מחר אנחנו ניתן את הכל, היה כיף ויהיה כיף גם מחר. אנחנו מחכים בקוצר רוח לגמר מחר"

וגם אביב ברזלי עם הישג יפה מבחינתה.
ברזלי סיימה במקום השביעי במקצה שלה ב-200 מטרים גב עם זמן של 2:11.13 דקות, והיא במקום ה-15 הכללי.
ברזלי אמרה אחרי המשחה שלה: "זו הייתה קפיצה ראשונה שלי למים, חיכיתי כל השבוע לזה. שמחה שזה קרה. המטרה שלי לנסות להתברג כמה שיותר גבוה. אעבוד על תחושה טובה במים, אשאל את המאמנים שלי מה היה יותר טוב ומה היה פחות טוב וכך נדע להתכונן לחצי הגמר".
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 יולי 2021, 15:53

לברנווי נהדר
2 הום ראן, משאיר את ישראל בחיים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 יולי 2021, 15:58

שאפו לננבחרת ישראל בשחייה. תוצאה של עבודה קשה מאוד בשנים האחרונות, סוף סוף ישראל על מפה השחייה העולמית.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 29 יולי 2021, 16:01

סאניסה לי ירשה את סימון ביילס וזכתה בזהב בקרב רב. אנדראדה הרזילאית שניה. מלניקובה הרוסיה שלישית.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 יולי 2021, 16:08

בסוף 9 איינים במשחק של ישראל - ד. קוראיה, 5-5
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 יולי 2021, 16:26

Shay_uzan כתב:בסוף 9 איינים במשחק של ישראל - ד. קוראיה, 5-5
קוראיה ניצחה את ישראל באין העשירי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יולי 2021, 16:33

טניס:

*חצי גמר הגברים (מחר): ג׳וקוביץ׳ (סרביה) מול זברב (גרמניה), חצ'אנוב (רוסיה) מול קרניו בוסטה (ספרד).

*אסלן קארצב הרוסי-ישראלי יפגוש בחצי הגמר הזוגות המעורבים את ג׳וקוביץ׳.

*אלינה סביטולינה האוקראינית היהודייה הפסידה בחצי גמר הנשים ל-מרקטה וונדרואושובה הצ׳כית (שהדיחה מוקדם יותר בטורניר את אוסקה היפנית). האחרונה תפגוש בגמר את בלינדה בנצ'יץ' השוויצרית. סביטולינה תאבק על הארד מול ילנה ריבאקינה הקזחית.

*גם בגמר זוגות הנשים יש מפגש שוויצרי-צ׳כי, כאשר בלינדה בנצ'יץ' השוויצרית (שׁהעפילה כאמור לגמר היחידות) יכולה להשלים דאבל מוזהב.

*לגמר זוגות הגברים העפילו שני זוגות קרואטים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 יולי 2021, 17:54

חוץ מהשחיה, זה יום של הרבה כמעט...
יש יומים אחרונים לגודו (המשקלים הכבדים והתחרות הקבוצתית) והסיכוי להשיג משם מדליה לא גדול. פלציק ושגיא היו הפיבורטים שלי בענף הזה והם היו פשוט לא טובים.
הסיכוי של השייטים של הRT:X נגמר (למרות תצוגה כמעט מושלמת של קטי). מה שכן אישית, לעולם לא בניתי על השייטים הישראלים.
הבייסבול היו קרובים אבל נפלו לקראת הסוף, מה שכן, זה מעודד לראות את היכולת שלהם גם עם זה שהמגיש הפותח לא יחזור.
יש הישגים יפים מאוד בשחיה אבל זה לעולם לא ירגש אותי, כי הפערים בין ישראל למדינות הגדולות בענף הוא עצום וההשתתפות היא בעיקר בשביל הספורט.

מחר האטלטיקה יוצאת לדרך וחנה קנייזבה מינניקו תשתתף, לדעתי היא עלולה להפתיע
עוד תצוגות ישראליות שאותי מעניינות מחר, אורי ששון עם הגרלה הכי קשוחה שיש עם טרי רינר בסיבוב השני ונבחרת הבייסבול תתחרה מול ארצות הברית.
אגב, בדיעבד,ללא ההישג של סאמברג, בשלב הזה כבר הייתי מתאכזב
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 29 יולי 2021, 20:29, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 יולי 2021, 18:29

Shay_uzan כתב:חוץ מהשחיה, זה יום של הרבה כמעט...
יש יומים אחרונים לגודו (המשקלים הכבדים והתחרות הקבוצתית) והסיכוי להשיג משם מדליה לא גדול. פלציק ושגיא היו הפיבורטים שלי בענף הזה והם היו פשוט לא טובים.
הסיכוי של השייטים של הRT:X נגמר (למרות תצוגה כמעט מושלמת של קטי). מה שכן אישית, לעולם לא בניתי על השייטים הישראלים.
הבייסבול היו קרובים אבל נפלו לקראת הסוף, מה שכן, זה מעודד לראות את היכולת שלהם גם עם זה שהמגיש הפותח לא יחזור.
יש הישגים יפים מאוד בשחיה אבל זה לעולם לא ירגש אותי, כי הפערים בין ישראל למדינות הגדולות בענף הוא עצום וההשתתפות היא בעיקר בשביל הספורט.

עוד תצוגות ישראליות שאותי מעניינות מחר, אורי ששון עם הגרלה הכי קשוחה שיש עם טרי ריגר בסיבוב השני ונבחרת הבייסבול תתחרה מול ארצות הברית.

הסיכוי היחיד למדליה נוספת באולימפיאדה יגיע רק מאולם ההתעמלות. ארטיום או לינוי אשרם. באתלטיקה אין באמת סיכוי (אולי סלפטר תפתיע אבל אני בספק).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יולי 2021, 18:31

Shay_uzan כתב:מחר האטלטיקה יוצאת לדרך וחנה קנייזבה מינניקו תשתתף, לדעתי היא עלולה להפתיע

מחר המוקדמות. מקווה שקודם תצליח להעפיל לגמר.
תחרות אופיינית שלה - תוצאה טובה בקפיצה הראשונה או השנייה ופסילות בכל השאר. נראה אם זה יספיק.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 29 יולי 2021, 20:39

שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:חוץ מהשחיה, זה יום של הרבה כמעט...

עוד תצוגות ישראליות שאותי מעניינות מחר, אורי ששון עם הגרלה הכי קשוחה שיש עם טרי ריגר בסיבוב השני ונבחרת הבייסבול תתחרה מול ארצות הברית.

הסיכוי היחיד למדליה נוספת באולימפיאדה יגיע רק מאולם ההתעמלות. ארטיום או לינוי אשרם. באתלטיקה אין באמת סיכוי (אולי סלפטר תפתיע אבל אני בספק).

אתה אומר שמוקי מועמד לזהב אבל לונה צמטאי לא מועמדת לארד? לא יכול להסכים על זה... מוקי דורג שני במומנטום שלילי כאשר הוא לא יציב במקצוע שיציבות זה הדבר הכי חשוב בו, ה3 הדברים האחרונים לא רלוונטים.
ישראל אומנם לא שם שמתקשר איכשהו עם אתלטיקה אבל עכשיו יש לנו שתי מעומדות איכותיות שהצלחה שלהן לא תפתיע אותי כמו סמברג ואפילו פחות מאם ראשוני הייתה לוקחת ארד. אגב, נבחרת הביסבול, באמת יכולה לקחת מדליה.
אחדשיודע כתב:
Shay_uzan כתב:מחר האטלטיקה יוצאת לדרך וחנה קנייזבה מינניקו תשתתף, לדעתי היא עלולה להפתיע

מחר המוקדמות. מקווה שקודם תצליח להעפיל לגמר.
תחרות אופיינית שלה - תוצאה טובה בקפיצה הראשונה או השנייה ופסילות בכל השאר. נראה אם זה יספיק.
יודע שמוקדמות, יודע שהמצב שלה גבולי, אבל תלינו תקוות בפחות ממנה, ביום גמר טוב היא יכולה להפתיע, או לפחות לתת כבוד. מחר המסע שלה מתחיל, שווה לציין את זה.
עריכה: מה שכן שכחתי זה הפציעה שלה, מעניין איך היא חזרה ממנה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יולי 2021, 23:01

אין ספק שאם יש ספורטאי/ת שעוד יכולה להפתיע במשלחת הישראלית, זאת היא. כי היא כבר הייתה ברמה הזאת ולקחה מדליה באליפות עולם. אבל כאמור, יצטרכו לקרות הרבה דברים. גם תוצאה מצוינת שלה (קרוב לשיא האישי שלה מ-2015, שאלו ימים רחוקים - בטח אחרי הפציעות) וגם שהמתחרות שלה יהיו ביום בינוני (לפחות בגמר). מאוד מקווה שהיא תצלח את המוקדמות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יולי 2021, 06:48

גם אורי ששון וגם רז הרשקו סיימו את דרכם בתחרות בשלב שמינית הגמר. ששון הפסיד לטדי רינר אחרי פייט יפה והרשקו הפסידה למתחרה יפנית בכירה (אלופת העולם מ-2019), אחרי שמוקדם יותר ניצחה ספורטאית מערב הסעודית (הייתה לחיצת ידיים למי שתהה).
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יולי 2021, 07:00

ו... טדי רינר מפסיד לבאשייב הרוסי (המדורג 1) בניקוד זהב בשלב רבע הגמר. בישראל יגידו שאורי ששון התיש אותו :laugh1

סנסציה ! טדי רינר מפסיד ברבע הגמר! באשייב הרוסי מנצח אותו ומדהים את כולם, טדי לא יוכל להיות בפעם השלישית אלוף אולימפי אבל יוכל להגיע לקרב על מדליית ארד. זהו הקרב השלישי בלבד בקריירה שטדי מפסיד מאז שנת 2008
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יולי 2021, 07:22

בשחייה:

*שיא עולם ב-200 מטר חזה של מקצה הנשים.
שיא עולם ב-200 מטר חזה לנשים! טטיאנה שקונמייקר הדרום אפריקאית עם 2:18.95 הפכה לראשונה בהיסטוריה לרדת מ-2:19.00. איזה היסטוריה מדהימה! ניפצה את השיא הקודם ב-16 מאיות
הדרום אפריקאית כמובן קטפה את הזהב במקצה, כשבכסף ובארד זכו שתי השחייניות האמריקאיות לילי קינג (2:19.92) ואני לייזור (2:20.84)

*אביב ברזלי סיימה 15 בחצי גמר 200 מטר גב עם תוצאה של 2:12.93. במוקדמות עשתה זאת ב-2:11.13 דקות.
הישראלית סיימה את מקצה חצי הגמר של ה-200 מטר גב במקום ה-8 עם תוצאה של 2:12.93 - תוצאה שרחוקה כמעט 2 שניות מהשיא שלה. במקום הראשון במקצה סיימה קיילי מאס הקנדית עם 2:07.82
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יולי 2021, 07:37

אתלטיקה (סוף סוף):

דיאנה וייסמן פיספסה את העלייה לחצי הגמר בריצת ה-100 מטר ב-6 מאיות.
דיאנה וייסמן, שיאנית ישראל ב-100 מטרים, ערכה היום (שישי) את הופעתה הראשונה במשחקים האולימפיים במוקדמות ה-100 מטרים, וסיימה במקום ה-4 במקצה שלה, בתוצאה של 11.27. וייסמן התקרבה עד לכדי 2 מאיות משיא ישראל, בו היה מחזיקה, מה שכמעט והספיק לעלייה אדירה לחצי הגמר, אך רק כמעט.

למעשה, התוצאה של וייסמן הייתה ה-23 בטיבה מבין משתתפות המוקדמות, כש-24 העפילו לשלב הבא. אלא שבעקבות שיטת התחרות, שקובעת ש-3 המנצחות בכל אחד מ-7 מקצי המוקדמות מבטיחות את מקומן בחצי, ואליהן מתווספות 3 המפסידות המהירות ביותר, האצנית הישראלית מצאה את עצמה מחוץ לחצי. התוצאה של הנציגה במקצה היוקרתית הייתה טובה יותר מאשר התוצאות של 3 אחרות שכן השיגו את הכרטיס, ואם הייתה משובצת למקצה אחר בהחלט יכול להיות שהייתה מצליחה לעשות זאת.
https://olympics.sport5.co.il/2020/arti ... cID=378630
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 יולי 2021, 09:13

אחדשיודע כתב:ו... טדי רינר מפסיד לבאשייב הרוסי (המדורג 1) בניקוד זהב בשלב רבע הגמר. בישראל יגידו שאורי ששון התיש אותו :laugh1

סנסציה ! טדי רינר מפסיד ברבע הגמר! באשייב הרוסי מנצח אותו ומדהים את כולם, טדי לא יוכל להיות בפעם השלישית אלוף אולימפי אבל יוכל להגיע לקרב על מדליית ארד. זהו הקרב השלישי בלבד בקריירה שטדי מפסיד מאז שנת 2008
לא יאמן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יולי 2021, 12:57

ג'וקוביץ' הפסיד 1:6, 6:3 ו-6:1 לזברב הגרמני בחצי גמר טורניר היחידים. כבר לא ישלים גולדן גראנד סלאם.

זברב יפגוש בגמר את חצ'אנוב הרוסי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יולי 2021, 13:42

מיננקו עם קפיצה ראשונה טובה של 14.27 מטר. לא תוצאה שאוטומטית מביאה אותה לגמר (14.40), אבל אמור להספיק לה כדי להיות אחת מה-12 שיעפילו. לפחות לפי האולימפיאדות הקודמות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 30 יולי 2021, 13:46

ועכשיו היא עם תוצאה של 14.35 מטר בקפיצה השנייה. היא תעלה לגמר, אלא אם כן יקרה משהו יוצא דופן. הפעם האחרונה שתוצאה כזאת לא הספיקה לגמר אולימפי הייתה ב-2004.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 30 יולי 2021, 13:52, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־31 אורחים