המשחק הקרוב: ENG נגד 1345891214151617181920212432455015 ביונינגד13 ביונינגד7 ביונינגד5 ביונינגד2 ביונינגד31 במאינגד28 במאינגד26 במאינגד24 במאינגד22 במאינגד19 במאינגד16 במאינגד10 במאינגד7 במאינגד4 במאינגד2 במאינגד30 באפרילנגד25 באפרילנגד23 באפרילנגד20 באפרילנגד18 באפרילנגד16 באפרילנגד13 באפרילנגד11 באפרילנגד9 באפרילנגד7 באפרילנגד4 באפרילנגד1 באפרילנגד30 במרץנגד27 במרץנגד24 במרץנגד22 במרץנגד19 במרץנגד16 במרץנגד14 במרץנגד10 במרץנגד7 במרץנגד4 במרץנגד29 בפברוארנגד27 בפברוארנגד18 בפברוארנגד16 בפברוארנגד13 בפברוארנגד11 בפברוארנגד8 בפברוארנגד5 בפברוארנגד3 בפברוארנגד1 בפברוארנגד30 בינוארנגד27 בינוארנגד25 בינוארנגד22 בינוארנגד20 בינוארנגד18 בינוארנגד15 בינוארנגד12 בינוארנגד10 בינוארנגד4 בינוארנגד2 בינוארנגד28 בדצמברנגד25 בדצמברנגד23 בדצמברנגד21 בדצמברנגד19 בדצמברנגד14 בדצמברנגד11 בדצמברנגד8 בדצמברנגד6 בדצמברנגד30 בנובמברנגד28 בנובמברנגד23 בנובמברנגד16 בנובמברנגד14 בנובמברנגד9 בנובמברנגד31 באוקטוברנגד26 באוקטוברנגד20 באוקטוברנגד18 באוקטוברנגד5 באוקטוברנגד1 באוקטוברנגד28 בספטמברנגד26 בספטמברנגד23 בספטמברנגד22 בספטמברנגד17 בספטמברנגד15 בספטמברנגד7 בספטמברנגדArt-Up,

הרכבת הממשלה והקואליציה

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הרכבת הממשלה והקואליציה

הודעהעל ידי roy1000 » 03 יוני 2015, 07:55

יוסי22 כתב:הנאום היה אחד הדברים החשובים שנתניהו עשה בשנים האחרונות כשהתוצאה הישירה היא חישוק (מתון אומנם אבל עדיין ... ) של הנשיא .

יכול להיות שזכרוני מתחיל לבגוד בי או שרועי באמת הבטיח לי שהקונגרס והסנט לעולם לא יחשקו נשיא נבחר ?

יוסי, אתה חי בסרטים. אין שום "חישוק". החוק שהוצע הוא חסר שום תועלת ותוחלת וביינר הודה בזה בעצמו. היה ידוע מראש שלרפובליקנים אין רוב. הכל היה הצגה אחת גדולה בשביל אנשים חסרי מושג כמוך ואתה אוכל את הכל מהיד של ביבי. המו"מ עם איראן ממשיך בלי שום הפרעה. זה בכלל ירד כבר מסדר היום. אם יהיה הסכם, הקונגרס לא יעשה שום דבר וזה היה ברור מראש.

הדבר היחידי שיצא מהנסיעה הזו זה מלחמה כוללת עם אובאמה ואני בטוח שאנשים כמוך מריעים גם לזה.
roy1000

הודעהעל ידי יוסי22 » 03 יוני 2015, 22:02

roy1000 כתב:
יוסי22 כתב:הנאום היה אחד הדברים החשובים שנתניהו עשה בשנים האחרונות כשהתוצאה הישירה היא חישוק (מתון אומנם אבל עדיין ... ) של הנשיא .

יכול להיות שזכרוני מתחיל לבגוד בי או שרועי באמת הבטיח לי שהקונגרס והסנט לעולם לא יחשקו נשיא נבחר ?

יוסי, אתה חי בסרטים. אין שום "חישוק". החוק שהוצע הוא חסר שום תועלת ותוחלת וביינר הודה בזה בעצמו. היה ידוע מראש שלרפובליקנים אין רוב. הכל היה הצגה אחת גדולה בשביל אנשים חסרי מושג כמוך ואתה אוכל את הכל מהיד של ביבי. המו"מ עם איראן ממשיך בלי שום הפרעה. זה בכלל ירד כבר מסדר היום. אם יהיה הסכם, הקונגרס לא יעשה שום דבר וזה היה ברור מראש.

הדבר היחידי שיצא מהנסיעה הזו זה מלחמה כוללת עם אובאמה ואני בטוח שאנשים כמוך מריעים גם לזה.

מה שתגיד ...
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2015, 22:25

roy1000 כתב:
jol9 כתב:הנאום היה במציאות, הנזק הגדול למדינה הוא בדמיון שלך.

לא ברור לי אם אתה חי בהכחשה או עושה את עצמך, אבל כדאי שתקשיב קצת לדברים שאומר הנשיא האמריקאי ואז תבין על איזה נזק מדובר. אולי כדאי שתשים לב לצורה שמדברים עלינו בעולם ולהצעות שהולכות לבוא באו"ם ואז תגיד לי באיזה נזק מדובר.

אני מחכה כבר חודשים לראות אם התחזיות שלך יתממשו. הימור שלי הוא שכמו שהחקירה נגד אנשי ישראל ביתנו לא הובילה לכלום, כך גם שום
תחזית שחורה אחרת שלך לא תתממש.
המצב הבינלאומי שלנו היה בעייתי גם לפני כמה שנים. תמיד תהיה אנטישמיות בעולם, ותמיד יהיו יפי נפש וקיצוניים ששונאים אותנו.זה לא קשור
לביבי ולממשלה שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 03 יוני 2015, 23:23

jol9 כתב:אני מחכה כבר חודשים לראות אם התחזיות שלך יתממשו. הימור שלי הוא שכמו שהחקירה נגד אנשי ישראל ביתנו לא הובילה לכלום, כך גם שום
המצב הבינלאומי שלנו היה בעייתי גם לפני כמה שנים. תמיד תהיה אנטישמיות בעולם, ותמיד יהיו יפי נפש וקיצוניים ששונאים אותנו.זה לא קשור
לביבי ולממשלה שלו.

מה לא מתממש? אם אתה לא שם לב, המצב הבינלאומי מתדרדר מיום ליום, בין אם זה BDS, הכמעט העפה מפיפ"א, החרמה של חברה כמו אוראנג' ועוד ועוד דברים שלא היו מעולם.

הכי קל להגיד ש"תמיד היו אנטישמיים", אבל יש החמרה ואני בטוח שגם עם כל ההכחשה שלך, אתה מבין את זה. ברור שזה קשור לביבי. המצב הבינלאומי שלנו היה הערך פי 50 יותר טוב לפני ביבי. לא היו שום חרמות משמעותיים לפני 2009. להגיד שזה מקרי זה הזוי.

חקירות במדינת ישראל לוקחות שנים. פאינה עוד תעשה את דרכה לנווה תרצה, אתה יכול להיות רגוע.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2015, 23:36

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אני מחכה כבר חודשים לראות אם התחזיות שלך יתממשו. הימור שלי הוא שכמו שהחקירה נגד אנשי ישראל ביתנו לא הובילה לכלום, כך גם שום
לביבי ולממשלה שלו.

מה לא מתממש? אם אתה לא שם לב, המצב הבינלאומי מתדרדר מיום ליום, בין אם זה BDS, הכמעט העפה מפיפ"א, החרמה של חברה כמו אוראנג' ועוד ועוד דברים שלא היו מעולם.

הכי קל להגיד ש"תמיד היו אנטישמיים", אבל יש החמרה ואני בטוח שגם עם כל ההכחשה שלך, אתה מבין את זה. ברור שזה קשור לביבי. המצב הבינלאומי שלנו היה הערך פי 50 יותר טוב לפני ביבי. לא היו שום חרמות משמעותיים לפני 2009. להגיד שזה מקרי זה הזוי.

חקירות במדינת ישראל לוקחות שנים. פאינה עוד תעשה את דרכה לנווה תרצה, אתה יכול להיות רגוע.

אני לא חושב שאתה צודק.
אתה באמת הולך להיתלות במנכ"ל אנטישמי דוחה כמו הדביל מאורנג'?

אני חושב שאם באמת היו חרמות אמיתיים, ישראל היתה על סף קריסה כלכלית. המצב הוא לא משהו, אבל הוא תמיד היה לא משהו.
מדברים על חרמות החל מאמצע שנות ה-90
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 03 יוני 2015, 23:40

jol9 כתב:אני לא חושב שאתה צודק.

אני חושב שאם באמת היו חרמות אמיתיים, ישראל היתה על סף קריסה כלכלית. המצב הוא לא משהו, אבל הוא תמיד היה לא משהו.

המצב היום הכי גרוע מאז שנות ה- 80. אני לא נתלה בדבר אחד, יש סדרה ארוכה של דברים.

זה לא עוזר כשנשיא אמריקאי מופיע בטלוויזיה ואמור שראש ממשלת ישראל הוא שקרן ושארה"ב לא תוכל להגן מדינית על ישראל במצב כזה.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 03 יוני 2015, 23:41

roy1000 כתב:

המצב היום הכי גרוע מאז שנות ה- 80. אני לא נתלה בדבר אחד, יש סדרה ארוכה של דברים.

זה לא עוזר כשנשיא אמריקאי מופיע בטלוויזיה ואמור שראש ממשלת ישראל הוא שקרן ושארה"ב לא תוכל להגן מדינית על ישראל במצב כזה.

נחכה ונראה. את המצב שופטים על פי מעשים ולא ע"פ דיבורים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 03 יוני 2015, 23:52

jol9 כתב:
roy1000 כתב:

נחכה ונראה. את המצב שופטים על פי מעשים ולא ע"פ דיבורים.

אני מדבר על מעשים.

בכל מקרה, מצב מדיני זה בראש ובראשונה סנטימנט, ואין שום ספק שביבי הוא תורם עצום לסנטימנט השלילי כלפי ישראל בעולם.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 04 יוני 2015, 23:30

אבל לא צריך שר חוץ
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2015, 10:57

רוי, לפעמים אני באמת לא מבין אותך. ארגוני השמאל הפרו-פלסטינאים הם אלה שעושים את כל הרעש ועיקר הבלגאן. נראה לך
שאיכפת להם מי זה ראש הממשלה של ישראל? הם נגד ישראל, הם נגד היהודים, הם בעד האיסלאם הקיצוני, ואני רק מאחל להם
שימשיכו להאכיל את המפלצת האיסלאמית בחצר האחורית שלהם, עד שזה יתפוצץ להם עצמם בתוך הפרצוף.

לגבי יחסים בין מדינות, יכול להיות שאתה צודק, אבל זה לא הזרם העיקרי שאנחנו רואים בתקופה האחרונה.
בכל אופן, כמו שיש מדינות שיש איתן התרחקות, יש מדינות שיש איתן התקרבות. יש כאן הרבה אינטרסים מעבר לעניינים האישיים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 05 יוני 2015, 14:16

jol9 כתב:רוי, לפעמים אני באמת לא מבין אותך. ארגוני השמאל הפרו-פלסטינאים הם אלה שעושים את כל הרעש ועיקר הבלגאן. נראה לך
שאיכפת להם מי זה ראש הממשלה של ישראל? הם נגד ישראל, הם נגד היהודים, הם בעד האיסלאם הקיצוני, ואני רק מאחל להם
שימשיכו להאכיל את המפלצת האיסלאמית בחצר האחורית שלהם, עד שזה יתפוצץ להם עצמם בתוך הפרצוף.

לגבי יחסים בין מדינות, יכול להיות שאתה צודק, אבל זה לא הזרם העיקרי שאנחנו רואים בתקופה האחרונה.
בכל אופן, כמו שיש מדינות שיש איתן התרחקות, יש מדינות שיש איתן התקרבות. יש כאן הרבה אינטרסים מעבר לעניינים האישיים.

+1

מי שחושב שהצפת הנושא רגע אחרי הבחירה החוזרת של ראש הממשלה היא מקרית חי בסרט , הם רק לא מבינים שזה גורם לציבור הישראלי לדבוק עוד יותר בדעותיו מול המתקפות הפוליטיות מבחוץ.
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 05 יוני 2015, 15:18

jol9 כתב:רוי, לפעמים אני באמת לא מבין אותך. ארגוני השמאל הפרו-פלסטינאים הם אלה שעושים את כל הרעש ועיקר הבלגאן. נראה לך

אני לא מבין מה לא ברור? כל הנושא הזה תופס תאוצה בזכות ביבי. הרי מה אתה מצפה אחרי שאתה רב עם כל העולם?

שונאי ישראל תמיד יהיו. לא תמיד יש ביבי שנותן להם רוח גבית.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2015, 19:22

מה שיפה זה שאתה יודע שאתה מדבר שטויות וממשיך לדבוק בהן בכל זאת...
אירגוני החרמות היו תמיד גם כשרבין וברק היו בשלטון.
אין שום קשר בין שמאל קיצוני אנטי ישראלי ואנטי שמי לבין זהותו של ראש הממשלה בישראל.
כאילו אם בוז׳י היה זוכה, הארגונים האלה היו מתפרקים ומודיעים על תמיכה חד צדדית בישראל...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 05 יוני 2015, 20:38

jol9 כתב:מה שיפה זה שאתה יודע שאתה מדבר שטויות וממשיך לדבוק בהן בכל זאת...
אין שום קשר בין שמאל קיצוני אנטי ישראלי ואנטי שמי לבין זהותו של ראש הממשלה בישראל.
כאילו אם בוז׳י היה זוכה, הארגונים האלה היו מתפרקים ומודיעים על תמיכה חד צדדית בישראל...

הארגונים האלה תמיד היו ותמיד יהיו, אבל הם מעולם לא הצליחו בכלום בתקופה של רבין ושל ברק (או אולמרט). אתה מדמיין משהו כמו ההצהרה של מנכ"ל אורנג' עם ראש ממשלה שהוא לא ביבי? זה בחיים לא היה קורה.

יש קשר ברור בין ביבי לבין ההצלחה של הארגונים האלה. ביבי הופך את הארגונים האלה ליותר ויותר לגיטימיים בעולם. אני בטוח שגם אתה שחי בהכשה מוחלטת יכול להבין את זה.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 05 יוני 2015, 23:06

roy1000 כתב:
jol9 כתב:מה שיפה זה שאתה יודע שאתה מדבר שטויות וממשיך לדבוק בהן בכל זאת...

הארגונים האלה תמיד היו ותמיד יהיו, אבל הם מעולם לא הצליחו בכלום בתקופה של רבין ושל ברק (או אולמרט). אתה מדמיין משהו כמו ההצהרה של מנכ"ל אורנג' עם ראש ממשלה שהוא לא ביבי? זה בחיים לא היה קורה.

יש קשר ברור בין ביבי לבין ההצלחה של הארגונים האלה. ביבי הופך את הארגונים האלה ליותר ויותר לגיטימיים בעולם. אני בטוח שגם אתה שחי בהכשה מוחלטת יכול להבין את זה.

אני חושב שאתה כהרגלך בקודש מדבר שטויות.

הנה מוויקיפדיה:
ריאות לחרם כלכלי, תרבותי ואקדמי משולב נשמעו לראשונה ב-2002 אך קמפיין משמעותי החל רק ב-2004‏[21]. קריאות נוספות לחרם נשמעו בהמשך גם על ידי גופים וארגונים נוספים‏[22] ולעתים אף על ידי תושבי ישראל‏[23]. בקרב הארגונים האנטי-ישראליים קיימים ספקות באשר להצלחתו של החרם‏[24] בייחוד לאור התפיסה הקיימת אצל חלק מהמחזיקים בדעות אנטי-ישראליות, שישראל מצליחה לחמוק מעונש באופן שיטתי‏[25].

כמו כן, החל מ-2004 בין החודשים פברואר-מרץ מתקיים בארץ ובעולם שבוע האפרטהייד הישראלי‏[26]. מטרת אירועי שבוע האפרטהייד הוא לעודד חרם על ישראל על ידי הצגתה כמדינת אפרטהייד, הנוקטת במדיניות אפרטהייד, לטענת המארגנים, כלפי הפלסטינים וכן ליצור תמיכה בנקיטת סנקציות וחרמות כלפי מדינת ישראל. עם זאת, פעילים ישראליים מקומיים המארגנים את אירועי שבוע האפרטהייד טוענים שמטרת כנסים שנערכו הם לבודד את ישראל מבחינה בינלאומית‏[27]. אירועי שבוע האפרטהייד מבוססים בחלקם על תעמולה פלסטינית ולעתים כוללים הסתה כנגד ישראל.

ועוד קצת
מטילי החרם האקדמי הבולטים עד כה הם ארגון המורים הארצי באירלנד‏[45]‏[46], אשר קרא לפרלמנט האירי להרחיב את החרם האקדמי "עד ש (ישראל) תסיר את המצור הבלתי חוקי על עזה והכיבוש על אזור הגדה המערבית"‏[24], "איגוד מרצי האוניברסיטאות" הבריטי אשר החרים החל מה-22 באפריל 2005‏[47] את האוניברסיטאות בר-אילן וחיפה לתקופה של כחודש, הפיזיקאי סטיבן הוקינג, המשמש כפרופסור בכיר לפיזיקה באוניברסיטת קיימברידג'‏[24] והאגודה ללימודים אמריקניים (ASA) בארצות הברית‏[48]. כמו כן, לאור עצומה ומחאה נרחבת בדרום אפריקה, קיבלה על עצמה אוניברסיטת יוהנסבורג להפסיק כל שיתוף פעולה מחקרי או לימודי עם אוניברסיטת בן-גוריון בנגב הקשור במישרין או בעקיפין לצה"ל וכן לחתוך כל קשר אם יתברר שהוא קשור להפרה של זכויות אדם כלשהן וזאת למרות הקשר המבוסס שלהן, עוד מלפני שנות ה-90

אני לא מתעלם מההתחזקות של תנועות החרם בשנים האחרונות, רק שבניגוד אליך אני לא קושר את זה לביבי, אלא למדיניות של ישראל
שכוללת התגוננות בפני הטרור ואי מוכנות לתת לפלסטינים את ירושלים ואת זכות השיבה (והרי ברור שבלי זה אין בכלל על מה לדבר איתם).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 06 יוני 2015, 01:07

jol9 כתב:אני לא מתעלם מההתחזקות של תנועות החרם בשנים האחרונות, רק שבניגוד אליך אני לא קושר את זה לביבי, אלא למדיניות של ישראל
שכוללת התגוננות בפני הטרור ואי מוכנות לתת לפלסטינים את ירושלים ואת זכות השיבה (והרי ברור שבלי זה אין בכלל על מה לדבר איתם).

אם אתה מבין שתנועת החרם מתחזקת אז למה כל הציטוטים מוויקיפידיה שלא קשורים לכלום?

אין שום קשר בין התגוננות מטרור ותנועות החרם. אם ראש ממשלה אחר היה עושה דברים דומים, התנועות האלה לא היו תופסות את אותה התאוצה. זה נטו ביבי עד כה שתרצה להכחיש את זה.

האיש הזה שנוא אישית בכל העולם וזה מחלחל למטה. ההכחשה העמוקה שלך לגבי הבעיתיות של ביבי זה משהו עצוב. מעניין אם גם הגרמנים חשבו שזה לא היטלר כשהם חטפו הפצצות של הערים שלהם. כנראה שכן.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 06 יוני 2015, 11:13

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אני לא מתעלם מההתחזקות של תנועות החרם בשנים האחרונות, רק שבניגוד אליך אני לא קושר את זה לביבי, אלא למדיניות של ישראל

אם אתה מבין שתנועת החרם מתחזקת אז למה כל הציטוטים מוויקיפידיה שלא קשורים לכלום?

אין שום קשר בין התגוננות מטרור ותנועות החרם. אם ראש ממשלה אחר היה עושה דברים דומים, התנועות האלה לא היו תופסות את אותה התאוצה. זה נטו ביבי עד כה שתרצה להכחיש את זה.

האיש הזה שנוא אישית בכל העולם וזה מחלחל למטה. ההכחשה העמוקה שלך לגבי הבעיתיות של ביבי זה משהו עצוב. מעניין אם גם הגרמנים חשבו שזה לא היטלר כשהם חטפו הפצצות של הערים שלהם. כנראה שכן.

אני חושב שיש לך בעיה קשה מאוד ביכולת להפריד בין הדברים שאתה חושב לבין המציאות.
אני מבין את מה שאתה חושב, אבל כל עוד לא תלך ותעבור בין כל בני האדם בעולם, ותשאל אחד אחד מה הם חושבים, אל תתיימר
לחשוב שאתה באמת יודע משהו.

הציטוטים מויקיפדיה מראים לך לפחות שהתנועות האלה קמו הרבה לפני שביבי היה רלוונטי לדיון, והcommon sense שכנראה אין לך באמת,
אומר, שזה ממש לא משנה מה חושב מנהיג שבדיה ונורבגיה על מנהיג ישראל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 06 יוני 2015, 11:27

jol9 כתב:אני חושב שיש לך בעיה קשה מאוד ביכולת להפריד בין הדברים שאתה חושב לבין המציאות.
אני מבין את מה שאתה חושב, אבל כל עוד לא תלך ותעבור בין כל בני האדם בעולם, ותשאל אחד אחד מה הם חושבים, אל תתיימר
לחשוב שאתה באמת יודע משהו.

הציטוטים מויקיפדיה מראים לך לפחות שהתנועות האלה קמו הרבה לפני שביבי היה רלוונטי לדיון, והcommon sense שכנראה אין לך באמת,
אומר, שזה ממש לא משנה מה חושב מנהיג שבדיה ונורבגיה על מנהיג ישראל.

אם תראה מה כתבתי כמה פוסטים מעל, אז תבין שהציטוטים שהבאת מיותרים. התנועות האלה בפורמטים כאלה או אחרים קיימות עוד מהמאה ה- 19.

אני לא צריך לשאול אף אחד שום דבר. ראית את הראיון של אובאמה עם אילנה דיין? צריך לשאול אנשים בעולם לגבי דעתו של אובאמה על ביבי? אני צריך לשאול כל בנאדם בעולם בשביל להבין שביבי מוחרם בכל מערב אירופה? איבדת כל קוהרנטיות ואין לי מושג מה אתה רוצה להגיד.

אני חושב שהמציאות מדברת בעד עצמה. אתה נסוג מזה שאמרת שתנועות החרם תפסו תאוצה בזמן הכהונה של ביבי? כי הדברים האלה שלך מופיעים פה בעמוד.

בכלל, אני ממש לא מבין מה אתה מנסה לטעון. אין לך שום טיעון הגיוני. אתה כל פעם כותב משהו ונסוג ממנו. רוב הפוסטים שלך זה "אתה כותב שטויות" בלי שום הגיון ובלי שום הסבר.

עכשיו בוא נניח שאתה לא נסוג ממה שכתבת שתנועות החרם התחזקו הזמן הכהונה של ביבי. אני מניח שאתה גם לא מכחיש שחלק גדול ממנהיגי העולם לא אוהבים את ביבי, והראשון שביניהם הוא נשיא ארה"ב.

מה אתה רוצה להגיד? שזה לא משנה בכלום שמנהיגים עולמיים כמו נשיאי ארה"ב, צרפת, ועוד שונאים אישית את ביבי? שהיחס של המהנהיגים לא משפיע? שלא משנה מי היה ראש ממשלת ישראל, המצב היה אותו דבר? בבקשה - תגיד את זה. אתה רוצה לטעון שביבי חזק יותר מול הטרור ממה שהיו קודמיו ובגלל זה שונאים אותו יותר - בבקשה, תטען את זה. תגיד משהו חוץ מ"אתה מדבר שטויות", כי בכל העמוד הזה לא אמרת כלום שקשור לדיון. רק ססמאות.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 06 יוני 2015, 12:05

זה מאוד פשוט.
אתה טוען שביבי אשם בכל ואני לא. אני טוען שהאנטישמיות, שתנועות החרמות, השנאה לישראל וכל זה היו קיימים ויהיו קיימים בלי
קשר למי מנהיג את ישראל.
התנועות האלה ניזונות מכל מיני דברים, אבל העיקרים שבהם הם המהלכים הצבאיים של ישראל, היעדר תהליך שלום ובנייה בירושלים ובהתנחלויות.

כל הדברים האלה היו לפני ביבי ויהיו גם אחריו, הרי כל עוד החמאס זורקים רקטות, ישראל תהיה חייבת להגן על עצמה, וכל עוד הפלסטינאים
לא יוותרו על דרישות הסף של זכות השיבה, י-ם ואי ההכרה במדינה היהודית, גם לא יהיה מו"מ, וכל עוד לא יהיה תהליך אמיתי, אין באמת שום
סיבה לא לבנות בי-ם ובהתנחלויות (ואם כבר אז הממשלה של ביבי בונה פחות).

בקשר ליחסים של ישראל עם העולם ועם המנהיגים, אתה מתבסס על שני דברים - היחסים של ביבי עם אובאמה ואותה השיחה בין אובאמה לסרקוזי.
אתה לא יודע מה חושבת אנגלה מרקל, או דייויד קמרון, או פרנסואה הולנד או אפילו פוטין וגם לא מה חושבים המנהיגים של ספרד, איטליה,
הולנד וכו'.
אתה כן יודע למשל שהיחסים של ישראל עם קנדה, יפן, הודו וסין דווקא התחזקו (גם על רקע כלכלי).

אז נכון שזה בעייתי שאובאמה וביבי ביחסים לא טובים, אבל זה עניין זמני, כי בעוד שנה ורבע אובאמה כבר לא יהיה רלוונטי, ולבנות על זה תאוריה
שלמה שביבי הוא מקור כל הבעיות שיש לנו, זה פשוט טיפשי
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 06 יוני 2015, 12:32

jol9 כתב:זה מאוד פשוט.
אתה טוען שביבי אשם בכל ואני לא. אני טוען שהאנטישמיות, שתנועות החרמות, השנאה לישראל וכל זה היו קיימים ויהיו קיימים בלי
קשר למי מנהיג את ישראל.
התנועות האלה ניזונות מכל מיני דברים, אבל העיקרים שבהם הם המהלכים הצבאיים של ישראל, היעדר תהליך שלום ובנייה בירושלים ובהתנחלויות.

כל הדברים האלה היו לפני ביבי ויהיו גם אחריו, הרי כל עוד החמאס זורקים רקטות, ישראל תהיה חייבת להגן על עצמה, וכל עוד הפלסטינאים
לא יוותרו על דרישות הסף של זכות השיבה, י-ם ואי ההכרה במדינה היהודית, גם לא יהיה מו"מ, וכל עוד לא יהיה תהליך אמיתי, אין באמת שום
סיבה לא לבנות בי-ם ובהתנחלויות (ואם כבר אז הממשלה של ביבי בונה פחות).

בקשר ליחסים של ישראל עם העולם ועם המנהיגים, אתה מתבסס על שני דברים - היחסים של ביבי עם אובאמה ואותה השיחה בין אובאמה לסרקוזי.
אתה לא יודע מה חושבת אנגלה מרקל, או דייויד קמרון, או פרנסואה הולנד או אפילו פוטין וגם לא מה חושבים המנהיגים של ספרד, איטליה,
הולנד וכו'.
אתה כן יודע למשל שהיחסים של ישראל עם קנדה, יפן, הודו וסין דווקא התחזקו (גם על רקע כלכלי).

אז נכון שזה בעייתי שאובאמה וביבי ביחסים לא טובים, אבל זה עניין זמני, כי בעוד שנה ורבע אובאמה כבר לא יהיה רלוונטי, ולבנות על זה תאוריה
שלמה שביבי הוא מקור כל הבעיות שיש לנו, זה פשוט טיפשי

אני ממש לא טוען שביבי אשם בהכל, אבל אתה טוען שביבי לא אשם בכלום וזו טענה מגוכחת.

אולמרט ניהל מערכה גם בעזה וגם בלבנון, ותנועות החרם לא תפסו שום תאוצה בזמנו, ככה שהתיאוריה שלך שהמנהיג לא משנה לא ממש מחזיקה מים. אולמרט גם בנה הרבה יותר מביבי בהתנחלויות וזה לא שינה כלום.

היחסים הכלכליים עם הודו וסין התחזקו, אבל פוליטית שתי המדינות האלה הולכות ב- 100% נגדנו ותמיד עם הפלשתינים בכל הצבעה, ככה שאני לא מבין מה זה משנה. אני יודע טוב מאוד מה היחס של הולנד לביבי - הולנד פטוש מחרים אותו, ואפילו ביקש ממנו לא להגיע אחרי הפיגוע (שלא לדבר על ההשפלות אחרי שביבי הגיע).

להגיד שהיחסים הרעועים עם אובאמה לא משפיעים זו טענה מרחיקת לכת. אתה באמת מאמין שלכל האמירות של אובאמה על זה שביבי הוא סרבן ושקרן אין שום השפעה על הפופולריות של תנועות החרם? הנרטיב שלך שביבי עושה הכל נכון ו"העולם אנטישמי" ממש לא מחזיק מים. תנסה לעדכן את הנרטיב לעובדות בשטח ואז אולי יהיה על מה לדבר.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־19 אורחים