Switch to full style
כאן מדברים על הכל
פרסם תגובה

למי תצביעו בבחירות הקרובות?

ישראל ביתנו
2
7%
כולנו
1
3%
הרשימה המשותפת (חד"ש, בל"ד, רע"ם ותע"ל)
1
3%
הבית היהודי
5
17%
המחנה הציוני
3
10%
הליכוד
7
24%
יש עתיד
5
17%
מרצ
0
אין הצבעות
החרדים (ש"ס, יהדות התורה ויחד העם איתנו)
2
7%
לא מצביע/ה בבחירות הקרובות או לא גיבשתי עדיין החלטה
3
10%

סך הכול הצבעות : 29

Re: סקר בחירות 2015 של צהבת

17 מרץ 2015, 19:47

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
felix_r כתב:עכשיו הבנתי למה התחלת עם חנו'ש באשכול המשחק נגד ז'לגיריס :cool

אל תגזים, אני אף פעם לא אלך ''לשם'' עם חני או עם אף משתמשת בפורום הזה...זה קריפי
זה היה חצי בדיחה (כי חציל רשם לפניי) וחצי התרגשות על הדרכון ההונגרי כי קיבלתי אותו ממש לפני כמה ימים אחרי שנים שניסיתי להשיג את כל המסמכים

כל הכבוד כרמל עלהדרכון. זה דבר חשוב.
אני הוצאתי לפני איזה שנה דרכון אסטוני לאשתי (אם לא אני, היא לא היתה מודעת בכלל שהיא זכאית).
עכשיו צריך להוציא גם לקטנה שלי, ואם בוז'י יהיה ראש ממשלה, יהיה לנו לאן לברוח :grin

מצחיק, אחותי ובעלה אמרו את אותו הדבר רק שהם דיברו על מה יקרה אם ביבי ייבחר

בכל מקרה, אתם תוכלו להיות השלושה שיקפיצו את אסטוניה למספר המטורף של 1,324,803 תושבים (וכן, אני יודעת שתוכלו לגור איפה שתרצו באיחוד האירופי...תן לי לצחוק על המספר בשקט)

האמת שלא היינו עדיין באסטוניה. נראה לי שבשנתיים הקרובות נעשה את המשולש הקלאסי (טאלין בשביל אשתי
סנט פטרבורג בשבילי ופינלנד בשביל הנשמה... :cool )
ד"א, אשתי קיבלה גם תעודת זהות אסטונית, והיא גם מוזמנת לכל ההצבעות והקשקושים שלהם :happy

בכל אופן, זה דבר חשוב. פותח דלתות ונותן אפשרויות.

רק שתדע שיש חוק בפינלנד שאומר שאם אתה מצליח להגיד שם של הר געש מקומי בניסיון אחד אתה מקבל את המדינה

אני לא מבינה למה אחוזי ההצעה רק על 54%
למה מישהו שיש לו זכות הצבעה לא יוצא מהבית ומצביע?

17 מרץ 2015, 19:57

ביבי בנואשות פתאטית. ככל שהלחץ גובר השקרים נהיים מגוכחים יותר ויותר. יאללה שיעלה כבר על המטוס. לא יכול להיות שבנאדם כל כך עלוב ימשיך להיות ראש ממשלה. פשוט לא יכול להיות.

17 מרץ 2015, 19:58

רוי, אז הצבעת בסוף ליאיר או לבוז'י??

17 מרץ 2015, 20:02

בחרתי בסוף בבנט :D

17 מרץ 2015, 20:03

חנו'ש כתב:
jol9 כתב:
שמואל1 כתב:
השקר הכי גדול שלהם זה טרכטנברג לאוצר וידלין לביטחון. הסיכוי של ידלין ושלך להיות שר ביטחון הם דומים מאוד

אם בוז'י יהיה ראש ממשלה, אז ידלין יהיה שר הביטחון. בשביל זה הביאו אותו למפלגה.

אם בוז׳י יקבל 60 מנדטים אז אולי.
אבל כשיש לך 4 תפקידים לחלק בין 4 אנשי מפתח (וזה בהנחה שאחרים יוותרו) אז באמת שידלין הוא אפילו לא החמישי בתור להיות ראש ממשלה.

אחד מבין ציפי, לפיד או כחלון יהיה שר ביטחון, או שאתה חושב שציפי שוב תוותר??

כמה תיקים יישארו לליכוד כשביבי יבנה את הקואליציה שלו?
אוצר הוא כבר הבטיח לכחלון,
את הביטחון בנט דורש (וגם ביטחון פנים)
את הפנים דרעי רוצה (ואת הדתות)
ליברמן גם ירצה משהו בכיר, אולי להישאר עם החוץ
וצריך גם להשאיר משהו לאלי ישי ולליצמן....

אני מאוד מקווה שהתפקידים הבכירים ילכו כך:
ראש הממשלה - ביבי
שר הביטחון - בוגי
שר החוץ - בנט
שר האוצר - כחלון

אם זה מה שיהיה אני מבסוט

17 מרץ 2015, 20:10

roy1000 כתב:ביבי בנואשות פתאטית. ככל שהלחץ גובר השקרים נהיים מגוכחים יותר ויותר. יאללה שיעלה כבר על המטוס. לא יכול להיות שבנאדם כל כך עלוב ימשיך להיות ראש ממשלה. פשוט לא יכול להיות.

הוא דוחה ברמות קשות. אני לא אוהב את הערבים, אבל הוא מתנהג כמו דיקטטור עלוב מהזן הנחות ביותר.
נשבר ממנו, נקווה שזה אקורד הסיום.

17 מרץ 2015, 20:13

החציל האצטקי כתב:
roy1000 כתב:ביבי בנואשות פתאטית. ככל שהלחץ גובר השקרים נהיים מגוכחים יותר ויותר. יאללה שיעלה כבר על המטוס. לא יכול להיות שבנאדם כל כך עלוב ימשיך להיות ראש ממשלה. פשוט לא יכול להיות.

הוא דוחה ברמות קשות. אני לא אוהב את הערבים, אבל הוא מתנהג כמו דיקטטור עלוב מהזן הנחות ביותר.

היום מחליפים את ביבי. יש לי תחושה טובה

17 מרץ 2015, 20:13

העובדות הן שככל הנראה ביבי לא יכול להקים קואליציה בלי כל אחת מ- בנט, כחלון, ליברמן וחרדים (כולל ישי).
מה שאומר שככל אחת מן המפלגות הנ"ל יכולה לסחוט ממנו כל מה שרק תבקש.

17 מרץ 2015, 20:15

חנו'ש כתב:רוי, אז הצבעת בסוף ליאיר או לבוז'י??

יאיר. אני לא יכול להצביע לעבודה. חוץ מעומר בר-לב, הרשימה שלהם מגוכחת בעליבותה. אם מרצ לא היו כל כך מתנשאים בנושא המדיני, אז הייתי שוקל אותם כי אם הם לא עוברים את אחוז החסימה, אז זה ביבי, ואפילו לא ביבי לשנתיים, אלא ביבי ל- 4 שנים מלאות.

17 מרץ 2015, 20:17

החציל האצטקי כתב:

הנסיון שלו להגיד שהרצוג יקים ממשלה עם הערבים זה לרדת הכי נמוך שאפשר. רמה כזו של עליבות עדיין לא ראיתי.

שמואל1 כתב:
החציל האצטקי כתב:

היום מחליפים את ביבי. יש לי תחושה טובה

דווקא אני חושב שביבי שוב יהיה ראש ממשלה, לצערי.

roy1000 כתב:
חנו'ש כתב:רוי, אז הצבעת בסוף ליאיר או לבוז'י??

יאיר. אני לא יכול להצביע לעבודה. חוץ מעומר בר-לב, הרשימה שלהם מגוכחת בעליבותה. אם מרצ לא היו כל כך מתנשאים בנושא המדיני, אז הייתי שוקל אותם כי אם הם לא עוברים את אחוז החסימה, אז זה ביבי, ואפילו לא ביבי לשנתיים, אלא ביבי ל- 4 שנים מלאות.

סבבה.....

שמואל1 כתב:היום מחליפים את ביבי. יש לי תחושה טובה

יופי שמואל.... עכשיו אני בטוחה שזה ביבי לעוד 4 שנים..... :insist

17 מרץ 2015, 20:18

חנו'ש כתב:העובדות הן שככל הנראה ביבי לא יכול להקים קואליציה בלי כל אחת מ- בנט, כחלון, ליברמן וחרדים (כולל ישי).

חכי, חכי. בואי נראה אם בכלל ישי וליברמן נכנסים לכנסת.

שמואל1 כתב:היום מחליפים את ביבי. יש לי תחושה טובה

תמונה

roy1000 כתב:
חנו'ש כתב:העובדות הן שככל הנראה ביבי לא יכול להקים קואליציה בלי כל אחת מ- בנט, כחלון, ליברמן וחרדים (כולל ישי).

כנ"ל מרצ....

17 מרץ 2015, 20:23

אני אשמח אם מישהו כאן ייתן את התרחישים האפשריים. כלומר מה צריך לקרות כדי שבוז'י יהיה ראש ממשלה ומה צריך לקרות כדי שביבי יהיה ראש ממשלה, כך שבזמן המדגם כבר נקבל אינדיקציה.
נערך לאחרונה על ידי שמואל1 בתאריך 17 מרץ 2015, 20:25, נערך פעם אחת בסך הכל.

17 מרץ 2015, 20:24

toja27 כתב:דווקא אני חושב שביבי שוב יהיה ראש ממשלה, לצערי.

אם לא יוני ולא פליקס הצביעו לליברמן, אני לא רואה איך הוא עובר את אחוז החסימה. בלי ליברמן אין לביבי קואליציה. מה גם, נראה לי שמחנה השמאל הרבה יותר נלהב בבחירות האלה ושיעורי ההצבעה בשמאל גבוהים יותר. ההיסטריה של ביבי ובנט די אומרת הכל. לדעתי סיימנו עם ביבי.

17 מרץ 2015, 20:26

חנו'ש כתב:
roy1000 כתב:

כנ"ל מרצ....

נכון לגבי מרצ, אבל למרצ יש את הבסיס שלהם (למרות שלפיד נגס בהם), ולפי מה שראיתי בתל-אביב, הם יד נמרצים. ליברמן פשוט לא קיים.

17 מרץ 2015, 20:31

שמואל1 כתב:אני אשמח אם מישהו כאן ייתן את התרחישים האפשריים. כלומר מה צריך לקרות כדי שבוז'י יהיה ראש ממשלה ומה צריך לקרות כדי שביבי יהיה ראש ממשלה, כך שבזמן המדגם כבר נקבל אינדיקציה.

תרחיש הבסיס הוא ממשלת ביבי-ימין צרה עם בנט ליברמן, כחלון, והחרדים כולל ישי (63-66 מנדטים).
תרחיש שני הוא ממשלת אחדות בראשות ביבי ודבר כזה יקרה אם גוש הימין שתיארתי למעלה יקבל בין 61 - 63 מנדטים.
תחריש שלישי הוא ממשלת הרצוג-מרצ-לפיד-כחלון-שס-אגודה - דבר כזה יכול לקרות רק אם לפחות אחד מבין ליברמן וישי לא עוברים את אחוז החסימה.
תרחיש רביעי זה ממשלת אחדות בראשות הרצוג. תרחיש כזה אפשרי אם אחד לפחות מבין ליברמן וישי לא עוברים את אחוז החסימה וביבי פורש מהחיים הפוליטיים באופן מיידי.

המפתח להכל הוא ליברמן וישי ואם הם יעברו את אחוז החסימה. זה תלוי מאוד גם בשיעור ההצבעה במגזר הערבי.

17 מרץ 2015, 20:32

roy1000 כתב:
חנו'ש כתב:
roy1000 כתב:

כנ"ל מרצ....

נכון לגבי מרצ, אבל למרצ יש את הבסיס שלהם (למרות שלפיד נגס בהם), ולפי מה שראיתי בתל-אביב, הם יד נמרצים. ליברמן פשוט לא קיים.

אני חושבת שהם איבדו המון מצביעים למחנ"צ, כי די ברור שאם יש משהו שמצביעי מרצ הכי רוצים זה להעיף את ביבי ורבים כנראה מבינים שהדרך העיקרית היא כנראה לתת לבוז'י פער גדול שלא ישאיר הרבה ברירות (אם זה תיקו או ניצחון בנקודות, אז ביבי ירכיב את הממשלה).

חוץ מזה שגם לליברמן יש את הבסיס שלו, ואני די משוכנעת שהוא יעבור את אחוז החסימה.
פרסם תגובה