המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סדרות 3

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סדרות 3

הודעהעל ידי RomanR » 22 אוגוסט 2017, 08:31

felix_r כתב:ראיתם את הפרק השישי ? :eek

כל הoutcome היה צפוי לחלוטין, אבל זאת עונה מעולה
סמל אישי של המשתמש
RomanR

Re: סדרות [אזהרת ספויילר]

הודעהעל ידי ankram » 22 אוגוסט 2017, 09:15

ראיתי אותו כבר בשישי שעבר , לא יכולתי להתאפק :rolleyes
לדידי , הפרק הכי חלש של הסדרה למרות האפקטים המרשימים , והסוף. אפילו במושגים של משחקי הכס , העלילה תלושה לחלוטין.

************** אזהרת ספוילר ********************************

1. לא מבין למה להכנס לאיזור שמעבר לחומה ללא סוסים , מה הם ציפו?
2. תפקידו של בנג'ן סטארק הוא לסתום חורים בעלילה , עצם תפקידו לא ברור , נשלח מעבר לחומה בעונה הראשונה , בעונה הקודמת הציל את בראן , בעונה הזאת את ג'ון , זה כל תפקידו?
להגיח משום מקום (איך הוא תמיד יודע מה קורה בשממה העצומה הזאת? מאיפה הוא מגיע? למה לא הצטרף למשימה הזאת מראש?) , להציל את היום , ולהעלם.מדוע לא עלה על הסוס עם ג'ון? מה הפשר אין זמן? מגוחך.
3. מאות שנים לפני המצאת הסמס , היו צריכים לקרוא לסמס -> "גנדרי" , אין שום קורלציה למרחבים העצומים של הקרח (צבא המתים כבר 6 עונות צועד לכיוון החומה) , ולריצת היוסיאיין בולט של גנדרי שהספיק תוך כדי ששאר החבורה נלחמים על חייהם , להגיע למצפה המזרח , לשלוח עורב (שבדר"כ לוקח לו כמה ימים להגיע ליעדו ) לדאיינריז , כל זה כדי שדאיינריז תעלה על הדרקון הסופר סוניק שלה ותגיע להציל את היום , עניין של שעה שעה וחצי ככה , אלוהים ישמור , גם בסטנדרטים של מכשפים , דרקונים ומתים חיים , זאת סצינה תלושה לחלוטין מכל מרחב זמן.
4. נחמד היה לראות את מלך הלילה תוקף את ויסריון המעופף , בעוד מרחק של 20 מטר ממנו עומד דרוגו ועל גבו החבורה , מאד הגיוני.
5. כל הדיאלוגים של ארי וסאנסה מגוחכים , גם רמת המשחק , לא מבין את הכיוון שאליו הולכים יוצרי הסדרה , סבלנו את סאנסה כל העונות כדי לראות אותה הופכת מנערה סמרטוטית ונידפת לרוח , לגבירת וינטרפל שלמדה דבר או שניים על החיים , ובמחי שיחה אחת היא חוזרת להיות אותה סאנסה טיפשונת שמתייעצת עם ליטלפינגר(!!) , אותו אחד שזרק אותה לראמזי , וממולה אריה , שהפכה להיות פסיכית עם פרצופים שמסתובבת כמו אל נקם ומאיימת על כל מב שזז.
6. מה עם גוסט הזאב הנאמן של ג'ון סנואו , הוא מחכה בבית במלונה כמו פינצ'ר?
7. חבל שהפכו את הדמות של טריון לכל כך חלבית , השחקן הנפלא הזה כבר 2 עונות עומד ומתרפס בפני דאינריז , כמו פודל נאמן , נגמל לגמרי מהשתייה , ובעיקר חושב על הקמת אימפריה עוד לפני שתרם ולו פסיק להקמתה (איבד את דורן והיי גארדן, גרם בעיקר נזק) , עד כה כל העצות שלו הם עצות רעות , לא מבין איך הוא תורם בתפקיד ימין המלכה.
8. עכשיו ג'ון מוכן לכרוע ברך ולהשבע אמונים לדאינריז? בכלל לא קשור לדמות אותה הוא מייצג , מה זה היה הסצינה המגוכחת הזאת?
9. אם דאיינריז מסוגלת להגיע לצפון המרוחק ולשרוף רבע מצבאו של מלך הלילה עם 3 דרקונים בקור מקפיא , למה הבלתי טמאים עוד תקועים על צוק קאסטרלי? מה הבעיה שלה לקפוץ עם דרקוניה ולשרוף את הצי של יורון?

לסיכום , נראה שיוצרי הסדרה הלכו לכיוון של CGI , אפקטים , קרבות ופיצוצים , וזנחו לחלוטין את קווי העלילה המעניינים שהיו בסדרה , כל פרק בעונה הזאת (שהתחילה לא רע) , זה הריגת דמויות וקווי עלילה כדי "להדק" את הסיפור ולהתרכז בדאיינריז ובג'ון סנואו , חבל שבמקום לשמור על עקרונותיה , משחקי הכס הפכו להיות חיקוי דהוי של שר הטבעות.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי rc4991 » 25 אוגוסט 2017, 01:41

רק עכשיו סיימתי את העונה השביעית של המתים המהלכים
לפחות נראה שהעונה השמינית הולכת להיות מצויינת
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

Re: סדרות [אזהרת ספויילר]

הודעהעל ידי felix_r » 26 אוגוסט 2017, 02:22

ankram כתב:

ראיתי אותו כבר בשישי שעבר , לא יכולתי להתאפק :rolleyes
לדידי , הפרק הכי חלש של הסדרה למרות האפקטים המרשימים , והסוף. אפילו במושגים של משחקי הכס , העלילה תלושה לחלוטין.

************** אזהרת ספוילר ********************************

1. לא מבין למה להכנס לאיזור שמעבר לחומה ללא סוסים , מה הם ציפו?
2. תפקידו של בנג'ן סטארק הוא לסתום חורים בעלילה , עצם תפקידו לא ברור , נשלח מעבר לחומה בעונה הראשונה , בעונה הקודמת הציל את בראן , בעונה הזאת את ג'ון , זה כל תפקידו?
להגיח משום מקום (איך הוא תמיד יודע מה קורה בשממה העצומה הזאת? מאיפה הוא מגיע? למה לא הצטרף למשימה הזאת מראש?) , להציל את היום , ולהעלם.מדוע לא עלה על הסוס עם ג'ון? מה הפשר אין זמן? מגוחך.
3. מאות שנים לפני המצאת הסמס , היו צריכים לקרוא לסמס -> "גנדרי" , אין שום קורלציה למרחבים העצומים של הקרח (צבא המתים כבר 6 עונות צועד לכיוון החומה) , ולריצת היוסיאיין בולט של גנדרי שהספיק תוך כדי ששאר החבורה נלחמים על חייהם , להגיע למצפה המזרח , לשלוח עורב (שבדר"כ לוקח לו כמה ימים להגיע ליעדו ) לדאיינריז , כל זה כדי שדאיינריז תעלה על הדרקון הסופר סוניק שלה ותגיע להציל את היום , עניין של שעה שעה וחצי ככה , אלוהים ישמור , גם בסטנדרטים של מכשפים , דרקונים ומתים חיים , זאת סצינה תלושה לחלוטין מכל מרחב זמן.
4. נחמד היה לראות את מלך הלילה תוקף את ויסריון המעופף , בעוד מרחק של 20 מטר ממנו עומד דרוגו ועל גבו החבורה , מאד הגיוני.
5. כל הדיאלוגים של ארי וסאנסה מגוחכים , גם רמת המשחק , לא מבין את הכיוון שאליו הולכים יוצרי הסדרה , סבלנו את סאנסה כל העונות כדי לראות אותה הופכת מנערה סמרטוטית ונידפת לרוח , לגבירת וינטרפל שלמדה דבר או שניים על החיים , ובמחי שיחה אחת היא חוזרת להיות אותה סאנסה טיפשונת שמתייעצת עם ליטלפינגר(!!) , אותו אחד שזרק אותה לראמזי , וממולה אריה , שהפכה להיות פסיכית עם פרצופים שמסתובבת כמו אל נקם ומאיימת על כל מב שזז.
6. מה עם גוסט הזאב הנאמן של ג'ון סנואו , הוא מחכה בבית במלונה כמו פינצ'ר?
7. חבל שהפכו את הדמות של טריון לכל כך חלבית , השחקן הנפלא הזה כבר 2 עונות עומד ומתרפס בפני דאינריז , כמו פודל נאמן , נגמל לגמרי מהשתייה , ובעיקר חושב על הקמת אימפריה עוד לפני שתרם ולו פסיק להקמתה (איבד את דורן והיי גארדן, גרם בעיקר נזק) , עד כה כל העצות שלו הם עצות רעות , לא מבין איך הוא תורם בתפקיד ימין המלכה.
8. עכשיו ג'ון מוכן לכרוע ברך ולהשבע אמונים לדאינריז? בכלל לא קשור לדמות אותה הוא מייצג , מה זה היה הסצינה המגוכחת הזאת?
9. אם דאיינריז מסוגלת להגיע לצפון המרוחק ולשרוף רבע מצבאו של מלך הלילה עם 3 דרקונים בקור מקפיא , למה הבלתי טמאים עוד תקועים על צוק קאסטרלי? מה הבעיה שלה לקפוץ עם דרקוניה ולשרוף את הצי של יורון?

לסיכום , נראה שיוצרי הסדרה הלכו לכיוון של CGI , אפקטים , קרבות ופיצוצים , וזנחו לחלוטין את קווי העלילה המעניינים שהיו בסדרה , כל פרק בעונה הזאת (שהתחילה לא רע) , זה הריגת דמויות וקווי עלילה כדי "להדק" את הסיפור ולהתרכז בדאיינריז ובג'ון סנואו , חבל שבמקום לשמור על עקרונותיה , משחקי הכס הפכו להיות חיקוי דהוי של שר הטבעות.

חלק גדול מהסעיפים הם בכיינות לשמה, ובמציאות אין שם שום בעיה.

קח לדוגמא את הסעיף 8. אין שום בעיה עם העובדה שעכשיו ג'ון סנואו מוכן להשבע אמונים לדאינריז. אם היית קצת יותר מרוכז בפרקים הקודמים, היית זוכר, שהוא סירב לכרוע ברך בגלל שהוא פחד שדאינריז לא תרצה להשתתף במלחמה נגד המתים, והיא סתם תדרוש ממנו לקחת את צבא הצפון דרומה למלחמות שלה. עכשיו, כשדאינריז לא רק ראתה בעצמה שצבא המתים קיים, היא גם השתפה בעצמה בקרב, והיא גם יודעת עד כמה המתים האלה מסוכנים אחרי שהם הצליחו להשמיד את אחד הדרקונים שלה. עכשיו דאינריז יודעת מי האויב הכי חשוב. עכשיו היא לא תשלח את ג'ון סנואו להלחם בדרום. עכשיו אין שום בעיה להשבע אמונים לדאינריז! וזה בלי להזכיר את העובדה, שהיא הצילה אותו ממוות וודאי ועכשיו הוא חב לה את חייו!

גם הסעיף מספר 9 הוא בכיינות לשמה. אין שום בעיה עם ההגיון במעשיה של דאינריז! כמה פעמים צריכים להגיד לך בכל פרק, שדאינריז לא מעוניינת לשרוף את כל העולם ואחותו ולהשאר מלכה של גחלים? היא שרפה צבא אחד בשביל שישמש דוגמא לכל האויבים, ומאז היא מנסה לפעול בדרכים דיפלומטיות. בגלל זה היא לא עפה ושורפת בכל מקום... במקרה הספציפי הזה היא החליטה לעוף עם הדרקונים, כי זה היה מקרה חרום! היה עליה להציל בן ברית חשוב מאוד - ג'ון סנואו. שאם הוא מת, היא לא תצליח להביא אליה את צבא הצפון. חוץ מזה, על הדרך, היא רצתה לבדוק עד כמה צבא המתים באמת מהווה בעיה, והאם הוא באמת מסוכן כמו שמספרים.

סעיף מספר 1. אדוני, סוסים צריכים לאכול! אולי כאחד שגדל בארץ חמה זה לא כל כך ברור לך, אבל כשהכל קפוא ומכוסה שלג, אין במה להאכיל את הסוסים! חוץ מזה, סוסים לא יכולים לישון בחוץ בקור כזה. סוסים צריכים קורת גג כדי להעביר את הלילה :) מילא אם היית דורש שהם יסעו על מזחלות שלג הנמשכות על ידי כלבים כמו האסקימוים באלסקה, אבל סוסים ? :) אי אפשר לנוע על גבי סוסים בחורף בשטח פראי לא מאויש.

נ.ב. מה שלא הגיוני, זה הקרח שנשבר באגם. במקום כזה, שקפוא לאורך הרבה זמן, האגם היה אמור להיות מכוסה בקרח עבה מאוד ללא שום סיכוי שישבר תחת משקל של אנשים שהולכים עליו. כל הקיר שמפריד בין הצפון הקפוא לבין 7 הממלכות עשוי מקרח, והוא לא נמס, אז למה הקרח באגם הוא כזה דק ועדין?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ankram » 27 אוגוסט 2017, 17:19

חלק גדול מהסעיפים הם בכיינות לשמה, ובמציאות אין שם שום בעיה.

קח לדוגמא את הסעיף 8. אין שום בעיה עם העובדה שעכשיו ג'ון סנואו מוכן להשבע אמונים לדאינריז. אם היית קצת יותר מרוכז בפרקים הקודמים, היית זוכר, שהוא סירב לכרוע ברך בגלל שהוא פחד שדאינריז לא תרצה להשתתף במלחמה נגד המתים, והיא סתם תדרוש ממנו לקחת את צבא הצפון דרומה למלחמות שלה. עכשיו, כשדאינריז לא רק ראתה בעצמה שצבא המתים קיים, היא גם השתפה בעצמה בקרב, והיא גם יודעת עד כמה המתים האלה מסוכנים אחרי שהם הצליחו להשמיד את אחד הדרקונים שלה. עכשיו דאינריז יודעת מי האויב הכי חשוב. עכשיו היא לא תשלח את ג'ון סנואו להלחם בדרום. עכשיו אין שום בעיה להשבע אמונים לדאינריז! וזה בלי להזכיר את העובדה, שהיא הצילה אותו ממוות וודאי ועכשיו הוא חב לה את חייו!

גם הסעיף מספר 9 הוא בכיינות לשמה. אין שום בעיה עם ההגיון במעשיה של דאינריז! כמה פעמים צריכים להגיד לך בכל פרק, שדאינריז לא מעוניינת לשרוף את כל העולם ואחותו ולהשאר מלכה של גחלים? היא שרפה צבא אחד בשביל שישמש דוגמא לכל האויבים, ומאז היא מנסה לפעול בדרכים דיפלומטיות. בגלל זה היא לא עפה ושורפת בכל מקום... במקרה הספציפי הזה היא החליטה לעוף עם הדרקונים, כי זה היה מקרה חרום! היה עליה להציל בן ברית חשוב מאוד - ג'ון סנואו. שאם הוא מת, היא לא תצליח להביא אליה את צבא הצפון. חוץ מזה, על הדרך, היא רצתה לבדוק עד כמה צבא המתים באמת מהווה בעיה, והאם הוא באמת מסוכן כמו שמספרים.

סעיף מספר 1. אדוני, סוסים צריכים לאכול! אולי כאחד שגדל בארץ חמה זה לא כל כך ברור לך, אבל כשהכל קפוא ומכוסה שלג, אין במה להאכיל את הסוסים! חוץ מזה, סוסים לא יכולים לישון בחוץ בקור כזה. סוסים צריכים קורת גג כדי להעביר את הלילה :) מילא אם היית דורש שהם יסעו על מזחלות שלג הנמשכות על ידי כלבים כמו האסקימוים באלסקה, אבל סוסים ? :) אי אפשר לנוע על גבי סוסים בחורף בשטח פראי לא מאויש.

נ.ב. מה שלא הגיוני, זה הקרח שנשבר באגם. במקום כזה, שקפוא לאורך הרבה זמן, האגם היה אמור להיות מכוסה בקרח עבה מאוד ללא שום סיכוי שישבר תחת משקל של אנשים שהולכים עליו. כל הקיר שמפריד בין הצפון הקפוא לבין 7 הממלכות עשוי מקרח, והוא לא נמס, אז למה הקרח באגם הוא כזה דק ועדין?"

א. אני שונא את המושג בכינות , זה גורם לכל הדיון הזה להיות דיון ברמה של גן חובה , אתה יכול לא להסכים איתי , אבל למה לכנות אתי בכיין?
ב. לגבי כריעת הברך , זאת פרשנות שלך ש"שהוא סירב לכרוע ברך בגלל שהוא פחד שדאינריז לא תרצה להשתתף במלחמה נגד המתים" , זה לא נאמר במפורש , באף פרק , ג'ון סרב לכרוע ברך מכיוון שלא הכיר כלל את דאיינריז , שעוד בפגישה הראשונה , דרשה ממנו לכרוע ברך מולה , מלבד זאת , וזה נאמר במפורש , שג'ון הוא מלך הצפון הטרי , ורק עכשיו הוכרז , ושהוא לא יוכל לרתום את הלורדים של הצפון , להשבע אמונים למי שרק עכשיו הגיעה , עם כל זה שהיא צאצאית טארגריין , או כפי שליאנה אמרה זאת שוב ושוב , יש רק מלך אחד בצפון והוא סטארק.
ג. אני לא מוצא הגיון , בלהפקיר אלפי לוחמים בלתי טמאים , הנמצאים במצור של אלפי ספינות , ועם זאת לבוא בטיסה עם 3 דרקונים כדי להציל 7 שגורלם כלל לא ידוע , מצב חירום? מה היתה עושה דאיינריז אם הבלתי טמאים היו מושמדים? זה דבר אחד לבוא ולשרוף סתם ערים , מזה דאיינריז וטריון נמנעים , לבין לתקוף צבא אויב שצר על הבלתי טמאים. זה נכון שג'ון הוא בן ברית חשוב , והמניע הוא לדעתי בכלל לא קשור לבריתות אלא מאהבה לג'ון , אבל הגיונית , להציל את הבלתי טמאים , היתה אמורה להיות משימה לא פחות חשובה של דאיינריז. זאת דעתי.
ד. לגבי הסוסים , הם אמנם צריכים לאכול , אבל גם הסוס של בנג'ן (ולא הוא לא סוס מת חי) צריך לאכול משהו לא ? כבר אי אפשר להביא 4-5 סוסים ועל 2-3 מהם להעמיס אוכל? מלבד זאת בשממת הקרח הפראית היו סוסים (אם אינני טועה בית קאסטארק , הארדום) , ואפשר להכנס למערה או משהו בדומה כדי לקבל מחסה מהקור. מלבד זאת בסדרת פנטזיה כזאת שבה יש דרקונים , זאבים בגודל סמיטריילר , מכשפות ומתים חיים , חסר לי איזה סוס צפוני בריון כזה , כי אני לא יודע מה יועילו הדותראקים עם סוסיהם האשכנזים , בלחימה בשלג.

אני מבין שמה ששבר אותך זה מצב הקרח.....,אשריך , אם זה הדבר היחיד שצרם לך , ולא ריצת הפלאש של ג'נדרי (איך נקבע שהוא הכי מהיר?) , או העורב הקסום שמהיר יותר מכל SMS , או היכולת העל טבעית של דאיינריז להגיע פונקט על הנקודה (WAZE דרקוני?) , שלא לדבר על המהירות שהיא באה , או זה שהמתים חיים לא יודעים לשחות אבל יודעים לחלץ דרקון בעומק צוללת בים קפוא, עם שלשלאות ברזל(!!!!!?????) אדירות , שאלוהים יודע מאיפה השיגו אותם , אז שיהיה לך לבריאות.

ד"א זאת הסדרה שהכי אהבתי אי פעם ,אני מכור אמיתי , אבל אפשר גם להגדיר את הפרק הזה כחסר כל הגיון וראציונל גם במונחים של משחקי הכס , ועדיין לא להחשב כבכיין , מודה לך על ההקשבה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי shayD » 27 אוגוסט 2017, 19:11

נרקוס מעולה.
למות או לכבוש את ההר.
סמל אישי של המשתמש
shayD

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 אוגוסט 2017, 23:04

מישהו צפה בפרק האחרון?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 29 אוגוסט 2017, 00:07

shayD כתב:נרקוס מעולה.

אחת הטובות שראיתי.

אני רואה עכשיו peaky blinders. נהדרת גם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 29 אוגוסט 2017, 00:13

שמואל1 כתב:מישהו צפה בפרק האחרון?

דינאריז וג'ון נפגשים עם סארסי , מביאים לה מת מהלך שתאמין היא מוכנה להילחם בתנאים שלה בסוף מסרבת מתרצה וכמובן לא באמת מתכוונת, האח לאניסטר מודיע לה שהוא מתכוון לצאת להילחם והיא מאיימת .

סנסה ואריה עושות משפט לאצבעון והורגות אותו .

אה , דינאריז וג'ון הזדיינו .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי felix_r » 29 אוגוסט 2017, 00:30

ראיתי עכשיו !

:sharp:
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Asf » 29 אוגוסט 2017, 07:13

מקאדו 3 כתב:

דינאריז וג'ון נפגשים עם סארסי , מביאים לה מת מהלך שתאמין היא מוכנה להילחם בתנאים שלה בסוף מסרבת מתרצה וכמובן לא באמת מתכוונת, האח לאניסטר מודיע לה שהוא מתכוון לצאת להילחם והיא מאיימת .

לא שלא ראיתי את הפרק, אבל יש לתגובה שלך פואנטה חוץ מלהיות מניאק ולנסות להרוס למישהו שעוד לא ראה?

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 אוגוסט 2017, 07:16

Asf כתב:
מקאדו 3 כתב:

לא שלא ראיתי את הפרק, אבל יש לתגובה שלך פואנטה חוץ מלהיות מניאק ולנסות להרוס למישהו שעוד לא ראה?

אתה באפליקציה נכון? בדפדפן רואים את זה בכתב מזערי שלא ניתן לקריאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Asf » 29 אוגוסט 2017, 09:20

שמואל1 כתב:
Asf כתב:
מקאדו 3 כתב:

כן

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 אוגוסט 2017, 13:41

שמואל1 כתב:
Asf כתב:
מקאדו 3 כתב:

אני הקטנתי את זה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 29 אוגוסט 2017, 14:15

ראיתי רק את הפרק הראשון של העונה הראשונה.

שואל את עצמי אם כדאי לי להתחיל עם זה למרות בזבוז הזמן וההתמכרות שזה יכול לגרום לי.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 אוגוסט 2017, 19:42

שועל כתב:ראיתי רק את הפרק הראשון של העונה הראשונה.

שואל את עצמי אם כדאי לי להתחיל עם זה למרות בזבוז הזמן וההתמכרות שזה יכול לגרום לי.

חד משמעית- כדאי.
סדרה אדירה ואם אתה אוהב לקרוא אז הספרים עליהם הסדרה מבוססת הם לא פחות ממאסטרפיס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 30 אוגוסט 2017, 01:02

שועל כתב:ראיתי רק את הפרק הראשון של העונה הראשונה.

בדיוק היום חזרתי לראות מאיפה שהפסקתי (אמצע עונה 6)
לדעתי היא אוברייטד אבל בהחלט משהו שנחמד לראות
אני כמעט לא זוכר כלום כך שאולי אתחיל לראות מחדש, למרות שאין לי כח לזה כי זו סדרה "כבדה"
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 09 ספטמבר 2017, 22:03

מישהו ראה את הסדרה התיעודית the confession tapes (הודאה מוקלטת) החדשה של נטפליקס?
מומלץ, מטלטל ועצוב. זו סדרה שבוחנת מקרי פשע אמיתיים בהם אנשים הודו ברצח, ומתברר שאלו הודאות שקריות שנכפו עליהם.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 09 ספטמבר 2017, 22:11

שועל כתב:מישהו ראה את הסדרה התיעודית the confession tapes (הודאה מוקלטת) החדשה של נטפליקס?
מומלץ, מטלטל ועצוב. זו סדרה שבוחנת מקרי פשע אמיתיים בהם אנשים הודו ברצח, ומתברר שאלו הודאות שקריות שנכפו עליהם.

תודה על ההמלצה. נשמע מעניין.
אני עכשיו בעונה השניה של פיקי בליינדרס. אחרי זה נעבור לנארקוס העונה השלישית, אחרי זה בית הקלפים, ואחרי זה נגיע לזה :D
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 09 ספטמבר 2017, 23:06

jol9 כתב:
שועל כתב:מישהו ראה את הסדרה התיעודית the confession tapes (הודאה מוקלטת) החדשה של נטפליקס?

תודה על ההמלצה. נשמע מעניין.
אני עכשיו בעונה השניה של פיקי בליינדרס. אחרי זה נעבור לנארקוס העונה השלישית, אחרי זה בית הקלפים, ואחרי זה נגיע לזה :D

אם אתה מדבר על העונה האחרונה של בית הקלפים אז אני ממש ממליץ לוותר על זה. זה רק הורס את העלילה של העונות הקודמות.

את הודאה מוקלטת ראיתי עכשיו, מסוג הסדרות שלוקח כמה שעות לצאת מהם אחרי שצופים בהם.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־28 אורחים