המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ 6

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ 6 (העיירה מפונה)

הודעהעל ידי my man » 23 נובמבר 2017, 22:11

yanay21 כתב:
my man כתב:
yanay21 כתב:
my man כתב:
yanay21 כתב:
השתלחות במקום, זו יריקה בפרצוף.

מוגזמת לחלוטין.
צריכה לקבל אולי נזיפה או משהו כזה..
כל אחד עכשיו קופץ על הרכבת..

זו אמירה מטומטמת באופן חריג. במיוחד לאור העובדה שכשזה נוח אנחנו עושים שימוש בזה שזו מדינת העם היהודי גם בתפוצות(במיוחד בכנסים של איפא"ק או כשצריך לגייס ערימות של כסף). אם הכותל הוא של העם היהודי כולו ולא רק של יהודי מדינת ישראל, וככה הוא באמת צריך להיות, באותה מידה היא הייתה יכולה להגיד את זה על קבוצות מסויימות פה בארץ, שיסתמו את הפה כי הכותל לא מעניין אותן וכו'. בטח לא בתקופה שיכולה להיות מאוד בעייתית מבחינת יחסי ישראל ויהדות ארצות הברית. אני לא חושב שהיא צריכה להתפטר או משהו, אבל היא אמורה להיות מופקדת על משרד החוץ, זה טמטום דיפלומטי מהמעלה הראשונה. אני מוכן לקבל את ההשקפה שיהודי התפוצות לא צריכים להתערב במה שקורה פה, אבל אם כן, זה צריך להיות דו צדדי, לא כשנוח.

בסדר..תקרית דיפלומטית..
ולמען האמת- נאמרו כבר משני הצדדים אמירות חמורות מזו..
העליהום הזה בא רק כי היא מהצד הימני של המפה..

סבבה, ועל תקרית דיפלומטית שלילית צריך לקבל בראש. גם אם נאמרו אמירות חמורות יותר, וגם אם זה רק כי היא ימנית, זה לא אומר שזה לא מוצדק. אם היה שמאלני שהיה אומר את זה, היה מגיע לו לקבל את אותו הדבר. אז מבחינתי זה לגיטימי.

נניח שזה מוצדק..שמאלני שהיה אומר את אותו דבר לא היה מקבל בראש באותה מידה..ולכן גם לשיטתך זה לא לגיטימי..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי yanay21 » 23 נובמבר 2017, 22:13

my man כתב:
yanay21 כתב:
my man כתב:
yanay21 כתב:
my man כתב:מוגזמת לחלוטין.
צריכה לקבל אולי נזיפה או משהו כזה..
כל אחד עכשיו קופץ על הרכבת..

זו אמירה מטומטמת באופן חריג. במיוחד לאור העובדה שכשזה נוח אנחנו עושים שימוש בזה שזו מדינת העם היהודי גם בתפוצות(במיוחד בכנסים של איפא"ק או כשצריך לגייס ערימות של כסף). אם הכותל הוא של העם היהודי כולו ולא רק של יהודי מדינת ישראל, וככה הוא באמת צריך להיות, באותה מידה היא הייתה יכולה להגיד את זה על קבוצות מסויימות פה בארץ, שיסתמו את הפה כי הכותל לא מעניין אותן וכו'. בטח לא בתקופה שיכולה להיות מאוד בעייתית מבחינת יחסי ישראל ויהדות ארצות הברית. אני לא חושב שהיא צריכה להתפטר או משהו, אבל היא אמורה להיות מופקדת על משרד החוץ, זה טמטום דיפלומטי מהמעלה הראשונה. אני מוכן לקבל את ההשקפה שיהודי התפוצות לא צריכים להתערב במה שקורה פה, אבל אם כן, זה צריך להיות דו צדדי, לא כשנוח.

בסדר..תקרית דיפלומטית..

סבבה, ועל תקרית דיפלומטית שלילית צריך לקבל בראש. גם אם נאמרו אמירות חמורות יותר, וגם אם זה רק כי היא ימנית, זה לא אומר שזה לא מוצדק. אם היה שמאלני שהיה אומר את זה, היה מגיע לו לקבל את אותו הדבר. אז מבחינתי זה לגיטימי.

נניח שזה מוצדק..שמאלני שהיה אומר את אותו דבר לא היה מקבל בראש באותה מידה..ולכן גם לשיטתך זה לא לגיטימי..

נכון. וזה היה מכעיס אותי אפילו יותר, גם כי יגיע לו, וגם כי זו צביעות
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי my man » 23 נובמבר 2017, 22:17

yanay21 כתב:
my man כתב:
yanay21 כתב:
my man כתב:
yanay21 כתב:

בסדר..תקרית דיפלומטית..

נכון. וזה היה מכעיס אותי אפילו יותר, גם כי יגיע לו, וגם כי זו צביעות

לא מאמין שהסכמנו בסוף :miller_erez:
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי jol9 » 24 נובמבר 2017, 01:00

מקאדו 3 כתב:איך לעזאזל אידיוטים כמו דוד ביטן ואמסלם הגיעו לתפקידים בכירים כל כך יושב ראש הקואליציה יו'ר וועדה וזה לא רק הם , חוטובלי וחזן ועוד כל מיני עבמים , לראות ולא להאמין מה נהיה מהליכוד מפלגה שפעם הרכיבו אנשים כמו דן מרידור בני בגין דוד לוי מישה ארנס יצחק מודעי רוני מילוא אליהו בן אלישר מיקי איתן ולימים שאול מופז גדעון סער לימור לבנת בוגי יעלון .

מחוסר ברירה ואלטרנטיבה בחרתי ליכוד אבל אוסף הדבילים שניכנסו לכנסת הזאת עוד תגרום למיאוס כזה שעלול להביא להפסד בבחירות הבאות אני רואה את החבורה הזאת ופשוט לא מאמין ...

יש כאן שילוב של מספר גורמים לדעתי.

דבר ראשון, הכנסת היום מייצגת הרבה יותר טוב את התפלגות האוכלוסיה בעם, מאשר הכנסות בעבר.
כמו שאתה וודאי יודע, החברה שלנו לא מורכבת כולה מאנשי רוח וספר, וכך גם הכנסת.

דבר שני, נוצר ואקום. אם מניחים שנבחרי הציבור אמורים להיות לא רק נבחרים אלא גם מובחרים, אז ברור שבמצב שנוצר
היום, הכנסת איננו מקום מספיק מושך ומסקרן לאותם המובחרים. אלו ימצאו את דרכם להשפיע במקומות אחרים, ומי שמשתחל
לכנסת, זה לאו דווקא האנשים המובחרים ביותר.

אבל הייתי גם רוצה לסייג. זה קל מאוד לתקוף את ביתן, את אמסלם, את רגב, את חזן וכד', אבל אם מתעלמים רגע
מהסגנון ומתמקדים בתוכן, אז אני לא בטוח שהם כ"כ רעים.
רגב למשל עשתה משהו שלא נעשה לפניה, וקידמה את התרבות בפריפריה, עם תקציבים יפים.

אם הייתי צריך לבחור, הייתי בוחר אלף אורן חזנים על פני יוסי ביילין אחד, ולו רק בגלל שחזן לא מסוגל להזיק למדינה
גם באלף שנים, כמו שיוסי ביילין הזיק ב-3.
זה רק אומר, שלא תמיד המשכיל, השקט והמנומס עדיף על המתלהם והתוקפני.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 25 נובמבר 2017, 12:24

jol9 כתב:
מקאדו 3 כתב:איך לעזאזל אידיוטים כמו דוד ביטן ואמסלם הגיעו לתפקידים בכירים כל כך יושב ראש הקואליציה יו'ר וועדה וזה לא רק הם , חוטובלי וחזן ועוד כל מיני עבמים , לראות ולא להאמין מה נהיה מהליכוד מפלגה שפעם הרכיבו אנשים כמו דן מרידור בני בגין דוד לוי מישה ארנס יצחק מודעי רוני מילוא אליהו בן אלישר מיקי איתן ולימים שאול מופז גדעון סער לימור לבנת בוגי יעלון .

מחוסר ברירה ואלטרנטיבה בחרתי ליכוד אבל אוסף הדבילים שניכנסו לכנסת הזאת עוד תגרום למיאוס כזה שעלול להביא להפסד בבחירות הבאות אני רואה את החבורה הזאת ופשוט לא מאמין ...

יש כאן שילוב של מספר גורמים לדעתי.

דבר ראשון, הכנסת היום מייצגת הרבה יותר טוב את התפלגות האוכלוסיה בעם, מאשר הכנסות בעבר.
כמו שאתה וודאי יודע, החברה שלנו לא מורכבת כולה מאנשי רוח וספר, וכך גם הכנסת.

דבר שני, נוצר ואקום. אם מניחים שנבחרי הציבור אמורים להיות לא רק נבחרים אלא גם מובחרים, אז ברור שבמצב שנוצר
היום, הכנסת איננו מקום מספיק מושך ומסקרן לאותם המובחרים. אלו ימצאו את דרכם להשפיע במקומות אחרים, ומי שמשתחל
לכנסת, זה לאו דווקא האנשים המובחרים ביותר.

אבל הייתי גם רוצה לסייג. זה קל מאוד לתקוף את ביתן, את אמסלם, את רגב, את חזן וכד', אבל אם מתעלמים רגע
מהסגנון ומתמקדים בתוכן, אז אני לא בטוח שהם כ"כ רעים.
רגב למשל עשתה משהו שלא נעשה לפניה, וקידמה את התרבות בפריפריה, עם תקציבים יפים.

אם הייתי צריך לבחור, הייתי בוחר אלף אורן חזנים על פני יוסי ביילין אחד, ולו רק בגלל שחזן לא מסוגל להזיק למדינה
גם באלף שנים, כמו שיוסי ביילין הזיק ב-3.
זה רק אומר, שלא תמיד המשכיל, השקט והמנומס עדיף על המתלהם והתוקפני.

בגלל זה לא הזכרתי אתמירי רגב כי אני חושב שהעליהום עליה הוא לא ממש מוצדק , בתקשורת ובבראנז'ה קשה לקבל פוליטיקאי ימני שאומר את מה שהוא חושב בצורה כל כך ישירה ובוטה בלי לחשוש מה יגידו או איך יגיבו בתקשורת ובבראנז'ה.

העניין הוא שכל הביטנים והאמסלמים כן מזיקים לדעתי לתדמית הגם ככה לא משהו של בית המחוקקים ובטח של מפלגת השילטון , התמונה של אמסלם כמעט תוקע אצבע בעינו של בני בגין היא מזעזעת מבחינתי , הכוונה שלי זה לא שהאנשים האלה הם אנשים רעים או טובים הם פשוט חסרי כישורים בעיני בשביל לייצג אותי בבית המחוקקים , תמיד נכנסו לכנסת אנשים ראויים יותר או פחות אבל נראה שככל שהזמן עובר המאסה שלהם גדלה ולא רק שהם נכנסים לכנסת הם גם מגיעים לעמדות בכירות ומשפיעות , לא נראה לי שאחד כמו ביטן היה יכול להיות יו'ר הקואליציה לפני 15 או 20 שנה .

אולי זה בכלל בכוונת מכוון וביבי לא רוצה לקדם יותר מידי מישהו עם כישורים ראויים שיהפוך ליורש פוטנציאלי ראוי ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי felix_r » 04 ינואר 2018, 00:20

נראה לי שהפלולה שאהוד ברק הוריד מהפנים, התחילה שוב לצמוח, אבל בתוך המוח שלו. נמחק לו השכל לחלוטין. שילך לעשות CT ראש.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 04 ינואר 2018, 01:06

אהוד ברק הוא בן אדם הזוי במיוחד.

הדבר הכי טוב שיכול לקרות, זה שיחליט לרוץ לכנסת בבחירות הבאות.

צריכים להזכיר גם שהחוק עונש מוות למחבלים עבר בקריאה טרומית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 14 ינואר 2018, 23:21

ראיון מעניין מאוד עם חיים רמון. ממולץ לקרוא גם לתומכי הימין וגם לתומכי השמאל.

https://www.makorrishon.co.il/news/10795/
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 17 ינואר 2018, 19:46

מזמן לא דיברנו כאן פוליטיקה.

אז אפשר להגיד הרבה על ביבי. חלק מהדברים גם יהיו צודקים. אבל אם אני רגע מתעלם מענייני שרה, שמפניות וכו', ומתמקד
בצד הכלכלי, זה נראה טוב. ממש טוב.
הסכמי סחר עם סין. הסכמי סחר עם הודו. יחסים מעולים עם טראמפ וארה"ב. הגז וההסכם עם ירדן. האבטלה הנמוכה. הפיתוח
של התשתיות. הפיתוח של הפריפריה... ואפשר להמשיך ולהמשיך.

גם בצד הכלכלי לא הכל מושלם. ישראל היא עדיין מדינה יקרה מאוד, והדיור כאן איננו בר השגה, אבל אני חושב שבסה"כ הכללי,
מדובר באחת ההצלחות הגדולות ביותר בעולם הכלכלי. רמת החיים פה היא עדיין גבוהה מאוד, למרות שהכל יקר, וזה למרות שחלק כ"כ גדול של התקציב "מבוזבז" על הביטחון.
מבחינתי הדברים האלה ממצבים את נתניהו כראש הממשלה הכלכלי הטוב ביותר בהיסטוריה של המדינה ללא מתחרים של ממש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 18 ינואר 2018, 20:59

אפשר לחשוב שרמת החיים כאן הייתה שונה כשביבי לא היה ראש ממשלה, זה לגמרי לא מדויק, להיפך. במיוחד אם נתחשב בנטל ההוצאה של הדיור, בכל השאר אין הבדל במה שקשור לרמת החיים של מעמד הביניים.

בכלל, מאז שהוא היה שר אוצר מעולה, ביבי כבר מזמן לא מיישם את התפיסה הכלכלית שלו, בקדנציה הקודמת וזה ממשיך בקדנציה הזו. הוא מפקיד את הנושא הכלכלי בצורה מלאה בידי שותפות קואליציוניות. והסכמי סחר עושים עם מי שכדאי ומשתלם, לא בגלל הפנים היפות של ביבי. ויש פה הון אנושי מצוין, זה "משאב הטבע" של המדינה הזו וזה מה שמקדם אותה כנראה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 18 ינואר 2018, 21:13

שועל כתב:אפשר לחשוב שרמת החיים כאן הייתה שונה כשביבי לא היה ראש ממשלה, זה לגמרי לא מדויק, להיפך. במיוחד אם נתחשב בנטל ההוצאה של הדיור, בכל השאר אין הבדל במה שקשור לרמת החיים של מעמד הביניים.

בכלל, מאז שהוא היה שר אוצר מעולה, ביבי כבר מזמן לא מיישם את התפיסה הכלכלית שלו, בקדנציה הקודמת וזה ממשיך בקדנציה הזו. הוא מפקיד את הנושא הכלכלי בצורה מלאה בידי שותפות קואליציוניות. והסכמי סחר עושים עם מי שכדאי ומשתלם, לא בגלל הפנים היפות של ביבי. ויש פה הון אנושי מצוין, זה "משאב הטבע" של המדינה הזו וזה מה שמקדם אותה כנראה.

זה מדוייק ואפילו לגמרי.
מספיק להסתכל על גרפים של מדדים כלכליים כמו התל"ג וגם להסתכל על המקום שלנו ביחס למדינות האחרות בעולם בשביל לראות את זה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי shayD » 25 ינואר 2018, 15:34

יוני , או שאני צריך לקרוא לך ג'קה
תגובתך לגידי גוב?.
למות או לכבוש את ההר.
סמל אישי של המשתמש
shayD

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2018, 14:22

shayD כתב:יוני , או שאני צריך לקרוא לך ג'קה
תגובתך לגידי גוב?.

נורא והיום. דווקא תמיד חיבבתי אותו.
גרוע בהרבה ממנו הוא כמובן יהונתן גפן.

אבל מה, התקשורת שלנו מתעסקת בליברמן... לא מפתיע.

בנושא אחר, הנאום של פנס בכנסת היה אחד הנאומים. לא ייאמן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי shayD » 27 ינואר 2018, 17:02

jol9 כתב:
תגובתך לגידי גוב?.

:whistle
למות או לכבוש את ההר.
סמל אישי של המשתמש
shayD

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2018, 17:05

jol9 כתב:
תגובתך לגידי גוב?.

התקשורת עסקה בכולם, אבל עם כל הכבוד, ליברמן נבחר ציבור שנמצא בתפקיד ציבורי משמעותי, ולא ליונתן גפן ולא לגידי גוב יש או יכולה להיות השפעה על החיים שלנו כמו שיש לליברמן.

מה שכן, שמעתי את מה שאמר גידי גוב וקראתי את מה שכתב יונתן גפן, גידי גוב נשמע הרבה יותר פתטי וילדותי מאשר גזען ומיזוגן, וכנראה שהוא שילוב של הכל ביחד (והוא אחד הזמרים והיוצרים שאני אוהב), ויונתן גפן נשמע יותר מנותק ומעוות מאשר אויב העם.

לגבי פנס, אישית אני לא יכול להתחבר לאנשים שמונעים מאמונה אדוקה בדת, וודאי לא באחד שמאמין ששליטת היהודים בארץ ישראל היא אמצעי לכך שהנצרות תשלוט בכל העולם וכל היהודים יכירו בה ויתנצרו.

מעדיף אנשים שבאים עם מניעים ליברליים ורציונליים.
סמל אישי של המשתמש
שועל

Re: בארץ 6

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 ינואר 2018, 17:22

jol9 כתב:
תגובתך לגידי גוב?.

נורא והיום.

מסתבר שגידי גוב צדק, מי היה מאמין
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 ינואר 2018, 18:00

שועל כתב:
jol9 כתב:
תגובתך לגידי גוב?.

התקשורת עסקה בכולם, אבל עם כל הכבוד, ליברמן נבחר ציבור שנמצא בתפקיד ציבורי משמעותי, ולא ליונתן גפן ולא לגידי גוב יש או יכולה להיות השפעה על החיים שלנו כמו שיש לליברמן.

מה שכן, שמעתי את מה שאמר גידי גוב וקראתי את מה שכתב יונתן גפן, גידי גוב נשמע הרבה יותר פתטי וילדותי מאשר גזען ומיזוגן, וכנראה שהוא שילוב של הכל ביחד (והוא אחד הזמרים והיוצרים שאני אוהב), ויונתן גפן נשמע יותר מנותק ומעוות מאשר אויב העם.

לגבי פנס, אישית אני לא יכול להתחבר לאנשים שמונעים מאמונה אדוקה בדת, וודאי לא באחד שמאמין ששליטת היהודים בארץ ישראל היא אמצעי לכך שהנצרות תשלוט בכל העולם וכל היהודים יכירו בה ויתנצרו.

מאיפה הבאת את הבולשיט הזה על פנס?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2018, 18:02

שמואל1 כתב:
שועל כתב:
jol9 כתב:
תגובתך לגידי גוב?.

מאיפה הבאת את הבולשיט הזה על פנס?

תקרא על הבן אדם ועל אביו הרוחני. האיש אוונגליסט מהסוג האדוק ביותר.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2018, 18:05

שועל כתב:
jol9 כתב:
תגובתך לגידי גוב?.

אני נוטה להסכים עם מה שכתבת על גוב ועל גפן, אלא שזה שהם הפכו להיות סניליים ומדברים תחת השפעת סמים "קלים", לא הופך את העניין הזה לבסדר, במיוחד שרבים וטובים רצים להגן עליהם.
לא חושב שנגעלתי מההשוואה בין תמימי לאנה פרנק כמו שנגעלתי מהרבה דברים בעבר. זה פשוט מבזה.

לגבי פנס אני לא מסכים. זה לא משנה מאיפה הדברים מגיעים, אלא מה נאמר בפועל, ובפועל יש לישראל שני בעלי ברית עוצמתיים במיוחד בבית הלבן. זה הדבר החשוב באמת.
נראה גם שטראמפ מוכן לעשות מהלכים בשביל להוכיח את זה, כמו הקיצוצים שהוא מתכנן לאונר"א ולרשות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 27 ינואר 2018, 18:06

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
תגובתך לגידי גוב?.

נורא והיום.

מסתבר שגידי גוב צדק, מי היה מאמין

לא יודע מאיפה זה הגיע... ה ו-א אפילו לא קרובים במקלדת. כנראה שבץ מוחי רגעי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־40 אורחים