המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ 6

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ 6

הודעהעל ידי jol9 » 13 פברואר 2018, 22:33

שמואל1 כתב:
jol9 כתב:
שמואל1 כתב:המלצת המשטרה: להעמיד את ראש הממשלה לדין בעבירות שוחד.

סיים את הסיפור שלו.

סיים, כמו שבוז'י יהיה ראש ממשלה.
אני לא רואה אותו מתאושש מזה.

אגב שמואל - אתה הצבעת בעד בוז'י ביודעין שמדובר בבן אדם מושחת אבל באמת. זה שניהל את העמותות את ברק,
ושתק בחקירה...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 13 פברואר 2018, 22:36

MTA2311 כתב:כמו כן "הסיגרים והשמפניות", שעליהם לא מפילים ראש ממשלה מכהן הם בשווי של מיליון שקלים. מיליון שקלים.

אור,בהקשר למילצ'ן, הוא מיליארדר. מתנות בשווי מליון ש"ח בשבילו זה כלום.
זה כמו שאני אשווה את המתנות שאתה קיבלת לימי הולדת, למתנות שאני קיבלתי.

חשוב יותר, מילצ'ן לא קיבל שום דבר תמורת המתנות האלה.

אבל הדבר החשוב ביותר הוא דווקא העניין העקרוני - המשטרה נותנת המלצה להעמיד לדין, שזוהי המלצה משפטית, בעוד
המשטרה היא לא גוף משפטי. המשטרה צריכה לחקור, ולהעביר את חומרי החקירה למוסדות המשפטיים, והם אלה שצריכים להחליט - להעמיד לדין או לא.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 פברואר 2018, 22:40

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:כמו כן "הסיגרים והשמפניות", שעליהם לא מפילים ראש ממשלה מכהן הם בשווי של מיליון שקלים. מיליון שקלים.

אבל הדבר החשוב ביותר הוא דווקא העניין העקרוני - המשטרה נותנת המלצה להעמיד לדין, שזוהי המלצה משפטית, בעוד
המשטרה היא לא גוף משפטי. המשטרה צריכה לחקור, ולהעביר את חומרי החקירה למוסדות המשפטיים, והם אלה שצריכים להחליט - להעמיד לדין או לא.

אממ כל מה שכתבת לא נכון.

אין שום חשיבות משפטית למצבו הכלכלי של מילצ'ן. מה שחשוב הוא שביבי קיבל מתנות בשווי מיליון שקל, על זה אין עוררין.

על סמך מה החלטת שמילצ'ן לא קיבל תמורה? ישבת בחקירות? בלי קשר, מבחינה משפטית לא צריך לבסס תמורה בשביל להרשיע בשוחד.

המלצות המשטרה הן לא משפטיות. הערך שלהן הוא סימבולי. הפריע לך שהם המליצו להעמיד לדין את אולמרט?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 13 פברואר 2018, 23:51

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

אממ כל מה שכתבת לא נכון.

אין שום חשיבות משפטית למצבו הכלכלי של מילצ'ן. מה שחשוב הוא שביבי קיבל מתנות בשווי מיליון שקל, על זה אין עוררין.

על סמך מה החלטת שמילצ'ן לא קיבל תמורה? ישבת בחקירות? בלי קשר, מבחינה משפטית לא צריך לבסס תמורה בשביל להרשיע בשוחד.

המלצות המשטרה הן לא משפטיות. הערך שלהן הוא סימבולי. הפריע לך שהם המליצו להעמיד לדין את אולמרט?

אני לא מתכוון להיכנס איתך לדיון משפטי. קראתי ברפרוף כאן:
http://www.felony.co.il/%D7%A2%D7%91%D7 ... 7%97%D7%93
וזה סותר את מה שאתה אומר, אבל באמת בוא נעזוב את זה.

הדבר הכי חשוב שאמרתי דווקא הסכמת איתי - ההמלצה של המשטרה היא לא משפטית אלא סימבולית.
לא הפריע לי כשהמליצו על אולמרט, ולא הפריע לי כשהמליצו על ליברמן, או על האנשים המדוברים בכתבה הזאת למשל:
https://mida.org.il/2017/11/19/%D7%94%D ... A2-%D7%94/

אני רק רוצה לצנן את ההתלהבות מהסיפור הזה, כמו זו של שמואל למשל.

ד"א, אמרו שהיועץ המשפטי לא יכריע בדבר התיק הזה עד 2019, מה שאומר שעל הקדנציה הזאת זה לא אמור להשפיע.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 פברואר 2018, 23:59

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

אממ כל מה שכתבת לא נכון.

אני לא מתכוון להיכנס איתך לדיון משפטי. קראתי ברפרוף כאן:
http://www.felony.co.il/%D7%A2%D7%91%D7 ... 7%97%D7%93
וזה סותר את מה שאתה אומר, אבל באמת בוא נעזוב את זה.

הדבר הכי חשוב שאמרתי דווקא הסכמת איתי - ההמלצה של המשטרה היא לא משפטית אלא סימבולית.
לא הפריע לי כשהמליצו על אולמרט, ולא הפריע לי כשהמליצו על ליברמן, או על האנשים המדוברים בכתבה הזאת למשל:
https://mida.org.il/2017/11/19/%D7%94%D ... A2-%D7%94/

אני רק רוצה לצנן את ההתלהבות מהסיפור הזה, כמו זו של שמואל למשל.

ד"א, אמרו שהיועץ המשפטי לא יכריע בדבר התיק הזה עד 2019, מה שאומר שעל הקדנציה הזאת זה לא אמור להשפיע.

זה מקום רע לקרוא בו.

שוחד היא עבירה התנהגותית, לא צריך להוכיח תוצאה של תמורה. זה קצת יותר מורכב מזה, ואם תרצה ארחיב כשיגמרו המבחנים.

ההמלצות כשלעצמן לא יקבעו לאן זה הולך, זה ברור ואף אחד לא טען אחרת. הייתי ממש רוצה, ברמה הערכית, שהפרטים שהתפרסמו כתוצאה מההמלצות ועליהם אין עוררין יגרמו לך קצת להתכווץ בתור מצביע של האיש הזה, זה הכל. אם זה פלילי או לא נדע יותר מאוחר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שועל » 14 פברואר 2018, 02:19

ברור שמהכל נודף ריח רע (ולא רק משתי הפרשיות האלו), אבל לא מרגיש לי הגיוני שהוא יורשע בשוחד בסופו של דבר. הוא גם קצת שכנע אותי היום בנאום שלו... לגבי העניין המשפטי, לא הערכי.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הקודם

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־29 אורחים