המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אשכול הטכנולוגיה והסלולר V2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול הטכנולוגיה והסלולר V2

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 אפריל 2019, 12:49

my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:שמישהו יסתכל על ה-A50 של סאמסונג (לא רק על המפרט) ויגיד מה דעתו

אני לא מתה על סאמסונג אבל נראה שהם סוף סוף הוציאו מכשיר ביניים ראוי במחיר ביניים ראוי במקום במכשיר ביניים במחיר של פרימיום

לא נראה כזה מחיר טוב..
יש חנות שמוכרת אותו ב-1100, שזה יותר זול מהוואי הונור 8x והונור play שלהן יש סוללה פחות טובה, מצלמה פחות טובה ומסך lcd לעומת ה-super amoled של הסאמסונג
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי ShiriV » 12 אפריל 2019, 13:14

my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:שמישהו יסתכל על ה-A50 של סאמסונג (לא רק על המפרט) ויגיד מה דעתו

אני לא מתה על סאמסונג אבל נראה שהם סוף סוף הוציאו מכשיר ביניים ראוי במחיר ביניים ראוי במקום במכשיר ביניים במחיר של פרימיום

לא נראה כזה מחיר טוב..

מחיר מצוין ותמורה מצוינת. באמת שהתרשמתי.
ראוי רק להדגיש שזה מכשיר ביניים וככזה, מדובר בקילר אמיתי. אם מחפשים מצלמה איכותית יותר (בעיקר בצילום לילה), טעינה אלחוטית, מסך חד יותר וכוח עיבוד שמאפשר הרצת משחקים כבדים, זה לא יתן את התמורה ופה כל ההבדל בין מכשיר ביניים למכשיר דגל איכותי.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 אפריל 2019, 13:18

כל מכשיר ביניים אמור להריץ משחקים בצורה ראויה
הטענה אלחוטית זה הדבר הכי לא נחוץ בעולם
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 13 אפריל 2019, 18:08

ShiriV כתב:
my man כתב:

לא נראה כזה מחיר טוב..

ראוי רק להדגיש שזה מכשיר ביניים וככזה, מדובר בקילר אמיתי. אם מחפשים מצלמה איכותית יותר (בעיקר בצילום לילה), טעינה אלחוטית, מסך חד יותר וכוח עיבוד שמאפשר הרצת משחקים כבדים, זה לא יתן את התמורה ופה כל ההבדל בין מכשיר ביניים למכשיר דגל איכותי.

איך המעבד שלו בהשוואה לנוט 7 ולמי 8 לייט?

אגב, המי 9SE כן יצא בסוף בגרסה גלובלית. מכשיר משתלם בטירוף.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 אפריל 2019, 18:30

חבל על המסך הקטן
חוץ מזה הוא מושלם
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי ShiriV » 13 אפריל 2019, 18:39

שועל כתב:
ShiriV כתב:
my man כתב:

לא נראה כזה מחיר טוב..

לסמסונג יש מעבד איכותי מאוד, כמו גם הסנאפדרגון 660 שיש בשני המכשירים שציינת. לא נראה לי שהוא עולה עליו בהרבה. בכל מקרה מדובר במעבדים מצויינים שיתנו לך תמורה טובה מאוד.

לגבי המי 9 SE, כן, אני מחכה שהוא יגיע לארץ. שמתי עליו עין רצינית.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי ShiriV » 13 אפריל 2019, 18:41

Holiday_Armadillo כתב:חבל על המסך הקטן
חוץ מזה הוא מושלם

מסך קטן ובטרייה של 3070 mAh. אלה המינוסים הגדולים שלו לצערי
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי שועל » 13 אפריל 2019, 18:44

ShiriV כתב:
שועל כתב:
ShiriV כתב:
my man כתב:

לא נראה כזה מחיר טוב..

לסמסונג יש מעבד איכותי מאוד, כמו גם הסנאפדרגון 660 שיש בשני המכשירים שציינת. לא נראה לי שהוא עולה עליו בהרבה. בכל מקרה מדובר במעבדים מצויינים שיתנו לך תמורה טובה מאוד.

לגבי המי 9 SE, כן, אני מחכה שהוא יגיע לארץ. שמתי עליו עין רצינית.

לא מבין למה לא להזמין בסין. זה לא שבארץ לא מקמבנים, בטח החנויות הזולות.
בהמשך להשוואה לסמסונג, המי 9 יעלה בערך אותו המחיר כמו הA50, והתמורה נראית לי טובה הרבה יותר. מלבד המצלמה, בזה סמסונג אלופים ולשיומי יש בעיה עקבית בצילום בלילה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי A.Parker » 17 אפריל 2019, 23:00

המלצות למכונת תספורת?
מה שחשוב לי זה שיהיו (גם) ראשים גדולים לשיער לא קצר (20-30 מ"מ)
השאלה אם מישהו מכיר או שאין הבדלים משמעותיים בין המכונות? (מפחד ליפול על אחת לא טובה)
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 18 אפריל 2019, 00:19

A.Parker כתב:המלצות למכונת תספורת?
השאלה אם מישהו מכיר או שאין הבדלים משמעותיים בין המכונות? (מפחד ליפול על אחת לא טובה)

לא בדיוק תשובה לשאלה ששאלת, אבל אני יכול להגיד לך, שהמכונות של PHILIPS מחזיקות אין סוף זמן. יש לי מכונת תספורת לזקן של PHILIPS כבר משהו כמו 15 שנה , וחוץ מהבטריה הנטענת שהחלפתי פעם, היא עדייו עובדת מצוין :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי my man » 18 אפריל 2019, 00:21

felix_r כתב:
A.Parker כתב:המלצות למכונת תספורת?

לא בדיוק תשובה לשאלה ששאלת, אבל אני יכול להגיד לך, שהמכונות של PHILIPS מחזיקות אין סוף זמן. יש לי מכונת תספורת לזקן של PHILIPS כבר משהו כמו 15 שנה , וחוץ מהבטריה הנטענת שהחלפתי פעם, היא עדייו עובדת מצוין :)

כנל פיליפס אצלי כבר 8-9 שנים..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי ShiriV » 18 אפריל 2019, 18:47

אז השיאומי Mi 9 מושק רשמית בארץ במחיר של 1990 ש"ח לדגם ה-6/64 ו-2200 ש"ח לדגם ה-6/128.
בום.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי my man » 12 מאי 2019, 18:49

לא מצליח להתחבר לוואטסאפ ווב...מפעיל את הסריקה מול המסך והפלאפון לא קורא את הברקוד..עזרה?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 מאי 2019, 18:56

my man כתב:לא מצליח להתחבר לוואטסאפ ווב...מפעיל את הסריקה מול המסך והפלאפון לא קורא את הברקוד..עזרה?
מוזר אף פעם לא הייתה לי בעיה עם זה.
תנסה לשחק עם המצלמה, לקרב יותר או להרחיק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 12 מאי 2019, 19:06

שמואל1 כתב:
my man כתב:לא מצליח להתחבר לוואטסאפ ווב...מפעיל את הסריקה מול המסך והפלאפון לא קורא את הברקוד..עזרה?
מוזר אף פעם לא הייתה לי בעיה עם זה.
תנסה לשחק עם המצלמה, לקרב יותר או להרחיק

ניסיתי ניסיתי...
מרגיז..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 12 מאי 2019, 19:27

בסוף הסתדרתי..
עשיתי מה שכל טכנאי היה אומר לי לעשות..ניתקתי וחיברתי את הראוטר..
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 28 מאי 2019, 12:59

מישהו פה לקוח של סלקום TV או טריפל?
קבעתי איתם התקנה לטריפל והטכנאי אמר לי שהוא צריך להעביר כבל בין נקודת הטלפון למיקום של הטלווזיה והמודם, מרחק של 5-6 מטרים. כל זה מגיע אחרי שבשיחה עם הנציג נאמר לי שאין שום כבלים ושהכל עובד על הרשת. הוא גם אמר שהוא לא בטוח שתהיה לי קליטה בצד השני של הבית, שכולל שני חדרים, ושבמידה ולא אצטרך לשלם עוד 15 שקלים בחודש על מגדיל טווח. הוא (והנציגה שהתקשרתי אליה תוך כדי) אמרו לי שאני יכול לחבר בעצמי את המודם ולהשתמש על הוויפי (או משהו בסגנון), אבל הזהירו אותי שיכולים להיות הרבה ניתוקים.

באמת שאני לא מבין מה זה הבולשיט הזה, אומרים לאנשים משהו אחד בטלפון ואז כשמגיעה ההתקנה שומעים משהו הפוך. כל זה גם מגיע אחרי שכבר הסכמתי לשלם עוד 20 שקלים על ראוטר, רק כי הם מחייבים, וזה למרות שיש לי ראוטר פרטי. בסוף ביטלתי כרגע את ההתקנה כדי לנסות להבין מה כדאי לעשות.

מישהו פה לקוח שלהם ויכול להגיד איך ההתקנה היתה אצלו (מניח שיש בתים שהטלוויזיה ממוקמת ליד קו הטלפון ואז זו לא בעיה עבורם)? ידוע אם זה ככה גם בחברות אחרות (פרטנר TV למשל)?
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 28 מאי 2019, 15:11

אין בארץ תשתית יציבה מספיק או מהירות גבוהה מספיק בשביל שאופציות כאלה יהיו רעיון טוב

נטפליקס אולי, יס כן, הוט בעיקרון כן אבל יש להם מלא תקלות כי הם מזעזעים, כל הפרטנר וסלקום זה פשוט לא רעיון טוב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 28 מאי 2019, 15:49

Holiday_Armadillo כתב:אין בארץ תשתית יציבה מספיק או מהירות גבוהה מספיק בשביל שאופציות כאלה יהיו רעיון טוב

נטפליקס אולי, יס כן, הוט בעיקרון כן אבל יש להם מלא תקלות כי הם מזעזעים, כל הפרטנר וסלקום זה פשוט לא רעיון טוב

דווקא אחותי שיש לה ועוד כמה אנשים אמרו שזה ממש סבבה ושאין תקלות. יס והוט יקרים מאוד בהשוואה אליהם, בהתחשב בכך שאנחנו צורכים רק את הבייסיק.
מה שעיצבן אותי בעיקר היה הקטע של הכבל שמצריך קידוח (או פתרון אחר שיכער את הסלון). מעניין אותי אם זה המצב אצל כל הלקוחות שלהם שהקו לא קרוב לטלוויזיה.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 מאי 2019, 22:10

A.Parker כתב:מישהו פה לקוח של סלקום TV או טריפל?
קבעתי איתם התקנה לטריפל והטכנאי אמר לי שהוא צריך להעביר כבל בין נקודת הטלפון למיקום של הטלווזיה והמודם, מרחק של 5-6 מטרים. כל זה מגיע אחרי שבשיחה עם הנציג נאמר לי שאין שום כבלים ושהכל עובד על הרשת. הוא גם אמר שהוא לא בטוח שתהיה לי קליטה בצד השני של הבית, שכולל שני חדרים, ושבמידה ולא אצטרך לשלם עוד 15 שקלים בחודש על מגדיל טווח. הוא (והנציגה שהתקשרתי אליה תוך כדי) אמרו לי שאני יכול לחבר בעצמי את המודם ולהשתמש על הוויפי (או משהו בסגנון), אבל הזהירו אותי שיכולים להיות הרבה ניתוקים.

באמת שאני לא מבין מה זה הבולשיט הזה, אומרים לאנשים משהו אחד בטלפון ואז כשמגיעה ההתקנה שומעים משהו הפוך. כל זה גם מגיע אחרי שכבר הסכמתי לשלם עוד 20 שקלים על ראוטר, רק כי הם מחייבים, וזה למרות שיש לי ראוטר פרטי. בסוף ביטלתי כרגע את ההתקנה כדי לנסות להבין מה כדאי לעשות.

מישהו פה לקוח שלהם ויכול להגיד איך ההתקנה היתה אצלו (מניח שיש בתים שהטלוויזיה ממוקמת ליד קו הטלפון ואז זו לא בעיה עבורם)? ידוע אם זה ככה גם בחברות אחרות (פרטנר TV למשל)?

בוא נעשה סדר.
סלקום TV, כמו גם פרטנר וסטינג הם שירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט. כלומר צריך חיבור אינטרנט רציף (ואיכותי) כדי ליהנות מהשירות.
אפשר להתחבר באמצעות WIFI, אבל זה חיבור פחות אמין ויש תלות באיכות האות. אם המרחק מהראוטר לא גדול ואין יותר מידי קירות מפרידים, אז לא אמורה להיות בעיה.
אפשרות נוספת והיותר טובה היא להתחבר ישירות באמצעות כבל רשת, אבל לא תמיד יש את התשתית לכך.

לעניינך - אם אתה לא מעוניין להעביר כבלים ומעדיף להתחבר ב- WIFI, אז אתה יכול לנסות ולראות איך זה עובד.
אם זה לא עובד כמו שצריך ויש ניתוקים/תקיעות, אז יש מספר פתרונות - או לקרב את הראוטר ולשפר את איכות האות (עלול להיות לא כל כך פשוט ממגבלות תשתית), או לקנות מגדיל טווח (וממש לא לשלם 15 שקל בחודש, אפשר לקנות אחד כזה מאיביי בגרושים), או לעבור לאופציה היציבה ביותר שהיא חיבור ישיר באמצעות כבל.

אם יש עוד שאלות אשמח לסייע.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־35 אורחים