המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד כדורגל כללי V2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד כדורגל כללי V2 - בוטל משחק הנבחרת נגד ארגנטינה

הודעהעל ידי jol9 » 06 יוני 2018, 09:38

שמואל1 כתב:
jol9 כתב:על ידי אנשי ציבור מאוד מסויימים, ומה שאתה אומר זאת הזדהות מוחלטת איתם.
הם ניצחו - זאת באמת עובדה, ובדיוק בגלל זה האשמתי את הארגנטינאים שנכנעו להם וחיזקו אותם.

אין שום קשר בין זה לבין מירי רגב.
אתה חושב שכל הבלגן הזה היה קורה אם ארגנטינה הייתה מתארחת בסמי עופר כמתוכנן?

בוודאי.
חוץ מזה, אנחנו לא צריכים להתנצל על שום דבר. מותר לישראל לארח אירוע ספורטיבי
בירושלים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 06 יוני 2018, 09:48

הbds פועל תמיד. על כל ספורטאי ועל כל אומן שמגיע לישראל.
יש כאלה ששמים על זה פס, ויש כאלה שנכנעים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 יוני 2018, 11:40

הדיון הזה הוא מראה מושלמת למירי רגב (בן אדם בלי קשר לספורט) מול האנשים שתיכננו את המפגש הזה

הרבה פופוליזם, מעט מאוד לקיחת אחריות והתמודדות עם העובדות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 06 יוני 2018, 12:13

Holiday_Armadillo כתב:הדיון הזה הוא מראה מושלמת למירי רגב (בן אדם בלי קשר לספורט) מול האנשים שתיכננו את המפגש הזה

הרבה פופוליזם, מעט מאוד לקיחת אחריות והתמודדות עם העובדות

לא הבנתי כלום.
על מה צריך לקחת אחריות, על זה שהbds אנטישמים שמנסים לפגוע במדינה בכל דרך? או על זה שארגנטינה השתפנו וברחו?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 יוני 2018, 12:28

קריאת מצב מאוד simplistic אבל לא מפתיעה מצידך

ה-bds תמיד קיים ומנסה להשמיע את הקול שלו
תמיד יש מחאות פרו-פלסטיניות/אנטי-ישראליות בכל מה שקשור לקבוצה ישראלית או נבחרת ישראלית או אירגון ישראלי כלשהו

זה שמבחינה מקצועית בחרו שזה יהיה בסמי עופר ומירי רגב, שאין לה שום סיבה חוץ מפוליטית להעביר את זה לירושלים, החליטה לדחוף את האף שלה זה הגועל נפש שאנחנו כל כך מורגלים אליו בשנים האחרונות

הם היו מגיעים אם זה היה בסמי עופר, אפילו הצד הפלסטיני אמר שהם לא היו פונים להתאחדות הארגנטינאית אם זה היה בסמי עופר
היא באופן אישי גרמה לנזק תדמיתי עצום לישראל, ואם היה מישהו שמכבד את העם שלו היא היום לא הייתה בממשלה

אתה חושב שיש לה זכות להזיז אירועי תרבות או ספורט למיקומים נפיצים פוליטית רק בשביל להרוויח עוד קולות בקלפי? בכיף, אבל אל תתלונן אחרי זה שהערבים לא מפרידים בין ספורט לפוליטיקה ולא עולים למפגש מול יריב/קבוצה ישראלית, או כמו סלאח לא לוחצים יד ומדברים על ''הכיבוש הציוני''
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל אני מסכימה עם שמואל - אם זה מה שאתה מצפה מרגב שתעשה, אז על אחת כמה וכמה זה מה שמצפים מספורטאים ממדינות ערב לעשות
ואם זה הכיוון שאליו אנחנו הולכים אז שיהיה לכולנו בהצלחה

וזה עוד לפני שדיברתי בכלל על הצביעות של ראש הממשלה שלך לטעון ש''המשחק בוטל בגלל פוליטיקה ולא מערבים ספורט עם פוליטיקה'' כשהוא מתעלם לגמרי מהעובדה שכל מחול השדים הזה התחיל בגלל פוליטיקאית בהמה חסרת תרבות שרצתה תמונה עם מסי לא משנה כמה שחקני ארגנטינה דרשו לא להצטלם או להיפגש עם פוליטיקאים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 יוני 2018, 12:30

לא יוני, אתה פשוט טועה.

הארגנטינאים רצו לשחק בסמי עופר, אבל מירי רגב שלך דחפה להם פוליטיקה לתוך הפרצוף. גם לשחק באצטדיון פחות טוב שהם לא רצו לשחק בו, גם להתריס בפני הפלסטיניים וגם ללחוץ יד לפוליטיקאים ישראלים.

הארגנטינאים לא חייבים לך שום דבר, וכשהם חוטפים איומים מארגונים פרו פלסטיניים כי הם משחקים בירושלים ולוחצים ידיים למירי רגב ביום הנקסה מן הסתם הם לא מרוצים מזה.

ממש אפשר להאשים את מסי והיגוואין שהם לא רוצים להתעסק בפוליטיקה ולקבל איומים על חייהם 5 ימים לפני המונדיאל. מירי רגב לא אשמה, מסי אשם שהוא לא ציוני כמו מצביע ליכוד. מדהים כמה רחוק אתה הולך עם האמונה העיוורת שלך.

מירי רגב לא הייתה צריכה להתערב במשחק שהוא אירוע פרטי. היא לא הייתה צריכה לשפוך 3 מיליון שקל מכספי ציבור בשביל להעביר אותו לירושלים . היא לא הייתה צריכה להעביר כרטיסים לאנשי המשרד שלה בצורה לא חוקית. היא לא הייתה צריכה להכריז בכל חור ש"אנחנו נראה אם מסי לא ילחץ יד לי ולביבי".

פארסה עצומה. בושה. כישלון. זה הכל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שועל » 06 יוני 2018, 12:32

שר תרבות עם שכל לא היה עושה את הצעד הזה, אם מעניין אותו הרצון של הקהל הישראלי לראות מסי בישראל.

זה נושא נפיץ ואפשר היה לדעת את זה מראש. נכון שזה לא בהכרח צודק והוגן, אבל זה לא משנה את המצב בכלום, להיפך רק מעלה אותו על פני השטח ולא בצורה שמועילה למישהו.

בקיצור, האמת איפשהו באמצע.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי felix_r » 06 יוני 2018, 12:50

נו באמת.

בואו ותשאלו את עצמכם את השאלה הבאה:

נניח שמירי רגב לא הייתה שרת הספורט, נניח שתמר זנדברג הייתה שרת הספורט, האם הפלסטינאים ו ה BDS לא היו דורשים מנבחרת ארגנטינה לבטל את המשחק? האם משפחות השחקנים לא היו מקבלים איומים אם תמר זדנברג הייתה שרת התרבות והספורט?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 06 יוני 2018, 12:53

ועוד משהו. עם כל הכבוד לרצון הגדול של אוהדי הכדורגל לראות את מסי בישראל, סוגיית ירושלים - בירת ישראל חשובה יותר מ 1000 מסי ו 8000 רונלדו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 יוני 2018, 12:55

אובאמה חותם על הסכם גרעין עם איראן: "אנטישמי מסריח חוסיין כפרה על ביבי זאת בכלל לא אשמתו הוא לא יכל לעשות כלום"
טראמפ מבטל את הסכם הגרעין כהבטחת בחירות: "כפרה על ביבי הישג נטו שלו איזה מלך איך הוא מנהל את העולם עם האנגלית שלו יא אללה"

מירי רגב מביאה את ארגנטינה לירושלים: "הישג מדהים שלה שרת ספורט מצויינת כפרה עליה סתם יורדים עליה כל הזמן"
ארגנטינה מבטלת:" אנטישמים מסריחים זאת בכלל לא אשמתה של מירי רגב לא הייתה לה שום יכולת להשפיע אז מה אם היא קישרה את עצמה למשחק בכל דרך אפשרית מהדקה הראשונה ואז מה אם היא הצהירה שזה הישג שלה"

מצביעי ליכוד, קווים לדמותם. מה קשה להודות שזה כישלון שלה מה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 06 יוני 2018, 13:05

זה יפה שאתה גם ממציא בעצמך את מה שכאילו אומרים בוחרי הליכוד וגם מביע ביקורת על דבריהם שאתה עצמך המצאת. יפה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 יוני 2018, 13:14

מה שיפה, זה שיש פה אישה שמתנהגת כאילו המדינה, וכספי המסים של האזרחים שלה שייכים לאבא שלה, גורמת נזק עצום למדינת ישראל בזירה הבינלאומית (בתור שרת הספורט!) ועדיין אי אפשר לשמוע אף מילת ביקורת עליה ממצביעי ליכוד.

כרגיל, זה הכל האנטישמים אשמים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 06 יוני 2018, 13:21

MTA2311 כתב:מה שיפה, זה שיש פה אישה שמתנהגת כאילו המדינה, וכספי המסים של האזרחים שלה שייכים לאבא שלה, גורמת נזק עצום למדינת ישראל בזירה הבינלאומית (בתור שרת הספורט!) ועדיין אי אפשר לשמוע אף מילת ביקורת עליה ממצביעי ליכוד.

כרגיל, זה הכל האנטישמים אשמים.

כרגיל, ים של דמגוגיה, אבל סרוב לענות על השאלה פשוטה: אם תמר זנדברג/שלי יחימוביץ'/מירב מיכאלי/חנין זועבי הייתה שרת הספורט, האם פלסטינאים ו ה BDS לא היו דורשים לבטל את המשחק בישראל? האם הפלסטינאים לא היו מאיימים על משפחות השחקנים?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 יוני 2018, 13:31

אם תמר זנדברג, אישה שנואה בפני עצמה, הייתה שרת הספורט היא:
1.לא הייתה מתעקשת להעביר את המשחק לירושלים בניגוד לרצון של הארגנטינאים.
2.לא הייתה גונבת כרטיסים.
3.לא הייתה מכניסה את עצמה לכל פריים.
4.לא הייתה מאיימת על מסי שילחץ לה את היד.

הbds עובד תמיד. גם נגד נטע באירווזיון הוא עבד. כשעושים לו את העבודה קלה, כמו שגברת מירי עשתה, אז הוא גם מנצח. כשלא דוחפים פוליטיקה ומניעי פריימריז לכל חור, הוא מפסיד. זה הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 06 יוני 2018, 14:41

כרמל ואור,
סגנון השיח איתכם בכל נושא פוליטי הוא מזעזע ולא מכבד.

"ראש הממשלה שלך"? כרמל, ראש הממשלה הוא של העם לא שלי, אלא גם שלך, גם אם לא בחרת בו.
"מצביעי ליכוד" - איזה יופי אור, הצלחת לאפיין בשלושה משפטים מליון אנשים שהצביעו לליכוד.

אם היית טורח לקרוא, אור, היית רואה שבפוסט הראשון שכתבתי בנושא הזה בעמוד הקודם, כתבתי במילים האלה:
בלי קשר אגב, רגב לא היתה כנראה צריכה להתערב במשחק הזה, ובטח לא בעצימות הזאת, אבל זה סיפור אחר לגמרי.

יש תחושה שכל דבר שלילי שקורה כאן במדינה, אתם מיד קופצים ומנפנפים בזה מול העיניים, וכל דבר טוב עובר מתחת לפני השטח. לא זכור לי שהיה לכם כ"כ חשוב להגיד ולפרגן כשישראל
אירחה כאן את הג'ירו, או כשבכל יום בערך ביבי נפגש עם מנהיג עולמי מוביל, או כשחותמים הסכמי סחר עם מדינות מובילות, או כשאינטל מצהירים שהם משקיעים מיליארדי שקלים במרכזי פיתוח
נוספים במדינה, או כשארה"ב (ומדינות נוספות) מעבירות את השגרירות לי-ם, או כשמבטלים את ההסכם הנוראי עם איראן, או כשטרור חמאסי מקבלים בראש ומסתפק בלהעיף עפיפונים וכד'.

ודבר אחרון - כרמל, כשמדברים על עניינים פוליטיים, זה מצחיק לקבל ביקורת על חוסר ענייניות או שטחיות, ממישהי שכל פעם שמשהו שלילי התפרסם בקשר לטראמפ, הממשל שלו,
או ארה"ב בכלל, מגיבה ב - "חח", כשלכל בר דעת ברור שטראמפ הוא הנשיא הכי פרו ישראלי בהיסטוריה, וכל הבעיה שלך איתו היא בתחומים לחלוטין לא קשורים לפוליטיקה, ממשל ומדיניות.

מותר לא להסכים, ואנחנו כנראה לא נסכים בכלום, אבל אתם מזלזלים ומקניטים, ועושים בדיוק את מה שהיה לכם כ"כ לא נעים שרוי היה עושה, ורק לשם השוואה, ממנו הייתי מרגיש
הרבה פחות זלזול לדעות שלי בנושאים הפוליטיים מאשר מכם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 יוני 2018, 14:48

אני לא אעצום עיניים לכל הדברים שטראמפ עושה רק כי הוא העביר לכם בניין לירושלים ודגדג לכם בזיקפה
לא עליו אני אקבל הטפות

זה שאתה מרגיש יותר או פחות זלזול זה כבר עניין אישי סובייקטיבי שלך ולא אומר שהוא זלזל בך פחות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 יוני 2018, 14:54

אין שום דבר מקניט בלהגיד "ראש הממשלה שלך", או לאפיין מצביעי ליכוד בפוסט אחד.

אתה יכול לא להסכים, אתה יכול להתעצבן, אבל ככה נראה שיח פוליטי כשמנהלים אותו עם אנשים בעלי דעות מנוגדות לחלוטין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 06 יוני 2018, 14:58

Holiday_Armadillo כתב:אני לא אעצום עיניים לכל הדברים שטראמפ עושה רק כי הוא העביר לכם בניין לירושלים ודגדג לכם בזיקפה
לא עליו אני אקבל הטפות

זה שאתה מרגיש יותר או פחות זלזול זה כבר עניין אישי סובייקטיבי שלך ולא אומר שהוא זלזל בך פחות

אז אל תטיפי לי על שטחיות ופופוליזם
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 יוני 2018, 14:59

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני לא אעצום עיניים לכל הדברים שטראמפ עושה רק כי הוא העביר לכם בניין לירושלים ודגדג לכם בזיקפה
לא עליו אני אקבל הטפות

אז אל תטיפי לי על שטחיות ופופוליזם
באמת? אלוהים יודע איך עשית את ה-1+1 הזה ואם אתה חושב שיצא לך 2
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 06 יוני 2018, 15:08

MTA2311 כתב:אין שום דבר מקניט בלהגיד "ראש הממשלה שלך", או לאפיין מצביעי ליכוד בפוסט אחד.

אתה יכול לא להסכים, אתה יכול להתעצבן, אבל ככה נראה שיח פוליטי כשמנהלים אותו עם אנשים בעלי דעות מנוגדות לחלוטין.

נשמה שלי, אתה לא יכול לקבוע עבורי מה מקניט ומה לא... זה מקניט אותי לא אותך :D

בכל מקרה, זה לא רק זה, זה כל השיח, כאילו לי אין מושג מהחיים שלי, ושאני עושה מה שהרב שלי אומר לי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־89 אורחים