המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V7 - הסלמה בדרום

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V7

הודעהעל ידי my man » 29 אוגוסט 2018, 00:28

לפעמים אני מדמיין עולם שאלו הדברים שאנו מתלהבים מהם ולא ספורט..
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 74,00.html
7 מדליות לישראל באולימפיאדת מדעי כדור הארץ
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי התנין 2 » 29 אוגוסט 2018, 11:08

יוזמה משעשעת של שני אנשי עסקים יהודים אמידים מארה"ב, שרכשו דירה ברמת החייל ליד השופטת אסתר חיות בכוונה לשכן שם מסתננים אריתראים.
זה הולך להיות מצחיק.
התנין 2

הודעהעל ידי התנין 2 » 29 אוגוסט 2018, 21:22

טוב, אז בעקבות הנחיה של הפרקליטות, יתחילו להתייחס ללאפ דאנס במועדוני חשפנות כזנות, ובכך למעשה הביאו את הסוף למועדוני החשפנות בישראל.

זוכרים את כל זעקות ה"איראן זה כאן"? לרוב הן לא מוצדקות, אבל במקרה הזה אפשר בהחלט לומר שאנחנו צועדים לכיוון הזה. ומשעשע לא פחות שההנחיות הללו מגיעות לאחר פעילות עיקשת של מפלגות השמאלניות-פמינאציות. אין יותר פטרנליסטי ודוחה מאשר לקבוע לבחורה כיצד להרוויח כסף. מי שמכם בכלל?

וגילוי נאות - יצא לי להיות במועדוני חשפנות, הגם שלא על בסיס קבוע.
התנין 2

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 אוגוסט 2018, 21:46

כן, אסירת ריקודים של חשפניות (בין אם אני מסכימה עם זה או לא) זה מה שיתחיל להצדיק את ההצהרות של ''איראן זה כאן''

מהממ, אמירה לגיטימית, כמובן, ודאי

כאילו שבכלל אפשר לקחת ברצינות בן אדם שמשתמש במונח ''פמינאציות''
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 29 אוגוסט 2018, 21:59

את נכנסת כאן לשיקולים של אדם פרטי במה הוא רוצה לעסוק. בחורה רוצה למכור את גופה (ובניגוד לסטיגמות יש מספיק בחורות שנכנסו לשם מרצונן המלא) מי את או כל אחד אחר שתמנעי זאת ממנה?
התנין 2

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 אוגוסט 2018, 22:01

אני לא הבעתי פה את דעתי האישית, גם ציינתי את זה במשפט הראשון

אם יש משהו שאני בעדו זה הסדרה של מקצועות כאלה בחוק
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 29 אוגוסט 2018, 22:05

אז מה שהקפיץ אותך זה השימוש במילה פמינאציות?
התנין 2

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 אוגוסט 2018, 22:07

גם זה לא, אני פשוט חושבת שהתעסקות בחשפניות ובמה אפשר ואסור לעשות איתן זאת אחת הדוגמאות האחרונות/חלשות שצריך להשתמש עליהן במשפט ''איראן זה כאן''

יש דברים יותר מגוחכים כמו בתי ספר שלא מרשים לילדות בנות 9 ללבוש מכנסיים קצרים באורך של הבנים בכיתה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 29 אוגוסט 2018, 22:19

דווקא כשמדובר בילדות קטנות אני יכול עוד להבין, גם אם לא להצדיק לגמרי. כשמדובר בהתערבות בוטה עבור אדם בוגר במה לעסוק זו כבר רמה אחרת.
התנין 2

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 29 אוגוסט 2018, 22:20

סבבה, אז כנראה שאנחנו חושבים ההפך
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 אוגוסט 2018, 15:33

דרום תל אביב נראה כבר שנים כמו האיזורים הכי מסריחים במדינות הכי מסריחות באפריקה, ולאף אחד לא אכפת. שורפים תמונה של שר (מושחת וחרא של אדם באופן כללי), ופתאום כל המערכת הפוליטית קופצת.

זבל של ממשלה וזבל של ראש ממשלה.

בדמוקרטיה אגב, מותר לשרוף תמונה של שר בתור אקט מחאתי. חופש הביטוי זה לא רק כשנוח.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוגוסט 2018, 18:37

MTA2311 כתב:דרום תל אביב נראה כבר שנים כמו האיזורים הכי מסריחים במדינות הכי מסריחות באפריקה, ולאף אחד לא אכפת. שורפים תמונה של שר (מושחת וחרא של אדם באופן כללי), ופתאום כל המערכת הפוליטית קופצת.

זבל של ממשלה וזבל של ראש ממשלה.

בדמוקרטיה אגב, מותר לשרוף תמונה של שר בתור אקט מחאתי. חופש הביטוי זה לא רק כשנוח.

יש בעיה אמיתית שם. אני חושב שחיצי הביקורת הראשונים צריכים להיות מופנים לעבר הבגץ, אבל בהחלט יש מקום גם
לביקורת על הממשלה בעניין הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 12 ספטמבר 2018, 14:24

מדהים איך כל נאד בארץ הופך להד תקשורתי
קראתי הרגע כתבה על ''העוקץ הגדול של וויז אייר'', החברה המרושעת שגובה כסף מאנשים מסכנים שכל חטאם היה שהם רצו לעשות צ'ק אין בשדה התעופה

טסתי איתם פעם ראשונה השנה והיה לי ברור מההזמנה הראשונה שצ'ק אין עושים דרך האפליקציה או שזה בתוספת תשלום בשדה התעופה
הם גם שולחים מייל שמזכיר לעשות צ'ק אין אחרת זה יהיה כרוך בתוספת תשלום ברגע שמגיעים לדלפק
אבל למה שלא יוציאו כתבה בדה מרקר (לא פחות!) שכל מטרתה להכפיש כי הכתב הממורמר שלהם עשה ראש קטן והתעצבן בנתב''ג (באמת שהיא מנוסחת בכזאת קטנוניות שזה מביך)
מאוד מתאים לנו לרצות מחיר של לואו קוסט עם שירות של הכל חוץ מ..
אם הייתי חובבת קונספירציות הייתי אומרת שהגידול המתמיד של וויז ונגיסה הולכת וגדלה של החברה בחברות מקומיות מלחיצה פה מישהו שדואג להוציא כתבות כאלה, אבל אני באמת חושבת שזה סתם טימטום ישראלי במיטבו

אז הנה תשדיר שירות קטן - אם אתם טסים עם חברת לואו קוסט, צ'ק אין עושים לפני שמגיעים לשדה
גם את הכרטיסים מדפיסים לפני אחרת שני הדברים יעלו לכם כסף (אלא אם כן בחרתם ברמת המחיר הגבוהה ביותר שלרוב כוללת את הכל)
גם אם אתם טסים עם חברה ''רגילה'' תעשו לפני, זה חוסך זמן לכולם

הנה מייל שקיבלתי מהם קצת פחות מחודש לפני הטיסה (וזה החלק הראשון במייל, בלי צורך לגלול למטה) אבל למי אכפת מזה אם יש לך חוויה לא נעימה, גישה לאתר אינטרנט ולמקלדת ואפשרות להציג את הצד שלך כצד הצודק

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 ספטמבר 2018, 22:24

ב2018 מי עוד עושה צ'ק אין בשדה התעופה? מה זה משנה בכלל איזו חברה זאת? כל דבר שאפשר לקצר מהבית, במיוחד
כזה שלא עולה כסף, למה לא לעשות?

בקיצור, מסכים איתך לגמרי. צריך להגיד את האמת - חברות הלואו קוסט, מעבר לזה שהן נוגסות בנתח של אלעל, נותנות
שירות טוב יותר מאלעל, מטוסים הרבה יותר טובים מאלעל ובפחות כסף לרוב.

אצלנו בעבודה, החבר'ה שטסים הרבה, מזמן ויתרו על אלעל, ומעדיפים לטוס בלופטהנזה, למרות שקצב צבירת הנקודות שם
הוא די גרוע, פשוט כי זאת חברה יותר טובה עם שירות יותר טוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 ספטמבר 2018, 22:35

חברות תעופה באופן כללי זה סיוט
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ספטמבר 2018, 00:19

jol9 כתב:ב2018 מי עוד עושה צ'ק אין בשדה התעופה? מה זה משנה בכלל איזו חברה זאת? כל דבר שאפשר לקצר מהבית, במיוחד

בקיצור, מסכים איתך לגמרי. צריך להגיד את האמת - חברות הלואו קוסט, מעבר לזה שהן נוגסות בנתח של אלעל, נותנות

אצלנו בעבודה, החבר'ה שטסים הרבה, מזמן ויתרו על אלעל, ומעדיפים לטוס בלופטהנזה, למרות שקצב צבירת הנקודות שם

רק לשם השוואה
הזמנתי טיסה לנובמבר עם וויז אייר לבודפשט, מחיר בסיס 1600 שקל לבחירת מושב, טרולי, תיק צד ומזוודה של 20 קילו (לכל צד ולשני אנשים), הוספתי הגדלת מזוודה לחזרה מ-20 קילו ל-32 קילו ואפשרות לבטל את הטיסה עד 3 שעות לפני, כל זה הוסיף לי 200 שקל למחיר הבסיס

בדקתי עכשיו את אותה טיסה בדיוק באתר של אלעל
רק עם תיק קטן, בלי מושב בלי כלום, 2023 שקלים
אם אני מוסיפה מזוודה ובחירת מושב זה יוצא לי לא פחות מ-2600 שקל
1000 שקל יותר מוויז אייר

על מה? על ארוחה שבוויז אייר אין בטיסה של כולה 3 ומשהו שעות?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2018, 21:53

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:ב2018 מי עוד עושה צ'ק אין בשדה התעופה? מה זה משנה בכלל איזו חברה זאת? כל דבר שאפשר לקצר מהבית, במיוחד

רק לשם השוואה
הזמנתי טיסה לנובמבר עם וויז אייר לבודפשט, מחיר בסיס 1600 שקל לבחירת מושב, טרולי, תיק צד ומזוודה של 20 קילו (לכל צד ולשני אנשים), הוספתי הגדלת מזוודה לחזרה מ-20 קילו ל-32 קילו ואפשרות לבטל את הטיסה עד 3 שעות לפני, כל זה הוסיף לי 200 שקל למחיר הבסיס

1000 שקל יותר מוויז אייר

אני יכול לתת לך דוגמא גם מהנסיון שלי...
היו לי מספיק נקודות לכרטיס אחד ללונדון. אז לקחתי את הכרטיס וקניתי את הכרטיס השני. הכל ביחד עלה לי כמו שני כרטיסים
במחיר מלא באיזיג'ט, ולא בתחילת המחירה של איזיג'ט, כשהמחירים עוד זולים.

הדבר היחיד שטוב באלעל, זה שבדר"כ השעות שלהם מאפשרות להרוויח יום. כלומר טיסה הלוך בבוקר וחזור בערב.
אבל זה הדבר היחיד בערך.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 ספטמבר 2018, 21:56

אל על חברה מחורבנת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ספטמבר 2018, 22:09

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

רק לשם השוואה

1000 שקל יותר מוויז אייר

אני יכול לתת לך דוגמא גם מהנסיון שלי...
היו לי מספיק נקודות לכרטיס אחד ללונדון. אז לקחתי את הכרטיס וקניתי את הכרטיס השני. הכל ביחד עלה לי כמו שני כרטיסים
במחיר מלא באיזיג'ט, ולא בתחילת המחירה של איזיג'ט, כשהמחירים עוד זולים.

הדבר היחיד שטוב באלעל, זה שבדר"כ השעות שלהם מאפשרות להרוויח יום. כלומר טיסה הלוך בבוקר וחזור בערב.
אבל זה הדבר היחיד בערך.
לוויז יש לרוב טיסה חזרה בערב (אבל אני מעדיפה לחזור בשעות מוקדמות) ואחרי שנים של טיסה ב-6 בבוקר ונחיתה ב-9 (הפרש שעות, 10 אצלנו), גיליתי שלטוס בצהריים בטיסה קצרה יחסית של 3 שעות זה יותר נחמד

הרי במילא כשטסים ב-6 ומגיעים מוקדם זה אומר שצריך לקום מאוד מוקדם/מאוחר בלילה אז אתה מגיע כמעט בלי שינה
אני אישית תמיד הייתי מתייחסת ליום הראשון כלא קיים כי הייתי מתעלפת מוקדם מאוד עד היום הבא

כשטסים בצהריים זה אומר שינת לילה רגילה, קימה ב-8 ככה, נוחתים ב-2, כמה זמן נסיעה לעיר? 20 דקות?
זה תקף רק בטיסות קצרות כמובן
טיסה אפילו של 5 שעות משנה את המצב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 27 ספטמבר 2018, 08:27

טוב, לפי ערוץ 20 צה"ל החמיר את נהלי הפתיחה באש בגבול רצועת עזה. לא מפתיע כשבראש המערכת המטומטמת גם כך הזו, עומד הפקיד השמן אייזנקוט.
אני תוהה מתי ירד האסימון ללפחות חלק מהלוחמים, להניח את הנשק וללכת לחדרים לישון. אין סיכוי שהילד שלי היה משרת כלוחם בצבא תחת כזה.
התנין 2

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־26 אורחים