המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

בחירות אפריל 2019

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות אפריל 2019

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ינואר 2019, 13:51

רציני?

תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 ינואר 2019, 16:37

A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
מצטער, אבל הנאיביות שלך מעצבנת, ולא פחות עצוב שיש עוד אנשים שחושבים כך.

1. אתה מדבר על ערובות לביטחון המדינה באמצעות פיקוח והגבלות כאילו זה עובד במאה אחוז. אני יכול לחתום לך כבר עכשיו שהם יצליחו להתעצם גם עם הגבלות כאלה ואחרות.

2. עצם קיומן של הגבלות כאלה יביאו לביקורת רבה על ישראל, ואם אתה חושב שלא אתה נאיבי.

3. ממש לא בטוח מה האינטרס שלהם ולא ברור איך אתה קובע את זה בכזאת החלטיות. איזה אינטרס יש לאיראן להשקיע אחוז נכבד מתקציבה בטרור בזמן שהיא תחת סנקציות קשות ואזרחים רבים חיים בעוני? תבין כבר שהם לא פועלים בהיגיון ושאין לך שום הבטחה שהם לא ימשיכו בטרור. ההפך הוא כנראה הנכון.

4. אתה טועה גם לגבי איבוד הלגיטימציה שלהם. לא חסרים מקרים ברורים בהם אנחנו צודקים ובכל זאת העולם מגוייס לצידם. זה נובע מהשקפות עולם מעוותות ומשיקולים כלכליים ופוליטים. מה גם שאני די בטוח שתהיה דעה רווחת של "הם (ישראל) עשו כל כך הרבה פשעי מלחמה, שפעולות הטרור של המדינה הזאת רק מתקזזות איתם". שוב, במצב כזה גם מה שיקרה זה שאתה תילחם בהם קצת (וצא מהסרט שזה יהיה בהיקף עוצמתי משמעותית. יש דבר כזה שנקרא לחץ בינלאומי שתקף גם פה) ותהיה רגיעה עד הסבב הבא. זה עזה all over agian רק שכאן אתה מעצים אותם עוד יותר ועוד על שטחים ששייכים כעת לך.

חבל לשמוע מבן אדם שאומר על כל ירי רקטה שצריך להיכנס בחמאס, שהוא רוצה תהליך עם אויב שרק יפגע בך יותר.

1. הסכם טוב לא אמור לאפשר להם להתעצם. הם כן יחזיקו מנגנון ביטחון אבל בטח לא כזה שיוכל לפעול צבאית בצורה כלשהי נגד ישראל.
2. ההגבלות הללו צריכות להיות חלק מההסכם, והן יהיו מקובלות על מדינות העולם.
3. מה הקשר לאיראן? למדינה פלסטינית שתקום אין שום אינטרס לצאת למלחמה נגד ישראל, זו ממש התאבדות מבחינתם.
4. אתה מעלה פה ספוקלציות ללא ביסוס. זה לא בדיוק נכון לומר שהעולם מגויס לצידם, וגם יש רחשי אהדה פה ושם זה בגלל שמדובר בעם חלש וכבוש. ברגע שתהיה להם מדינה, זה כבר לא יהיה רלוונטי והם יהיו כפופים לחוקים הבינלאומיים (אחרת, יהיו חשופים לסנקציות כלכליות ותקיפות צבאיות). סבבי טרור לא יהיו, זה לא משהו שמדינה יכולה להחזיק.

לגבי עזה, זה סיפור אחר לגמרי ומצריך טיפול אחר (כיבוש הרצועה והחלת שלטון פלסטיני בהדרגה).

אתה פשוט חי בעולם אוטופי אם אתה חושב שכל זה הולך לקרות, ולהגיד שזו תהיה התאבדות מבחינתם להמשיך בטרור זה לא להבין בכלל על מי אתה מדבר
אז אני אזכיר לך - מדובר במוסלמים, שחלק גדול מהם ישנא אותך גם אם יושג הסכם שלום, ושתמיד הזרם הרדיקלי שולט בו. אתה מוזמן לחפש (כי אני לא זוכר ולא יודע איפה למצוא אותם) סרטונים שהמנהיגים שלהם (בדת ובפוליטיקה) מדברים על כך שהמטרה שלהם היא להשמיד את היהודים בארץ, בלי קשר לאם הם יקימו מדינה.
עצימת העיניים הזאת כל כך מעצבנת אותי, עד כדי כך אפשר להיות נאיבי? ההיסטוריה לא מלמדת אותנו כלום?

ההיסטוריה מלמדת שהסכמי שלום הם דבר טוב. גם המצרים והירדנים ניסו להשמיד אותנו אותנו בכמה הזדמנויות, והסכמי השלום עמם היו מהלכים קריטיים ואסטרטגיים מצויינים שהניקו לנו שקט מוחלט בשתי חזיתות.
גם הם מוסלמים, לא?
וצא מהמנטרה שהמטרה של כל המוסלמים היא להשמיד את היהודים. זה פשוט לא נכון עובדתית.

זאת לא המטרה של כולם, אלא של חלק (גדול?) מהם, ומדובר בחלק שבדרך כלל שולט בעם/במדינה
ושוב, יש הבדל עצום בין הסכם שלום עם מדינה לבין עם שמנהיגים אותו ארגוני טרור ושיצריך ויתורים כואבים מאוד שלא נוכל לשנות בדיעבד

אתה יכול לגבות את זה בנתונים? שמרבית המוסלמים רוצים להשמיד את היהודים? זה אולי נכון לתקופות קדומות יותר בהיסטוריה (למרות שיהודים חיו דורות לצד מוסלמים).
אם אנחנו מסתכלים כרגע על ההנהגה הפלסטינית, אז זו לא המטרה שלהם היום. הם רוצים להקים מדינה וכבר אמרו שיכירו במדינת ישראל לאחר הסכם.
בארגוני הטרור אפשר וצריך לטפל נקודתית.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ינואר 2019, 17:05

שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:1. הסכם טוב לא אמור לאפשר להם להתעצם. הם כן יחזיקו מנגנון ביטחון אבל בטח לא כזה שיוכל לפעול צבאית בצורה כלשהי נגד ישראל.
2. ההגבלות הללו צריכות להיות חלק מההסכם, והן יהיו מקובלות על מדינות העולם.
3. מה הקשר לאיראן? למדינה פלסטינית שתקום אין שום אינטרס לצאת למלחמה נגד ישראל, זו ממש התאבדות מבחינתם.
4. אתה מעלה פה ספוקלציות ללא ביסוס. זה לא בדיוק נכון לומר שהעולם מגויס לצידם, וגם יש רחשי אהדה פה ושם זה בגלל שמדובר בעם חלש וכבוש. ברגע שתהיה להם מדינה, זה כבר לא יהיה רלוונטי והם יהיו כפופים לחוקים הבינלאומיים (אחרת, יהיו חשופים לסנקציות כלכליות ותקיפות צבאיות). סבבי טרור לא יהיו, זה לא משהו שמדינה יכולה להחזיק.

לגבי עזה, זה סיפור אחר לגמרי ומצריך טיפול אחר (כיבוש הרצועה והחלת שלטון פלסטיני בהדרגה).

אתה פשוט חי בעולם אוטופי אם אתה חושב שכל זה הולך לקרות, ולהגיד שזו תהיה התאבדות מבחינתם להמשיך בטרור זה לא להבין בכלל על מי אתה מדבר
אז אני אזכיר לך - מדובר במוסלמים, שחלק גדול מהם ישנא אותך גם אם יושג הסכם שלום, ושתמיד הזרם הרדיקלי שולט בו. אתה מוזמן לחפש (כי אני לא זוכר ולא יודע איפה למצוא אותם) סרטונים שהמנהיגים שלהם (בדת ובפוליטיקה) מדברים על כך שהמטרה שלהם היא להשמיד את היהודים בארץ, בלי קשר לאם הם יקימו מדינה.
עצימת העיניים הזאת כל כך מעצבנת אותי, עד כדי כך אפשר להיות נאיבי? ההיסטוריה לא מלמדת אותנו כלום?

ההיסטוריה מלמדת שהסכמי שלום הם דבר טוב. גם המצרים והירדנים ניסו להשמיד אותנו אותנו בכמה הזדמנויות, והסכמי השלום עמם היו מהלכים קריטיים ואסטרטגיים מצויינים שהניקו לנו שקט מוחלט בשתי חזיתות.
גם הם מוסלמים, לא?
וצא מהמנטרה שהמטרה של כל המוסלמים היא להשמיד את היהודים. זה פשוט לא נכון עובדתית.

זאת לא המטרה של כולם, אלא של חלק (גדול?) מהם, ומדובר בחלק שבדרך כלל שולט בעם/במדינה
ושוב, יש הבדל עצום בין הסכם שלום עם מדינה לבין עם שמנהיגים אותו ארגוני טרור ושיצריך ויתורים כואבים מאוד שלא נוכל לשנות בדיעבד

אתה יכול לגבות את זה בנתונים? שמרבית המוסלמים רוצים להשמיד את היהודים? זה אולי נכון לתקופות קדומות יותר בהיסטוריה (למרות שיהודים חיו דורות לצד מוסלמים).
אם אנחנו מסתכלים כרגע על ההנהגה הפלסטינית, אז זו לא המטרה שלהם היום. הם רוצים להקים מדינה וכבר אמרו שיכירו במדינת ישראל לאחר הסכם.

לא עשיתי בזה תואר ואני לא יודע את הנתונים המדוייקים. מה שאמרתי זה שחלק, שיכול להיות שהוא גדול, שונא אותך מעבר לאם תהיה מדינה פלשתינית או לא. זה יפה להגיד שזו לא המטרה של ההנהגה הפלשתינית כשמי שמוביל אותה הוא תומך טרור (שמעודד מחבלים, אתה מוזמן לחפש כי לי אין כוח לזה) וכשבבתי הספר לומדים חומר מסית על הישראלים. אני מניח שגם חמאס נחשב רק לארגון טרור ולא לכזה שזוכה לתמיכה מחלק, אולי לחלק גדול, מהאוכלוסיה בעזה. מה גם ששום דבר לא מבטיח לך שהמנהיגים עכשיו לא יוחלפו בעתיד ברדיקלים שכן ינסו להשמיד אותך, אבל כמובן שאתה מעיף לעצום עיניים אל מול המציאות וההיסטוריה.

נראה לי שאין טעם להמשיך את הדיון הזה. עצימת העיניים הזאת רק תביא עלינו עוד אסונות.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 13 ינואר 2019, 17:10

A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:

גם הם מוסלמים, לא?

לא עשיתי בזה תואר ואני לא יודע את הנתונים המדוייקים. מה שאמרתי זה שחלק, שיכול להיות שהוא גדול, שונא אותך מעבר לאם תהיה מדינה פלשתינית או לא. זה יפה להגיד שזו לא המטרה של ההנהגה הפלשתינית כשמי שמוביל אותה הוא תומך טרור (שמעודד מחבלים, אתה מוזמן לחפש כי לי אין כוח לזה) וכשבבתי הספר לומדים חומר מסית על הישראלים. אני מניח שגם חמאס נחשב רק לארגון טרור ולא לכזה שזוכה לתמיכה מחלק, אולי לחלק גדול, מהאוכלוסיה בעזה. מה גם ששום דבר לא מבטיח לך שהמנהיגים עכשיו לא יוחלפו בעתיד ברדיקלים שכן ינסו להשמיד אותך, אבל כמובן שאתה מעיף לעצום עיניים אל מול המציאות וההיסטוריה.

נראה לי שאין טעם להמשיך את הדיון הזה. עצימת העיניים הזאת רק תביא עלינו עוד אסונות.
אני לא מסכים עם חלק מהדברים שרשמת, אבל נניח שאתה צודק - מה הפתרון שלך?
מדינה דו לאומית (שקצב ההתרבות של הערבים יותר גבוה מהיהודים)?
גירוש הערבים?
להישאר במצב הקיים והבלתי נסבל?

אני לא מבין איך אנשים חושבים שיש פתרון יותר טוב מפתרון שתי מדינות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ינואר 2019, 18:07

יוני תחשוב טוב טוב איזה פרס מגיע לי על זה שלא התערבי בדיון הזה על כל אי הדיוקים והשטויות שעפו בו
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 13 ינואר 2019, 18:15

MTA2311 כתב:יוני תחשוב טוב טוב איזה פרס מגיע לי על זה שלא התערבי בדיון הזה על כל אי הדיוקים והשטויות שעפו בו

זה מתחיל להיות לא פשוט. הייתי אומר שלצפות בכרמל מענה את שמואל עם חולדה, שממית ופצירה חלודה, זה פרס לא רע בסה"כ, לא?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ינואר 2019, 18:20

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:יוני תחשוב טוב טוב איזה פרס מגיע לי על זה שלא התערבי בדיון הזה על כל אי הדיוקים והשטויות שעפו בו

זה מתחיל להיות לא פשוט. הייתי אומר שלצפות בכרמל מענה את שמואל עם חולדה, שממית ופצירה חלודה, זה פרס לא רע בסה"כ, לא?

שום דבר שמערב את כרמל זה לא פרס
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שועל » 13 ינואר 2019, 18:25

Holiday_Armadillo כתב:רציני?

תמונה

תמונה

איפה שאני רק מסתכל לאחרונה
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ינואר 2019, 18:34

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

ועוד לפני שקיבלת איזשהי תמונה ביום של קניות

יפה, אמיץ
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ינואר 2019, 18:40

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

יפה, אמיץ

למה ככה קיבלתי תמונה של סלט עם טונה של שופרסל שהיינו מקבלים בזמן משמרות בתאי תקיפה בבור בצוק איתן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ינואר 2019, 18:43

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

יפה, אמיץ

למה ככה קיבלתי תמונה של סלט עם טונה של שופרסל שהיינו מקבלים בזמן משמרות בתאי תקיפה בבור בצוק איתן

זה מוצר חדש, הוא לא היה בצוק איתן
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ינואר 2019, 19:11

שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:ההיסטוריה מלמדת שהסכמי שלום הם דבר טוב. גם המצרים והירדנים ניסו להשמיד אותנו אותנו בכמה הזדמנויות, והסכמי השלום עמם היו מהלכים קריטיים ואסטרטגיים מצויינים שהניקו לנו שקט מוחלט בשתי חזיתות.
גם הם מוסלמים, לא?

אני לא מסכים עם חלק מהדברים שרשמת, אבל נניח שאתה צודק - מה הפתרון שלך?
מדינה דו לאומית (שקצב ההתרבות של הערבים יותר גבוה מהיהודים)?
גירוש הערבים?
להישאר במצב הקיים והבלתי נסבל?

אני לא מבין איך אנשים חושבים שיש פתרון יותר טוב מפתרון שתי מדינות.

אמרתי כבר בהתחלה שכרגע המצב הקיים עדיף היות והוא הרע במיעוטו
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ינואר 2019, 19:13

מצד אחד להגיד שאתה לא מתערב, אבל במקביל לעקוץ ולהגיד שנאמרו מלא שטויות...בסדר
A.Parker

הודעהעל ידי שועל » 14 ינואר 2019, 17:41

עוד אמירה שמוכיחה שמוכיחה שהאיש (גנץ) חסר היגיון

https://m.youtube.com/watch?v=sjQTv6PNSVU
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 ינואר 2019, 18:41

אני לא יודעת מי ייעץ לו לומר שדקרו/ירו לדרוזים בגב אבל זאת הייתה אחת האמירות האומללות כשזה מגיע דווקא ממנו בהתחשב בסיפור של מדחת יוסף
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 14 ינואר 2019, 18:43

חוק הלאום הזה בתכלס לא שינה כלום במדינה ! סתם שינו כמה מילים וכולם עפו על זה.

בתכלס הכל אותו דבר מאז וזכויות המיעוטים לא שונו.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי jol9 » 14 ינואר 2019, 19:59

Holiday_Armadillo כתב:אני לא יודעת מי ייעץ לו לומר שדקרו/ירו לדרוזים בגב אבל זאת הייתה אחת האמירות האומללות כשזה מגיע דווקא ממנו בהתחשב בסיפור של מדחת יוסף

בול
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ינואר 2019, 16:35

כל הפסטיבלים האלה סביב הצבא וסביב הרמטכלים.... מחליא....

סוג של צפון קוריאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 15 ינואר 2019, 21:32

MTA2311 כתב:כל הפסטיבלים האלה סביב הצבא וסביב הרמטכלים.... מחליא....

סוג של צפון קוריאה.

לגמרי. פקיד אחד מחליף פקיד אחר... הם כבר מזמן לא לוחמים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 16 ינואר 2019, 22:17

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־151 אורחים