Switch to full style
כאן מדברים על הכל
פרסם תגובה

Re: סדרות 4

09 נובמבר 2019, 23:53

העונה השביעית של "הרשימה השחורה" לא פחות טובה מהקודמות. השארם של ג'יימס ספיידר לא פג. כל הפרקים קיבלו מעל 8 ב imdb

11 נובמבר 2019, 23:50

בשבוע שעבר יצאה העונה השניה של Britannia (כל הפרקים ביחד). מישהו הספיק לעיין?

14 נובמבר 2019, 01:31

לכל חובבי הברנד "מלחמת הכוכבים", יצא הפרק הראשון של הסדרה The Mandalorian ! הפרק קיבל פאקינג 9.2 ב IMDb ! :eek

אני הולך לראות אותו עכשיו :tongue4

https://disneyplusoriginals.disney.com/ ... andalorian

תמונה

14 נובמבר 2019, 02:02

סיימתי את העונה השניה של the end of the fucking world.
סדרה כיפית. פרקים קצרים של 20 דקות, ורק שמונה כאלה.
בעצם סרט קצת ארוך...

עשוי טוב. קצת פחות טוב בעיניי מהעונה הראשונה, אבל עדיין אחלה.

14 נובמבר 2019, 02:26

jol9 כתב:סיימתי את העונה השניה של the end of the fucking world.
סדרה כיפית. פרקים קצרים של 20 דקות, ורק שמונה כאלה.
בעצם סרט קצת ארוך...

עשוי טוב. קצת פחות טוב בעיניי מהעונה הראשונה, אבל עדיין אחלה.

עכשיו, אחרי שראית כבר את כל הסדרות של נטפליקס, כולל סדרות מין בלגיות, אין לך יותר תירוצים, אתה חייב לראות THE OA :laugh2

14 נובמבר 2019, 07:32

פליקס לא מביו מה ההתלהבות מה OA
על הפנים

איך המנדלוריאן

14 נובמבר 2019, 11:40

גל גל כתב:פליקס לא מביו מה ההתלהבות מה OA
על הפנים

איך המנדלוריאן

המנדלוריאן חמוד למרות שלא הייתי נותן לו 9 כפי שנתנו ב IBDM

לא אהבת את ה OA כי לא ראית עד הסוף. ככל הנראה, אתה אפילו לא יודע על מה הסדרה הזאת :)

14 נובמבר 2019, 12:18

ראיתי עונה שלמה זה הספיק לי

14 נובמבר 2019, 12:41

גל גל כתב:ראיתי עונה שלמה זה הספיק לי

אני אגלה לך סוד, סיום העונה הראשונה משאיר אותך תוהה האם זה באמת קרה, או שהבחורה הזאת המציאה את הכל. רק בעונה השניה מתגלה במה מדובר.

בכל מקרה, זכותך לא לאהוב. על טעם ועל ריח. אם כי אני מתפלא למה ראית את כל העונה אם לא אהבת? :)

14 נובמבר 2019, 13:11

felix_r כתב:
גל גל כתב:ראיתי עונה שלמה זה הספיק לי

אני אגלה לך סוד, סיום העונה הראשונה משאיר אותך תוהה האם זה באמת קרה, או שהבחורה הזאת המציאה את הכל. רק בעונה השניה מתגלה במה מדובר.

בכל מקרה, זכותך לא לאהוב. על טעם ועל ריח. אם כי אני מתפלא למה ראית את כל העונה אם לא אהבת? :)

חחחח לא היה משהו אחר לראות

זו הייתה ברירת מחדל

14 נובמבר 2019, 18:58

His dark materials נראה מבטיח

14 נובמבר 2019, 20:50

יש יותר מידי סדרות חדשות בזמן האחרון בכל שירותי הסטרימינג למיניהם, מישהו יכול לעשות סדר? מה הכי כדאי לראות?

14 נובמבר 2019, 22:26

שמואל1 כתב:יש יותר מידי סדרות חדשות בזמן האחרון בכל שירותי הסטרימינג למיניהם, מישהו יכול לעשות סדר? מה הכי כדאי לראות?

יש את הכתבה הזאת שיכולה לעשות לא מעט סדר בנושא
https://e.walla.co.il/item/3309615

14 נובמבר 2019, 22:27

A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:יש יותר מידי סדרות חדשות בזמן האחרון בכל שירותי הסטרימינג למיניהם, מישהו יכול לעשות סדר? מה הכי כדאי לראות?

יש את הכתבה הזאת שיכולה לעשות לא מעט סדר בנושא
https://e.walla.co.il/item/3309615
תודה

15 נובמבר 2019, 13:14

MTA2311 כתב:His dark materials נראה מבטיח

הפרק הראשון לא הלהיב אותי. אבל אחרי שראיתי את הפרק השני, זה כבר נראה סבבה.

15 נובמבר 2019, 18:33

אתה באמזון פריים, נכון?

אז אחרי שראית את קרניבל רואו, יש לך לראות את "GOOD OMENS" (פנטזי), "THE BOYS" (גיבורי-על) ו "SEE" (פוסט-אפוקליפטי).

אחר כך בדצמבר תתחיל העונה הרביעית של סדרת החלל The Expanse (זכור לי שראיתי את 3 העונות הראשונות).

ואז בינואר מגיעה הסדרה המצופה Star Trek: Picard . למי שבקטע.

15 נובמבר 2019, 18:50

felix_r כתב:

אתה באמזון פריים, נכון?

אז אחרי שראית את קרניבל רואו, יש לך לראות את "GOOD OMENS" (פנטזי), "THE BOYS" (גיבורי-על) ו "SEE" (פוסט-אפוקליפטי).

אחר כך בדצמבר תתחיל העונה הרביעית של סדרת החלל The Expanse (זכור לי שראיתי את 3 העונות הראשונות).

תודה.
הסדרה SEE היא לא של Apple+?

15 נובמבר 2019, 21:32

שמואל1 כתב:
felix_r כתב:

אתה באמזון פריים, נכון?

תודה.
הסדרה SEE היא לא של Apple+?

ואלה אתה צודק. היא של אפל. טעות שלי.
אני יודע מאיפה הטעות. יש איזה אתר שבדקתי בו, ואין להם עדיין תג של אפל (כי זה חדש) , אז הם שייכו את הסדרה הזאת בטעות לאמזון :)

16 נובמבר 2019, 21:15

אני ממש ממליץ על:
the greatest events of WWII

מדברים שם על האירועים המשמעותיים ביותר במלחמה, כמו הקרב על בריטניה, פרל הארבור, מידוויי, סטלינגראד וכו'.
בכל פרק, אירועי אחר, ומראיינים פרופסורים והיסטוריונים שונים, ומלווים בתמונות אמיתיות בצבע.

מרתק ומומלץ.

16 נובמבר 2019, 21:37

jol9 כתב:אני ממש ממליץ על:
the greatest events of WWII

מדברים שם על האירועים המשמעותיים ביותר במלחמה, כמו הקרב על בריטניה, פרל הארבור, מידוויי, סטלינגראד וכו'.
בכל פרק, אירועי אחר, ומראיינים פרופסורים והיסטוריונים שונים, ומלווים בתמונות אמיתיות בצבע.

מרתק ומומלץ.
נטפליקס?
פרסם תגובה