המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

בארץ V8

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V8

הודעהעל ידי felix_r » 20 נובמבר 2019, 22:17

MTA2311 כתב:אז אני הטיפש היחיד כנראה כי לי שום דבר אצל אף אחד מהצדדים לא שקוף או ברור או צפוי

אחשלו, ברגע שגנץ סיכם עם הערבים לתת לנתניהו להיות הראשון שיקבל את המנדט מהנשיא, היה ברור שגנץ בעיקר מושך זמן ושם את תיקוותו בפרקליטות.

מי שלא הבין את זה באותו הרגע, ראה מה עשה גנץ אחרי שביבי קיבל את המנדט מהנשיא. מה עשה? טס לחופשה בחו"ל. זה היה אמור לשכנע את אחרוני הספקנים, שגנץ לא באמת רוצה להקים ממשלה, אלא מחכה שהפרקליטות תפיל את ביבי, ואז הוא יזכה מן ההפקר.

בעצם כל החיים שלו גנץ נהג ככה. זו צורת ההתנהגות שלו. גם בתפקיד הרמטכ"ל הוא זכה מן ההפקר. הוא לא היה המועמד המועדף.

היחיד שבאמת ניסה להרכיב ממשלה, זה נתניהו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 20 נובמבר 2019, 22:43

שמואל1 כתב:בחירות עוד חודש ובלי יום חופש. זה מה שצריך לעשות.

לדעתי צריך לעבוד על חוק הצבעת חובה, או שמי שלא מצביע לא יקבל את המשכורת של יום החופש או לחלופין יקבל קנס.
משהו בסגנון הזה, אחרת אין שום סיכוי שהמצב ישתנה איכשהו ומן הסתם שאחוזי ההצבעה ישארו אותו דבר פחות או יותר.
ובאופן כללי לדעתי זה פשוט הזוי ואפילו חוצפה שיש אנשים שלא הולכים להצביע, ההצבעה היא זכות אזרחית של כל אחד וזה לא הגיוני שאנשים שחיים פה במדינה לא יצביעו בבחירות לממשלה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Asf » 20 נובמבר 2019, 22:59

Jack55 כתב:

לדעתי צריך לעבוד על חוק הצבעת חובה, או שמי שלא מצביע לא יקבל את המשכורת של יום החופש או לחלופין יקבל קנס.
משהו בסגנון הזה, אחרת אין שום סיכוי שהמצב ישתנה איכשהו ומן הסתם שאחוזי ההצבעה ישארו אותו דבר פחות או יותר.
ובאופן כללי לדעתי זה פשוט הזוי ואפילו חוצפה שיש אנשים שלא הולכים להצביע, ההצבעה היא זכות אזרחית של כל אחד וזה לא הגיוני שאנשים שחיים פה במדינה לא יצביעו בבחירות לממשלה.

אני חושש שאתה מתבלבל קצת בין זכות לחובה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי Jack55 » 20 נובמבר 2019, 23:15

Asf כתב:
Jack55 כתב:

אני חושש שאתה מתבלבל קצת בין זכות לחובה.

כרגע ההצבעה היא זכותו של כל אזרח, אבל בעיניי חובת האזרח (הדמוקרטית) לממש אותה.
וכמו שאמרתי למעלה אני חושב שצריך לעשות חוק שההצבעה תהייה חובה, או מי שלא מצביע לא יקבל את המשכורת של יום החופש או לחלופין יקבל קנס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2019, 00:18

אתה לא יכול לחייב אנשים להצביע. מה שכן, אתה גם לא מחוייב לתת לאנשים שלא הולכים להצביע יום שבתון.

אבל חוק כזה יכול לגרום למלא בעיות בשיטה האנלוגית והפרימיטיבית שיש לנו (כלומר הצבעה בפתק). ברגע שנעבור לשיטה הדיגיטלית
אז אפשר יהיה להתחיל לדבר על דברים מהסוג הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 21 נובמבר 2019, 00:28

jol9 כתב:אתה לא יכול לחייב אנשים להצביע. מה שכן, אתה גם לא מחוייב לתת לאנשים שלא הולכים להצביע יום שבתון.

אבל חוק כזה יכול לגרום למלא בעיות בשיטה האנלוגית והפרימיטיבית שיש לנו (כלומר הצבעה בפתק). ברגע שנעבור לשיטה הדיגיטלית
אז אפשר יהיה להתחיל לדבר על דברים מהסוג הזה.

כן אני חותר יותר לכיוון הזה, כמו שאמרתי לא לתת את המשכורת של יום השבתון לאנשים שלא מצביעים זה יכול להיות סוג של פתרון שאפשר לחשוב עליו.
גם אם אין לאנשים למי להצביע, שישימו פתק לבן הרי זה גם משפיע בסופו של דבר, אבל להישאר בבית או לנצל את היום שבתון הזה בשביל דברים אחרים זה פשוט דפוק בעיניי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 נובמבר 2019, 00:33

בואו פשוט שהחכים יעשו חוק, שאם לא עלה ביד שאף אחד מהמעומדים לא עולה בידו להקים ממשלה במקום ללכת לבחירות חדשות מ0 ולפרק את הכנסת, לעשות בחירות ישירות ומזורזות על בסיס הכנסת הקיימת
במקום עכשיו ללכת לקמפיינים שוב למשך 3 חודשים, בואו נסגור את זה עם בחירות ישירות תוך חודש וחצי של כל חכ שירצה בכך.
דרך אגב, שום דבר עדיין לא נגמר, עד סוף החודש צפוי להיות מוגש כתב האישום לנתניהו
נ.ב. שכל ממשלה שירכיב תתקבל גם עם לא יש 61 חכים (כמו באמריקה) כי בתאכלס עדיף ממשלת מיעוט בתמיכת אף אחד מעוד פען החרא הזה

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 21 נובמבר 2019, 00:41

לפחות עוד בחירות מבטיח לנו עוד סיבוב מביך בעזה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2019, 00:41

Shay_uzan כתב:בואו פשוט שהחכים יעשו חוק, שאם לא עלה ביד שאף אחד מהמעומדים לא עולה בידו להקים ממשלה במקום ללכת לבחירות חדשות מ0 ולפרק את הכנסת, לעשות בחירות ישירות ומזורזות על בסיס הכנסת הקיימת
במקום עכשיו ללכת לקמפיינים שוב למשך 3 חודשים, בואו נסגור את זה עם בחירות ישירות תוך חודש וחצי של כל חכ שירצה בכך.

חוקים מהסוג הזה לא חוקקו, כי זה לא היה נחוץ עד עכשיו. כל מה שקורה כאן מאז מאי נדמה לי, זה חסר תקדים.

בהחלט, הכנסת היוצאת, צריכה לדעתי לנסות להעביר כמה חוקים מהסוג הזה בהסכמה רחבה.

לגבי כתבי האישום - אם כבר אז הם ישפיעו בבחירות הכלליות על הציבור (ואני לא חושב שזה יקרה), אבל למה שזה ישנה משהו בכנסת הנוחכית?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 נובמבר 2019, 00:57

jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:בואו פשוט שהחכים יעשו חוק, שאם לא עלה ביד שאף אחד מהמעומדים לא עולה בידו להקים ממשלה במקום ללכת לבחירות חדשות מ0 ולפרק את הכנסת, לעשות בחירות ישירות ומזורזות על בסיס הכנסת הקיימת

חוקים מהסוג הזה לא חוקקו, כי זה לא היה נחוץ עד עכשיו. כל מה שקורה כאן מאז מאי נדמה לי, זה חסר תקדים.

בהחלט, הכנסת היוצאת, צריכה לדעתי לנסות להעביר כמה חוקים מהסוג הזה בהסכמה רחבה.

לגבי כתבי האישום - אם כבר אז הם ישפיעו בבחירות הכלליות על הציבור (ואני לא חושב שזה יקרה), אבל למה שזה ישנה משהו בכנסת הנוחכית?
מכמה סיבות
א. נתניהו לא יכול לקרוא יותר למתווה הנשיא ואם הוא כן זאת הוכחה שהוא עושה במכוון ראש קטן בשביל להרשים את בוחרו.
ב. מה שישפיע על הבחירות העתידיות תמיד משפיע על הכנסות הנכחיות. הקריאה של לא נשב תחת כתב אישום או נלך לחסינות תתגבר מה שישפיע על הסקרים וכנראה לא לכיוון האהוב על נתניהו. נגיד והגוש הימני יאבד 3 מנדטים, הם יבינו שלא משתלם להם הבחירות לא משנה מה וגם אולי יהיו נסיונות להפסיק את הטירוף הזה בצד הימני של המפה (עכברים בורחים שהספינה צוללת)
ג. השימוע נגמר, המשפט מתחיל. אני לא חושב שיהיה לנתניהו מועיל שיראו אותו הולך למשפט תוך כדי שהוא מנהל מדינה, אחוזי התמיכה בו, תרצה או לא תרד וזה לא ישתלם לו
ד.ואם למרות כל הערכות מנדבליט יחליט שהוא מוותר על הכתב אישום (שזה בכל מקרה בושה שלא ידעה המדינה) אז כחול לבן כמו שהבטיחה תשב איתו, אני בתאכלס לא בעד זה אבל לפחות יש משהו.
ה. התסריט הכי גרוע שגם הוא לפי הערכות לא יקרה זה החלשת תיק 4000 למרמה והפרת אמונים, כי הרבה כמו נתניהו מזלזלים בחומרת התיק הזה שבתאכלס ההבדל הוא שנה פחות בכלא. מה שנתניהו יגרום לכולם לומר אמרתי לכם על כלום ויכניס אותנו לברוך יותר גדול. כל אחד ילך לצד ליותר קיצוני והאחדות בעם לא תהיה קיימת

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2019, 01:06

אני לא אכנס לפילפולים המשפטיים שוב בשעה הזאת.

רק אומר שכל הנתונים נמצאים לפני כולם כבר די הרבה זמן. בכל זאת, נתניהו מקבל בשתי מערכות הבחירות מעל למליון קולות לליכוד, ועוד כמליון למפלגות שאמרו שיתמכו בנתניהו להיות ראש ממשלה.
אני באמת לא חושב שההכרעה של היועמ"ש תשפיע בהקשר הזה, אבל לא נצטרך עוד לחכות הרבה בשביל לבחון את זה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 נובמבר 2019, 01:13

jol9 כתב:אני לא אכנס לפילפולים המשפטיים שוב בשעה הזאת.

רק אומר שכל הנתונים נמצאים לפני כולם כבר די הרבה זמן. בכל זאת, נתניהו מקבל בשתי מערכות הבחירות מעל למליון קולות לליכוד, ועוד כמליון למפלגות שאמרו שיתמכו בנתניהו להיות ראש ממשלה.
אני באמת לא חושב שההכרעה של היועמ"ש תשפיע בהקשר הזה, אבל לא נצטרך עוד לחכות הרבה בשביל לבחון את זה.
בנתיים נראה שזה גומי שמותחים אותו עוד ועוד ועוד עד שבשלב מסויים זה יתפוצץ. זה יתן לו נזק מסויים, לא ידוע כמה מה שכן עם זה לא ישפיע אף פעם, אפשר לסגור את המדינה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2019, 01:23

Shay_uzan כתב:

בנתיים נראה שזה גומי שמותחים אותו עוד ועוד ועוד עד שבשלב מסויים זה יתפוצץ. זה יתן לו נזק מסויים, לא ידוע כמה מה שכן עם זה לא ישפיע אף פעם, אפשר לסגור את המדינה

למה? אני מזכיר לך שזה רק כתב אישום (שלדעת רבים מאוד לא מחזיק מים). כתב אישום צריך לעמוד במבחן בית המשפט.

אם כבר אז ההיפך הוא הנכון - מדינה שבה פקידים שלא נבחרים יכולים להכריע מי יהיה ראש ממשלה ולא העם, זהו המצב המסוכן באמת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 נובמבר 2019, 03:50

jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:

למה? אני מזכיר לך שזה רק כתב אישום (שלדעת רבים מאוד לא מחזיק מים). כתב אישום צריך לעמוד במבחן בית המשפט.

אם כבר אז ההיפך הוא הנכון - מדינה שבה פקידים שלא נבחרים יכולים להכריע מי יהיה ראש ממשלה ולא העם, זהו המצב המסוכן באמת.

רק כתב אישום? רק? כתב אישום? אתה מזלזל בזה? וזה עוד כתב אישום שעבר בדרג המשפטי הגבוה ביותר עד כה, אז אני לא מבין את הזילזול. והקביעה שזה לא מחזיק מים לדעתך, אתעלם למרות שמליון משפטנים אומרים אחרת.
אני אסביר לך על רגל אחת למה זה בעייתי וזה אחרי שאני עוזב את כל הקטע של ההסתה הבלתי נגמרת בכל מי שלא נאמן לראש הממשלה.
כי הדינאמיקה המשפט היא לא כמו של כתב אישום, קודם כל, כל החומר בחוץ, כל דבר שנאמר בחקירות יוצא החוצה, זה לא עוד קטעי הדלפות ו"רכילויות" אלא כל התיק על כל המליוני דפים והקבצים שלו בחוץ. שנית, זה לא עוד חקירה פעם בכמה שבועות, זה אדם שיצטרך לנהל את תיקו בבוקר ובצהריים ואת המדינה בערב. זה לא מראה מלבב למדינה ותאמין לי לנהל מדינה זה לא מעט כאב ראש גם בלי זה.
שרים לא יכולים לכהן עם כתב אישום אבל ראש ממשלה כן? זה נשמע לי הזוי.
התסבוכת המשפטית שלו לא תאפשר לו לנהל מדינה וזאת בעיה.
נכון יש לו את הזכות להילחם על שמו במשפט ועד שאין קלון הוא יכול, אבל זה יותר מזה ואנשים צריכים להבין את זה
זה שאנשים יצביעו לו גם אם הוא יורשע וישב בכלא זאת בעיה.
ורק שאלה אחת, אם זה לא מחזיק מים הוא חא צריך להילחם על החסינות שלו

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי my man » 21 נובמבר 2019, 15:21

והנה סער מסתער
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 נובמבר 2019, 15:40

my man כתב:והנה סער מסתער
הוא החכ היחידי שאני רואה שיכול להצליח להשיג 61 לפני הכתב אישום... וברור שבהר יסתער על זה, נתניהו לא משנה איך תסובבו את זה נכשל כבר פעמיים, מישהו חייב לקפוץ על זה ולנסות לתקן

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי my man » 21 נובמבר 2019, 16:31

Shay_uzan כתב:
הוא החכ היחידי שאני רואה שיכול להצליח להשיג 61 לפני הכתב אישום... וברור שבהר יסתער על זה, נתניהו לא משנה איך תסובבו את זה נכשל כבר פעמיים, מישהו חייב לקפוץ על זה ולנסות לתקן

אף אחד בליכוד לא יתן לו..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 נובמבר 2019, 16:33

my man כתב:
Shay_uzan כתב:

אף אחד בליכוד לא יתן לו..
אז שיגידו בי לשלטון

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 נובמבר 2019, 17:01

על פי חדשות 12, עוד זמן קצר תצא ההודעה על החלטת היועמש בנוגע לתיקי נתניהו

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 נובמבר 2019, 17:51

Shay_uzan כתב:על פי חדשות 12, עוד זמן קצר תצא ההודעה על החלטת היועמש בנוגע לתיקי נתניהו

ב19:30 הערב

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־54 אורחים