המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בחירות ספטמבר 2019

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות ספטמבר 2019 - אין הכרעה

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 11:46

MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:אם אני אשמע עוד חכ אחד מהליכוד שאומר "צריך להפסיק עם השנאה, ללכת לאחדות בלי פסילות וחרמות", אחרי שכבר חצי שנה מפמפמים בכל חור שגנץ הוא שמאל חלש מגמגם אנס נסחט על ידי האיראנים סגר דילים קואליציונים עם עודה וטיבי....

אשכרה בטוחים שכולם פה מטומטמים

ואיך זה קשור בדיוק? האם הליכוד עשה חרם על מישהו? האם נתניהו אמר פעם אני לא אלך עם א' ועם ב'?

זה רק בצד השני חוזרים כל יום על המנטרה "אני לא אלך עם נתניהו"

הליכוד ישבו בממשלה עם שמאל חלש שנסחט על ידי האיראנים ועשה דיל עם טיבי? עם אשכנזי ש"הדליף את הסוד הכי שמור במדינה"? קשה לי להאמין שמפלגה כל כך אידיאולוגית וחזקה תמכור את כל הערכים שלה בשביל מניעים פוליטיים...

אל תיתמם

אתה פשוט מתבלבל בין מחט לתחת.

בתעמולת הבחירות כולם אומרים לציבור הבוחרים למה לבחור בהם ולא באחרים, מה טוב בך ומה רע באחרים. כולם מלכלכים על כולם. עד כאן.

עכשיו הגענו לחרמות שזה משהו אחר לגמרי. חרם זה אם אתה אומר שבשום פנים ואופן גם אם יתהפך העולם אתה לא תשב בקואליציה עם מישהו.

דוגמא לחרם: ליצמן הצהיר שלא ישב עם לפיד בשום תנאים.

זה הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 19 ספטמבר 2019, 11:48

נתניהו "סנדל" את גנץ עם חתימת הסכם המו"מ של "מפלגות גוש הימין" בראשותו ואז יוצא החוצה וקורא לעבר גנץ -בני,בוא תעשה אחדות איתי ועם המלפגות שנמצאות בברית איתי ושלא היו יושבות איתך לולא לא הייתה ברירה כי צו השעה דורש לכך, מתוך הנחה שיסרב מסיבות ברורות כדי ש"יצטלם" טוב בשבילו לקראת הבחירות הבאות.
אין גבול לטריקים והשטיקים .
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי A.Parker » 19 ספטמבר 2019, 11:55

הוא (ביבי) בעיקר פאתטי. אבל בסדר, לרוב המצביעים שלו זה לא מפריע
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 11:56

toja27 כתב:נתניהו "סנדל" את גנץ עם חתימת הסכם המו"מ של "מפלגות גוש הימין" בראשותו ואז יוצא החוצה וקורא לעבר גנץ -בני,בוא תעשה אחדות איתי ועם המלפגות שנמצאות בברית איתי ושלא היו יושבות איתך לולא לא הייתה ברירה כי צו השעה דורש לכך, מתוך הנחה שיסרב מסיבות ברורות כדי ש"יצטלם" טוב בשבילו לקראת הבחירות הבאות.

נכון, סינדל. אבל לא רק את גנץ, אלא גם את המפלגות בתוך גוש הימין. כדי שאף אחד לא יפגוד במחנה.

מצד שני חלק גדול מכחול-לבן כבר ישב עם ליכוד בעבר. גם בוגי, גם לפיד. וזה לא שגנץ ואשכנזי הם שמאל מובהק. אז למרות מה שחושבים, אין לרוב חברי כחול-לבן בעיה לשבת עם הימין
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 19 ספטמבר 2019, 11:58

Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:מישהו רוצה לתמצת לי את עשרים העמודים של היומיים האחרונים?
שוב עבדתי כמזכיר וזה דווקא גרם לי להיות אאוט
איך היה? ממליץ לי לעוד 3 חודשים?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

לא יודע כמה כדאי לך. זו עבודה שלוקח זמן להבין איך לעשות אותה נכון ואולי זה לא תהליך שמומלץ למישהו חדש. השכר גבוה אבל לא בטוח שמתגמל מספיק ביחס למאמץ והאחריות שלך. אני סיימתי את העבודה בשתים עשרה וחצי בלילה (שזה נחשב מוקדם מאוד) אחרי שתקתקתי הכל והכל היה מסונכרן אצלי. יש כאלה שזה לא המצב אצלם/עובדים לאט ומסיימים גם בשלוש-ארבע (כשהמשמרת מתחילה בשש וחצי בבוקר). אתה יכול לבדוק בתפקיד אחר כסדרן/יו"ר/חבר וועדה. זה פחות כסף אבל גם אין עליך כמעט אחריות.
נערך לאחרונה על ידי A.Parker בתאריך 19 ספטמבר 2019, 12:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 ספטמבר 2019, 11:58

felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:אם אני אשמע עוד חכ אחד מהליכוד שאומר "צריך להפסיק עם השנאה, ללכת לאחדות בלי פסילות וחרמות", אחרי שכבר חצי שנה מפמפמים בכל חור שגנץ הוא שמאל חלש מגמגם אנס נסחט על ידי האיראנים סגר דילים קואליציונים עם עודה וטיבי....

ואיך זה קשור בדיוק? האם הליכוד עשה חרם על מישהו? האם נתניהו אמר פעם אני לא אלך עם א' ועם ב'?

הליכוד ישבו בממשלה עם שמאל חלש שנסחט על ידי האיראנים ועשה דיל עם טיבי? עם אשכנזי ש"הדליף את הסוד הכי שמור במדינה"? קשה לי להאמין שמפלגה כל כך אידיאולוגית וחזקה תמכור את כל הערכים שלה בשביל מניעים פוליטיים...

אל תיתמם

בתעמולת הבחירות כולם אומרים לציבור הבוחרים למה לבחור בהם ולא באחרים, מה טוב בך ומה רע באחרים. כולם מלכלכים על כולם. עד כאן.

עכשיו הגענו לחרמות שזה משהו אחר לגמרי. חרם זה אם אתה אומר שבשום פנים ואופן גם אם יתהפך העולם אתה לא תשב בקואליציה עם מישהו.

זה הכל.

אה, הוא לא אמר שהוא לא ישב איתו, הוא רק אמר לא לבחור בו כי הוא נסחט על ידי האיראנים, הולך לממשלה עם טיבי ועודה, מגמגם, שמאל חלש וכו'. הוא כשלעצמו יכול לשבת עם אדם כזה בממשלה. ודאי.

שמע, זה טיעון לוגי ברמה של ילד בגן. מביך.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי A.Parker » 19 ספטמבר 2019, 12:01

felix_r כתב:
toja27 כתב:נתניהו "סנדל" את גנץ עם חתימת הסכם המו"מ של "מפלגות גוש הימין" בראשותו ואז יוצא החוצה וקורא לעבר גנץ -בני,בוא תעשה אחדות איתי ועם המלפגות שנמצאות בברית איתי ושלא היו יושבות איתך לולא לא הייתה ברירה כי צו השעה דורש לכך, מתוך הנחה שיסרב מסיבות ברורות כדי ש"יצטלם" טוב בשבילו לקראת הבחירות הבאות.

נכון, סינדל. אבל לא רק את גנץ, אלא גם את המפלגות בתוך גוש הימין. כדי שאף אחד לא יפגוד במחנה.

מצד שני חלק גדול מכחול-לבן כבר ישב עם ליכוד בעבר. גם בוגי, גם לפיד. וזה לא שגנץ ואשכנזי הם שמאל מובהק. אז למרות מה שחושבים, אין לרוב חברי כחול-לבן בעיה לשבת עם הימין

חחחח כאילו ביבי לא יבגוד במפלגות הימין אם זו תהיה הברירה שלו
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 12:04

MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
felix_r כתב:

אל תיתמם

זה הכל.

אה, הוא לא אמר שהוא לא ישב איתו, הוא רק אמר לא לבחור בו כי הוא נסחט על ידי האיראנים, הולך לממשלה עם טיבי ועודה, מגמגם, שמאל חלש וכו'. הוא כשלעצמו יכול לשבת עם אדם כזה בממשלה. ודאי.

לא, מביך שאתה לא מבין את משמעות המילה חרם, וחוזר פעם אחר פעם על משהו אחר.

אתה כנראה גם מתקשה להבין את השיטת הממשל בישראל. אחרת מה בדיוק אתה חושב שצריך להיות? לא לעשות קואליציה בין יריבים, וללכת לבחירות 5000 פעמים עד שאחד יזכה ברוב?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 19 ספטמבר 2019, 12:04

felix_r כתב:

הם מפלגות הימין והחרדים נכנסו להסכם עם נתניהו מתוך בחירה, ואני מניח שמתוך כדאיות להם מהמלך הזה.
לכחול לבן אין בעיה לשבת עם ליכוד רק עם נתניהו, אבל אני מניח שכחול לבן יכולים לשבת גם עם נתניהו כל עוד תהיה רוטציה ובני גנץ יהיה הראשון בה כשנתניהו יסדר את ענייניו המשפטיים קודם כל.
מה שבטוח לא יקרה-זה שנתניהו יקרא לגנץ לשבת ביחד עם "בני בריתו" של נתניהו ולבודד את כחול לבן בקואלציה לבד, כשהוא נתניהו יהיה הראש ממשלה. זה מצב דמיוני שלכולם ברור שלא יצא לפועל.
אפילו בתוך משא המתן צריכה להיות מידה מסויימת של כנות וכבוד לאינטלגנציה של האחר.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 12:08

A.Parker כתב:
felix_r כתב:

חחחח כאילו ביבי לא יבגוד במפלגות הימין אם זו תהיה הברירה שלו

כל מפלגה חשדה במישהו אחר שיבגוד וישאיר את החברים, ולכן הם החליטו ללכת כגוש אחד.

מה יקרה בסוף? האם ביבי יבגוד בחרדים, או החרדים יבגדו בביבי, רק גאונים כמוך יודעים לנבא את העתיד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 ספטמבר 2019, 12:11

felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
felix_r כתב:

אל תיתמם

זה הכל.

אתה כנראה גם מתקשה להבין את השיטת הממשל בישראל. אחרת מה בדיוק אתה חושב שצריך להיות? לא לעשות קואליציה בין יריבים, וללכת לבחירות 5000 פעמים עד שאחד יזכה ברוב?

אם בני גנץ נסחט על ידי האיראנים ועשה דילים עם טיבי ועודה, וביבי לא עושה עליו חרם אבאלה אז יש פה בעיה חמורה. אני מצפה להרבה יותר מהמנהיג הימני החזק שלי.

אני מבין את שיטת הממשל מצויין, ברוך השם. ברשותך אמשיך להציג את הצביעות הפתטית של ביבי והחסידים שלו ששוברת שיאים כל פעם מחדש, תודה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 12:21

MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:

אל תיתמם

זה הכל.

אם בני גנץ נסחט על ידי האיראנים ועשה דילים עם טיבי ועודה, וביבי לא עושה עליו חרם אבאלה אז יש פה בעיה חמורה. אני מצפה להרבה יותר מהמנהיג הימני החזק שלי.

אני מבין את שיטת הממשל מצויין, ברוך השם. ברשותך אמשיך להציג את הצביעות הפתטית של ביבי והחסידים שלו ששוברת שיאים כל פעם מחדש, תודה.

הצביעות של ביבי והחסידים שלו?

זה ביבי שפעם אחר פעם רושם את הערבים באותו גוש עם גנץ? תחליטו, מי אתם. גנץ בעצמו גם לא שלל חד משמעית את האפשרות שיקח את הערבים לקואליציה. שאלו אותו בטלויזיה, והוא לא שלל. החברים שלך כל הזמן מדברים על כך, שאם לא מתוך הקואליציה, אז כן מבחוץ הערבים יתמכו בממשלת גנץ. האם זה ביבי אמר את זה?

אז מי פה צבוע?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 ספטמבר 2019, 12:33

עזוב פליקס, אני יחסית מחזיק ממך. הדיון הזה מוציא אותך מגוחך. מעלה פה טיעונים הזויים, סותרים ושקריים.

אם אתה רוצה אין לי בעיה להפריך כל אחד ואחד מהם, זה באמת ארוחת בוקר בשבילי. אבל ממליץ לך לרדת מהעץ, פה זה לא רוטר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 12:43

MTA2311 כתב:עזוב פליקס, אני יחסית מחזיק ממך. הדיון הזה מוציא אותך מגוחך. מעלה פה טיעונים הזויים, סותרים ושקריים.

אם אתה רוצה אין לי בעיה להפריך כל אחד ואחד מהם, זה באמת ארוחת בוקר בשבילי. אבל ממליץ לך לרדת מהעץ, פה זה לא רוטר.

אני מעלה טיעונים שיקריים?

חברים שלך מהמחנה "אנטי ביבי" מעלים טיעונים שיקריים יומיום!

עלילת דם הפופולארית בימים האחרונים: ההסתה הגזענית של ביבי גרמה לרשימה המשותפת לקבל שיא של מנדטים.

בפעם הקודמת היה לרשימה המשותפת 13, הפעם יש לה 12 (אבל גם אם היה 13 זה עדיין לא היה שיא).

ואני כבר לא מדבר על כך, שהדברים של ביבי בהקשר לערבים זה גזענות באותה המידה כמו שההסתה נגד החרדים זה אנטישמיות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 ספטמבר 2019, 12:58

טוב, בבקשה:
מישור אחד:
1. גנץ אמר בקולו מספר פעמים שהוא לא ישב באף קואליציה עם הערבים. מספר פעמים. ישירות, לא ציטוטים בתקשורת.
2. עודה אמר בקולו מספר פעמים שהוא לא ישב בקואליציה של גנץ. ישירות.
3. כל מי שמבין קצת בפוליטיקה ישראלית יודע שאין סיכוי שמפלגה ציונית תשב בקואליציה עם מפלגות ערביות ושאין שום סיכוי שמפלגות ערביות ישבו בקואליציה עם מפלגות ציוניות.

מישור שני:
1. נניח שגנץ: עשה דיל עם טיבי ועודה וימנה אותם לשרים, "לא אפוי", "לוקח כדורים פסיכיאטרים", שמאל חלש, נסחט על ידי האיראנים (!) וכו'
2. ביבי הוא ימין חזק. מנהיג המחנה הלאומי. שומר ארץ ישראל.
3. איך ביבי ישב בקואליציה עם אדם כזה? הוא יתן לאדם שנסחט על ידי האיראנים להיות שר הבטחון?

מישור שלישי:
1. נניח שכל האמירות על גנץ היו שקריות כחלק מקמפיין הבחירות.
2. למה לא להצביע לגנץ מלכתחילה, אם כל הקמפיין התבסס על שקרים?

אם יש תשובה לעניין, בכבוד. אם התשובה תהיה שוב אמריות כלליות של התקשורת, או של "חברים שלי", שאין להן שום קשר לדיון ובוודאי ששום קשר אליי ישירות אז אתה מוזמן לחסוך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 19 ספטמבר 2019, 14:13

A.Parker כתב:
Shay_uzan כתב:
A.Parker כתב:מישהו רוצה לתמצת לי את עשרים העמודים של היומיים האחרונים?
שוב עבדתי כמזכיר וזה דווקא גרם לי להיות אאוט
איך היה? ממליץ לי לעוד 3 חודשים?

לא יודע כמה כדאי לך. זו עבודה שלוקח זמן להבין איך לעשות אותה נכון ואולי זה לא תהליך שמומלץ למישהו חדש. השכר גבוה אבל לא בטוח שמתגמל מספיק ביחס למאמץ והאחריות שלך. אני סיימתי את העבודה בשתים עשרה וחצי בלילה (שזה נחשב מוקדם מאוד) אחרי שתקתקתי הכל והכל היה מסונכרן אצלי. יש כאלה שזה לא המצב אצלם/עובדים לאט ומסיימים גם בשלוש-ארבע (כשהמשמרת מתחילה בשש וחצי בבוקר). אתה יכול לבדוק בתפקיד אחר כסדרן/יו"ר/חבר וועדה. זה פחות כסף אבל גם אין עליך כמעט אחריות.

בעיקר סיפרתי בדיחה על בחירות חוזרות והתענייתי בכללי...
אבל כן, זה ידוע שזאת עבודה מאוד קשה, מודה שקלתי להיות השנה אבל בסוף שחכתי מהבחירות האלה.

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 14:32

MTA2311 כתב:טוב, בבקשה:
מישור אחד:
1. גנץ אמר בקולו מספר פעמים שהוא לא ישב באף קואליציה עם הערבים. מספר פעמים. ישירות, לא ציטוטים בתקשורת.
3. כל מי שמבין קצת בפוליטיקה ישראלית יודע שאין סיכוי שמפלגה ציונית תשב בקואליציה עם מפלגות ערביות ושאין שום סיכוי שמפלגות ערביות ישבו בקואליציה עם מפלגות ציוניות.

מישור שני:
1. נניח שגנץ: עשה דיל עם טיבי ועודה וימנה אותם לשרים, "לא אפוי", "לוקח כדורים פסיכיאטרים", שמאל חלש, נסחט על ידי האיראנים (!) וכו'
3. איך ביבי ישב בקואליציה עם אדם כזה? הוא יתן לאדם שנסחט על ידי האיראנים להיות שר הבטחון?

מישור שלישי:

אם יש תשובה לעניין, בכבוד. אם התשובה תהיה שוב אמריות כלליות של התקשורת, או של "חברים שלי", שאין להן שום קשר לדיון ובוודאי ששום קשר אליי ישירות אז אתה מוזמן לחסוך.

אולי הוא אמר לפני הבחירות שלא ילך עם ערבים, אני מאמין לך, אבל תאמין לי גם אתה, שבלילה אחרי הבחירות אני אישית ראיתי אותו בטלויזיה נשאל האם יש סיכוי שיקח את הרשימה המשותפת, והוא ענה שהוא לא שולל על סף שום אפשרות.

גם עודה נשאל בליל הבחירות האם יש סיכוי שיצטרף לקואליציה של גנץ. הוא לא נתן תשובה באופן נחרץ, אבל אחרי כמה מילמולים כן אמר שזה כנראה בלתי אפשרי. ואז שאלו אותו האם יש אפשרות שהוא יתמוך בקואליציה של גנץ מתוך האופוזיציה. על זה הוא ענה שיש מצב, במקרה ויקבל כמה צ'ופרים, כמו מקום בועדת הכספים וכו'.

אז על תעשה אותי מטומטם. אני הייתי ער ברוב השעות של הלילה אחרי הבחירות, וראיתי את הפוליטיקאים נשאלים שאלות ועונים תשובות.

לגבי גנץ. הטלפון שלו באמת נפרץ על ידי האיראנים. זה לא ביבי המציא. השב"כ אמר את זה. עובדה. איזה מידע אישי מצאו האיראנים בטלפון של גנץ? אף אחד לא יודע. גנץ מסרב לשתף את הציבור. עובדה. (כנראה זכות הציבור לדעת עובדת רק נגד נתניהו). אז האם האיראנים יכולים לסחוט את גנץ? זה בהחלט אפשרי כל עוד גנץ לא גילה מה היה לו בטלפון. יותר מזה, דווקא בגלל ההתעקשות של גנץ לא לגלות לציבור איזה מידע האיראנים מצאו בטלפון שלו, סיכוי גבוה מאוד שזה היה מידע רגיש סיותר.

האם יש סיכוי שגנץ ישב עם ערבים? אני אישית לא מאמין בזה. אבל כנראה שיש במחנה ה"אנטי-ביבי" כאלה שכן מאמינים שגנץ יכול ללכת עם ערבים, אחרת למה הם סופרים את גנץ והערבים באותו הגוש?

אתה לא ענית, האם זה ביבי סופר את גנץ ביחד עם הערבים בטלויזה? אתה יודע מה הכי מצחיק? שדווקא בערוץ 20, שתומך בנתניהו, דווקא שם לא מצרפים את הקולות של הערבים לגוש השמאל. אבל בשלושת הערוצים שכן תומכים בגנץ, סופרים את הערבים ביחד איתו. איזו אירוניה!

אתה שואל למה נתניהו ירצה ללכת לקואליציה עם בן אדם אותו האשים בהאשמות שציינת? זה פשוט מאוד, דווקא כדי למנוע מגנץ לעשות את הדברים האלה. אם ביבי חושש שגנץ יתמך על ידי הערבים, אז הוא בעצמו ילך לקואליציה עם גנץ וימנע ממנו להיות מושפע מערבים.

למה נתניהו ירצה ללכת לקואליציה עם גנץ שעלול להסחט על ידי האיראנים? כדי שביבי יהיה ראש הממשלה ולא הבן אדם שעלול להסחט על ידי האיראנים. מה לא הגיוני?

ועוד תשובה שאתה משום מה מסרב לקבל: כי אין ברירה אחרת! אפשר לעשות קואליציה עם יריבים, ואשפר ללכת לבחירות בפעם השלישית. פשוט מאוד.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 19 ספטמבר 2019, 14:39

felix_r כתב:
MTA2311 כתב:טוב, בבקשה:
מישור אחד:

מישור שני:

מישור שלישי:

אולי הוא אמר לפני הבחירות שלא ילך עם ערבים, אני מאמין לך, אבל תאמין לי גם אתה, שבלילה אחרי הבחירות אני אישית ראיתי אותו בטלויזיה נשאל האם יש סיכוי שיקח את הרשימה המשותפת, והוא ענה שהוא לא שולל על סף שום אפשרות.

גם עודה נשאל בליל הבחירות האם יש סיכוי שיצטרף לקואליציה של גנץ. הוא לא נתן תשובה באופן נחרץ, אבל אחרי כמה מילמולים כן אמר שזה כנראה בלתי אפשרי. ואז שאלו אותו האם יש אפשרות שהוא יתמוך בקואליציה של גנץ מתוך האופוזיציה. על זה הוא ענה שיש מצב, במקרה ויקבל כמה צ'ופרים, כמו מקום בועדת הכספים וכו'.

אז על תעשה אותי מטומטם. אני הייתי ער ברוב השעות של הלילה אחרי הבחירות, וראיתי את הפוליטיקאים נשאלים שאלות ועונים תשובות.

לגבי גנץ. הטלפון שלו באמת נפרץ על ידי האיראנים. זה לא ביבי המציא. השב"כ אמר את זה. עובדה. איזה מידע אישי מצאו האיראנים בטלפון של גנץ? אף אחד לא יודע. גנץ מסרב לשתף את הציבור. עובדה. (כנראה זכות הציבור לדעת עובדת רק נגד נתניהו). אז האם האיראנים יכולים לסחוט את גנץ? זה בהחלט אפשרי כל עוד גנץ לא גילה מה היה לו בטלפון. יותר מזה, דווקא בגלל ההתעקשות של גנץ לא לגלות לציבור איזה מידע האיראנים מצאו בטלפון שלו, סיכוי גבוה מאוד שזה היה מידע רגיש סיותר.

האם יש סיכוי שגנץ ישב עם ערבים? אני אישית לא מאמין בזה. אבל כנראה שיש במחנה ה"אנטי-ביבי" כאלה שכן מאמינים שגנץ יכול ללכת עם ערבים, אחרת למה הם סופרים את גנץ והערבים באותו הגוש?

אתה לא ענית, האם זה ביבי סופר את גנץ ביחד עם הערבים בטלויזה? אתה יודע מה הכי מצחיק? שדווקא בערוץ 20, שתומך בנתניהו, דווקא שם לא מצרפים את הקולות של הערבים לגוש השמאל. אבל בשלושת הערוצים שכן תומכים בגנץ, סופרים את הערבים ביחד איתו. איזו אירוניה!

אתה שואל למה נתניהו ירצה ללכת לקואליציה עם בן אדם אותו האשים בהאשמות שציינת? זה פשוט מאוד, דווקא כדי למנוע מגנץ לעשות את הדברים האלה. אם ביבי חושש שגנץ יתמך על ידי הערבים, אז הוא בעצמו ילך לקואליציה עם גנץ וימנע ממנו להיות מושפע מערבים.

למה נתניהו ירצה ללכת לקואליציה עם גנץ שעלול להסחט על ידי האיראנים? כדי שביבי יהיה ראש הממשלה ולא הבן אדם שעלול להסחט על ידי האיראנים. מה לא הגיוני?

ועוד תשובה שאתה משום מה מסרב לקבל: כי אין ברירה אחרת! אפשר לעשות קואליציה עם יריבים, ואשפר ללכת לבחירות בפעם השלישית. פשוט מאוד.

וואו, לא ידעתי שביבי כל כך אידיאליסט
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 14:49

וואו, לא ידעתי שביבי כל כך אידיאליסט

ואו, איזה אידיאליסטים יושבים במחנה שלך!

כבר שכחת, שאת הגיבור החדש שלכם ליברמן, האשמתם הכל האישומים האפשריים, בשחיתות, בזה שהוא סוכן של פוטין, התקשורת כבר מצאה אותו אשם ושלחה אותו לכלא. אנשי הבוהמה שתקפו אותו. צחקו על המבטה הרוסי שלו ועל שמו המקורי.

כל זה נמשך עד אשר ליברמן הלך ביחד עם ביבי. ברגע שהתחיל לפרק ממשלות ימין, פתאום ליברמן הפך ללוחם הצדק הגדול במחנה האנטי-ביבי!

עכשיו פתאום שכחו לו את החקירות, את העד שנעלם (כמו בסרטים על מפיה), אף אחד כבר לא קורא לו בלעג איווט. אף אחד לא נזכר איך הבת שלו בגיל 21 קיבלה על יעוץ 3 מיליון שקל.

יופי! אתם ממש אידיאל היושרה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 19 ספטמבר 2019, 14:52

קח, חמוד שלי, תקרא. לא ממהרים להזכיר את זה בערוצי האנטי ביבי האידיאליסטים

https://www.calcalist.co.il/local/artic ... 67,00.html
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־37 אורחים