המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

טניס V3

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טניס V3 - אליפות ארה

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 ספטמבר 2020, 12:33

jol9 כתב:אין שום כוכביות. פדרר תכף מחליף קידומת, ורפא ונובאק נושקים ל35.

יש כוכביות. בכל זאת... היעדרויות של שחקנים בולטים בעקבות התפשטות מגיפה, הרחקה הזויה (מוצדקת או לא) של הפייבוריט. לא קורה כל שנה.

מה שכן, הזכייה פה באמת יכולה להיות אבן דרך (בעיקר של הזוכה, אבל לא רק) לקראת ההמשך. שבירת מחסום מנטלי. גם מתוך ההבנה ש-3 הגדולים כבר לא צעירים. אבל בוא נראה.

אני בעיקר מרוצה שתים הדיח את מדבדב. לא כל כך מתחבר לאחרון. ומעניין לראות שהשילוב של תים עם ניקולס מאסו עושה לו טוב.
אחדשיודע

הודעהעל ידי jol9 » 12 ספטמבר 2020, 19:29

אחדשיודע כתב:
jol9 כתב:אין שום כוכביות. פדרר תכף מחליף קידומת, ורפא ונובאק נושקים ל35.

יש כוכביות. בכל זאת... היעדרויות של שחקנים בולטים בעקבות התפשטות מגיפה, הרחקה הזויה (מוצדקת או לא) של הפייבוריט. לא קורה כל שנה.

מה שכן, הזכייה פה באמת יכולה להיות אבן דרך (בעיקר של הזוכה, אבל לא רק) לקראת ההמשך. שבירת מחסום מנטלי. גם מתוך ההבנה ש-3 הגדולים כבר לא צעירים. אבל בוא נראה.

אני בעיקר מרוצה שתים הדיח את מדבדב. לא כל כך מתחבר לאחרון. ומעניין לראות שהשילוב של תים עם ניקולס מאסו עושה לו טוב.

אני לא אוהב לסמן כוכביות על הישגים.

היעדויות - היו שתי היעדרויות משמעותיות בטורניר הזה - רפא וסטאן וורינקה (אני מזכיר שפדרר פצוע, לכן ההיעדרות שלו היתה
קוראת בכל מקרה). כל מיני קיריוסים למיניהם, לא באמת משפיעים על התוצאה הסופית של הטורניר בסופו של דבר.

נכון, רפא וסטאן שחקנים מאוד משמעותיים, ורפא הוא האלוף של השנתיים האחרונות, ובכל זאת... זה לא שטים וזברב שיחקו בטורניר מלא בשחקני צ'לנג'רים.

ההרחקה של נובאק היתה מוצדקת לחלוטין, והיא באשמתו בלבד. זה לא מצדיק לשים כוכבית לטים או לזברב שבכלל לא קשורים לאירוע.

יהיה מעניין לבדוק כבר בסלאם הקרוב בעוד שבועיים, את ההשפעה של מה שקרה בניו יורק, אבל יותר מעניין יהיה לראות בהמשך, כלומר בטורניר סוף השנה ובאוסטרליה, אם יש סדר חדש בטניס העולמי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 ספטמבר 2020, 19:58

בסדר, זו דעתך.
מבחינתי, ולו מהסיבה שהטורניר הזה נערך בשיאה של מגיפה (שלא נראתה כמותה 100 שנים) ושחקנים בכירים נעדרו ממנו, יש פה וואחד כוכבית. וכן, בעיניי צריך לשים כוכבית נוספת בשל ההרחקה הטיפשית של ג'וקוביץ'. אפילו המרוויח הישיר מהסיטואציה הזאת, קרניו בוסטה, אמר שלא רצה להעפיל בדרך הזאת לשלב הבא. וזה פחות מעניין אותי אם ההרחקה הייתה מוצדקת (עפ"י החוקים היבשים) או לא. זה לא קשור. אם נקביל את זה לענפי ספורט אחרים, זה בערך כמו שזידאן נגח במטראצי וקיבל אדום בגמר גביע העולם. מוצדק? כן, כנראה. אבל כולם זוכרים לרעה את הרגע הזה. המשחק לא הוכרע ע"י השחקנים הטובים ביותר שיכלו לשחק באותו זמן נתון. או אם ניקח את זה לכדורסל, ההחלטה של הנהלת ה-NBA להרחיק את דריימונד גרין ממשחק מס' 5 בגמר הליגה. מה שהביא לשינוי מומנטום והשפיע בסופו של דבר על התוצאה הסופית של הסדרה ("המהפך" של קליבלנד). לא את כל הדברים הללו זוכרים אחרי מספר שנים, אבל עובדה שאת חלקם כן.
אחדשיודע

Re: טניס V3 - אליפות ארה"ב

הודעהעל ידי Mitelka » 13 ספטמבר 2020, 07:06

רק שתדעו שאם מישהו בפיגור גדול וצריך לנצח שיתן לי סם הרדמה או משהו.

שלשום נרדמתי שבוסטה הוביל 2-0 על זברב במערכות.
אתמול נרדמתי שאזרנקה הובילה על אוסקה 1-6 ו0-2 בסט השני.

ברכות לאוסקה על הזכייה....

Sent from my MI 8 using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2020, 10:17

אחדשיודע כתב:בסדר, זו דעתך.
מבחינתי, ולו מהסיבה שהטורניר הזה נערך בשיאה של מגיפה (שלא נראתה כמותה 100 שנים) ושחקנים בכירים נעדרו ממנו, יש פה וואחד כוכבית. וכן, בעיניי צריך לשים כוכבית נוספת בשל ההרחקה הטיפשית של ג'וקוביץ'. אפילו המרוויח הישיר מהסיטואציה הזאת, קרניו בוסטה, אמר שלא רצה להעפיל בדרך הזאת לשלב הבא. וזה פחות מעניין אותי אם ההרחקה הייתה מוצדקת (עפ"י החוקים היבשים) או לא. זה לא קשור. אם נקביל את זה לענפי ספורט אחרים, זה בערך כמו שזידאן נגח במטראצי וקיבל אדום בגמר גביע העולם. מוצדק? כן, כנראה. אבל כולם זוכרים לרעה את הרגע הזה. המשחק לא הוכרע ע"י השחקנים הטובים ביותר שיכלו לשחק באותו זמן נתון. או אם ניקח את זה לכדורסל, ההחלטה של הנהלת ה-NBA להרחיק את דריימונד גרין ממשחק מס' 5 בגמר הליגה. מה שהביא לשינוי מומנטום והשפיע בסופו של דבר על התוצאה הסופית של הסדרה ("המהפך" של קליבלנד). לא את כל הדברים הללו זוכרים אחרי מספר שנים, אבל עובדה שאת חלקם כן.

תראה, התנהגות על המגרש זה חלק מהעניין.
מייק טייסון הגדול נגס להוליפילד חצי מהאוזן... אז מה, התואר של הוליפילד הוא עם כוכבית?

בכל מקרה, זכותך כמובן לראות את זה ככה. אני רואה את זה אחרת.

ברכות לאוסאקה.

לטים יש 3 הפסדים בגמרים של גראנד סלאמים. שניים לרפא ברולאן ואחד לנובאק, אחרי שכבר היה בעמדת ניצחון. הוא מבחינתי פייבוריט ברור.
זברב די צולע כל הטורניר, וזה הגמר הראשון שלו. אולי עצם זה שיבוא עם פחות לחץ, ואחרי שכבר יצא כמה פעמים ממצבים לא פשוטים, יעזור לו קצת.

מקווה שיהיה גמר צמוד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 ספטמבר 2020, 14:00

jol9 כתב:תראה, התנהגות על המגרש זה חלק מהעניין.
מייק טייסון הגדול נגס להוליפילד חצי מהאוזן... אז מה, התואר של הוליפילד הוא עם כוכבית?

אני לא מדבר ספציפית על זוכה כזה או אחר, ולא על מוצדק או לא מוצדק (חלק מוצדק בעיניי, חלק לא). יכול להיות גם שתים/זברב למשל היו לוקחים את הטורניר הזה בלי בקשר. אני מדבר על סיטואציה. אף אחד לא רוצה שהתוצאה תקבע עפ"י מה שמתרחש מחוץ למשחק. לא אני, לא אתה ולא השחקנים עצמם. וברגע שזה קורה, כבר אפשר לשים סוג של כוכבית. תרצה או לא, זה מעיב. לפעמים אפילו זוכרים את האירועים האלו יותר מאשר את הטורניר עצמו או רגעי ההכרעה שלו. וכאמור - זו הכוכבית הקטנה יותר בסיפור הזה. ה-כוכבית פה, זה עניין הקורונה.

*האירוע (המגעיל) של טייסון מול הוליפילד היה בתוך הקרב עצמו. טייסון הפסיד לו כבר קודם בקרב אחר, והרגיש שאין לו דרך לנצח אותו. אז הוא בחר "לשחק" מלוכלך מול היריב שלו. טיפה שונה מהמדובר. מה שכן, ההתנהגות הדוחה הזאת האפילה על הקרב עצמו. זאת המציאות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2020, 18:50

:-l
אחדשיודע כתב:
jol9 כתב:תראה, התנהגות על המגרש זה חלק מהעניין.

אני לא מדבר ספציפית על זוכה כזה או אחר, ולא על מוצדק או לא מוצדק (חלק מוצדק בעיניי, חלק לא). יכול להיות גם שתים/זברב למשל היו לוקחים את הטורניר הזה בלי בקשר. אני מדבר על סיטואציה. אף אחד לא רוצה שהתוצאה תקבע עפ"י מה שמתרחש מחוץ למשחק. לא אני, לא אתה ולא השחקנים עצמם. וברגע שזה קורה, כבר אפשר לשים סוג של כוכבית. תרצה או לא, זה מעיב. לפעמים אפילו זוכרים את האירועים האלו יותר מאשר את הטורניר עצמו או רגעי ההכרעה שלו. וכאמור - זו הכוכבית הקטנה יותר בסיפור הזה. ה-כוכבית פה, זה עניין הקורונה.

*האירוע (המגעיל) של טייסון מול הוליפילד היה בתוך הקרב עצמו. טייסון הפסיד לו כבר קודם בקרב אחר, והרגיש שאין לו דרך לנצח אותו. אז הוא בחר "לשחק" מלוכלך מול היריב שלו. טיפה שונה מהמדובר. מה שכן, ההתנהגות הדוחה הזאת האפילה על הקרב עצמו. זאת המציאות.

הבנתי למה אתה מתכוון. יש בזה משהו... :D
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Mitelka » 14 ספטמבר 2020, 09:10

הבכי בנאום של זברב היה קורע לב. אין לי מושג איך מתאוששים מדבר כזה.

למי שפיספס - זברב יצא למשטח בלילה ביכולת של סמפראס פינת פדרר בואכה אופטימוס פריים. הוא פשוט אימלל את טים בדרך ל2-6 בראשונה ו4-6 בשנייה.

ואז הסרבים כבר לא נכנסו והלחץ דיבר, טים חזר, נהיה משחק מאוד שקול ועצבני שנגמר עם 6-7 בחמישית לטים (8-6 בשובר שיוויון). דרמה ענקית ותואר גראנד סלאם ראשון של האוסטרי הנהדר.

אבל זברב, אוי זברב....

תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 ספטמבר 2020, 09:18

היה משחק גדול
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Mitelka » 14 ספטמבר 2020, 10:07

MTA2311 כתב:היה משחק גדול
באמת? מותח כן, דרמטי כן.
אבל היה טניס רע. המון טעויות, לא איכותי. ידיים רעדו.

כאילו לגיטימי כן, לא שופט אותם במצב כזה. אבל רוב הנקודות לא היו ממש איכותיות...

תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 ספטמבר 2020, 10:21

Mitelka כתב:
באמת? מותח כן, דרמטי כן.

שמע היו לי ציפיות די נמוכות מראש. אף אחד מהם לא נמצא במקום כרגע של להגיע לגמר סלאם ולתת טניס טוב בצורה עקבית. בהתחשב בזה עדיין הצלחתי להנות רוב הזמן והייתי די מתוח למרות שאין לי קשר רגשי לאף אחד מהם.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Mitelka » 14 ספטמבר 2020, 10:29

MTA2311 כתב:
Mitelka כתב:
באמת? מותח כן, דרמטי כן.

שמע היו לי ציפיות די נמוכות מראש. אף אחד מהם לא נמצא במקום כרגע של להגיע לגמר סלאם ולתת טניס טוב בצורה עקבית. בהתחשב בזה עדיין הצלחתי להנות רוב הזמן והייתי די מתוח למרות שאין לי קשר רגשי לאף אחד מהם.

ואללה, מעניין. אני אגיד לך את האמת - טים לדעתי משחק בצורה הכי טובה בעולם (כן, יותר מנולה..) וזברב הוא מפלצת התקפית בימים הטובים שלו. מכאן שציפיתי לניצוצות. בפועל היה המון טעויות והידיים רעדו בטירוף במיוחד בסט האחרון עם שלל הטעויות שכל אחד מהם עשה. 3-5 לזברב, מגיש למשחק ומשחק משחקון נוראי. 5-6 לטים, מגיש למשחק, משחק משחקון נוראי...
היו נדירים המשחקונים ששניהם שיחקו טוב.

אבל שוב, מעמד כזה, לגיטמי...לא שופט כמובן.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 ספטמבר 2020, 10:54

Mitelka כתב:
MTA2311 כתב:
Mitelka כתב:
באמת? מותח כן, דרמטי כן.

ואללה, מעניין. אני אגיד לך את האמת - טים לדעתי משחק בצורה הכי טובה בעולם (כן, יותר מנולה..) וזברב הוא מפלצת התקפית בימים הטובים שלו. מכאן שציפיתי לניצוצות. בפועל היה המון טעויות והידיים רעדו בטירוף במיוחד בסט האחרון עם שלל הטעויות שכל אחד מהם עשה. 3-5 לזברב, מגיש למשחק ומשחק משחקון נוראי. 5-6 לטים, מגיש למשחק, משחק משחקון נוראי...
היו נדירים המשחקונים ששניהם שיחקו טוב.

אבל שוב, מעמד כזה, לגיטמי...לא שופט כמובן.

מבין מה אתה אומר ומסכים לגבי שניהם. התקווה שלי זה שהזכייה הזאת של תים הורידה לו את הצ'יפ מהכתף ומשהו ישתחרר אצלו עכשיו. הוא היה מאוד לחוץ אתמול (שניהם) ולפעמים זכייה בתואר כזה משחררת הרבה מאוד לחץ וציפיות והדברים מתחילים לזרום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 14 ספטמבר 2020, 17:09

יום קצת משוגע היום אבל חשוב להיכנס ולברך את האוסטרי החביב על הזכיה הראשונה (כנראה מיני רבות)
בגראנד סלאם.

היה לא רחוק אגב מלהחזיק גם בתואר של אוסטרליה.
אגב טים הוא הרבה יותר דומיננטי על החימר ולכן ההצטיינות שלו על המשטחים הקשים מרשימה ביותר.

לקרוא
הרולאן גארוס יהיה מעניין לראות בעיקר את רפא, נובאק וטים, כל אחד מהסיבות שלו ועם האתגרים שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Mitelka » 19 ספטמבר 2020, 18:58

טורניר רומא די מוזר. אלמוניים (יחסית) מגיעים גבוה ונולה ונדאל מהעבר השני עם הרבה עיניים עליהם. כמובן שטים, זברב ועוד לא באו כדי לתפוס קצת מנוחה לקראת צרפת. מי ששיחק בהזייה הוא בוסטה שהגיע לחצי גמר בארה"ב כזכור והפסיד ב-5 מערכות לזברב. הוא נטבח 1-6 1-6 בסיבוב הראשון על ידי נדאל.

אז חצי גמר ראשון יש לנו וזה נולה נגד רוד. נולה נראה די רע, ניצח בקושי את קומפר שחקן שמדורג 97 אחרי שהפסיד את המערכה השנייה ונגרר למערכה מכרעת שאותה ניצח באמצעות שבירה אחת. הוא שבר מחבט פעמיים וסינן לא מעט מילים "עצבניות". לנולה היה 21 הזדמנות לשבור, ניצל רק 6..

הוא יפגוש בחצי גמר אלמוני אחר, יחסית, וזה רוד שגבר על ברטיני המקומי. קבלו את זה - הנוורווגי הראשון אי פעם שמעפיל לשלב חצי גמר בטורניר מאסטרס 100 !

החצי השני ישוחק בין נדאל/שוורצמן ושאפובלוב/דימטרוב. שני רבעי הגמר האלה ישוחקו היום ויחלו ממש עוד מעט.

תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Mitelka » 20 ספטמבר 2020, 08:23

שאפובלב ניצח את דימטרוב, שוורצמן ניצח את נדאל ושניהם יהיו בחצי גמר היום.

טוב ניגש לעניין - שוורצמן שיחק מצויין. הוא שחקן חימר מצויין, והוא שיחק טוב מאוד גם נגד נדאל לא מעט פעמים. ההבדל הוא שהיום בניגוד לשאר נדאל פשוט היה לא טוב. טעה המון (30 טעויות) ונשבר בקלות לא אופיינית. בקיצור, יש חלודה רצינית ונראה אם יוריד אותה בזמן לצרפת.
2-6, 5-7 ליהודי הגלותי על מלך החימר.

תמונה
Mitelka

Re: טניס V3

הודעהעל ידי Mitelka » 21 ספטמבר 2020, 10:48

תשמעו רוד לגמרי יכול להיות טנסיאי החימר של העתיד. מסתבר שהוא בוגר האדקמיה של נדאל במאיורקה....אפשר להבין מאיפה היכולות על החימר.

נתן טורניר נהדר ואתמול משחק טוב מול נולה בחצי גמר
הוביל 3-5 בסט הראשון, אבל נשבר בחזרה ל5-5 ושוב פעם כדי להפסיד 5-7. סט שני נולה ניצח 3-6 ועלה לגמר.
לא בושה להפסיד לסלבאדור.

בגמר יפגוש את שוורצמן שהלך עם שאפובלוב עד הסוף. 1-1 במערכות ו6-6 בשלישית. הארגנטינאי ניצח בשובר שיוויון 4-7.

נולה נגד שוורצמן בגמר טורניר רומא. היום ב18:00.

תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 ספטמבר 2020, 22:49

ניצחון גדול של סטאן על מארי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Mitelka » 29 ספטמבר 2020, 09:48

הרבה הפתעות בצרפת ביינתים.

בראש מצעד ההפתעות עומד דניל מדבדב שהפסיד למרטון פוצ'וביץ' בארבע מערכות. יום בו מדבדב חובט 51 טעויות לא מחויבות בארבע מערכות אינו יום טוב עבורו, אבל הקרדיט מגיע להונגרי ששיחק נהדר.

בנוסף למדבדב, מצאו את דרכם החוצה גם מונפיס, פוניני, אוז'ה-אליאסים, קריינוביץ' והורקאש (9-11 בחמישית מול סנדגרן). ואצל הנשים: קיז, וונדרושובה, קרבר, מוכובה וקוזנצובה.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי jol9 » 02 אוקטובר 2020, 23:40

יש ארבעה טניסאים עם סיכויים מעל למשהו אפסי:
רפא, נובאק, תים ושוורצמן.

בגלל הסיטואציה המוזרה של 2020 באמת שאי אפשר לדעת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־36 אורחים