המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V9

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V9

הודעהעל ידי bigi » 22 אוקטובר 2020, 15:59

A.Parker כתב:
bigi כתב:
A.Parker כתב:
bigi כתב:
MTA2311 כתב:סתם שאלה. לאור כל מה שאנחנו רואים שקורה פה בשנתיים האחרונות, המצב הפוליטי, בחירות, טיפול בקורונה וכו'. אתה עדיין חושב שזה בסדר שראש ממשלה יכהן תחת כתב אישום? לא האם זה חוקי, זה כבר הוכרע על ידי בית המשפט העליון. האם זה תקין ציבורית?

חד משמעית כן ! , אנחנו חיים במדינה שסיכול פוליטי זה השם הנרדף שלה , ומעבר לזה ממש לא מעניין תקין ציבורית , יש חוק ועל פיו הולכים .

ותכלס רומן וכל מי שמנסה להגן כאן על הממשלה ועל הצד ה"ימני" ,אני בכלל לא מבין מה אתם מתאמצים , נתחיל מזה שיש כאן שנאה פשוטו כמשמעו , אני לא אומר שביבי לא צריך לתלות את הנעלים אחרי 8 שנים , אבל עדיין זאת פשוט שנאה , הרי אם אתה בעד מישהו או ימני אתה ביביסט או שטוף מוח ואם אתה לא אתה איש האור ,וזה נהיה מיינסטרים.
מעבר לזה הקולות האלה הן רוב רק בפורום הזה , בקלפי זה אחרת . :laugh2

כמה שטויות בהודעה אחת. אני ימני לא פחות ממך ואני שונא את הביבי. זה לאו דווקא (ובעיקר לא) עניין של ימין ושמאל, וצריך להיות מאוד פאתטי כדי לקנות את השטות הזאת שביבי מאכיל אתכם (שזה בדיוק מה שכתבתי בהודעה הקודמת שלי כאן). לחשוב שמי ששונא את ביבי הוא שמאלני זה הדבר הכי מטומטם שקיים בפוליטיקה שלנו. אבל בסדר, מה יש לצפות מפוליטיקאי שמשסע את החברה שנים על גבי שנים ועוד מעז להתקרבן שנכנסים בו ובימין.

אני כתבתי שאתה שמאלן ? , "השטות הזאת שביבי מאכיל אתכם" , לזה קוראים התנשאות אחי , אני לא אמרתי שכל מי ששונא את ביבי שמאלן , אני אמרתי שיש שנאה נטו . , אני לא מרגיש שהחברה משוסעת בגלל ביבי , לפיד לדוגמא לא מחבב את החרדים בלשון המעטה וליברמן וסמוטריץ' לא מחבבים את הערבים , אני לא חושב שכל החולאים במדינה קשורים בביבי , אני חושב שהוא אחלה ראש ממשלה , ועם זאת אני חושב שצריך להגביל את ראשות הממשלה ל8 שנים , העניין הוא שלומר לבנאדם שמאמין במישהו או רוצה במישהו שטוף מוח או אוכל שטויות זאת התנשאות , אתה יכול לא לקבל דעה של מישהו אחר , אבל השנאה הזאת לא מקרבת ולנסות לשכנע משוכנע לא עוזר .. בגלל זה כתבתי שזה מיותר לגמרי להכנס לוויכוח הזה מי ששונא שונא מי שאוהב אוהב .
ושים לב שכתבתי ימני בגרשיים , אני לא רואה את ביבי כימני , זה נטו לאיך דברים מוצגים כיום במדיה .

אוקיי, טעות שלי. אני חשבתי שהתכוונת לתקיפה של ביבי כתקיפה של הימין (כפי שכתבת, "הצד הימני"), שזה חלק גדול מהתעמולה שלו.
יש שסעים בחברה בלי קשר, כמו שיש בלא מעט חברות אחרות. זה מובן (ברמה מסויימת). העניין הוא שביבי מלבה שנאה ומשסע את העם אחד בשני ממניעים פוליטיים. הוא הפך את עצמו להתגלמות הימין ואת מי שמבקר אותו (סליחה באמת) לאיום עליו ועל הימין (על שלל מצביעיו). הוא עושה את זה 24/7 כחלק מתעמולה שלמה שלצערי רוב בוחריו אוכלים אותה בתיאבון רב. פחות מפריע לי (יותר נכון עד לשנתיים האחרונות בערך) אם מישהו מצביע ביבי וגם מביא איזשהם נימוקים רציונאליים. הקטע הוא שיש יותר מדי ביביסטים שלא משנה מה הם לצידו, רואים הכל בשחור ולבן ואוכלים כל לוקש שהוא מאכיל אותם. בשנים האחרונות המניפולציות והכיסאולוגיה שלו נסקו לגבהים חדשים, ואותם ביביסטים ממשיכים לאכול את מה שהוא נותן להם בשמחה רבה. אז כן, מבחינתי זה מביך.

אז אלף תדע שיש הרבה ביביסטים שחושבים ככה

אני מסכים איתך בהרבה מהדברים שאתה כותב , לדעתי אנשים לא אוהבים את ביבי כמו את מה שהוא מייצג , המדינה שלנו "רפובליקנית" , יש כאן אוכלוסיות גדולות של שמרנים , ימניים אידיאולוגית כלכלית ובטחונית והם מוצאים בביבי כמי שמייצג את זה נכון להיום בצורה הכי טובה שיש משאר האופציות הקיימות היום בפוליטיקה הישראלית , המון אנשים ואני בינהם לדוגמא כן חושבים שצריך לבצע רפורמות בכל משקשור לבג"ץ , אני אישית מתנגד להסכם שלום עם ערביי ישראל בגדה ואני לא רוצה שיפגעו בתלמידי הישיבות .
מצד שני אנשים כמו מירי רגב ויו"ר הקואליציה הם אנשים שאני לא מסוגל לראות והייתי יותר משמח שישנו את שיטת הממשל בישראל , ובנוסף להגביל את ראשות הממשלה ל8 שנים .

לראש הממשלה יש המון זכויות וגם המון חסרונות , הוא משחק על עניין ימין שמאל אבל הוא לא המציא את המשפטים כמו "צריך להחליף עם " , "צ'חצ'חים" וכו ' ..
הפוליטיקה בישראל היתה מסריחה לפני שהוא הגיע ותהיה מסריחה גם אחרי שהוא ילך , אני מקווה שאם הוא ילך , הוא ילך לפי החלטת הבוחר ולא בגלל הליך משפטי , יותר בשבילנו מבשבילו .
ואני אחזור על הנקודה שלי מהתגובה הקודמת , עדיף לא להכנס לוויכוח בנושא כי מי ששונא שונא ומי שאוהב אוהב , ואי אפשר לשכנע משוכנע..
bigi

הודעהעל ידי A.Parker » 22 אוקטובר 2020, 21:29

אז יפה, אנחנו מסכימים (גם אם באופן חלקי) על לא מעט דברים. כמו שאמרתי, מבחינתי תמיכה בביבי היתה הגיונית עד לפני שנתיים בערך, אבל מה שקורה בתקופה האחרונה צריך להעלות נקודות אדומות גם בקרב תומכיו, וזה מה שמפתיע ומעצבן שלא קורה.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 23 אוקטובר 2020, 02:27

נראה שאנחנו לקראת הסכם שלום עם סעודיה. יכול להיות מהלך עוצמתי, השאלה מה נשלם בתמורה.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 23 אוקטובר 2020, 09:20

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
RomanR כתב:
Holiday_Armadillo כתב:מ''מ היועץ המשפטי המליצה על משהו שעוזר למי שאמור לסדר לה קביעות? נו פאקינג וויי, לרגע דאגתי
ברור, כולם מושחתים, אבל רק כשזה נוגד את אג'נדת האנטי ביבי.
בכל שאר הזמן זה קונספירציות

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

כתבי האישום מדברים בעד עצמם

כתב אישום. ביחיד, לא ברבים.

למזלינו, בניגוד לברה״מ, שחיתות זה משהו שמבררים בבתי המשפט, ועד שאדם הורשע
הוא חף מפשע. את זה למדתי בישראל.

סתם שאלה. לאור כל מה שאנחנו רואים שקורה פה בשנתיים האחרונות, המצב הפוליטי, בחירות, טיפול בקורונה וכו'. אתה עדיין חושב שזה בסדר שראש ממשלה יכהן תחת כתב אישום? לא האם זה חוקי, זה כבר הוכרע על ידי בית המשפט העליון. האם זה תקין ציבורית?

אני אענה ברשותך על שאלה קצת אחרת קודם, שהייתה אופנתית מאוד כשהכתב אישום הוגש.

”האם היית שולח את הבת שלך לגן שלגננת יש כתבי אישום?’
יש עוד וריאציות לזה אבל התשובה הכללית היא - זה תלוי.

אם לאותה גננת היו תיקים על אלימות נגד ילדים, אז מן הסתם שלא, אבל אם היה לה תיק על אי תשלום דוח חניה, מאמין שזה לא היה מפריע לי, במיוחד אם דובר בגננת טובה שאני מרוצה ממנה.

זה לא מאוד שונה בשאלה שלך - זה תלוי.
ראש ממשלה שנאשם בתיקים תקדימיים עם כל כך הרבה סימני שאלה ושנהנה מתמיכה ציבורית גדולה (שני דברים שלא היו לאולמרט),
יכול בעיניי להמשיך לכהן. החוק אגב נוצר בדיוק בשביל המצבים האלה.

המצב המאוד בעייתי בציבור לדעתי נובע מחוסר האונים וחוסר היכולת של המחנה השני להעמיד אלטרנטיבה ראוייה, מה שגורם להקצנה של השיח ולשנאה. המענה על זה הוא הגבלה של תקופת השלטון, שזה דווקא דבר טוב, בתנאי שהוא מגיע עם שינוי בשיטה כולה, כי בשיטה הקואליציונית, ראש ממשלה לא באמת יכול למשול ולהוביל מדיניות מבלי להתחשב בשותפות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 23 אוקטובר 2020, 09:21

A.Parker כתב:נראה שאנחנו לקראת הסכם שלום עם סעודיה. יכול להיות מהלך עוצמתי, השאלה מה נשלם בתמורה.

מה ששילמנו בהסכמים עם האמירויות ובחריין
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 אוקטובר 2020, 18:52

הסכם שלום עם סודן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: בארץ V9 - הסכם שלום עם סודן

הודעהעל ידי Mitelka » 23 אוקטובר 2020, 19:40

אז אחרי שהשקרן אמר שהדיווח על מכירת הf-35 לאימריות הוא "פייק ניוז מוחלט". נחשו מה - היום הוא כבר אישר את זה בעצמו.

תמונה

Sent from my MI 8 using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי bigi » 23 אוקטובר 2020, 20:47

Mitelka כתב:אז אחרי שהשקרן אמר שהדיווח על מכירת הf-35 לאימריות הוא "פייק ניוז מוחלט". נחשו מה - היום הוא כבר אישר את זה בעצמו.

תמונה

Sent from my MI 8 using Tapatalk

אז למה הממשלה אישרה את ההסכם ? ולמה גנץ לא פרש מהממשלה ברגע שעלו ההדלפות בנושא ?
ולמה משרד הבטחון המוסד וכל גורמי הבטחון לא יוצאים בצעקה ?
bigi

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 אוקטובר 2020, 21:13

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:אין באמת בעיה עם מכירה של המטוסים לאמירויות, אבל יש בעיה עצומה בכך שראש הממשלה מקבל החלטה כזאת לבד לחלוטין. גם במשטר נשיאותי כמו בארהב דברים כאלה עוברים דרך הקונגרס. רק אצלנו השליט העליון מחליט לבד על הסכמי שלום שכוללים הכרה במדינה פלסטינית ומכירה של מטוסים מתקדמים למדינה ערבית ועוד אחרי זה מתלונן על משילות.

זה פייק אבא׳לה (עשיתי טוב?)

ערב טוב ושבת שלום אבאלה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 25 אוקטובר 2020, 03:03

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:אין באמת בעיה עם מכירה של המטוסים לאמירויות, אבל יש בעיה עצומה בכך שראש הממשלה מקבל החלטה כזאת לבד לחלוטין. גם במשטר נשיאותי כמו בארהב דברים כאלה עוברים דרך הקונגרס. רק אצלנו השליט העליון מחליט לבד על הסכמי שלום שכוללים הכרה במדינה פלסטינית ומכירה של מטוסים מתקדמים למדינה ערבית ועוד אחרי זה מתלונן על משילות.

זה פייק אבא׳לה (עשיתי טוב?)

ערב טוב ושבת שלום אבאלה
עכשיו נתניהו אומר שהוא לעולם לא הסתיר את החלק הזה בעסקה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אוקטובר 2020, 19:06

אנשים פה לא מצליחים לראות איך הם שורדים את העתיד הקרוב ואנחנו שולחים ''סיוע'' ב-5 מיליון דולר למדינה זרה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוקטובר 2020, 19:33

אהרון ברנע משחזר את ערב רצח רבין ומספר שהוא יצא מחדר ההמתנה בבית החולים וראה חבורה של צעירים חובשי כיפות רוקדת בשמחה ושרה ''הרוצח מת, הרוצח בר על שכרו''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 31 אוקטובר 2020, 22:16

סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 05 נובמבר 2020, 16:17

תיראו מופתעים, מיקי זוהר נחקר בחשד לסחיטה באיומים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 05 נובמבר 2020, 17:02

Shay_uzan כתב:תיראו מופתעים, מיקי זוהר נחקר בחשד לסחיטה באיומים

אני מופתע כי זה קרה רק עכשיו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 05 נובמבר 2020, 17:18

מעניין אם בהוראה של הבוס שלו
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 נובמבר 2020, 17:18

A.Parker כתב:

חס וחלילה, ביבי לא יודע ולא שומע על כלום אלא אם כן זה משהו טוב ואז הוא ידע ושמע ראשון
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 05 נובמבר 2020, 17:31

Holiday_Armadillo כתב:
A.Parker כתב:

חס וחלילה, ביבי לא יודע ולא שומע על כלום אלא אם כן זה משהו טוב ואז הוא ידע ושמע ראשון

בן אדם כזה מתוק, ממש דובון אכפת לי
A.Parker

הודעהעל ידי Shay_uzan » 05 נובמבר 2020, 17:33

שמואל1 כתב:

אני מופתע כי זה קרה רק עכשיו.
קשה שלא להיות מופתעים, ב5 דקות של האיסור פירסום זה היה ידוע מי זה. הוא פשוט אמר בראיון מול כל המדינה "תתפטר ותעצור את החקירות או שנפרסם עליך מידע רגיש ונדאג לפטר אותך".
אם זאת סחיטה באיומים? כן. אם זה יגיע לפלילי? לא
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 07 נובמבר 2020, 01:24

חתן פרס ישראל המשורר נתן זך הלך לעולמו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־36 אורחים