המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V9

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V9

הודעהעל ידי felix_r » 07 נובמבר 2020, 11:24

תמונה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 נובמבר 2020, 15:51

אז מה הטענה שלך? שההפגנות מזוייפות? מאורגנות על ידי איראנים? שבגלל שאיראן זייפה חשבונות נגד נתניהו כולם צריכים לנטוש את אמונתן הפוליטית בשביל נתניהו? שאם לא נתניהו איראן תכבוש אותנו ב5 דקות? התשובה לזה ולכל שטות אחרת שיכולה להשתמע ממה שהוא אמר לא נכון.
אז איראן עשו את זה, זה לא משנה את המציאות או את הנתונים (אגב, רציתי לשלוח פה בעבר אבל החלטתי שלא, אבל סקר אמין מלפני חודש אמר ש25% מהמפגינים מגדירים את עצמם כימין)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 07 נובמבר 2020, 23:04

חחחח... חולדאי נתפס יושב במסעדה בזמן שמסעדות אחרות באיזור מקבלות קנסות :clap2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 08 נובמבר 2020, 00:02

האמת שקראתי פרשנות של סגל (ברפרוף) שחסימת/הסרת הציוצים של טראמפ צריכה להלחיץ את ביבי שנוטה לשקר/לעוות דברים בלא מעט מהפוסטים שלו. הלוואי שזה יקרה גם בארץ.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 08 נובמבר 2020, 22:30

תמונה
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 08 נובמבר 2020, 23:07

jol9 כתב:תמונה

לא הבנתי
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTA2311 » 08 נובמבר 2020, 23:17

my man כתב:

לא הבנתי

יש לי תחושה שעדיף ככה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 נובמבר 2020, 23:29

MTA2311 כתב:
my man כתב:

לא הבנתי

יש לי תחושה שעדיף ככה
יש סיכוי סביר שזה התפקחות?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי A.Parker » 08 נובמבר 2020, 23:42

נראה לי שהוא התכוון שאני (או פייסבוק/טוויטר וכו') פוגעים בחופש הביטוי וסוג של רודנים (מקווה שאני טועה....)
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 נובמבר 2020, 10:29

מישהו חושב שזה תקין שכל כך הרבה פקידים בכירים בתפקידי מפתח התפטרו בחודשים האחרונים? הגיוני לנהל ככה מדינה?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 09 נובמבר 2020, 10:53

A.Parker כתב:נראה לי שהוא התכוון שאני (או פייסבוק/טוויטר וכו') פוגעים בחופש הביטוי וסוג של רודנים (מקווה שאני טועה....)

אתה לא. חופש הביטוי הוא גם כשלא נעים לך לשמוע, אחרת זה צפון קוריאה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 נובמבר 2020, 11:51

jol9 כתב:
A.Parker כתב:נראה לי שהוא התכוון שאני (או פייסבוק/טוויטר וכו') פוגעים בחופש הביטוי וסוג של רודנים (מקווה שאני טועה....)

אני כידוע בעד חופש ביטוי די אבסולוטי, אבל אתה למיטב זכרוני לא כל כך. האם פסילת היבא יזבק לדוגמה מלרוץ לכנסת כי היא קראה לקונטאר שהיד זה לא פגיעה בחופש הביטוי? לא צפון קוריאה? הרי חופש ביטוי זה גם כשלא נעים לך לשמוע לא?

וזאת בדיוק הבעיה, ברגע שמתחילים להגביל בלי קריטריונים קשיחים זה מהר מאוד הופך לדיון סובייקטיבי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי A.Parker » 09 נובמבר 2020, 12:19

jol9 כתב:

אני ממש בעד חופש ביטוי (לדעתי גם יותר ממך, אבל לא סגור על זה). רק שיש חופש ביטוי של ביטוי עמדה ויש סילוף ושקרים במסרים שלך.
מישהו רוצה לכתוב שביבי המלך ושכל השמאלנים ישרפו? בכבוד (באמת לא אכפת לי)
לעומת זאת, אם מישהו, שהוא גם במקרה פוליטיקאי ומנהיג המדינה, ישקר בפוסטים שלו רק כדי לשנות דברים במדינה שלנו? על הפנים
אם זכור לי נכון, לשים תמונה של הפגנות ממקום אחר ולהגיד שזה קורה לך מתחת לבית זה כבר לא חופש הביטוי. זה שקר. וכאן עובר הקו מבחינתי.

פעם לא היה אכפת לי מהשקרים שלו. עם הזמן אני מבין שקהל היעד שלו קונה כל מה שהוא כותב וזה כבר מלחיץ.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 09 נובמבר 2020, 21:54

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

אני כידוע בעד חופש ביטוי די אבסולוטי, אבל אתה למיטב זכרוני לא כל כך. האם פסילת היבא יזבק לדוגמה מלרוץ לכנסת כי היא קראה לקונטאר שהיד זה לא פגיעה בחופש הביטוי? לא צפון קוריאה? הרי חופש ביטוי זה גם כשלא נעים לך לשמוע לא?

וזאת בדיוק הבעיה, ברגע שמתחילים להגביל בלי קריטריונים קשיחים זה מהר מאוד הופך לדיון סובייקטיבי.

אני ממש לא בעד חופש ביטוי אבסולוטי. בוודאי שיש קווים אדומים.
ברור גם שזכות אחת לפעמים פוגעת בזכות אחרת, לכן אין דבר כזה ״אבסולוטי״ בשום דבר.

התמיכה של יזבאק בסמיר קונטר היא על פניו עבירה על חוק הכנסת (סעיף 7א נדמה לי), או לכח הפחות מאוד קרובה לזה.
לצורך העניין, היא יכולה להגיד את זה חופשי, אבל לא להגיד את זה וגם להיבחר לכנסת.

מנגד, לחסום את היכולת של פוליטיקאי להגיד את דעתו, כל עוד היא לא קוראת לאלימות וכד׳, זאת סתימת פיות צפון קוריאנית לגמרי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 09 נובמבר 2020, 21:57

:-l
A.Parker כתב:
jol9 כתב:

אני ממש בעד חופש ביטוי (לדעתי גם יותר ממך, אבל לא סגור על זה). רק שיש חופש ביטוי של ביטוי עמדה ויש סילוף ושקרים במסרים שלך.
לעומת זאת, אם מישהו, שהוא גם במקרה פוליטיקאי ומנהיג המדינה, ישקר בפוסטים שלו רק כדי לשנות דברים במדינה שלנו? על הפנים
אם זכור לי נכון, לשים תמונה של הפגנות ממקום אחר ולהגיד שזה קורה לך מתחת לבית זה כבר לא חופש הביטוי. זה שקר. וכאן עובר הקו מבחינתי.

פעם לא היה אכפת לי מהשקרים שלו. עם הזמן אני מבין שקהל היעד שלו קונה כל מה שהוא כותב וזה כבר מלחיץ.

שקרים או לא שקרים זאת לא סיבה לחסום מאדם להתבטא ברשתות החברתיות.
במיוחד אגב זה מצחיק כי אותן הרשתות לא חוסמות מכחישי שואה למשל...

כל עוד הדובר לא מסית וקורא לאלימות (ועוד כמה דברים מהסוג הזה) אין שום סיבה לחסום אותו.
אם דבריו לא נעימים למישהו, יש את ההמצאה הגאונית של חסימה, ואז שום תוכן כזה לא יגיע לפיד שלך.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 נובמבר 2020, 21:58

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

אני ממש לא בעד חופש ביטוי אבסולוטי. בוודאי שיש קווים אדומים.
ברור גם שזכות אחת לפעמים פוגעת בזכות אחרת, לכן אין דבר כזה ״אבסולוטי״ בשום דבר.

התמיכה של יזבאק בסמיר קונטר היא על פניו עבירה על חוק הכנסת (סעיף 7א נדמה לי), או לכח הפחות מאוד קרובה לזה.
לצורך העניין, היא יכולה להגיד את זה חופשי, אבל לא להגיד את זה וגם להיבחר לכנסת.

מנגד, לחסום את היכולת של פוליטיקאי להגיד את דעתו, כל עוד היא לא קוראת לאלימות וכד׳, זאת סתימת פיות צפון קוריאנית לגמרי.

אמרתי שאני בעד חופש ביטוי די אבולוטי, לא אתה. בגלל זה אמרתי שזה מדרון חלקלק, בשביל אחד שקרים של מנהיג מצדיק צנזורה ובשביל אחר פוסט בפייסבוק שקורא לקונטאר שהיד.

ואני יודע שזה בניגוד ל7א לחוק יסוד הכנסת, אבל זאת לא הנקודה. חוק היסוד הזה מגביל את חופש הביטוי ועל זה הדיון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי A.Parker » 09 נובמבר 2020, 22:40

jol9 כתב::-l
A.Parker כתב:
jol9 כתב:

שקרים או לא שקרים זאת לא סיבה לחסום מאדם להתבטא ברשתות החברתיות.
במיוחד אגב זה מצחיק כי אותן הרשתות לא חוסמות מכחישי שואה למשל...

כל עוד הדובר לא מסית וקורא לאלימות (ועוד כמה דברים מהסוג הזה) אין שום סיבה לחסום אותו.
אם דבריו לא נעימים למישהו, יש את ההמצאה הגאונית של חסימה, ואז שום תוכן כזה לא יגיע לפיד שלך.

כשאתה מנהיג ומשתמש בתעמולה מהסוג הנחות ביותר שכוללת שקרים - כן, זה בעייתי. מאוד.
אין לשקרים שלו שום השפעה עליי, אבל יש לא מעט אנשים במדינה הזאת שהולכים בשקיקה ובאמונה שלמה כל מילה שיוצאת לו מהפה, ואז זה משפיע גם עליי.

אבל בסדר, אני לא מופתע כבר.
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 נובמבר 2020, 01:00

בטוחה שזה נעשה בהסכמת המשפחה אבל הפרסומת החדשה של ספי ריבלין וציפי שביט יושבת לי מה-זה לא טוב
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 נובמבר 2020, 09:46

Holiday_Armadillo כתב:בטוחה שזה נעשה בהסכמת המשפחה אבל הפרסומת החדשה של ספי ריבלין וציפי שביט יושבת לי מה-זה לא טוב

מזעזע
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 10 נובמבר 2020, 10:59

לא יודע מה אני חושב על זה אבל בהחלט לא קל לצפייה
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־33 אורחים