המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V9

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V9

הודעהעל ידי jol9 » 10 יוני 2020, 18:26

Holiday_Armadillo כתב:ימין? ליכוד זה ימין עכשיו? או העבודה וכחול לבן שהוא הכניס איתו לקואליציה? או את הבית היהודי שהוא השאיר מחוץ לקואליציה? או ש''ס שעובדים הרבה עם מנהיגים מוסלמים לביסוס חוקים דתיים? פספסתי

הליכוד מחזיק ב 36 מנדטים ובסקרים אפילו יותר מזה. רוב בוחריו הם אנשי ימין.
נכון, ימינה נשארו בחוץ, אבל לא הבנתי מה זה קשור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 10 יוני 2020, 18:33

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:ימין? ליכוד זה ימין עכשיו? או העבודה וכחול לבן שהוא הכניס איתו לקואליציה? או את הבית היהודי שהוא השאיר מחוץ לקואליציה? או ש''ס שעובדים הרבה עם מנהיגים מוסלמים לביסוס חוקים דתיים? פספסתי

'אנשי ימין' זה סבבה!

אבל איזו אג'נדה ימנית הליכוד קידם(לכדי ביצוע ולא רק לדיונים חסרי תכלית) בשנים האחרונות?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי jol9 » 10 יוני 2020, 18:53

my man כתב:
jol9 כתב:

'אנשי ימין' זה סבבה!

אבל איזו אג'נדה ימנית הליכוד קידם(לכדי ביצוע ולא רק לדיונים חסרי תכלית) בשנים האחרונות?

זה דיון אחר כבר. הביקורת שלך בעניין הזה היא מוצדק אגב. לא מספיק אג׳נדות ימניות מקודמות מסיבות כאלה ואחרות, אבל בכל זאת נעשו לא מעט דברים בכל המישורים, בעיקר המדיני והכלכלי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 יוני 2020, 19:47

jol9 כתב:

רוב בוחריו הם אנשי ביבי, לא אנשי ימין
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 יוני 2020, 16:22

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:

רוב בוחריו הם אנשי ביבי, לא אנשי ימין

את חושבת שהם לא יצביעו ליכוד אחרי עידן ביבי?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 14 יוני 2020, 12:56

חשיפה משמעותית נוספת של איילה חסון ביום שישי בערוץ 13, שמעמידה בסימן שאלה את היושרה של מנדלבליט, בדרך שבה אושר המינוי שלו לתפקיד הבכיר, ומה שדווח לשופטי העליון
כשאישרו את מינויו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 יוני 2020, 14:38

כמובן שלא חשיפה משמעותית ולא נעליים. השופט סולברג (ימני, שמרן כידוע) התייחס בדיוק לנקודה בזאת בפסק הדין שעסק בזה.

מנדלבליט חשב שנעשה לו עוול וביקש מהתובע שעסק בתיק לשנות את סעיף הסגירה. לגיטימי וחוקי. איילה חסון צריכה להתעקש שביבי ידליף לה דברים קצת יותר עסיסיים.

בכל מקרה, שוב מזכיר: מי שמינה אותו היה מודע לכל הדברים האלה בזמן אמת, והוא מינה אותו בדיוק מהסיבות האלה. תמונה

אתה באמת חושב שאפשר לראות משהו בתמונה שצירפת?

"כמובן שלא חשיפה משמעותית ולא נעליים", את זה אתה אומר מתפקידך כמבקר תקשורת? החשיפה היא משמעותית, כי החשיפה עוסקת בכך שהשופט ג'ובראן לא היה מודע לכך שהתיק
נסגר מחוסר ראיות ולא מחוסר אשמה, ואם זה לא היה מוסתר מהבג"צ אז הוא לא היה מתמנה לתפקיד כי זה נוגד את החוק.

בנוסף החשיפה מדברת על כך שהוא ביקש ממי שנמצא תחת מרותו (שי ניצן) להמיר את הסעיף, כלומר ניגוד עניינים.

כל זה על פי התחקיר של איילה חסון.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 17 יוני 2020, 21:40

לא יודע עד כמה זה נכון, אבל אם כן, זה ממש לא יאמן!

https://www.israelhayom.co.il/article/770967
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 20 יוני 2020, 20:44

מיקי חימוביץ הוכיחה שהבושה מתה ויומיים אחרי שהיא הצביעה נגד תחבורה ציבורית בשבת (שהיא נבחרה על זה) היא לקחה את הרכב שלה ונסעה לחרמון בזמן שהבוחרים שלה שלא מקבלים רכב חינם חייבים להישאר בבית

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 21 יוני 2020, 08:03

Shay_uzan כתב:מיקי חימוביץ הוכיחה שהבושה מתה ויומיים אחרי שהיא הצביעה נגד תחבורה ציבורית בשבת (שהיא נבחרה על זה) היא לקחה את הרכב שלה ונסעה לחרמון בזמן שהבוחרים שלה שלא מקבלים רכב חינם חייבים להישאר בבית

שאלה לא קשורה - יש מה לעשות בחרמון בתקופה הזאת של השנה?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 21 יוני 2020, 09:56

jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:מיקי חימוביץ הוכיחה שהבושה מתה ויומיים אחרי שהיא הצביעה נגד תחבורה ציבורית בשבת (שהיא נבחרה על זה) היא לקחה את הרכב שלה ונסעה לחרמון בזמן שהבוחרים שלה שלא מקבלים רכב חינם חייבים להישאר בבית

נוף וטיפה אטרקציות שבעיני לא שוות את הכסף..

אם כבר עדיף ראש הנקרה
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 יוני 2020, 16:33

jol9 כתב:

https://youtu.be/qMt5PNwlSq0

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 21 יוני 2020, 16:37

my man כתב:
jol9 כתב:

אם כבר עדיף ראש הנקרה

אה... הבנתי.

אגב, לגבי הנושא עצמו ששי העלה, הוא נושא מעניין. השאלה הנשאלת היא כמה אנשים ירצו להשתמש בתחבורה ציבורית מהסוג הזה (כלומר, איזשהו אוטובוס שמגיע לחרמון נניח).
צריכים להגיד שלרוב משקי הבית, וודאי וודאי לרוב מצביעי כחול לבן, יש רכבים פרטיים, לכן קשה לי להאמין שהדוגמא הספציפית הזאת היא רלוונטית עבורם.

זה כמובן לא נוגד את העניין, שהבטחות צריך לקיים. חשוב להגיד אבל שכשמפלגה מבטיחה המון דברים שסותרים אחד את השני (כמו למשל - לא נשב עם נתניהו, ולא נשב עם הערבים), ברור לגמרי
שחלק מאותן ההבטחות הם יצטרכו להפר, וזה גם מה שקרה בפועל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 21 יוני 2020, 16:39

Shay_uzan כתב:
jol9 כתב:

https://youtu.be/qMt5PNwlSq0

נחמד...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 21 יוני 2020, 17:27

סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 21 יוני 2020, 17:54

jol9 כתב:
my man כתב:
jol9 כתב:

אם כבר עדיף ראש הנקרה

אה... הבנתי.

אגב, לגבי הנושא עצמו ששי העלה, הוא נושא מעניין. השאלה הנשאלת היא כמה אנשים ירצו להשתמש בתחבורה ציבורית מהסוג הזה (כלומר, איזשהו אוטובוס שמגיע לחרמון נניח).
צריכים להגיד שלרוב משקי הבית, וודאי וודאי לרוב מצביעי כחול לבן, יש רכבים פרטיים, לכן קשה לי להאמין שהדוגמא הספציפית הזאת היא רלוונטית עבורם.

זה כמובן לא נוגד את העניין, שהבטחות צריך לקיים. חשוב להגיד אבל שכשמפלגה מבטיחה המון דברים שסותרים אחד את השני (כמו למשל - לא נשב עם נתניהו, ולא נשב עם הערבים), ברור לגמרי
שחלק מאותן ההבטחות הם יצטרכו להפר, וזה גם מה שקרה בפועל.
קודם כל, הקביעה שלרוב מצביעי כחול לבן יש רכב לא הייתה מתקבלת אם הייתי מקתלג מצביעי מפלגה אחרת, אז זאת אמירה אומללה.
בנוסף, זה מוזר כי אפילו שאני גר לא בעיר מרכזית שאפשר להסצדר בה בלי רכב לרוב החברים שלי אין רכב והם היו רוצים לצאת בסופשים, לבקר את משפחותיהם וכדומה.
תחבורה ציבורית זה צורך גם בשבת ואינטרס הוא שכמה שיותר אנשים לא יסתמכו על תחבורה פרטית ושאנשים לא יתקעו בבית בסופשים. אז זה אינטרס מאוד חשוב למי שהצביע לה ואם היא זורקת את האינטרס הזה לפח אז לפחות לאות סולידריות שלא תעשה בדיוק ההפך

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 22 יוני 2020, 08:04

אני לא דיברתי על תחבורה ציבורית בכלל אלא על הדוגמא הספציפית הזאת של החרמון.
לי אין שום בעיה ושום התנגדות לתחב״צ בשבת, במתכונת שתתאים לתנועה של סוף שבוע (כמו באירופה).

לגבי עניין הרכבים הפרטיים, זה נשמע לי שמה שאמרתי על מצביעי כח״ל די מדוייק, אבל זה לא העניין המרכזי כאן, אז אפשר לעזוב את זה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 22 יוני 2020, 14:04

jol9 כתב:אני לא דיברתי על תחבורה ציבורית בכלל אלא על הדוגמא הספציפית הזאת של החרמון.
לי אין שום בעיה ושום התנגדות לתחב״צ בשבת, במתכונת שתתאים לתנועה של סוף שבוע (כמו באירופה).

לגבי עניין הרכבים הפרטיים, זה נשמע לי שמה שאמרתי על מצביעי כח״ל די מדוייק, אבל זה לא העניין המרכזי כאן, אז אפשר לעזוב את זה.

מה שאמרת על מצביעי כחול לבן זאת סטיגמה לא נכונה שגם לא קשורה לנושא ולא אמורה לשנות את דעתם
כמו שאני אומר ש"כל מצביעי הליכוד ללא רכב בבית ולכן הם צריכים להיות נגד תחבצ בשבת", לא נכון, לא מדויק, בעיקר לא הגיוני ואם אני אומר את זה בהקשר אחר כולם היו אומרים שאני מתנשא על ליכודניקים ועושים לי שיימינג בכל רשת חברתית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 22 יוני 2020, 14:14

Shay_uzan כתב:
jol9 כתב:אני לא דיברתי על תחבורה ציבורית בכלל אלא על הדוגמא הספציפית הזאת של החרמון.

מה שאמרת על מצביעי כחול לבן זאת סטיגמה לא נכונה שגם לא קשורה לנושא ולא אמורה לשנות את דעתם
כמו שאני אומר ש"כל מצביעי הליכוד ללא רכב בבית ולכן הם צריכים להיות נגד תחבצ בשבת", לא נכון, לא מדויק, בעיקר לא הגיוני ואם אני אומר את זה בהקשר אחר כולם היו אומרים שאני מתנשא על ליכודניקים ועושים לי שיימינג בכל רשת חברתית

תקרא שוב את מה שכתבתי:
לרוב משקי הבית, וודאי וודאי שלרוב מצביעי כחול לבן. לא אמרתי ל"כל מצביעי" כחול לבן, וזה היה רק בשביל להמחיש שרוב המצביעים של כחול לבן באים מרקע סוציו אקונומי גבוה יותר מאלה שמצביעים למפלגות האחרות. לא נראה לי שזה משהו שניתן להתווכח עליו, בטח ובטח לאור הפילוח של תוצאות הבחירות.

אבל שוב אתה גורר אותי למקום שלא רציתי להגיע אליו. דיברנו על התחבורה הציבורית, ולא על כחול לבן...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 23 יוני 2020, 14:00

עצוב שבמדינה במשבר כלכלי הממשלה לא דואגת לעזור לאנשים לצאת מהמשבר הכלכלי אלא למיליונר עם 3 כתבי אישום לא לשלם מיסים... לאן הגענו, 0 מוסר במדינה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־33 אורחים