Switch to full style
כאן מדברים על הכל
פרסם תגובה

ת'רד כדורגל כללי V3

20 ספטמבר 2020, 14:48

נפתח בחדשות האחרונות - ערן זהבי חתם רשמית ב PSV איינדהובן.

Re: ת'רד כדורגל כללי V3

21 ספטמבר 2020, 18:43

נסגר התיק של מיכה ואצלי בחוסר אשמה בסעיף בעילה אסורה בהסכמה ובחוסר עניין לציבור בסעיף הגשת אלכוהול לקטינים.
(יש לי שנאה אישית לסעיף חוסר עניין לציבור אבל בסדר)

21 ספטמבר 2020, 19:22

Shay_uzan כתב:נסגר התיק של מיכה ואצלי בחוסר אשמה בסעיף בעילה אסורה בהסכמה ובחוסר עניין לציבור בסעיף הגשת אלכוהול לקטינים.
צפוי, אבל את התדמית שלהם הם הרסו. הכתם הזה יהיה עליהם על הקריירה.

21 ספטמבר 2020, 21:18

שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:נסגר התיק של מיכה ואצלי בחוסר אשמה בסעיף בעילה אסורה בהסכמה ובחוסר עניין לציבור בסעיף הגשת אלכוהול לקטינים.
צפוי, אבל את התדמית שלהם הם הרסו. הכתם הזה יהיה עליהם על הקריירה.

נכון כל מילה

24 ספטמבר 2020, 21:03

טוטנהאם מתקרבת :laugh2

24 ספטמבר 2020, 21:07

felix_r כתב:טוטנהאם מתקרבת :laugh2
וחשבת שאין סיכוי שזה יקרה
שאפו לחיפה

24 ספטמבר 2020, 21:24

שמואל1 כתב:
felix_r כתב:טוטנהאם מתקרבת :laugh2
וחשבת שאין סיכוי שזה יקרה
שאפו לחיפה

אני לא כועס עליהם על כך שהוכיחו שטעיתי. כל הכבוד! :)

24 ספטמבר 2020, 22:15

גם באר-שבע עושה את שלה מול הסקוטים הפרועים

24 ספטמבר 2020, 22:57

רשמית - מכבי חיפה נגד טוטנהאם בפלייאוף הליגה האירופית! ואו

24 ספטמבר 2020, 22:59

שמואל1 כתב:רשמית - מכבי חיפה נגד טוטנהאם בפלייאוף הליגה האירופית! ואו

מצד אחד זו חוויה גדולה. מצד שני הייתי מעדיף שיקבלו קבוצה קטנה, יעלו לשלב הבתים ,ושם כבר ישחקו נגד קבוצה גדולה כלשהי כמו טוטנהאם

25 ספטמבר 2020, 00:03

הגעתי למסקנה שעליה לליגה אירופית כלשהי בתקופת קורונה כשאין קהל במגרשים היא פשוט מיותרת מבחינת האוהדים. הרי כל החווייה של קבוצה ישראלית במפעלים האלה היא משחקי הבית שמפוצצים בקהל שדוחף ומשרה אווירה יוקרתית ובלי זה מה זה שווה. הרי אף אחד לא באמת מצפה מהקבוצות שלנו לעלות שלב. מעונג זה הופך לנטל.

25 ספטמבר 2020, 00:15

ShiriV כתב:הגעתי למסקנה שעליה לליגה אירופית כלשהי בתקופת קורונה כשאין קהל במגרשים היא פשוט מיותרת מבחינת האוהדים. הרי כל החווייה של קבוצה ישראלית במפעלים האלה היא משחקי הבית שמפוצצים בקהל שדוחף ומשרה אווירה יוקרתית ובלי זה מה זה שווה. הרי אף אחד לא באמת מצפה מהקבוצות שלנו לעלות שלב. מעונג זה הופך לנטל.

אני קצת שונה. לא אוהב להיות באיצטדיון. אוהב לראות בטלויזיה. אבל זה על טעם ועל ריח.

לגבי עלית שלב, באר-שבע עלתה משלב הבתים בעונה שניצחה את אינטר. השנה באר-שבע לא מספיק טובה, אבל מכבי וחיפה מספיק חזקות.

אישית אני מעדיף שיהיו 3 קבוצות ישראליות בשלב הבתים, כי יש לי הרגשה שנשב עוד הרבה זמן בבית בגלל קורונה, וככה לפחות יהיה לנו משהו מבדר בטלויזיה.

25 ספטמבר 2020, 00:18

בחלק מהמדינות יש קהל. למשל ממש עכשיו בגמר הסופר קאפ.

25 ספטמבר 2020, 00:59

felix_r כתב:
ShiriV כתב:הגעתי למסקנה שעליה לליגה אירופית כלשהי בתקופת קורונה כשאין קהל במגרשים היא פשוט מיותרת מבחינת האוהדים. הרי כל החווייה של קבוצה ישראלית במפעלים האלה היא משחקי הבית שמפוצצים בקהל שדוחף ומשרה אווירה יוקרתית ובלי זה מה זה שווה. הרי אף אחד לא באמת מצפה מהקבוצות שלנו לעלות שלב. מעונג זה הופך לנטל.

אני קצת שונה. לא אוהב להיות באיצטדיון. אוהב לראות בטלויזיה. אבל זה על טעם ועל ריח.

לגבי עלית שלב, באר-שבע עלתה משלב הבתים בעונה שניצחה את אינטר. השנה באר-שבע לא מספיק טובה, אבל מכבי וחיפה מספיק חזקות.

אישית אני מעדיף שיהיו 3 קבוצות ישראליות בשלב הבתים, כי יש לי הרגשה שנשב עוד הרבה זמן בבית בגלל קורונה, וככה לפחות יהיה לנו משהו מבדר בטלויזיה.

גם אני לא הולכת לאצטדיונים זה לא משנה. גם צפייה בטלוויזיה באצטדיון ריק מארח את ברצלונה למשל או את אחת הבכירות בליגה האירופית זה לא כיף. תהיה תחושת החמצה.
באירופה יהיו קבוצות שכן יוכלו לארח עם קהל וזה רק יתסכל עוד יותר ויעמיק את הפער המקצועי הגדול.
זה עניין אינדיבידואלי אני לגמרי מכבדת אנשים שעצם העלייה לאירופה מנחמת ומספקת אותם.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

25 ספטמבר 2020, 10:58

אוהד טוטנהאם עם שם למפגש בין טוטנהאם לחיפה

תמונה

30 ספטמבר 2020, 23:34

מישהו ראה את המגן של פאוק מקפיץ עם העקב מעל השוער שלו וכובש שער עצמי? :D

01 אוקטובר 2020, 23:32

זה היה כל כך ברור שקיין יתפוצץ על חיפה

01 אוקטובר 2020, 23:40

אם יש מאמן שיכול להצעיד את נבחרת ישראל למונדיאל או לפחות ליורו, זה אבוקסיס! אז נכון, הכדורגל שלו רחוק מלהלהיב, אבל הוא מאמן של תוצאה. בדיוק כמו שהנבחרת שלנו צריכה - מישהו שיביא תוצאה ולא משנה מה.

01 אוקטובר 2020, 23:53

7:2

01 אוקטובר 2020, 23:56

שמואל1 כתב:7:2
ושלושער של קיין אחרי הסירטון של אבו פאני
פרסם תגובה