המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

אולימפיאדת טוקיו - ישראל מסיימת במקום ה 39

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אולימפיאדת טוקיו

הודעהעל ידי felix_r » 27 יולי 2021, 16:03

הרוסיות ניצחו את אמריקאיות בקרב רב קבוצתי בהתעמלות, והשלימו דאבל, אחרי שאתמול הגברים גם הם זכו בזהב
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 27 יולי 2021, 16:10

היפניות ניצחו את אמריקאיות בגמר הסופט-בול, ועם הזהב הזה שוב עלו למקום הראשון במניין המדליות
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 27 יולי 2021, 19:40

בטניס הנשים, שתי שחקניות יהודיות יפגשו ברבע הגמר - קאמילה ג'ורג'י האיטלקיה נגד אלינה סביטולינה האוקראינית. מחר ב-5:00 בבוקר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 יולי 2021, 20:36

מה הסיפור עם סימון ביילס?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 27 יולי 2021, 20:52

שמואל1 כתב:מה הסיפור עם סימון ביילס?

'I have to focus on my mental health,' says Simone Biles after withdrawing from gold medal event
https://edition.cnn.com/2021/07/27/spor ... index.html
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 יולי 2021, 21:08

אחדשיודע כתב:

'I have to focus on my mental health,' says Simone Biles after withdrawing from gold medal event

קצת מוזר לומר משפט כזה באולימפיאדה. היה לה 5 שנים לעבוד על החלק המנטלי.
נראה לי היא פשוט נכנסה לסרטים בגלל תרגילים פחות טובים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 27 יולי 2021, 21:14

נו באמת שמואל. קל לדבר מהספה.
אף אחד מאיתנו לא נמצא בנעליים שלה ולא מבין את הלחצים שיש עליה לתת הופעות ״מושלמות״. כמו שנאמר פה, היא הגיעה בתור הכוכבת של האולימפיאדה הזאת וכל העיניים היו נשואות אליה. ועוד לפני כן, היא סיפרה שהיא מתמודדת עם חרדות ודיכאונות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mitelka » 27 יולי 2021, 21:34

שמואל1 כתב:
אחדשיודע כתב:

איזה תגובה דוחה.

ביילס מדהימה. שכל העולם ואשתו מזייפים פציעות( מה שלום ה"קלקול קיבה" של רונאלדו בגמר 98?) היא אשכרה אומרת סוף סוף את האמת. הכי קל היה להגיד "פציעה בקרסול" והכל היה עובר בשקט. סוף סוף מישהי שמה את ההתמודדות המנטלית הבלתי נתפסת (גם אוסקה מהטניס עושה את זה בשנים האחרונות) של ספורטאי העל האלה שמגיעים לתחרויות עם רמת ציפיות בלתי נתפסת.

הגיע זמן שנבין שמדובר בבני אדם. שכמו שיש פציעה בקרסול שלא מאפשרת כך גם לפעמים החרדה, הדכאון והנפש לא מסוגלים לתת לספורטאי לעלות לתחרות בדיוק כמו שקרסול פגוע לא יכול.

במקום להתחבא מתחת לפציעה כמו שהאיגוד האמריקאי עשה בהתחלה (הוציא הודעה שנפצעה...) היא בחרה להגיד את האמת . הבחורה נפצעה מנטלית. היא לא מסוגלת להתחרות. להודות בזה? תכונה מדהימה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי A.Parker » 27 יולי 2021, 21:59

Mitelka כתב:
שמואל1 כתב:
אחדשיודע כתב:

איזה תגובה דוחה.

ביילס מדהימה. שכל העולם ואשתו מזייפים פציעות( מה שלום ה"קלקול קיבה" של רונאלדו בגמר 98?) היא אשכרה אומרת סוף סוף את האמת. הכי קל היה להגיד "פציעה בקרסול" והכל היה עובר בשקט. סוף סוף מישהי שמה את ההתמודדות המנטלית הבלתי נתפסת (גם אוסקה מהטניס עושה את זה בשנים האחרונות) של ספורטאי העל האלה שמגיעים לתחרויות עם רמת ציפיות בלתי נתפסת.

הגיע זמן שנבין שמדובר בבני אדם. שכמו שיש פציעה בקרסול שלא מאפשרת כך גם לפעמים החרדה, הדכאון והנפש לא מסוגלים לתת לספורטאי לעלות לתחרות בדיוק כמו שקרסול פגוע לא יכול.

במקום להתחבא מתחת לפציעה כמו שהאיגוד האמריקאי עשה בהתחלה (הוציא הודעה שנפצעה...) היא בחרה להגיד את האמת . הבחורה נפצעה מנטלית. היא לא מסוגלת להתחרות. להודות בזה? תכונה מדהימה.

:like:
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 יולי 2021, 22:23

Mitelka כתב:
שמואל1 כתב:
אחדשיודע כתב:

איזה תגובה דוחה.

התגובה שלי לא דוחה ואני אנסה אסביר מדוע.
אתה בעצמך עשית הקבלה בין חרדה ודכאון לפציעה פיזית, ואני מסכים.
בריאות מנטלית היא נדבך משמעותי בחייו של כל ספורטאי, לא פחות מבריאות פיזית וכושר. וככזאת, צריך להתייחס אליה במלוא הרצינות וקמפיין אולימפי של 5 שנים צריך לכלול בתוכו גם עבודה מנטלית משמעותית, לא פחות מפיזית.

זה חלק מהעניין בלהיות ספורטאי אולימפי וכוכב על. צריך להיות חזק מנטלית לא פחות מפיזית, זה חלק מהספורט. אני ציפיתי מביילס להיות יותר מוכנה באסקפט הזה, זה הכל. וזה הרגיש לי קצת תירוץ להופעות הפחות טובות שלה עד כה. אני חלילה לא מזלזל בחרדה ודכאון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 27 יולי 2021, 22:25

שוכחים גם שהיא הייתה בין המתעמלות שהוטרדו מינית ע״י רופא הנבחרת של ארה״ב דאז, לארי נאסר. החרדות שהיא סובלת מהן הן לא דבר שפותרים בלחיצת כפתור, ובאופן כללי כ״א מתמודד עם חוויות כאלו באופן שונה. וכשכולם מצפים ממך ל-X (או ״מושלם״ במקרה שלה) ואתה לא מרגיש שאתה יכול לספק את זה, זה קשה. בטח במעמד כזה. צריך לנסות להבין ולהיכנס לנעליים של הבנאדם. ״ספורטאי על״ זה עדיין לא רובוט.

אגב, הספורטאי הפעיל הראשון שהציף את עניין הדיכאונות והחרדות בספורט האמריקאי היה דמאר דרוזן, והיה גם את קווין לאב (שלאחרונה פרש מסגל ארה״ב - עם קשר או בלי קשר).
אחדשיודע

הודעהעל ידי Mitelka » 27 יולי 2021, 22:57

אחדשיודע כתב:שוכחים גם שהיא הייתה בין המתעמלות שהוטרדו מינית ע״י רופא הנבחרת של ארה״ב דאז, לארי נאסר. החרדות שהיא סובלת מהן הן לא דבר שפותרים בלחיצת כפתור, ובאופן כללי כ״א מתמודד עם חוויות כאלו באופן שונה. וכשכולם מצפים ממך ל-X (או ״מושלם״ במקרה שלה) ואתה לא מרגיש שאתה יכול לספק את זה, זה קשה. בטח במעמד כזה. צריך לנסות להבין ולהיכנס לנעליים של הבנאדם. ״ספורטאי על״ זה עדיין לא רובוט.

אגב, הספורטאי הפעיל הראשון שהציף את עניין הדיכאונות והחרדות בספורט האמריקאי היה דמאר דרוזן, והיה גם את קווין לאב (שלאחרונה פרש מסגל ארה״ב - עם קשר או בלי קשר).
ומייקל פלפס שרצה להתאבד, ואיאן תורפ.
תראו את הסרט "משקל הזהב".

כמות ספורטאי העל שסובלים מחרדות, דכאונות ואפילו נטיות אובדניות - אנשים לא מבינים כמה היא לא זוטרה.

תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי felix_r » 28 יולי 2021, 00:02

אף אחד לא יודע מה באמת קרה.
אולי התמסטלה, ואז לא יכולה הייתה להתחרות כדי שלא יתפסו אותה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 28 יולי 2021, 02:47

בואו נזכור שספורטאים הם בני אדם וכבר במוקדמות היה נראה שהיא לא מצליחה להכיל את האירוע.
כמו שאמרתי כבר ביום הראשון וכמו שנאמר פה היום, כל הזרקורים עליה מצד אחד ועוד כמה דברים אישים שקורים לה (גם זה נרשם פה) מצד שני וזאת התוצאה וזה לגיטימי מבחינתה ואפילו ראוי להערכה שהיא לא הסתתרה מאחורי פציעה ושמה את התחרות בצד כי היא הבינה שהפגיעה שתהיה אם היא תמשיך בתחרות גדולה יותר. אני מזכיר שהיום פלבס מספר כמה הוא שילם נפשית על התחרויות האלה והמעמד הזה.
אגב, 5 שנים עבודה מנטלית זה לא אומר שזה יצליח, זה יכול לקחת גם קריירה שלמה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 28 יולי 2021, 06:17

איתי שני, המדורג 60 מתוך 64 בקשתות, הדיח את המקום החמישי ולאחר מכן ניצח את היריב ההודי והגיע ל8 האחרונים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 יולי 2021, 08:29

די מדהים מה שקרה ב-200X4. הבריטים כמעט קבעו שיא עולם חדש, בעוד האמריקאים אפילו לא עלו על הפודיום (משהו שלא קרה להם מעולם במשחה הזה). בכל אופן, הבריטים רשמו תוצאה של 6:58.58 דקות, מרחק 3 מאיות משיא העולם. השיא נקבע ע"י נבחרת השליחים של ארה"ב (עם פלפס ולוכטה בין היתר) באליפות העולם ברומא מ-2009, עוד עם החליפות המיוחדות (שנפסלו קצת אחרי זה לשימוש). כך שזה שיא קשה מאוד לשבירה.
סנסציה בבריכה: ארה"ב מחוץ לפודיום ב-200X4 מטר חופשי
החל מ-1908, האמריקאים זכו במדליה במשחה בכל אולימפיאדה בה השתתפו (לא כולל מוסקבה 1980 המוחרמת) - והפעם סיימו במקום הרביעי בלבד. בריטניה ניצחה עם תוצאה נפלאה. טיטמוס רשמה זהב שני מרשים אחרי שקבעה 1:53.50 שניות ב-200 מטר חופשי. לדקי איכזבה וסיימה חמישית, אך תיקנה במשחה החזק שלה ל-1,500 מטר
https://www.ynet.co.il/sport/article/bksx5ec0o
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 28 יולי 2021, 09:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 יולי 2021, 08:41

אחדשיודע כתב:
אחדשיודע כתב:
אחדשיודע כתב:שייט: בתום היום השני (3 שיוטים נוספים), קטי ספיצ׳קוב נשארה במקום ה-5 (סיימה במקומות 7, 10 ו-3). יש לה כעת 27 נקודות שליליות (אחרי שזורקים את השיוט החלש). למקום הראשון והשני (צרפתייה ובריטית) יש 14 נקודות שליליות, למקום השלישי (סינית) 16 ולמקום הרביעי (איטלקיה) 25. מאחוריה במקום השישי נמצאת הולנדית עם 31 נקודות שליליות. אם היא רוצה מדליה, היא תצטרך לתת קצת יותר בשיוטים הבאים (עוד 6 שיוטים רגילים + שיוט מדליות).

יואב כהן סיים את השיוטים הרביעי והחמישי במקום ה-7. בשיוט החמישי הוא היה במקום ה-1 אחרי שני מצופים, ואז הימר על כיוון לא נכון והידרדר בדירוג עד למקום ה-7. חבל. כרגע הוא במקום השישי הכללי (עם אותו ניקוד כמו הצרפתי שבמקום ה-5 - שניצח בשיוט האחרון), אבל יש לו עוד שיוט אחד היום.

אז את השיוט השישי, הוא סיים במקום ה-8. וכעת הוא שוב במקום ה-5 הכללי, עם 30 נקודות שליליות (אחרי שזורקים את השיט החלש ביותר שלו) - בדיוק כמו למדורג השישי (הפולני). למקום הראשון (ההולנדי, אלוף העולם 3 פעמים ברציפות) יש 15 נק׳ שליליות, למקום השני (האיטלקי) 16, למקום השלישי (השוויצרי) 20 ולמקום הרביעי (הצרפתי שניצח בשני השיוטים האחרונים) 23.

מחר יום חופש, וברביעי חוזרים ל-3 שיוטים נוספים.

טוב, שניהם התרחקו מהפודיום בתום 3 שיוטים נוספים.
קטי ספיצ'קוב סיימה 13, 13 ו-9 וכעת ממוקמת במקום ה-7 הכללי עם 59 נקודות שליליות. מרחק גדול מאוד של 34 נקודות מהמקום השלישי.
יואב כהן סיים 6, 7 ו-16 וכעת ממוקם במקום ה-6 הכללי עם 52 נקודות שליליות. מרחק 13 נקודות מהמקום השלישי.

הסתיימו 9 שיוטים ונותרו עוד 3 שיוטים מחר + שיוט מדליות בשבת (ל-10 הראשונים).
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 יולי 2021, 08:45

אחדשיודע כתב:בטניס הנשים, שתי שחקניות יהודיות יפגשו ברבע הגמר - קאמילה ג'ורג'י האיטלקיה נגד אלינה סביטולינה האוקראינית. מחר ב-5:00 בבוקר.

סביטולינה העפילה לחצי הגמר עם 6:4 ו-6:4.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 יולי 2021, 09:22

סימון ביילס פרשה גם מהתחרות האישית בקרב-רב.
After further medical evaluation, Simone Biles has withdrawn from the final individual all-around competition. We wholeheartedly support Simone’s decision and applaud her bravery in prioritizing her well-being. Her courage shows, yet again, why she is a role model for so many
https://t.co/6ILdtSQF7o
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 יולי 2021, 09:28

אחדשיודע כתב:סימון ביילס פרשה גם מהתחרות האישית בקרב-רב.
After further medical evaluation, Simone Biles has withdrawn from the final individual all-around competition. We wholeheartedly support Simone’s decision and applaud her bravery in prioritizing her well-being. Her courage shows, yet again, why she is a role model for so many
https://t.co/6ILdtSQF7o
ואו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־54 אורחים