המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

טורניר הכדורסל האולימפי - זהב לארה"ב, בלאט זוכה בארד

Re: אשכול אירופה: חדשות, החתמות, תוצאות משחקים וכו'

הודעהעל ידי rc4991 » 19 יולי 2012, 19:49

ספרד נראית ממש רע והיא ניצחה כמעט את כל משחקי ההכנה שלה בפחות מדו ספרתי
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 19 יולי 2012, 19:50

rc4991 כתב:ספרד נראית ממש רע והיא ניצחה כמעט את כל משחקי ההכנה שלה בפחות מדו ספרתי

הם יגיעו עם אובר מוטיבציה נגד ארה"ב.
אני ממש לא אומר שהם פיבוריטים, אבל גם לא בעמדה של לפתוח רגליים לאמריקאים.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 19 יולי 2012, 19:51

asafb96 כתב:
yarinsaky כתב:עדיין, הייתי לוקח את מאלון, , רובינסון ויואינג לפני הגבוהים של היום. ( בעיקר השניים הראשונים ).

אין ספק. גם את בראקלי. אבל ההבדל לא מאוד גדול בין הסגלים

ההבדל לא מאוד גדול (לדעתי כן, אבל ניחה), בגלל שמג'יק ובירד היו בשלהי הקריירה שלהם, אחד עם פציעת גב ואחד עם הנשאות המפורסמת.

אבל אם לקחת את נבחרת החלומות איזה שנתיים-שלוש אחורה, אז לטעמי אין שום מקום להשוואה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 19 יולי 2012, 20:48

asafb96 כתב:
yarinsaky כתב:הכול נכון, וזה יעבוד מול כל נבחרת בלי בעיות, אבל לדעתי מול ספרד הם כן יכולים להיתקל בבעייה ביום נתון.

בכלל, שמעתי את קובי שהשווה את הנבחרת הנוכחית לזו של 92 וטען שהיא טובה יותר, בדיחה מוצלחת. :)

אין ספק, ביום נתון הספרדים יכולים לעקוץ. אבל האמריקאים פייבוריטים
הבדיחה של קובי אכן מאוד מצחיקה :D בסגל מלא אולי היה להם סיכוי (עם וויד, גריפין, האווארד וביינום), אבל לסגל הזה ממש אין מה למכור מול הדרים טים המקורית.

גם דרים טים ההיא תאורטית עוד יכלה להתחזק. הגבוה ההיא טוב של אותם שנים לדעתי (האקים) לא היה שם, על תקן שחקן המכללות יכלו לקחת את שאק במקום לייטנר ואייזאה תומאס לא קיבל הזמנה בעיקר בגלל שמייקל ומג'יק לא אהבו אותו.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 19 יולי 2012, 21:11

misha כתב:
asafb96 כתב:
yarinsaky כתב:הכול נכון, וזה יעבוד מול כל נבחרת בלי בעיות, אבל לדעתי מול ספרד הם כן יכולים להיתקל בבעייה ביום נתון.

בכלל, שמעתי את קובי שהשווה את הנבחרת הנוכחית לזו של 92 וטען שהיא טובה יותר, בדיחה מוצלחת. :)

אין ספק, ביום נתון הספרדים יכולים לעקוץ. אבל האמריקאים פייבוריטים
הבדיחה של קובי אכן מאוד מצחיקה :D בסגל מלא אולי היה להם סיכוי (עם וויד, גריפין, האווארד וביינום), אבל לסגל הזה ממש אין מה למכור מול הדרים טים המקורית.

גם דרים טים ההיא תאורטית עוד יכלה להתחזק. הגבוה ההיא טוב של אותם שנים לדעתי (האקים) לא היה שם, על תקן שחקן המכללות יכלו לקחת את שאק במקום לייטנר ואייזאה תומאס לא קיבל הזמנה בעיקר בגלל שמייקל ומג'יק לא אהבו אותו.

להאקים עדיין לא הייתה אזרחות אמריקאית אז אם אני לא טועה, שאק של אז לא ממש היה תורם משהו כשיש את יואינג ורובינסון, וגם איזייה תומאס לא היה איבדה כזאת גדולה שיש את מג'יק וסטוקטון
מה שאני מדבר עליו זה פציעות. בסגל מלא, הדרים טים של היום היא קבוצה אדירה. אולי עדיין לא ברמה של המקורית, אבל יכולה לתת פייט
asafb96

Re: טורניר הכדורסל האולימפי - מישהו יעצור את ארה"ב?

הודעהעל ידי misha » 19 יולי 2012, 21:19

נכון, שכחתי לגבי האזרחות שלו, הוא קיבל אותו שנה מאוחר יותר. אבל שאק בטח היה תורם יותר מלייטנר ואייזאה היה מועיל יותר ממג'יק שהיה שנה אחרי הפרישה וסטוקטון שהגיע פצוע לאותו טורניר (אם אני לא טועה). גם את דומיניק ובטח עוד מישהו ששכחתי אפשר להוסיף לרשימה.
לא שזה היה משנה יותר מדי למה שהיה אז, רק לדיון התאורטי לגבי מקסימום כישרון בהשוואה בין התקופות. אבל ככה או ככה, גם אם הנבחרת של היום הייתה בהרכב מלא, הדרים טים המקורית הייתה מנצחת..
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 19 יולי 2012, 21:25

misha כתב:נכון, שכחתי לגבי האזרחות שלו, הוא קיבל אותו שנה מאוחר יותר. אבל שאק בטח היה תורם יותר מלייטנר ואייזאה היה מועיל יותר ממג'יק שהיה שנה אחרי הפרישה וסטוקטון שהגיע פצוע לאותו טורניר (אם אני לא טועה). גם את דומיניק ובטח עוד מישהו ששכחתי אפשר להוסיף לרשימה.
לא שזה היה משנה יותר מדי למה שהיה אז, רק לדיון התאורטי לגבי מקסימום כישרון בהשוואה בין התקופות. אבל ככה או ככה, גם אם הנבחרת של היום הייתה בהרכב מלא, הדרים טים המקורית הייתה מנצחת..

שאק אולי היה מועיל יותר מלייטנר על הנייר, אבל אני ממש לא חושב שהוא היה מקבל יותר מדי דקות, ותורם תרומה אמיתית, שלפניו יש את רובינסון ויואינג. הוא עדיין היה שחקן מכללות ואין סיכוי שהוא היה תופס מקום בכיר ברוטציה.
אייזאה אולי היה מועיל יותר ממג'יק אולי שכבר היה מבוגר, אבל לא משהו משמעותי, כי מג'יק עדיין היה שחקן גדול, ואני לא חושב שהחלפה שלו במג'יק הייתה מועילה, בטח שלא משמעותית. כנ"ל סטוקטון.
חוץ מזה, אם אייזאה היה שם, היו יכולות להיות הרבה מאוד בעיות ותככים פנימיים בתוך הנבחרת בינו לבין מייקל וסקוטי.
מבחינה תיאורתית, הדרים טים המקורית יותר מוכשרת על הנייר, אבל אני חושב שנבחרת שכוללת את פול, רוז, וויד, קובי, לברון, דוראנט, גריפין, לאב, האווארד וביינום, הייתה יכולה לתת להם פייט יפה
asafb96

הודעהעל ידי misha » 19 יולי 2012, 21:45

אולי לא אבל שאק כבר אז היה שחקן של 24/14 (עונת הרוקי שלו).זה שהוא לא היה כמעט מקבל דקות רק מראה על עוצמת הקן הקדמי של אז שלא רואה את זה של היום ממטר. מג'ייק היה נשאר בכל מקרה אבל אם הם היו משחקים מול איום אמיתי אז ברור שאייזאה היה נכנס במקום סטוקטון ששהיה פצוע שיחק הכי מעט דקות מכל הסגל. הייתי גם אולי מחליף את מאלין בדומיניק. אבל כל זה באמת פחות משנה. הכל על הנייר.

פייט אולי אבל די ברור מי הנבחרת עדיפה יותר גם מבחינת כישרון (אם אתה בוחר את ה12 הכי טובים משם ומשם, אולי 4 במקרה הטוב יכנסו מהנבחרת של היום), גם מבחינת עומק (קן קדמי ולא רק) וגם למי היה את השחקן הכי טוב על המגרש (מייקל ועוד בשיא של השיא). הקן האחורי ששיחק שם, גם אם לארי ומ'גיק היו אחרי השיא, אלה השחקנים הכי טובים אי פעם בעמדות 1-2-3.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 19 יולי 2012, 21:51

misha כתב:אולי לא אבל שאק כבר אז היה שחקן של 24/14 (עונת הרוקי שלו).זה שהוא לא היה כמעט מקבל דקות רק מראה על עוצמת הקן הקדמי של אז שלא רואה את זה של היום ממטר. מג'ייק היה נשאר בכל מקרה אבל אם הם היו משחקים מול איום אמיתי אז ברור שאייזאה היה נכנס במקום סטוקטון ששהיה פצוע שיחק הכי מעט דקות מכל הסגל. הייתי גם אולי מחליף את מאלין בדומיניק. אבל כל זה באמת פחות משנה. הכל על הנייר.

פייט אולי אבל די ברור מי הנבחרת עדיפה יותר גם מבחינת כישרון (אם אתה בוחר את ה12 הכי טובים משם ומשם, אולי 4 במקרה הטוב יכנסו מהנבחרת של היום), גם מבחינת עומק (קן קדמי ולא רק) וגם למי היה את השחקן הכי טוב על המגרש (מייקל ועוד בשיא של השיא). הקן האחורי ששיחק שם, גם אם לארי ומ'גיק היו אחרי השיא, אלה השחקנים הכי טובים אי פעם בעמדות 1-2-3.

שאק עדיין היה שחקן מכללות, עונת הרוקי שלו הייתה שנה אחרי הטורניר בברצלונה.
החילופים האלה של אייזאה בסטוקטון ודומיניק במאלין היו די שוליים לדעתי, וכמעט שלא היו משפיעים.
בשורה התחתונה אני מסכים, הדרים טים של אז עדיפה מבחינת כישרון, אבל הדרים טים של היום (עם סגל מלא) כן יכולה לתת פייט, וכן יכולה לנצח ביום נתון. בעיקר בגלל שמג'יק ולארי היו בשולי הקריירה, אם אתה שם את שניהם בשיאם באותה דרים טים, אז זאת קבוצה בלתי ניתנת לעצירה.
asafb96

הודעהעל ידי misha » 19 יולי 2012, 22:04

עונת הרוקי שלו היית מיד אחרי האליפות ההיא, בדומה ללייטנר, לא שנה אחרי. הם התחרו על המקום ולייטנר, שזכה באליפות באותה שנה ועשה קריירת מכללות אדירה, זכה.
שינויים האלה אולי לא משמעותיים מדי אבל הם רק באים להראות שגם את הנבחרת ההיא אפשר היה, גם אם קצת ,לחזק.
במשחק נתון הם אולי היו מנצחים פעם ב אבל בסדרה - אין מצב. גם כשמג'יק ולארי היו בסוף הקריירה הם חיפו על ירידה באתלטיות עם אינטליגנציית משחק שלא תמצא היום. חוץ מהם, שאר השחקנים שם היו בשיא הקריירה (לייטנר לא נחשב). בסופו של דבר, הדרים טים של אז עדיפה בכל פרמטר משמעותי.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי asafb96 » 19 יולי 2012, 22:10

misha כתב:עונת הרוקי שלו היית מיד אחרי האליפות ההיא, בדומה ללייטנר, לא שנה אחרי. הם התחרו על המקום ולייטנר, שזכה באליפות באותה שנה ועשה קריירת מכללות אדירה, זכה.
שינויים האלה אולי לא משמעותיים מדי אבל הם רק באים להראות שגם את הנבחרת ההיא אפשר היה, גם אם קצת ,לחזק.
במשחק נתון הם אולי היו מנצחים פעם ב אבל בסדרה - אין מצב. גם כשמג'יק ולארי היו בסוף הקריירה הם חיפו על ירידה באתלטיות עם אינטליגנציית משחק שלא תמצא היום. חוץ מהם, שאר השחקנים שם היו בשיא הקריירה (לייטנר לא נחשב). בסופו של דבר, הדרים טים של אז עדיפה בכל פרמטר משמעותי.

כן, זאת הכוונה. הוא לא בא אחרי עונת רוקי, אלא אחרי עונה בקולג'ים. וטוב ככל שיהיה, הוא לא יכל אז, כשחקן קולג', לתפוס מקום ברוטציה כשיש את יואינג ורובניסון.
לגבי האיכות, אנחנו פחות או יותר מסכימים. הדרים טים של 92 עדיפה וטובה יותר, אבל לא בפער גדול ומשמעותי, והקבוצה של היום יכולה לתת פייט טוב וראוי, בטח שטוב יותר מכל הנבחרות שקיבלו בברצלונה 30-40 הפרש כל משחק
asafb96

הודעהעל ידי misha » 19 יולי 2012, 22:16

לדעתי בפער יחסית משמעותי.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי felix_r » 29 יולי 2012, 10:08

היום כבר התחילו לשחק.
בבוקר ניגריה ניצחה את טוניס.
עכשיו ברזיל - אוסטרליה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי misha » 29 יולי 2012, 10:48

http://www.sportlemon.tv/v-4/2/100/v-430017.html

משחק מפוזר עם הרבה טעויות. 36-35 לברזיל במחצית.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי felix_r » 29 יולי 2012, 10:54

אלכס גארסיה - קופי רוברטו קרלוס :grin
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי rc4991 » 29 יולי 2012, 11:29

בושה לברזילאים שהם לא מצליחים למסור
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 29 יולי 2012, 11:50

אנדרסן ואינגלס מרשימים מאוד
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 29 יולי 2012, 12:01

ברזיל מנצחת 75-71 את אוסטרליה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 29 יולי 2012, 12:08

הוארטס היה נפלא. גם מילס היה טוב מאוד אבל קצת שכונתי מדי לטעמי.
Dperk

הודעהעל ידי er79 » 29 יולי 2012, 12:25

הוארטס עם 15 נק' ו-10 אס'. רכז פנטסטי. ואייק דיוגו, שקצת ירד מסדר היום לאחרונה (למרות שהוא עדיין מלפפון כל עוד לא חתם באף קבוצה) עם 13 נק' במדי ניגריה, שנתנו משחק מעאפן נגד תוניסיה. מפתיע בעיקר לאור תצוגות השיא שלהם במוקדמות.
er79

הקודםהבא

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־6 אורחים