המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

המשלחת הישראלית

Re: המשלחת הישראלית

הודעהעל ידי felix_r » 03 אוגוסט 2012, 08:37

שחף כתב:
felix_r כתב:הטלויזיה הישראלית זה פשוט בושה לאנשות.
אז נכון, זאבי עשה פדיחה, ונכשל. זה לא נעים ומצער, אבל זה קורה. עכשיו חייבים להראות את הקרב שלו כל חצי שעה במשך יום שלם??? נו באמת! מה זה? עד כמה העתונות יכולה להיות מגעילה וחסרת רחמים?

בקוריאה הוא לא היה חוזר הביתה בכלל

אתה יודע מה? זה פחות מגעיל אותי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שחף » 03 אוגוסט 2012, 15:59

אני בכלל לא ראיתי מה שאתה מדבר עליו, מסתבר. המון תגובות של "אריק אנחנו אוהבים אותך וכו'". גם בפייסבוק וגם באתרים. אני לא אומר שצריך לדרוס ולרמוס כל אחד, אבל לא צריך להגיע למצב שנשיא המדינה מתקשר לספורטאי שהפסיד בסיבוב הראשון(!!!) כדי להגיד לו שתומכים בו. אתה מדמיין את אובאמה מתקשר ללברון כדי להגיד לו כל הכבוד על המאמץ אם האמריקאים לא יזכו בזהב? אני מניח שלא.
שחף

הודעהעל ידי LIAV10 » 03 אוגוסט 2012, 16:10

לדעתי באולימפיאדה הזאת נגמור בלי מדליה, את שטילוב ניחסו בחדשות הספורט ויש לי תחושה שקורזיץ תאבד את זה ברגע האחרון..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי עידן » 03 אוגוסט 2012, 17:22

LIAV10 כתב:לדעתי באולימפיאדה הזאת נגמור בלי מדליה, את שטילוב ניחסו בחדשות הספורט ויש לי תחושה שקורזיץ תאבד את זה ברגע האחרון..

חס וחלילה... :/

זה כבר באמת יהיה כישלון מוחלט. לא ציפיתי שנחזור "עם כמה מדליות" כמו ההתפארויות של חלק מהעסקנים, אבל לחזור בלי אף מדליה יהיה כישלון חרוץ.
עידן

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 03 אוגוסט 2012, 17:45

מה שהכי מביך אותי במדליות ישראליות זה שמאז שהספורטאים שלנו מחליטים שהם הולכים להיות ספורטאים והם לא כדורסלנים או כדורגלנים המדינה לא נותנת להם כלום
הם צריכים לעבוד בשתי עבודות בנוסף לאימונים שלהם, הם צריכים לשלם על הטיסה לתחרויות, הם צריכים לשלם על הטיסות של המאמנים שלהם ובנוסף הם גם לא מקבלים מענקים..אבל כשהם זוכים במדליה? יקבלו שיחה מהפוליטיקאי הזה ושיחה מהפוליטיקאי הזה כי פתאום הם החליטו שהם כן מייצגים את ישראל, אחרי שהם זכו במדליה ולא לפני כשהם לא קיבלו אגורה..מביך
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 03 אוגוסט 2012, 17:51

Holiday_Armadillo כתב:מה שהכי מביך אותי במדליות ישראליות זה שמאז שהספורטאים שלנו מחליטים שהם הולכים להיות ספורטאים והם לא כדורסלנים או כדורגלנים המדינה לא נותנת להם כלום
הם צריכים לעבוד בשתי עבודות בנוסף לאימונים שלהם, הם צריכים לשלם על הטיסה לתחרויות, הם צריכים לשלם על הטיסות של המאמנים שלהם ובנוסף הם גם לא מקבלים מענקים..אבל כשהם זוכים במדליה? יקבלו שיחה מהפוליטיקאי הזה ושיחה מהפוליטיקאי הזה כי פתאום הם החליטו שהם כן מייצגים את ישראל, אחרי שהם זכו במדליה ולא לפני כשהם לא קיבלו אגורה..מביך

מסכים עם כל מילה
עידן

הודעהעל ידי jol9 » 03 אוגוסט 2012, 21:43

Holiday_Armadillo כתב:מה שהכי מביך אותי במדליות ישראליות זה שמאז שהספורטאים שלנו מחליטים שהם הולכים להיות ספורטאים והם לא כדורסלנים או כדורגלנים המדינה לא נותנת להם כלום

זה מה שכתבתי בהקשר לטומרקין. יש כאן בחור, שעם ישקיעו בו כמו שצריך להשקיע בספורטאי ברמה הזאת, יש סיכוי לראות את ההישג האולימפי הכי גדול בתולדות המדינה,
בענף השני הכי מרכזי באולימפיאדה.
זה דורש לא מעט השקעה כספית, אבל אם זה לא יקרה, אז גם מדליה לעולם לא תבוא.
אם אפשר לעשות את זה בכל מדינה מפותחת ונורמלית בעולם, אז גם בארץ אפשר לעשות את זה, ל4-5 ספורטאים שהם הקרם של הקרם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי michael » 04 אוגוסט 2012, 15:05

נעליים קונים מהר , וגרביים לא חסר.
אז למה גונבים לנו את הנעליים דווקא באולימפיאדה ?
אחד הסיפורים ההזוהים בתולדות הספורט העולמי בכלל ובספורט הישראלי בפרט.

סנפורד טען: נעלי הריצה שלי נגנבו.
תקרית ביזארית לפני מוקדמות ה-400 מטר:
הישראלי הגיע לשופטים ואמר כי נעליו לא היו בתיקו האישי. בסופו של דבר לא העפיל לחצי הגמר.
רגע לפני פתיחת המירוץ, הישראלי התעכב והיה נראה כאילו כל האצנים מחכים לו. לאחר בירור התברר כי סנפורד דיבר עם השופטים וטען כי נעלי הריצה שלו נגנבו, רגע לפני פתיחת התחרות.

"גנבו לי את הספייקס" זעם דונלד סנפורד בתום מוקדמות ריצת ה-400 מטר באיצטדיון האולימפי הבוקר בלונדון. סנפורד שיפר את תוצאת השנה שלוב-5 מאיות ורשם שיא ישראלי 45.71 שניות, שהביאה אותו אל המקום החמישי במקצה השלישי.

סנפורד נראה עסוק בקשירת נעליו לפני הריצה, ואכן היה נראה כי משהו לא כשורה על המסלול. בסוף התברר כי כנראה נעליו נגנבו מתיקו האישי והוא השאיל נעליים מרץ אחר ככל הנראה. בסיום הוא הטיח בזעם את נעלי האימון שלו לכוון דני אורן, מתאם היחידה לספורט הישגי, ונעלם אל המלתחה.

לכתבה המלאה :
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/392/ ... =3&cat=627
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי עידן » 05 אוגוסט 2012, 08:18

היום זה היום הכי חשוב כנראה למשלחת שלנו, אם ברצוננו לחזור עם מדליה אחת או שתיים. צריך להחזיק אצבעות חזק!
עידן

הודעהעל ידי עידן » 05 אוגוסט 2012, 13:04

כמעט רשמית זו המשלחת הישראלית הכי חלשה מאז 1992. יש סיכוי לא רע שנסיים בלי אף מדליה.
עידן

הודעהעל ידי LIAV10 » 05 אוגוסט 2012, 13:05

שטילוב סיים את דרכו בלי מדלייה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי misha » 05 אוגוסט 2012, 15:08

יום מאכזב מאוד. דווקא בגמר שטילוב לא הראה למה הוא מסוגל. עכשיו כל הלחץ על לי. אם היא תפשל בשיוט המדליות, יקטע רצף שהתחיל ב1992 של מדליה אחת לפחות פר משחקים.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי עידן » 05 אוגוסט 2012, 16:36

misha כתב:יום מאכזב מאוד. דווקא בגמר שטילוב לא הראה למה הוא מסוגל

תראה, בתכל'ס, אחרי שראיתי את הביצועים של השניים שסיימו ראשונים-אני לא חושב שהיה לו סיכוי אפילו אם הוא היה מבצע תרגיל מושלם-הוא לא ברמות האלו בכלל. אני אומר את זה עם הרבה צער, כי חשבתי שהוא כן, אבל כנראה שטעיתי.

מקום שלישי הוא כן ריאלי, אבל התרגיל ששטילוב ביצע היום כנראה באמת לא היה ראוי גם למיקום הזה.

כל זה לא גורע מהעובדה ששטילוב ספורטאי אדיר, אשר הוביל את ישראל להישג שיא באחד הענפים האולימפיים הכי נחשבים.
עידן

הודעהעל ידי ankram » 06 אוגוסט 2012, 05:03

עידן כתב:כמעט רשמית זו המשלחת הישראלית הכי חלשה מאז 1992. יש סיכוי לא רע שנסיים בלי אף מדליה.

ועדיין ,לעמוד בקריטריון אולימפי , זה משהו שמליונים לא מסוגלים , מה לעשות שמדינת ישראל מעדיפה לממן בחורי ישיבות ע"פ ספורט ותרבות , אין לנו על מה להלין , אני מצדיע לספורטאינו שלמרות המדינה מגיעים להשגים כאלו.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי עידן » 06 אוגוסט 2012, 07:20

ankram כתב:
עידן כתב:כמעט רשמית זו המשלחת הישראלית הכי חלשה מאז 1992. יש סיכוי לא רע שנסיים בלי אף מדליה.

ועדיין ,לעמוד בקריטריון אולימפי , זה משהו שמליונים לא מסוגלים , מה לעשות שמדינת ישראל מעדיפה לממן בחורי ישיבות ע"פ ספורט ותרבות , אין לנו על מה להלין , אני מצדיע לספורטאינו שלמרות המדינה מגיעים להשגים כאלו.

גם אני. אין לי דבר כנגד הספורטאים, שלא ישתמע מדברי כך. אבל מה לעשות שבשורה התחתונה מבחן התוצאה הוא שקובע, ורוב ספורטאי המשלחת עפו בשלבים הראשונים, כולל כאלו שהיו מהם ציפיות.

על כל פנים-אני מעריך מאוד כל ספורטאי וספורטאית שעושים את המקסימום.
עידן

הודעהעל ידי ankram » 06 אוגוסט 2012, 07:32

עידן כתב:
ankram כתב:

גם אני. אין לי דבר כנגד הספורטאים, שלא ישתמע מדברי כך. אבל מה לעשות שבשורה התחתונה מבחן התוצאה הוא שקובע, ורוב ספורטאי המשלחת עפו בשלבים הראשונים, כולל כאלו שהיו מהם ציפיות.

צפיות לפי הבנתי יש רק לכריות אולי גם לשמיכות , מי שציפה מזאבי להביא מדליה בגילו התקדם , שברזומה שלו הצלחה אולימפית אחת מתוך 3 אולימפיאדות (זאת הרביעית) , סופו להתאכזב.
למעט הוא הצפיות מרוכזות בעיקר בשטילוב וקורזיץ.
קורזיץ בתמונה חזק , ושטילוב לדעתי השיג תוצאה אדירה בכל קנה מידה.
היחיד במשלחת שאני חושב שלא עמד בצפיות (שוב , צפיות שהועד האולימפי שלנו הגדיר....) הוא שחר צוברי , אבל קשה לי לבוא בטענות לזוכה מדליה אולימפית.

גם מבחן התוצאה הוא משפט שקל מאד לומר אותו , זאת משלחת קטנה , עם מעט מאד אופציות בכל ענף , קלעי אחד , מתעמל אחד , מתעמלת אחת , טניסאי בדמינגטון אחד , אתלט אחד , הסיכוי להצלחה הוא מזערי.

אני מעריץ את הספורטאים שלנו , גם אם הוא לא "עמדו בצפיות" , להיות ספורטאי במדינה הזאת , זה כבר הישג , להיות ספורטאי אולימפי , זה הישג גדול , להגיע לשיא שלך באולימפיאדה זה הישג עצום , לזכות במדליה זה בלתי נתפס.

זה פחות או יותר סקלת הצפיות שלי.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 06 אוגוסט 2012, 10:35

ankram כתב:
עידן כתב:
ankram כתב:

צפיות לפי הבנתי יש רק לכריות אולי גם לשמיכות , מי שציפה מזאבי להביא מדליה בגילו התקדם , שברזומה שלו הצלחה אולימפית אחת מתוך 3 אולימפיאדות (זאת הרביעית) , סופו להתאכזב.
היחיד במשלחת שאני חושב שלא עמד בצפיות (שוב , צפיות שהועד האולימפי שלנו הגדיר....) הוא שחר צוברי , אבל קשה לי לבוא בטענות לזוכה מדליה אולימפית.

גם מבחן התוצאה הוא משפט שקל מאד לומר אותו , זאת משלחת קטנה , עם מעט מאד אופציות בכל ענף , קלעי אחד , מתעמל אחד , מתעמלת אחת , טניסאי בדמינגטון אחד , אתלט אחד , הסיכוי להצלחה הוא מזערי.

אני מעריץ את הספורטאים שלנו , גם אם הוא לא "עמדו בצפיות" , להיות ספורטאי במדינה הזאת , זה כבר הישג , להיות ספורטאי אולימפי , זה הישג גדול , להגיע לשיא שלך באולימפיאדה זה הישג עצום , לזכות במדליה זה בלתי נתפס.

אני מסכים איתך, אבל אני חושב שסקלת הציפיות שלך קצת צנועה מדי. אין שום סיבה שמדינות מפותחת וחולת ספורט כמו ישראל, לא תהיה מסוגלת להצליח באולימפיאדה.

נכון שיש לנו בעיה להשקיע בספורט, בגלל העניינים הביטחוניים, אבל אני חושב שאסור להסתכל על ההשקעה בספורט כמותרות, בדיוק כמו שהשקעה בתיאטרון ובתרבות היא לא מותרות,
אלא חובה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Frid » 06 אוגוסט 2012, 11:50

מה שאני לא מצליח להבין איך נגיד לקאזחסטן יש כבר איזה 6 מדליות וכולן מזהב ! מה הם עושים יותר טוב מאיתנו?
Frid

הודעהעל ידי ankram » 06 אוגוסט 2012, 12:20

jol9 כתב:
ankram כתב:
עידן כתב:
ankram כתב:

אני מסכים איתך, אבל אני חושב שסקלת הציפיות שלך קצת צנועה מדי. אין שום סיבה שמדינות מפותחת וחולת ספורט כמו ישראל, לא תהיה מסוגלת להצליח באולימפיאדה.

נכון שיש לנו בעיה להשקיע בספורט, בגלל העניינים הביטחוניים, אבל אני חושב שאסור להסתכל על ההשקעה בספורט כמותרות, בדיוק כמו שהשקעה בתיאטרון ובתרבות היא לא מותרות,
אלא חובה.

כל עוד התקציב של הספורט(מלבד הכדורגל) יסתכם בסכום שניתן אולי לקנות בו שוקו ולחמניה וגם זה בלי ה "קשה" , אז סקלת הצפיות שלי (וגם של כולנו) צריכה להיות בהתאם.
כמו מכבי - שהתקציב של מכבי מאפשר אך ורק רכישת שחקנים בינוניים על הנייר , סקלת הצפיות שלנו צריכ הלהיות בהתאם.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 07 אוגוסט 2012, 07:44

Frid כתב:מה שאני לא מצליח להבין איך נגיד לקאזחסטן יש כבר איזה 6 מדליות וכולן מזהב ! מה הם עושים יותר טוב מאיתנו?

אתה שואל ברצינות??
אם כן, אז קזאחסטאן תמיד סיפקה לברה"מ ספורטאים בתחומים של האבקות, הרמת משקולות ואתלטיקה.
זה לא מפתיע שהספורטאים שלהם ממשיכים את המסורת וזוכים במדליות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־9 אורחים