המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

Re: ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

הודעהעל ידי yiffy » 03 אוגוסט 2012, 16:07

אלוהים ישמור! זה היה משחק מטורף, אחד הגדולים בקריירה של רוג'ר.
הוא באמת היה לא במיטבו, אבל הסרב פשוט הרים אותו פעם אחר פעם לאורך כל המערכה השלישית ההיסטרית הזו.
דל-פוטרו מגיע כל פעם קרוב יותר ויותר, אבל השנה על כל משטח ובכל מצב, בסוף הטוב מנצח. משחק קודם הוא הוביל בשתי מערכות. המשחק הזה הוא גרר את המשחק עמוק לתוך ה-4 שעות. אולי במשחק הבא פדרר יצטרך להציל כמה נקודות משחק כדי לנצח אותו.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 03 אוגוסט 2012, 18:01

yiffy כתב:אלוהים ישמור! זה היה משחק מטורף, אחד הגדולים בקריירה של רוג'ר.
הוא באמת היה לא במיטבו, אבל הסרב פשוט הרים אותו פעם אחר פעם לאורך כל המערכה השלישית ההיסטרית הזו.
דל-פוטרו מגיע כל פעם קרוב יותר ויותר, אבל השנה על כל משטח ובכל מצב, בסוף הטוב מנצח. משחק קודם הוא הוביל בשתי מערכות. המשחק הזה הוא גרר את המשחק עמוק לתוך ה-4 שעות. אולי במשחק הבא פדרר יצטרך להציל כמה נקודות משחק כדי לנצח אותו.

הייתי מבואס שהספקתי להגיע הביתה רק לקראת המערכה האחרונה אבל הסתבר שהיא נמשכה כמו עוד משחק שלם של 3 מערכות (עם משהו כמו 10 התקפי לב לפחות).
לא יאומן כמה הזדמנויות לשבור רוג'ר פספס. שלא לדבר על זה שאחרי שהוא כבר שבר, נשבר מיד חזרה על האפס. לא מתאים לו, היה צריך לגמור את המשחק הרבה יותר מוקדם.
מזל שיש יום מנוחה עד הגמר, הטורניר הזה היה מאוד דחוס עד עכשיו.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 03 אוגוסט 2012, 19:23

מארי לקח את נולה בשתי מערכות. הוא נראה פשוט מדהים - זה היה אחד המשחקים הכי איכותיים שראיתי השנה. הוא בכושר שיא וחובט עם עומק מטורף.
בטניס נטו מארי חייב להיות פייבוריט בכושר הזה. הוא לקח נולה שנמצא בכושר לא רע בכלל ופשוט פירק אותו. יחד עם זאת, כרגיל, לפדרר יש את היתרון בראש. נראה כבר מה יהיה.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 03 אוגוסט 2012, 21:39

רוג'ר מנצל נהדר את הבור שהשאירו רפא והכושר הלקוי של נובאק, וממשיך להגיע לגמרים של תחרויות, למרות יכולת לא מדהימה.

מארי משחק טוב, ויהיה לו שוב מבחן אופי גדול בו כנראה ייכשל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yiffy » 04 אוגוסט 2012, 06:27

jol9 כתב:רוג'ר מנצל נהדר את הבור שהשאירו רפא והכושר הלקוי של נובאק, וממשיך להגיע לגמרים של תחרויות, למרות יכולת לא מדהימה.

אני לא חושב שנולה נמצא בכושר לקוי.
החצי מול רוג'ר בווימבי והחצי אתמול מול מארי היו משחקים שהוא שיחק בהם בסדר גמור. לא תצוגות השיא אבל גם לא תצוגות נפל. פשוט גם רוג'ר אז וגם מארי אתמול היו טובים יותר.

בגדול אני שמח שהמקום הראשון יישמר. אממה, כשמארי משחק כמו שהוא משחק באולימפיאדה הזו, אני כבר לא בטוח שלקבל אותו בחצי זה כזה תענוג גדול.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 04 אוגוסט 2012, 09:20

yiffy כתב:
jol9 כתב:רוג'ר מנצל נהדר את הבור שהשאירו רפא והכושר הלקוי של נובאק, וממשיך להגיע לגמרים של תחרויות, למרות יכולת לא מדהימה.

אני לא חושב שנולה נמצא בכושר לקוי.
החצי מול רוג'ר בווימבי והחצי אתמול מול מארי היו משחקים שהוא שיחק בהם בסדר גמור. לא תצוגות השיא אבל גם לא תצוגות נפל. פשוט גם רוג'ר אז וגם מארי אתמול היו טובים יותר.

בגדול אני שמח שהמקום הראשון יישמר. אממה, כשמארי משחק כמו שהוא משחק באולימפיאדה הזו, אני כבר לא בטוח שלקבל אותו בחצי זה כזה תענוג גדול.

דג'וקוביץ' של העונה הוא הצל של דג'וקוביץ' של העונה שעברה. הבעיה היא שגם רפא שיחק טוב רק על החימר ורוג'ר כהרגלו משחק טוב ויציב כל הזמן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 04 אוגוסט 2012, 10:04

הוא פחות טוב, מצד שני שני מארי השתפר (לפחות בתקופה האחרונה) ונגד רוג'ר אף פעם לא היה לו קל. בתקופה הנוכחית של טופ4, לא נראה שיהיה מישהו שיהיה ראש מעל כולם לאורך זמן.

היום גמר הנשים. סרינה דרסה בקלות עד עכשיו, נראה מה שראפובה תוכל לעשות משהו.

אגב, המשחק אתמול היה משחק 3 מערכות הארוך אי פעם.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי misha » 04 אוגוסט 2012, 14:13

שראפובה אפילו לא התקרבה לתת פייט. טורניר סופר דומיננטי של סרינה, דרסה והביסה כל מה שזז. רק מראה שאם באמת הייתה מתרכזת בטניס בשנים האחרונה, אף אחת לא הייתה מצליחה לדגדג אותה.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי felix_r » 04 אוגוסט 2012, 14:42

סרינה עשתה לשראפובה, מה ששראפובה עשתה לשחר פאר
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yiffy » 04 אוגוסט 2012, 15:06

felix_r כתב:סרינה עשתה לשראפובה, מה ששראפובה עשתה לשחר פאר

ועל כן מומלץ להגיד תודה ששחר לא קיבלה את סרינה בסיבוב הראשון...
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 04 אוגוסט 2012, 15:09

yiffy כתב:
felix_r כתב:סרינה עשתה לשראפובה, מה ששראפובה עשתה לשחר פאר

ועל כן מומלץ להגיד תודה ששחר לא קיבלה את סרינה בסיבוב הראשון...

כי היא הייתה לוקחת פחות 2 גיימים? הבדל עצום...
שחף

הודעהעל ידי יוסי22 » 05 אוגוסט 2012, 07:01

פדרר לפחות בווימבלדון נתן תצוגה נהדרת בחצי הגמר ובגמר , הוא בוודאי לא אשם שנדאל שבק כבר בסיבוב השני.

גם אתמול למרות חוסר ריכוז מסוים הוא היה ברבה יותר קרוב לניצחון לאורך הסט השלישי והמכריע כשדל פוטרו מציל פעם אחר פעם נקודות שבירה , חלקן עם מתנות מפדרר ורובן עם יכולת מופלאה בנקודות הקריטיות למרות סט כמעט מושלם של פדרר.

למארי אין שום מבחן אופי היום כמו שהוא לא "נכשל" בגמר ווימבלדון , הוא פשוט הפסיד לטניסאי הטוב בהיסטוריה למרות יכולת פנטסטית ויכול להפסיד גם היום גם אם ישחק נהדר.

אני מקווה באמת שנדאל יחזור לכושר כדי לראות אותו מול מארי המשודרג שגם ככה לא היה רחוק מלנצח אותו במפגשים האחרונים שלהם.
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוגוסט 2012, 10:55

יוסי22 כתב:

פדרר לפחות בווימבלדון נתן תצוגה נהדרת בחצי הגמר ובגמר , הוא בוודאי לא אשם שנדאל שבק כבר בסיבוב השני.

גם אתמול למרות חוסר ריכוז מסוים הוא היה ברבה יותר קרוב לניצחון לאורך הסט השלישי והמכריע כשדל פוטרו מציל פעם אחר פעם נקודות שבירה , חלקן עם מתנות מפדרר ורובן עם יכולת מופלאה בנקודות הקריטיות למרות סט כמעט מושלם של פדרר.

למארי אין שום מבחן אופי היום כמו שהוא לא "נכשל" בגמר ווימבלדון , הוא פשוט הפסיד לטניסאי הטוב בהיסטוריה למרות יכולת פנטסטית ויכול להפסיד גם היום גם אם ישחק נהדר.

אני מקווה באמת שנדאל יחזור לכושר כדי לראות אותו מול מארי המשודרג שגם ככה לא היה רחוק מלנצח אותו במפגשים האחרונים שלהם.

פדרר בטח לא אשם במצב של רפא... אף אחד לא מאשים אותו גם.
אני רק יכול להצטער שדווקא בשיאו רפא נעלם דום מול דג'וקוביץ', שהוא טניסאי פנטסטי, אבל פחות טוב ממנו, והפסיד לו 3 סלאמים על פארש.

בכל אופן, פדרר הוא הטניסאי הגדול בהיסטוריה, אבל נכון להיום הוא מצליח נהדר לנצל את החולשה של שניים שטובים יותר ממנו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 05 אוגוסט 2012, 15:01

מאכזב מאוד אבל כל הכבוד למארי. כשמגיע אז מגיע. אומנם פדרר היה לגמרי על הפנים היום (גם במשחקים האחרונים הוא לא הבריק) אבל מארי בכושר מטורף ואולי מפה יתחיל את הפריצה שאנשים מזמן חיכו שיעשה.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 05 אוגוסט 2012, 15:09

מארי לוקח בשלוש מערכות - די בקלות.

יום שחור לפדרר בטניס. החצי גמר מול דל-פוטרו כנראה השפיע מאוד וגם ככה הכושר בטורניר לא היה בשיאו. מארי לעומתו היה נראה מדהים כבר מההתחלה של הטורניר והוא ממש לא במקרה ניצח את נולה (שהפסיד גם את הארד). כואב לי הלב על הפספוס של הזהב באולימפיאדה ועל ההזדמנות שלא תשוב. יחד עם זאת, גם מפח הנפש הזה יהיה בסופו של דבר פסיק קטנטן לצד הקריירה שנכון להיום היא הגדולה ביותר בכל הזמנים ועדיין in the making.

כל הכבוד למארי. מעכשיו אפשר להתחיל באמת לספור אותו באותה שורה עם שלושת הגדולים האחרים. לונדון 2012 של מארי היא לדעתי אחד לאחד וימבלדון 03' של פדרר, אוסטרליה 11' של נולה ווימבלדון 08' של נדאל. הפסגה העולמית רק הולכת ונעשית מטורפת יותר ככל שהזמן עובר.

קצת עם הפנים קדימה. ברור שפדרר גמור פיזית ואחרי ההפסד גם בטח מנטלית. אני מעריך שהצעד הנכון יהיה לוותר על טורונטו (אבל לא על סינסינטי) כדי להגיע עם אנרגיות ל-GS האחרון של השנה. זו הייתה עונה נהדרת עד כה עם GS, שני מאסטרס 1000, שני מאסטרס 500 ומדליית כסף באולימפיאדה. לדעתי הוא שווה לפחות עוד מאסטרס 1000 אחד וגמר GS אבל צריך גם להתנהל נכון מבחינת חלוקת עומסים (והוא הרי מומחה בזה).
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 05 אוגוסט 2012, 15:13

הוא כבר ויתר על טורונטו לפני כמה ימים. בכלל, רוב המדורגים הבכירים לא יהיו שם השנה.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 אוגוסט 2012, 15:20

מוות בייסורים למארי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוגוסט 2012, 15:42

יופי אנדי. סופסוף נחת לבריטים.
רפא נשאר הפעיל היחיד עם גולדן גראנד סלאם קריירה

מקווה שיחזור לעניינים כמה שיותר מהר
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yiffy » 05 אוגוסט 2012, 15:56

misha כתב:הוא כבר ויתר על טורונטו לפני כמה ימים. בכלל, רוב המדורגים הבכירים לא יהיו שם השנה.

ממה שראיתי פדרר, נדאל ופרר לא יהיו שם (אולי גם ברדיך?).
נולה, מארי, דל-פוטרו, טצונגה ושאר ירקות דווקא כן.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוגוסט 2012, 15:59

מישהו יודע למה נדאל לא יהיה שם? האם עדיין בגלל הפציעה שלו?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־4 אורחים