המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אנטישמיות באולימפיאדה

Re: אנטישמיות באולימפיאדה

הודעהעל ידי אלמוג » 30 יולי 2012, 14:29

Holiday_Armadillo כתב:
יממה אחרי הפרסומים, שלפיהם אדם אלמוני נראה מצדיע במועל יד בכניסת המשלחת הגרמנית בטקס הפתיחה, אתמול התברר כי מדובר בוולטר טרוגר בן ,ה-83 מי ששימש ראש העיר של הכפר האולימפי במשחקי מינכן 1972. אתמול הודיעו ראשי הוועד האולימפי הגרמני: "אנו מזועזעים מהפרסומים. זו האשמה חמורה וחסרת טעם, מה עוד שקשה לחשוב על אדם פחות אנטישמי מאשר מר טרוגר." במשלחת הגרמנית גם ציינו כי הנאצים נהגו להצדיע במועל יד ביד ימין ואילו טרוגר נראה בטקס מניף את יד שמאל. במהלך המשא ומתן עם המחבלים בפיגוע הטרור באולימפיאדת מינכן '72, שבו נרצחו 11 אנשי משלחת ישראלים, אותו טרוגר הציע עצמו ככופר למחבלים שחטפו את הישראלים, כדי לשחרר את החטופים.

רואים שזה לא הצדעה של מוהל יד, אלא צלם שיצא לו בפוקס התמונה של החיים שלו. מה יותר טוב משערוריה אנטישמית בטקס הפתיחה?!
יש לי לפחות 4 תמונות בפיסבוק שאני מרים יד וזה נראה כמו אכבר הצדעה במוהל יד. ואני נשבע לכם שאני לא נאצי או אנטישמי. אני בעצם יהודי.
אל תיגררו לשטויות ולהכפשות האלו מול אנשים תמימים, זה סתם נראה שאנחנו מחפשים בכח "כמה שונאים אותנו" ואנחנו סתם מנסים לעורר פרובוקציות מכלום. והדבר הזה רק מחליש את המאבק באנטישמיות האמיתית.
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי Alexv » 05 אוגוסט 2012, 14:19

לא בדיוק אנטישמי, אבל בהחלט יציאה אנטי ישראלית.
צאר פוטין בביקורו בלונדון, נשאל על ידי הכתבים האנגלים המודאגים אודות שתי בחורות עצורות, שעומדות למשפט בגין התפרעות בזמן בחירות לנשאיות רוסיה, העונש המקסימלי 8 שנות מאסר, התשובה של פוטין(עושה רושם מיד הרגיעה את הכתבים הבריטים), "תדמיינו לכם את הבחורות הללו מגיעות לישראל, ועושות בעיות, יש בישראל כמה בחורים חזקים(רומז על לוחמי השייטת), שהיו מראים להם מזה! לנו יש מערכת משפט מסודרת, אנחנו סה"כ מנסים לחנך אותן". ובזמן שהוא מדבר על ה"בחורים החזקים" מישראל, פוטין מרקד כמו איזה קוף, ממש קשה שלא לרצות לתפוס את צאר-פוטין ולנער אותו.
Alexv

הודעהעל ידי felix_r » 05 אוגוסט 2012, 15:55

לא כולם יודעים, אבל ההצדעה הרשית של אולימפיאדה (יש דבר כזה) די דומה להצדעה של הנאצים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ankram » 06 אוגוסט 2012, 05:24

Holiday_Armadillo כתב:
יממה אחרי הפרסומים, שלפיהם אדם אלמוני נראה מצדיע במועל יד בכניסת המשלחת הגרמנית בטקס הפתיחה, אתמול התברר כי מדובר בוולטר טרוגר בן ,ה-83 מי ששימש ראש העיר של הכפר האולימפי במשחקי מינכן 1972. אתמול הודיעו ראשי הוועד האולימפי הגרמני: "אנו מזועזעים מהפרסומים. זו האשמה חמורה וחסרת טעם, מה עוד שקשה לחשוב על אדם פחות אנטישמי מאשר מר טרוגר." במשלחת הגרמנית גם ציינו כי הנאצים נהגו להצדיע במועל יד ביד ימין ואילו טרוגר נראה בטקס מניף את יד שמאל. במהלך המשא ומתן עם המחבלים בפיגוע הטרור באולימפיאדת מינכן '72, שבו נרצחו 11 אנשי משלחת ישראלים, אותו טרוגר הציע עצמו ככופר למחבלים שחטפו את הישראלים, כדי לשחרר את החטופים.

מרוב החיפושים הנואשים שלנו אחרי משהו ששונא אותנו , אנו מעוורים מרוב מאמץ
סמל אישי של המשתמש
ankram

הקודם

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־9 אורחים