Switch to full style
נושא נעול

Re: כדורגל לונדון 2012, הת'רד הרשמי!

29 יולי 2012, 20:40

:eek :eek :eek ספרד מודחת מהטורניר!

אחרי שהפסידו 1-0 ליפן, הערב הם הפסידו באותה תוצאה להונדורס והולכים הביתה. מדהים שנבחרת של מאטה, חאבי מרטינז, אדריאן, אלבה, דה חאה וכו', לא מצליחה להעפיל לשלב הבא מהבית של יפן, הונדורס ומרוקו.

06 אוגוסט 2012, 21:04

לא לא להאמין מה שקרה עכשיו בקנדה-ארה''ב(כדורגל נשים)
שלושער לכריסטין סינקלייר אבל פנדל של אבי וומבאק שלח את המשחק להארכה(3-3)ושתי דקות בתוך תוספת הזמן של 120 הדקות גול של אלכס מורגן מנגיחה, ארה''ב מנצחת 4-3

06 אוגוסט 2012, 21:09

Holiday_Armadillo כתב:לא לא להאמין מה שקרה עכשיו בקנדה-ארה''ב(כדורגל נשים)
שלושער לכריסטין סינקלייר אבל פנדל של אבי וומבאק שלח את המשחק להארכה(3-3)ושתי דקות בתוך תוספת הזמן של 120 הדקות גול של אלכס מורגן מנגיחה, ארה''ב מנצחת 4-3

אכן משחק ענק. מאוד אוהב לראות את אלכס מורגן.

06 אוגוסט 2012, 21:13

Dperk כתב:

אלכס מורגן שחקנית מוכשרת בטירוף..סקוררית אדירה
כדורגל אולי לא ענף שתופס הרבה תשומת לב בארה''ב אבל יש להם קהל אדיר ב-MLS וגם הנבחרות שלהן מצויינות(גברים ונשים)

06 אוגוסט 2012, 21:22

Holiday_Armadillo כתב:
Dperk כתב:

כדורגל אולי לא ענף שתופס הרבה תשומת לב בארה''ב אבל יש להם קהל אדיר ב-MLS וגם הנבחרות שלהן מצויינות(גברים ונשים)

אני מניח שגם את זה אפשר להגיד עליה...
שמעתי שכדורגל נשים יותר פופולרי בארה"ב מכדורגל גברים כי הם רואים בכדורגל ספורט נשי :laugh2

06 אוגוסט 2012, 21:27

Dperk כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
Dperk כתב:

שמעתי שכדורגל נשים יותר פופולרי בארה"ב מכדורגל גברים כי הם רואים בכדורגל ספורט נשי :laugh2

כדורגל נשי יותר פופולרי כי עד גיל 14 רוב הילדים משחקים כדורגל, גם בנים וגם בנות, אבל אחרי זה הבנים גדלים ועוברים לכדורסל ופוטבול והבנות נשארות בכדורגל..בגלל זה זה יותר פופולרי אצל הנשים

האמריקאים מאוד מאוד מתנשאים בכל מה שקשור לכדורגל..קראתי לא מזמן מישהו שכתב בטוקבק ש''אם ארה''ב הייתה מחליטה שהיא רוצה להיות טובה בכדורגל היא הייתה אלופת העולם בכדורגל כמו שהיא אלופת העולם בכדורסל ובפוטבול''..שזאת חשיבה אמריקאית טיפוסית קלאסית(כמובן שזה לא נכון מה שהוא אמר)
אבל כמובן שצריך להפריד בין האוהדים לאנשים שלא מבינים כלום כי יש הרבה אנשים שרואים כדורגל פעם ב-4 שנים כשיש אולימפיאדה או גביע העולם ויש אנשים שאוהדים קבוצות ואוהבים את המשחק

07 אוגוסט 2012, 12:12

Holiday_Armadillo כתב:
Dperk כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
Dperk כתב:

כדורגל נשי יותר פופולרי כי עד גיל 14 רוב הילדים משחקים כדורגל, גם בנים וגם בנות, אבל אחרי זה הבנים גדלים ועוברים לכדורסל ופוטבול והבנות נשארות בכדורגל..בגלל זה זה יותר פופולרי אצל הנשים

האמריקאים מאוד מאוד מתנשאים בכל מה שקשור לכדורגל..קראתי לא מזמן מישהו שכתב בטוקבק ש''אם ארה''ב הייתה מחליטה שהיא רוצה להיות טובה בכדורגל היא הייתה אלופת העולם בכדורגל כמו שהיא אלופת העולם בכדורסל ובפוטבול''..שזאת חשיבה אמריקאית טיפוסית קלאסית(כמובן שזה לא נכון מה שהוא אמר)
אבל כמובן שצריך להפריד בין האוהדים לאנשים שלא מבינים כלום כי יש הרבה אנשים שרואים כדורגל פעם ב-4 שנים כשיש אולימפיאדה או גביע העולם ויש אנשים שאוהדים קבוצות ואוהבים את המשחק

כנראה שאת צודקת. מוזר שכדורסל נחשב ספורט יותר גברי מכדורגל אבל שיהיה.

האמריקאים מאוד מתנשאים בכל דבר... מסביר חלקית את השקיעה שלהם לדעתי. אם האוהד ההוא היה אוהב באמת את המשחק הוא לא היה אומר את המשפט הזה. מה שכן לנדון דונובן די נחשב לגיבור לאומי בארה"ב והוא בעצם הפנים של הכדורגל, אותו רוב האנשים מכירים ומזהים. חבל שהוא כמעט לא יצא לשחק באירופה, כי זה יכל לגרום להמון אמריקאים לראות ליגות מאירופה ולהבין שכדורגל יכול להיות איכותי מאוד.

10 אוגוסט 2012, 02:26

ארה''ב זכתה בטורניר ובצדק! יש להם נבחרת אדירה עם כמה שחקניות נהדרות(וומבק, סולו, מורגן וכו')
בכלל אני אישית נהניתי פי אלף יותר מטורניר הנשים מאשר מטורניר הגברים

10 אוגוסט 2012, 14:03

טורניר הגברים היה לא מעניין, משעמם ובלי סיפורים מיוחדים. חייבים לשנות את הפורמט, החלוקה השוויונית בין היבשות היא די מטומטמת ומשאירה הרבה נבחרות טובות בחוץ (רק 4 נבחרות מאירופה, 2 מדרום אמריקה).

ברזיל ומקסיקו יפגשו מחר בגמר.

10 אוגוסט 2012, 18:27

Holiday_Armadillo כתב:ארה''ב זכתה בטורניר ובצדק! יש להם נבחרת אדירה עם כמה שחקניות נהדרות(וומבק, סולו, מורגן וכו')
בכלל אני אישית נהניתי פי אלף יותר מטורניר הנשים מאשר מטורניר הגברים

לא חשבתי שאני אוכל להנות מכדורגל נשים אבל היה סבבה! נראה לי אני אתחיל לראות גם אליפויות עולם וכאלה. העיקר שמורגן תהיה שם.

11 אוגוסט 2012, 15:29

מקסיקו 2 - ברזיל 0, 7 דקות לסיום :) גם בטורניר כל כך חלש, כשהמתחרות הראשיות ספרד ובריטניה נפלו מוקדם, ברזיל עדיין לא מצליחה לשבור את הנאחס ולזכות בזהב אולימפי בכדורגל.
מגיע למנזס על הייבוש של פאטו.

11 אוגוסט 2012, 15:33

אני מאושרת שמקסיקו יזכו..מלכתחילה לא רציתי שהחבורה מברזיל תזכה

11 אוגוסט 2012, 15:38

האלק כבש בדקה ה-90 ולאוסקר הייתה הזדמנות פז להשוות את התוצאה אבל החטיא. נגמר 2-1 :clap2
נושא נעול